Top 100 firme — Activități profesionale, Argeș după cifră de afaceri în 2023
2.302 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 656 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,4 mil. RON, iar liderul atinge 129,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.REGIA AUTONOMĂ TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARĂ - RATEN= | Oraş Mioveni, Argeş | 129,1 mil. RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 287,8 K RON | |
| 2 | 2.INTEC EU SPOLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA CRACOVIA SUCURSALA PITESTI= | Municipiul Piteşti, Argeş | 108,4 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | -3,4 mil. RON | |
| 3 | 3.PROINVEST DESIGN COMP SRL= | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 46,2 mil. RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 1 mil. RON | |
| 4 | 4.IMAGE QUALITY CONTROL DIVISION SRL= | Sat Sboghiţeşti, Comuna Nucşoara, Argeş | 32,1 mil. RON▲ 25,6 % | ▲ 25,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 5 | 5.CONCRET RO GRUP SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 25,3 mil. RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 354,2 K RON | |
| 6 | 6.ADA SPEED SOLUTIONS SRL▲ 1 | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 19,6 mil. RON▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 2,5 mil. RON | |
| 7 | 7.DCA DIMENSIONAL CONTROL SRL▼ 2 | Sat Băceşti, Comuna Drăganu, Argeş | 19,5 mil. RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 3,2 mil. RON | |
| 8 | 8.SMART SUPPLY LOGISTIC S.R.L.nou | Oraş Mioveni, Argeş | 12,2 mil. RON▲ 109,3 % | ▲ 109,3 % | 22,1 K RON | |
| 9 | 9.BACSI INVESTMENT GROUP SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 10,5 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 10,6 mil. RON | |
| 10 | 10.AXIVAL T&CO INVEST SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 7,6 mil. RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 154,1 K RON | |
| 11 | 11.GLOBAL STAR 2001 SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 6,8 mil. RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 276,5 K RON | |
| 12 | 12.SEGULA TESTING & VALIDATION S.R.L.▲ 25 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6,3 mil. RON▲ 132 % | ▲ 132 % | 771,5 K RON | |
| 13 | 13.TIPSER MEDIA S.R.L.▲ 39 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6,2 mil. RON▲ 180,9 % | ▲ 180,9 % | 3,1 mil. RON | |
| 14 | 14.EUROTEHNIC INDUSTRIES SRL▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,7 mil. RON▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | -530,2 K RON | |
| 15 | 15.GLOBAL ANALYSIS DESIGN & CONSULTING SRL▲ 5 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 5,5 mil. RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 16 | 16.DOCTOR LĂBUŞ & MIAUNEL SRL▼ 3 | Loc. Mioveni, Oraş Mioveni, Argeş | 5,5 mil. RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | -689,3 K RON | |
| 17 | 17.MARKETING PROJECT CO. SRL▼ 5 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 4,8 mil. RON▼ 19 % | ▼ 19 % | 573,7 K RON | |
| 18 | 18.SQUARE BIROU ARHITECTURA URBANISM SRL▼ 2 | Sat Rogojina, Comuna Budeasa, Argeş | 4,8 mil. RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 467 K RON | |
| 19 | 19.LAZA MEDVET FARM SRL▲ 6 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 4,6 mil. RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 577,1 K RON | |
| 20 | 20.PRO LIFE VET URBAN SRL▲ 6 | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 4,6 mil. RON▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | 111,2 K RON | |
| 21 | 21.IDEA-GROUP SRL= | Sat Budeasa Mica, Comuna Budeasa, Argeş | 4,5 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 347,4 K RON | |
| 22 | 22.GEOTER PROIECT SRL▲ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,4 mil. RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 331,1 K RON | |
| 23 | 23.OPERATO TEAM S.R.L.▼ 1 | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 4,3 mil. RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 24 | 24.ADL ENGINEERINGS S.R.L.▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,1 mil. RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 517,4 K RON | |
| 25 | 25.LCC ELECTRO CONSULT S.R.L.▲ 17 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,8 mil. RON▲ 50 % | ▲ 50 % | 183,3 K RON | |
| 26 | 26.MODVEST CONSTRUCT 2000 SRL▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,8 mil. RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 922,1 K RON | |
| 27 | 27.TOTAL BRANDING PARTNERS SRL▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,8 mil. RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 81,5 K RON | |
| 28 | 28.ANIMALS HELP CENTER SRL▲ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,6 mil. RON▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 271,4 K RON | |
| 29 | 29.PROFESIONAL NEW CONSULT SRL▼ 10 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,5 mil. RON▼ 26,6 % | ▼ 26,6 % | 69,4 K RON | |
| 30 | 30.EXPERT QUALITY SERVICE EQS SRL▲ 21 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,3 mil. RON▲ 52,6 % | ▲ 52,6 % | -11,2 K RON | |
| 31 | 31.ANC CONSULT INVEST SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,3 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 193,3 K RON | |
| 32 | 32.TOPO MONTANA II SRL▲ 47 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 3,3 mil. RON▲ 129,7 % | ▲ 129,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 33 | 33.YOSI - VETHELP SRL▲ 13 | Sat Bădeni, Comuna Stoeneşti, Argeş | 3,2 mil. RON▲ 35,8 % | ▲ 35,8 % | 357,2 K RON | |
| 34 | 34.MATEMAR ZOOTEC CLAS SRL▼ 20 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,2 mil. RON▼ 45,4 % | ▼ 45,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 35 | 35.PITAGORA GEO CAD SRL▲ 3 | Sat Bărăneşti, Comuna Uda, Argeş | 3,2 mil. RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 1,9 mil. RON | |
| 36 | 36.INTERFASHION PRODESIGN SRL▼ 2 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 3,1 mil. RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 432,8 K RON | |
| 37 | 37.CONTROL ETA SMC S.R.L.▲ 39 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3 mil. RON▲ 100,1 % | ▲ 100,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 38 | 38.ARCAD INNOVATION S.R.L.▲ 26 | Oraş Mioveni, Argeş | 2,9 mil. RON▲ 59,8 % | ▲ 59,8 % | 902,2 K RON | |
| 39 | 39.ALFRID SRL▲ 16 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,8 mil. RON▲ 32,9 % | ▲ 32,9 % | 1,8 mil. RON | |
| 40 | 40.ALMA DUM EXCLUSIV SRL▲ 9 | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Argeş | 2,7 mil. RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 103,6 K RON | |
| 41 | 41.ROMA VICTOR CONSULTING SRL▲ 48 | Oraş Ştefăneşti, Argeş | 2,6 mil. RON▲ 102,9 % | ▲ 102,9 % | 514,6 K RON | |
| 42 | 42.NOVA LAND CONSULT SRL▲ 3 | Sat Glâmbocelu, Comuna Bogaţi, Argeş | 2,6 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 181,2 K RON | |
| 43 | 43.SIGMA SERVICES INTERNAŢIONAL SRL▼ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,6 mil. RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 4,9 K RON | |
| 44 | 44.L & G ABSOLUT ADMIN SRL▲ 13 | Loc. Costeşti, Oraş Costeşti, Argeş | 2,5 mil. RON▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 396,6 K RON | |
| 45 | 45.MERYVET PETFARM SRL▲ 11 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,5 mil. RON▲ 22 % | ▲ 22 % | 249,5 K RON | |
| 46 | 46.SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL▼ 28 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,5 mil. RON▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | 1,9 mil. RON | |
| 47 | 47.PLAYMARK NATION PVM SRL▲ 1.743 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 2,5 mil. RON— | — | 192 K RON | |
| 48 | 48.PROCESS SIMULATE ENGINEERING S.R.L.▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,5 mil. RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 372,2 K RON | |
| 49 | 49.SILVORA TERA SRL▼ 6 | Sat Merişani, Comuna Merişani, Argeş | 2,4 mil. RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 148,2 K RON | |
| 50 | 50.LED SELECT MEDIA ADVERTISING SRL▼ 11 | Sat Schiau, Comuna Bascov, Argeş | 2,4 mil. RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 19,9 K RON | |
| 51 | 51.CREATIVE DESIGN ENGINEERING S.R.L.▲ 146 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,4 mil. RON▲ 297,2 % | ▲ 297,2 % | 577,9 K RON | |
| 52 | 52.QUATTRO EXPERT CONSULTING SRL▲ 34 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,4 mil. RON▲ 84,8 % | ▲ 84,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 53 | 53.MID INSTALL 2003 SRL▼ 26 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,4 mil. RON▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 373,9 K RON | |
| 54 | 54.ELVAMAR STRUKTUR SRL▲ 44 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 2,4 mil. RON▲ 115,7 % | ▲ 115,7 % | 375,5 K RON | |
| 55 | 55.PROFESIONAL TOP TRAINING SRL▲ 708 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,4 mil. RON▲ 1.454,1 % | ▲ 1.454,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 56 | 56.IMG TRANS S.R.L.▲ 592 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,4 mil. RON▲ 1.158,4 % | ▲ 1.158,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 57 | 57.ARGIF PROIECT SRL▼ 24 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,4 mil. RON▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 602,3 K RON | |
| 58 | 58.GEOSTAR CADASTER GRAFIC SRL▼ 4 | Sat Albeştii Ungureni, Comuna Albeştii de Argeş, Argeş | 2,3 mil. RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 1 mil. RON | |
| 59 | 59.ACORD CONSULTING FOND SRL▼ 35 | Sat Bârla, Comuna Bârla, Argeş | 2,3 mil. RON▼ 44,2 % | ▼ 44,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 60 | 60.FORUM PROIECT INVEST SRL▲ 22 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 2,3 mil. RON▲ 67,3 % | ▲ 67,3 % | 425 K RON | |
| 61 | 61.ARH FOX S.R.L.▲ 388 | Sat Măniceşti, Comuna Băiculeşti, Argeş | 2,3 mil. RON▲ 706,1 % | ▲ 706,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 62 | 62.HYDROMOTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 26 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 2,2 mil. RON▲ 73,3 % | ▲ 73,3 % | 27,6 K RON | |
| 63 | 63.LABORATOR ANALIZE GENERALE DE MEDIU MUNTENIA SRL= | Sat Căteasca, Comuna Căteasca, Argeş | 2,2 mil. RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 64 | 64.APOMAR CONSULTING 2005 SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,2 mil. RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 65 | 65.ADVANCED STRUCTURAL DESIGN SRL▲ 29 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,2 mil. RON▲ 84,9 % | ▲ 84,9 % | 976,6 K RON | |
| 66 | 66.DACAD TOPO PROIECT S.R.L.▲ 1.063 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 2,2 mil. RON▲ 3.040,6 % | ▲ 3.040,6 % | 2 mil. RON | |
| 67 | 67.BEST CUSTOM REPAIRS S.R.L.▲ 23 | Sat Gorganu, Comuna Călineşti, Argeş | 2,2 mil. RON▲ 67,7 % | ▲ 67,7 % | 256,8 K RON | |
| 68 | 68.ELEIDE ROBOTICA S.R.L.▼ 18 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 2,1 mil. RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 213,8 K RON | |
| 69 | 69.WELD MILDIN CND SRL▼ 3 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 2,1 mil. RON▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 70 | 70.ENERGO PROIECT CONSULT SRL▲ 39 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,1 mil. RON▲ 108,8 % | ▲ 108,8 % | 931,4 K RON | |
| 71 | 71.CODECOR FASHION HOME S.R.L.▼ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,1 mil. RON▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 279,7 K RON | |
| 72 | 72.FAN MEDIA PUBLICITY S.R.L.▲ 49 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,1 mil. RON▲ 128 % | ▲ 128 % | 1,5 mil. RON | |
| 73 | 73.CENTRUL DE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ RUTIERĂ SRL▲ 12 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2 mil. RON▲ 54,6 % | ▲ 54,6 % | 672,9 K RON | |
| 74 | 74.BRANDO DIGITAL ADVERTISING S.R.L.▲ 1 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 2 mil. RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 343,8 K RON | |
| 75 | 75.SEGA PROIECT 2008 SRL▲ 40 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,9 mil. RON▲ 101,9 % | ▲ 101,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 76 | 76.ROMELINFO SRL▲ 19 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1,8 mil. RON▲ 53,3 % | ▲ 53,3 % | 123,4 K RON | |
| 77 | 77.ROBOTICS & PROJECT MANAGEMENT SRL▲ 48 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,8 mil. RON▲ 104,6 % | ▲ 104,6 % | 577,6 K RON | |
| 78 | 78.CONCRET EXPERT EVAL SRL▲ 39 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,8 mil. RON▲ 91,1 % | ▲ 91,1 % | 937,4 K RON | |
| 79 | 79.AGS SERVICE & TOOLS S.R.L.▼ 9 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,8 mil. RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 267,6 K RON | |
| 80 | 80.STEFCAD TOPO S.R.L.▲ 1.613 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,8 mil. RON▲ 35.327,9 % | ▲ 35.327,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 81 | 81.VISION QUALITY S.R.L.▲ 902 | Oraş Mioveni, Argeş | 1,7 mil. RON▲ 1.723,8 % | ▲ 1.723,8 % | 127,5 K RON | |
| 82 | 82.LUXURY YACHTS WORLDWIDE S.R.L.▼ 34 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,7 mil. RON▼ 26 % | ▼ 26 % | 941,5 K RON | |
| 83 | 83.STAN VET MEDFARM SRL▲ 18 | Sat Şerboeni, Comuna Buzoeşti, Argeş | 1,7 mil. RON▲ 51,2 % | ▲ 51,2 % | -195,8 K RON | |
| 84 | 84.TOPOMIN S.R.L.▲ 28 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1,7 mil. RON▲ 68,5 % | ▲ 68,5 % | 1 mil. RON | |
| 85 | 85.PROIECT ARGES S.A.▼ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,7 mil. RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 8,5 K RON | |
| 86 | 86.WISEMETRY RESEARCH S.R.L.▼ 28 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,6 mil. RON▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | 404,5 K RON | |
| 87 | 87.URBAN PROIECT DESIGN S.R.L.▲ 68 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,6 mil. RON▲ 118,6 % | ▲ 118,6 % | 641,8 K RON | |
| 88 | 88.DINAMIC CONSULTING TRADE SRL▼ 23 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1,6 mil. RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 541,5 K RON | |
| 89 | 89.RS PROJECT TEAM S.R.L.▼ 15 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,6 mil. RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 120,5 K RON | |
| 90 | 90.GREEN ENGINEERING & CONSULTING SRL▲ 16 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1,6 mil. RON▲ 52 % | ▲ 52 % | 1,1 mil. RON | |
| 91 | 91.INF PROCAS PROD SRL▼ 11 | Comuna Bradu, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 627,2 K RON | |
| 92 | 92.CMG CONSTRUCT INSTAL GRUP SRL▼ 1 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 4,6 K RON | |
| 93 | 93.TREND NEW COMMUNICATION SRL▼ 16 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 436,3 K RON | |
| 94 | 94.RTP PROJECT DESIGN S.R.L.▲ 787 | Sat Arefu, Comuna Arefu, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 1.157,6 % | ▲ 1.157,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 95 | 95.ULMACONT FINANCE SRL▼ 12 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 676,3 K RON | |
| 96 | 96.ANAVET PRAXIS SRL▼ 12 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 246,6 K RON | |
| 97 | 97.STADACON PROCOM S.R.L.= | Oraş Mioveni, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 56,8 K RON | |
| 98 | 98.P.S.V. MULTILINE SRL▲ 28 | Sat Valea Mare Pravăţ, Comuna Valea Mare Pravăţ, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 65,5 % | ▲ 65,5 % | 379,4 K RON | |
| 99 | 99.COMPAS DESIGN TEAM SRL▼ 21 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 114,1 K RON | |
| 100 | 100.MODULOR ARCHITECTURE OFFICE S.R.L.▼ 4 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 351,2 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Argeș
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
360 firme · 188,1 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
8 firme · 147,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
90 firme · 136,2 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
275 firme · 89,4 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
273 firme · 77,8 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
251 firme · 76,7 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
168 firme · 64,2 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
69 firme · 53,1 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
6 firme · 45,8 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
135 firme · 44,6 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
106 firme · 29,4 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
45 firme · 18,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
186 firme · 13,4 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
53 firme · 11,8 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
21 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
11 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
11 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
25 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
9 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
11 firme · 771 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
4 firme · 615,8 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
2 firme · 450 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
11 firme · 274,1 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
2 firme · 230,7 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
1 firme · 1,4 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON