Top 100 firme — Activități profesionale, Argeș după cifră de afaceri în 2020
1.873 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 383,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este 844 K RON, iar liderul atinge 107,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.REGIA AUTONOMĂ TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARĂ - RATEN= | Oraş Mioveni, Argeş | 107,1 mil. RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 176,6 K RON | |
| 2 | 2.PROINVEST DESIGN COMP SRL= | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 35,2 mil. RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 2 mil. RON | |
| 3 | 3.IMAGE QUALITY CONTROL DIVISION SRL▲ 1 | Sat Sboghiţeşti, Comuna Nucşoara, Argeş | 19,5 mil. RON▼ 32,8 % | ▼ 32,8 % | 393,1 K RON | |
| 4 | 4.AXIVAL T&CO INVEST SRL▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 16,8 mil. RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 206,4 K RON | |
| 5 | 5.EUROTEHNIC INDUSTRIES SRL▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9,9 mil. RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 6 | 6.DCA DIMENSIONAL CONTROL SRL= | Sat Băceşti, Comuna Drăganu, Argeş | 9,8 mil. RON▼ 38,5 % | ▼ 38,5 % | 116,7 K RON | |
| 7 | 7.MARKETING PROJECT CO. SRL▲ 6 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 7,6 mil. RON▲ 56,9 % | ▲ 56,9 % | 438,2 K RON | |
| 8 | 8.GLOBAL STAR 2001 SRL▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6,2 mil. RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 191,1 K RON | |
| 9 | 9.MATEMAR ZOOTEC CLAS SRL▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,9 mil. RON▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 339,1 K RON | |
| 10 | 10.OPERATO TEAM S.R.L.▲ 5 | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 4,7 mil. RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 93,1 K RON | |
| 11 | 11.PROFESIONAL NEW CONSULT SRL▲ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,7 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 12 | 12.SQUARE BIROU ARHITECTURA URBANISM SRL▼ 2 | Sat Rogojina, Comuna Budeasa, Argeş | 4,7 mil. RON▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 296,4 K RON | |
| 13 | 13.GLOBAL ANALYSIS DESIGN & CONSULTING SRL▲ 8 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 4,6 mil. RON▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 14 | 14.DOCTOR LĂBUŞ & MIAUNEL SRL▲ 9 | Loc. Mioveni, Oraş Mioveni, Argeş | 3,9 mil. RON▲ 27,4 % | ▲ 27,4 % | 970,4 K RON | |
| 15 | 15.MID INSTALL 2003 SRL▲ 14 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,9 mil. RON▲ 45,9 % | ▲ 45,9 % | 2,5 mil. RON | |
| 16 | 16.PDA TOP CONSULTING CONSTRUCT SRL▲ 17 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 3,8 mil. RON▲ 64 % | ▲ 64 % | 1,1 mil. RON | |
| 17 | 17.BTM TECH CONNECT S.R.L.▲ 1.452 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,8 mil. RON— | — | 2,4 mil. RON | |
| 18 | 18.AUTOSOFT ENGENEERING SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,8 mil. RON▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 710,3 K RON | |
| 19 | 19.AGEXIM SOLUTIONS S.R.L.▲ 1 | Sat Rogojina, Comuna Budeasa, Argeş | 3,6 mil. RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 843,3 K RON | |
| 20 | 20.DRX CAD PROIECT SRL▲ 6 | Sat Vonigeasa, Comuna Cuca, Argeş | 3,5 mil. RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 545,4 K RON | |
| 21 | 21.IDEA-GROUP SRL▲ 3 | Sat Budeasa Mica, Comuna Budeasa, Argeş | 3,5 mil. RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 832,7 K RON | |
| 22 | 22.LAZA MEDVET FARM SRLnou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 3,3 mil. RON▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 636,6 K RON | |
| 23 | 23.MANOLO AUTO ZOB SRL▼ 7 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 3,1 mil. RON▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 24 | 24.E.F.I. INGINERIE ŞI DEZVOLTARE SRL▲ 369 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 2,8 mil. RON▲ 1.062,3 % | ▲ 1.062,3 % | 3,2 mil. RON | |
| 25 | 25.CD SOFA EURO 07 SRL▲ 2 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 2,6 mil. RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 546,1 K RON | |
| 26 | 26.CONTROL ETA SMC S.R.L.▼ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,6 mil. RON▼ 24 % | ▼ 24 % | 1,8 mil. RON | |
| 27 | 27.ROBOTOOLS SMART CONCEPT S.R.L.▲ 25 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 2,5 mil. RON▲ 47,1 % | ▲ 47,1 % | 486,9 K RON | |
| 28 | 28.NOVA LAND CONSULT SRL▲ 10 | Sat Glâmbocelu, Comuna Bogaţi, Argeş | 2,3 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 25,7 K RON | |
| 29 | 29.BLACK GOLD POWER SRL▲ 24 | Comuna Bradu, Argeş | 2,3 mil. RON▲ 42,6 % | ▲ 42,6 % | 65,6 K RON | |
| 30 | 30.ANC CONSULT INVEST SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,3 mil. RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 94,8 K RON | |
| 31 | 31.MODVEST CONSTRUCT 2000 SRL▲ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,2 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 456,3 K RON | |
| 32 | 32.GEOTER PROIECT SRL▼ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,2 mil. RON▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 16,6 K RON | |
| 33 | 33.INGIROM TEHNOLOGIC SRL▲ 49 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,1 mil. RON▲ 115,2 % | ▲ 115,2 % | 526 K RON | |
| 34 | 34.STINGĂTORUL LEVITIM SRLnou | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | 2,1 mil. RON— | — | 593,3 K RON | |
| 35 | 35.LUXURY YACHTS WORLDWIDE S.R.L.▲ 81 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2 mil. RON▲ 172 % | ▲ 172 % | 1,7 mil. RON | |
| 36 | 36.PSI CONS-EXPERT OFFICE SRL▲ 11 | Oraş Mioveni, Argeş | 2 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 44,4 K RON | |
| 37 | 37.ADA SPEED SOLUTIONS SRL▲ 8 | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 2 mil. RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 191,1 K RON | |
| 38 | 38.PITAGORA GEO CAD SRL▲ 2 | Sat Bărăneşti, Comuna Uda, Argeş | 1,8 mil. RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 1 mil. RON | |
| 39 | 39.ALMA DUM EXCLUSIV SRL▲ 15 | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Argeş | 1,8 mil. RON▲ 11 % | ▲ 11 % | 53,9 K RON | |
| 40 | 40.LED SELECT MEDIA ADVERTISING SRL▲ 35 | Sat Schiau, Comuna Bascov, Argeş | 1,8 mil. RON▲ 54,8 % | ▲ 54,8 % | 98,6 K RON | |
| 41 | 41.APOMAR CONSULTING 2005 SRL▲ 15 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,8 mil. RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 872,4 K RON | |
| 42 | 42.ANIMALS HELP CENTER SRL▲ 73 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,8 mil. RON▲ 136,9 % | ▲ 136,9 % | 35,6 K RON | |
| 43 | 43.DINAMIC CONSULTING TRADE SRL▲ 1 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1,8 mil. RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 759,2 K RON | |
| 44 | 44.SIGMA SERVICES INTERNAŢIONAL SRL▼ 19 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,7 mil. RON▼ 41,6 % | ▼ 41,6 % | 141,8 K RON | |
| 45 | 45.ELVAMAR STRUKTUR SRL▲ 84 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,7 mil. RON▲ 168,7 % | ▲ 168,7 % | 73,7 K RON | |
| 46 | 46.TOTAL BRANDING PARTNERS SRL▲ 25 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,6 mil. RON▲ 32,2 % | ▲ 32,2 % | 31,3 K RON | |
| 47 | 47.GEOSTAR CADASTER GRAFIC SRL▼ 6 | Sat Albeştii Ungureni, Comuna Albeştii de Argeş, Argeş | 1,6 mil. RON▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 265,8 K RON | |
| 48 | 48.COMPAS DESIGN TEAM SRL▼ 2 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 1,6 mil. RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 49,5 K RON | |
| 49 | 49.YOSI - VETHELP SRL▲ 9 | Sat Bădeni, Comuna Stoeneşti, Argeş | 1,6 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 19,1 K RON | |
| 50 | 50.PROCESS SIMULATE ENGINEERING S.R.L.▲ 657 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,6 mil. RON▲ 1.264,9 % | ▲ 1.264,9 % | 333,1 K RON | |
| 51 | 51.DRAKE DESIGN CONSTRUCT S.R.L.▲ 23 | Sat Glâmbocu, Comuna Bascov, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 30 % | ▲ 30 % | 38,7 K RON | |
| 52 | 52.SILVORA TERA SRL▲ 28 | Sat Merişani, Comuna Merişani, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 47,7 % | ▲ 47,7 % | 185,9 K RON | |
| 53 | 53.TREND NEW COMMUNICATION SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,5 mil. RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 563,1 K RON | |
| 54 | 54.L & G ABSOLUT ADMIN SRL▼ 6 | Loc. Costeşti, Oraş Costeşti, Argeş | 1,5 mil. RON▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | 205,3 K RON | |
| 55 | 55.STAN VET MEDFARM SRL▲ 13 | Sat Şerboeni, Comuna Buzoeşti, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 131,5 K RON | |
| 56 | 56.CMG CONSTRUCT INSTAL GRUP SRL▲ 1 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 1,4 mil. RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 6,7 K RON | |
| 57 | 57.CODECOR FASHION HOME S.R.L.▲ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 85,9 K RON | |
| 58 | 58.LA GREEN PLANTS S.R.L.▲ 142 | Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 247,9 % | ▲ 247,9 % | 1,6 K RON | |
| 59 | 59.ANAVET PRAXIS SRL▲ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3 mil. RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 387,9 K RON | |
| 60 | 60.SYSTEM PROG S.R.L.▼ 11 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3 mil. RON▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | -1,1 mil. RON | |
| 61 | 61.STEMAN CONSULTING SRL▲ 20 | Sat Ceparii Ungureni, Comuna Cepari, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 25 % | ▲ 25 % | 57,7 K RON | |
| 62 | 62.ALFRID SRL▼ 27 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3 mil. RON▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | 2,2 mil. RON | |
| 63 | 63.ESCU DESIGN STUDIO SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3 mil. RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 477 K RON | |
| 64 | 64.ROMELINFO SRL▲ 26 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1,2 mil. RON▲ 36,9 % | ▲ 36,9 % | 523,1 K RON | |
| 65 | 65.EURO CONSULT ELECTRIC SRL▲ 39 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,2 mil. RON▲ 50,2 % | ▲ 50,2 % | 885,8 K RON | |
| 66 | 66.ORION INDUSTRIE SRL▼ 11 | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 1,2 mil. RON▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | -10,1 K RON | |
| 67 | 67.SPIDER HOLDING SRL▼ 28 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 1,2 mil. RON▼ 43,5 % | ▼ 43,5 % | 4 K RON | |
| 68 | 68.BRANDO DIGITAL ADVERTISING S.R.L.▲ 28 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,2 mil. RON▲ 38,7 % | ▲ 38,7 % | 190,4 K RON | |
| 69 | 69.INF PROCAS PROD SRL= | Comuna Bradu, Argeş | 1,2 mil. RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 472,4 K RON | |
| 70 | 70.VECTOR TRUCK MANAGEMENT SRL▼ 9 | Sat Albota, Comuna Albota, Argeş | 1,2 mil. RON▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | -40,4 K RON | |
| 71 | 71.ADVANCED STRUCTURAL DESIGN SRL▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,2 mil. RON▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 663,1 K RON | |
| 72 | 72.PROIECT INFRA 2005 SRL▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,2 mil. RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 338,8 K RON | |
| 73 | 73.PROIECT ARGES S.A.▼ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,2 mil. RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 24,8 K RON | |
| 74 | 74.HYDROMOTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 24 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1,2 mil. RON▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 13,2 K RON | |
| 75 | 75.LCC ELECTRO CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,2 mil. RON▲ 109,6 % | ▲ 109,6 % | 53,4 K RON | |
| 76 | 76.SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL▼ 45 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,1 mil. RON▼ 53,1 % | ▼ 53,1 % | 929,4 K RON | |
| 77 | 77.ADVERTISING SYSTEM SRLnou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,1 mil. RON— | — | 359,3 K RON | |
| 78 | 78.TOPO MONTANA II SRL▼ 19 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1,1 mil. RON▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | 7,6 K RON | |
| 79 | 79.FORUM PROIECT INVEST SRL▲ 29 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 1,1 mil. RON▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | 759,5 K RON | |
| 80 | 80.VIVA CONSULT SRL▲ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,1 mil. RON▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 515,6 K RON | |
| 81 | 81.RAISA GRUP EXCLUSIV SRL▲ 5 | Sat Budeasa Mica, Comuna Budeasa, Argeş | 1,1 mil. RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 381,2 K RON | |
| 82 | 82.ACORD CONSULTING FOND SRL▲ 733 | Sat Bârla, Comuna Bârla, Argeş | 1,1 mil. RON▲ 1.123,9 % | ▲ 1.123,9 % | 953,7 K RON | |
| 83 | 83.WELD MILDIN CND SRL= | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 1 mil. RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 276 K RON | |
| 84 | 84.ARGIF PROIECT SRL▼ 11 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1 mil. RON▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 34,8 K RON | |
| 85 | 85.DISCOVERY VET STATION SRL▲ 28 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1 mil. RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 62,7 K RON | |
| 86 | 86.GOLD MUNTENIA CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 1 mil. RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | -461,7 K RON | |
| 87 | 87.ULMACONT FINANCE SRL= | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 1 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 428,4 K RON | |
| 88 | 88.SEGA PROIECT 2008 SRL▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 991,7 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 490,5 K RON | |
| 89 | 89.MERYVET PETFARM SRL▲ 21 | Municipiul Piteşti, Argeş | 986,4 K RON▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 49,9 K RON | |
| 90 | 90.LABORATOR ANALIZE GENERALE DE MEDIU MUNTENIA SRL▲ 21 | Sat Căteasca, Comuna Căteasca, Argeş | 974,3 K RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 578,9 K RON | |
| 91 | 91.BEST CUSTOM REPAIRS S.R.L.▲ 1.378 | Sat Gorganu, Comuna Călineşti, Argeş | 930,1 K RON— | — | 46,5 K RON | |
| 92 | 92.ROBOTICS & PROJECT MANAGEMENT SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 921,5 K RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 361,3 K RON | |
| 93 | 93.TOMA FINANCIAL CONSULTING SRL▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 905,4 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 233,9 K RON | |
| 94 | 94.CIVIL COUNSELING S.R.L.▲ 67 | Municipiul Piteşti, Argeş | 892,3 K RON▲ 72,3 % | ▲ 72,3 % | 701,4 K RON | |
| 95 | 95.FTS SUDURA SYSTEMS S.R.L.▲ 27 | Municipiul Piteşti, Argeş | 876,4 K RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 25,5 K RON | |
| 96 | 96.PERMAGRIN PLUS SRL▼ 45 | Municipiul Piteşti, Argeş | 873,6 K RON▼ 47,6 % | ▼ 47,6 % | 710 K RON | |
| 97 | 97.OPTIMUM TOOL MAKERS S.R.L.▲ 104 | Municipiul Piteşti, Argeş | 868,9 K RON▲ 125 % | ▲ 125 % | 260,5 K RON | |
| 98 | 98.P.S.V. MULTILINE SRL▼ 55 | Sat Valea Mare Pravăţ, Comuna Valea Mare Pravăţ, Argeş | 868,4 K RON▼ 53,6 % | ▼ 53,6 % | 204,9 K RON | |
| 99 | 99.TOPOMIN S.R.L.▲ 18 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 859,7 K RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 411,4 K RON | |
| 100 | 100.OVITIN CND AG SRL▲ 56 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 844 K RON▲ 60,5 % | ▲ 60,5 % | 364,4 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Argeș
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
360 firme · 188,1 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
8 firme · 147,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
90 firme · 136,2 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
275 firme · 89,4 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
273 firme · 77,8 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
251 firme · 76,7 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
168 firme · 64,2 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
69 firme · 53,1 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
6 firme · 45,8 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
135 firme · 44,6 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
106 firme · 29,4 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
45 firme · 18,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
186 firme · 13,4 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
53 firme · 11,8 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
21 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
11 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
11 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
25 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
9 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
11 firme · 771 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
4 firme · 615,8 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
2 firme · 450 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
11 firme · 274,1 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
2 firme · 230,7 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
1 firme · 1,4 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON