Top 100 firme — Construcții, Alba după cifră de afaceri în 2017
1.120 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 596,6 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,5 mil. RON, iar liderul atinge 51,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.POMPONIO S.R.L.= | Sat Vinţu de Jos, Comuna Vinţu de Jos, Alba | 51,9 mil. RON▲ 33,6 % | ▲ 33,6 % | 6,7 mil. RON | |
| 2 | 2.POMPONIO CONSTRUCȚII S.R.L.▲ 1 | Sat Vinţu de Jos, Comuna Vinţu de Jos, Alba | 38 mil. RON▲ 93,8 % | ▲ 93,8 % | 3,1 mil. RON | |
| 3 | 3.INSTALATORUL SA▼ 1 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 28 mil. RON▼ 12 % | ▼ 12 % | 154,4 K RON | |
| 4 | 4.ELIAM PRO CONSTRUCT S.R.L.▲ 20 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 27,9 mil. RON▲ 491,9 % | ▲ 491,9 % | 849 K RON | |
| 5 | 5.ARHITECT CONSTRUCT SRL▲ 50 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 26,5 mil. RON▲ 848 % | ▲ 848 % | 5,4 mil. RON | |
| 6 | 6.LAMACOS CONSTRUCT SRL= | Municipiul Alba Iulia, Alba | 20,2 mil. RON▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 2,1 mil. RON | |
| 7 | 7.PRENIS SRL▼ 3 | Municipiul Blaj, Alba | 19,5 mil. RON▲ 19,3 % | ▲ 19,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 8 | 8.COMA CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Sebeş, Alba | 15,6 mil. RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 3,8 mil. RON | |
| 9 | 9.DRUMURI SI PODURI LOCALE ALBA SA▼ 4 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 14,3 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | -1,2 mil. RON | |
| 10 | 10.TERRA GRES SRL▲ 1 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 13,9 mil. RON▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 11 | 11.AQUA VISION SRL▼ 1 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 13,7 mil. RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 186,4 K RON | |
| 12 | 12.ALBACO EXIM SRL▼ 4 | Loc. Oarda, Municipiul Alba Iulia, Alba | 13,5 mil. RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 2,3 mil. RON | |
| 13 | 13.FLORIDA CONSTRUCT SRL▲ 4 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 11,5 mil. RON▲ 84 % | ▲ 84 % | 287,3 K RON | |
| 14 | 14.TOBIMAR CONSTRUCT SRL= | Sat Drâmbar, Comuna Ciugud, Alba | 11,2 mil. RON▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 306 K RON | |
| 15 | 15.LINCOLN PLUS SRL= | Municipiul Sebeş, Alba | 10,5 mil. RON▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | 1 mil. RON | |
| 16 | 16.ART INSTAL SRL▲ 6 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 10,4 mil. RON▲ 94,1 % | ▲ 94,1 % | 754,5 K RON | |
| 17 | 17.ASTRA CLASIC SRL▲ 21 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 9,8 mil. RON▲ 171,3 % | ▲ 171,3 % | 5,2 mil. RON | |
| 18 | 18.URBAN CONSTRUCT TRANSILVANIA SRL▼ 11 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 8,8 mil. RON▼ 39,4 % | ▼ 39,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 19 | 19.CASA LUC SRL▲ 149 | Municipiul Sebeş, Alba | 7,7 mil. RON▲ 1.148,3 % | ▲ 1.148,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 20 | 20.ALBA CONS SA▼ 4 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 6,9 mil. RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 834 K RON | |
| 21 | 21.TERMOCONS SRL▲ 2 | Loc. Valea Bistrii, Oraş Câmpeni, Alba | 6,4 mil. RON▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | 108 K RON | |
| 22 | 22.DEKA STRUCTURI SRL▲ 27 | Sat Drâmbar, Comuna Ciugud, Alba | 6,3 mil. RON▲ 112,8 % | ▲ 112,8 % | 592,5 K RON | |
| 23 | 23.ELECTRO ALFA SRLnou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 6,1 mil. RON▲ 55,2 % | ▲ 55,2 % | 24,5 K RON | |
| 24 | 24.OMA GRUP INSTAL SRL▼ 12 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 5,6 mil. RON▼ 51,5 % | ▼ 51,5 % | 10,5 K RON | |
| 25 | 25.PIFLU SRL= | Municipiul Alba Iulia, Alba | 5,6 mil. RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 26 | 26.ALBANIC SERVICE SRL▼ 13 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 5,6 mil. RON▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | 369,5 K RON | |
| 27 | 27.SAN CASA SRL▼ 8 | Municipiul Sebeş, Alba | 5,5 mil. RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 28 | 28.COMPACT CONSTRUCT SRL▼ 8 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 5,2 mil. RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 206,2 K RON | |
| 29 | 29.ARIA CONSTRUCT SRL▲ 6 | Loc. Abrud, Oraş Abrud, Alba | 4,8 mil. RON▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | 150,1 K RON | |
| 30 | 30.SIPATUB S.R.L.▼ 1 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 4,7 mil. RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | -153,7 K RON | |
| 31 | 31.BERI GRUP SRL▼ 13 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 4,6 mil. RON▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 8,7 K RON | |
| 32 | 32.NEW PAV SRL= | Municipiul Sebeş, Alba | 4,4 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 436,8 K RON | |
| 33 | 33.HOME ART CONSTRUCT SRL▼ 6 | Sat Tău Bistra, Comuna Şugag, Alba | 4,3 mil. RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 109,7 K RON | |
| 34 | 34.TRANSILVANIA CONSTRUCT SA▲ 13 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 4,3 mil. RON▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | -340,9 K RON | |
| 35 | 35.LOM POWER CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 4,2 mil. RON— | — | 1,4 mil. RON | |
| 36 | 36.EURO TIMODOR SRL▼ 6 | Sat Dumbrava, Comuna Săsciori, Alba | 4,1 mil. RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | -1,4 mil. RON | |
| 37 | 37.BRAVO INSTAL SRL▼ 16 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 4 mil. RON▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | 539,3 K RON | |
| 38 | 38.CEZIANA STAR SRL▲ 22 | Loc. Baia de Arieş, Oraş Baia de Arieş, Alba | 3,9 mil. RON▲ 53,7 % | ▲ 53,7 % | 3,7 K RON | |
| 39 | 39.MIRANNA GRUP SRL▲ 198 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3,8 mil. RON▲ 1.030,7 % | ▲ 1.030,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 40 | 40.STEIN KONSTRUCT SRL▲ 30 | Loc. Petreşti, Municipiul Sebeş, Alba | 3,7 mil. RON▲ 73,8 % | ▲ 73,8 % | 826,7 K RON | |
| 41 | 41.CRYSTAL GROUP SRL▼ 5 | Sat Drâmbar, Comuna Ciugud, Alba | 3,7 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 2,4 K RON | |
| 42 | 42.BEST INSTAL THERMO SRL▲ 23 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3,6 mil. RON▲ 56,9 % | ▲ 56,9 % | 30,3 K RON | |
| 43 | 43.LINCOLN SERVICE SRL▲ 19 | Sat Daia Română, Comuna Daia Română, Alba | 3,4 mil. RON▲ 41,7 % | ▲ 41,7 % | 149,1 K RON | |
| 44 | 44.MARINEX SRL▼ 11 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3,4 mil. RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 149,5 K RON | |
| 45 | 45.APIS COM SRL▼ 5 | Municipiul Blaj, Alba | 3,3 mil. RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 110,5 K RON | |
| 46 | 46.ENER ROM INSTAL SRL▲ 137 | Sat Drâmbar, Comuna Ciugud, Alba | 3,2 mil. RON▲ 517,2 % | ▲ 517,2 % | 102,3 K RON | |
| 47 | 47.HOBBIT INTEGRAL RO SRL▲ 1 | Municipiul Sebeş, Alba | 3,1 mil. RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 297,9 K RON | |
| 48 | 48.SEVCO INSTALATII SRL▲ 4 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3,1 mil. RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 106 K RON | |
| 49 | 49.ADRAL SRL▼ 5 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3 mil. RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 536,6 K RON | |
| 50 | 50.ENERGO IMPEX SRL▼ 22 | Municipiul Aiud, Alba | 3 mil. RON▼ 31,9 % | ▼ 31,9 % | 21,4 K RON | |
| 51 | 51.DOMAR-SERVICE SRL▼ 9 | Municipiul Aiud, Alba | 3 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 1,9 K RON | |
| 52 | 52.STRABAD DESIGN SRL▲ 145 | Municipiul Sebeş, Alba | 3 mil. RON▲ 567,5 % | ▲ 567,5 % | 431 K RON | |
| 53 | 53.BAAND PRODUCT SRL▼ 12 | Municipiul Aiud, Alba | 2,8 mil. RON▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 157,9 K RON | |
| 54 | 54.IMSAT-ALBA SA▲ 20 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,8 mil. RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 495,8 K RON | |
| 55 | 55.LUM SEV FAM SRL▲ 18 | Sat Căpâlna, Comuna Săsciori, Alba | 2,7 mil. RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 978,1 K RON | |
| 56 | 56.EKOPLAN INVEST SRL▲ 278 | Municipiul Aiud, Alba | 2,7 mil. RON▲ 1.268,6 % | ▲ 1.268,6 % | -1,6 mil. RON | |
| 57 | 57.ELECTRA EXIM SRL▲ 4 | Municipiul Aiud, Alba | 2,6 mil. RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 239,6 K RON | |
| 58 | 58.DIAFAN SRL▼ 15 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,6 mil. RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 243 K RON | |
| 59 | 59.URS CONSTRUCT ALBA SRL▲ 22 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,6 mil. RON▲ 39 % | ▲ 39 % | 513,7 K RON | |
| 60 | 60.ARDEALUL STAR CONSTRUCT SRL▲ 49 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,6 mil. RON▲ 106,3 % | ▲ 106,3 % | 609 RON | |
| 61 | 61.SENIDO SRL▼ 7 | Loc. Miceşti, Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,6 mil. RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 190,4 K RON | |
| 62 | 62.SICON TIM SRL▲ 691 | Municipiul Aiud, Alba | 2,5 mil. RON— | — | 187,9 K RON | |
| 63 | 63.POTOPEA FILLS CONSTRUCT SRL▼ 18 | Oraş Teiuş, Alba | 2,5 mil. RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | -207,3 K RON | |
| 64 | 64.VIMED COM SRL▲ 8 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,5 mil. RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 193,1 K RON | |
| 65 | 65.CONSTRUCTUS SRL▼ 14 | Loc. Petreşti, Municipiul Sebeş, Alba | 2,4 mil. RON▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 74,3 K RON | |
| 66 | 66.ELECTROCONSTRUCTIA ELCO ALBA IULIA SA▼ 7 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,4 mil. RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 98,1 K RON | |
| 67 | 67.ROBIN FOREST SRL▲ 33 | Loc. Baia de Arieş, Oraş Baia de Arieş, Alba | 2,4 mil. RON▲ 74 % | ▲ 74 % | 213,4 K RON | |
| 68 | 68.B & A PREFABRICATE SRL▲ 11 | Sat Runc, Comuna Ocoliş, Alba | 2,4 mil. RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 465,1 K RON | |
| 69 | 69.TEO CONSTRUCT SRL▼ 16 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,4 mil. RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 422,9 K RON | |
| 70 | 70.ALPEGO SERV SRL▲ 20 | Sat Geoagiu de Sus, Comuna Stremţ, Alba | 2,3 mil. RON▲ 47,7 % | ▲ 47,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 71 | 71.AUTOTALLER SRL▲ 5 | Sat Fărău, Comuna Fărău, Alba | 2,2 mil. RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 136,7 K RON | |
| 72 | 72.RESIDENCE BLAJ SRL▲ 681 | Municipiul Blaj, Alba | 2,2 mil. RON— | — | 797 K RON | |
| 73 | 73.AMELIS INSTAL SRL▼ 5 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,2 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 203 K RON | |
| 74 | 74.ELIO INDUSTRIAL SRL▲ 8 | Loc. Lancrăm, Municipiul Sebeş, Alba | 2,2 mil. RON▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | 659 K RON | |
| 75 | 75.INSTAL ŞARLEA SRL▲ 3 | Loc. Tiur, Municipiul Blaj, Alba | 2,2 mil. RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 105,4 K RON | |
| 76 | 76.DAVAS BY EUROEXPRES SRL▲ 7 | Sat Daia Română, Comuna Daia Română, Alba | 2,1 mil. RON▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 9,1 K RON | |
| 77 | 77.AGT RENT MACHINERY SRL▼ 19 | Municipiul Blaj, Alba | 2 mil. RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | 196 K RON | |
| 78 | 78.ALMAX GROUP SRL▼ 9 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2 mil. RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 325,2 K RON | |
| 79 | 79.SIMCRIS SRL▼ 40 | Loc. Abrud, Oraş Abrud, Alba | 2 mil. RON▼ 43,4 % | ▼ 43,4 % | 50 K RON | |
| 80 | 80.BODEA CONSTRUCT SRL▼ 17 | Loc. Petreşti, Municipiul Sebeş, Alba | 2 mil. RON▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 184,8 K RON | |
| 81 | 81.GECAD SRL▲ 37 | Municipiul Sebeş, Alba | 2 mil. RON▲ 80,1 % | ▲ 80,1 % | 416,6 K RON | |
| 82 | 82.CONSTRUCTAMA ALBA SRL▲ 28 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,9 mil. RON▲ 57,7 % | ▲ 57,7 % | 217,2 K RON | |
| 83 | 83.FICOAB SRL▲ 89 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,9 mil. RON▲ 220,5 % | ▲ 220,5 % | 1 mil. RON | |
| 84 | 84.PACON AKS SRL= | Sat Stremţ, Comuna Stremţ, Alba | 1,9 mil. RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 530,3 K RON | |
| 85 | 85.KARMA IMOBILIARE SRL▲ 46 | Municipiul Sebeş, Alba | 1,9 mil. RON▲ 111,6 % | ▲ 111,6 % | 675,8 K RON | |
| 86 | 86.ALFA CONSTRUCT SRL▼ 20 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,9 mil. RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 191,1 K RON | |
| 87 | 87.ANDALUZIA SRL▲ 11 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,8 mil. RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 178,6 K RON | |
| 88 | 88.CONTACT IMPEX SRL▼ 1 | Loc. Ocna Mureş, Oraş Ocna Mureş, Alba | 1,8 mil. RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 6,7 K RON | |
| 89 | 89.PRESTIGE H.V. GRUP SRL▲ 16 | Municipiul Aiud, Alba | 1,7 mil. RON▲ 34,3 % | ▲ 34,3 % | 15,6 K RON | |
| 90 | 90.PAVDALMONT LUX SRL▲ 22 | Municipiul Aiud, Alba | 1,7 mil. RON▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 603,3 K RON | |
| 91 | 91.GIDO TEST SRL▼ 11 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,6 mil. RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 290,5 K RON | |
| 92 | 92.KOVACS EMIL CONSTRUCT SRL▲ 23 | Loc. Tiur, Municipiul Blaj, Alba | 1,6 mil. RON▲ 46,6 % | ▲ 46,6 % | 15,4 K RON | |
| 93 | 93.CRISTINA ADRIAN SRL▲ 26 | Sat Găneşti, Comuna Bistra, Alba | 1,6 mil. RON▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | 545,9 K RON | |
| 94 | 94.IMO ECO AKS SRL▲ 104 | Sat Stremţ, Comuna Stremţ, Alba | 1,6 mil. RON▲ 261,9 % | ▲ 261,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 95 | 95.MONOLIT JUNIOR SRL▼ 58 | Loc. Lancrăm, Municipiul Sebeş, Alba | 1,6 mil. RON▼ 55,7 % | ▼ 55,7 % | -486,6 K RON | |
| 96 | 96.GENIAL ART SRL= | Municipiul Sebeş, Alba | 1,6 mil. RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 47 K RON | |
| 97 | 97.VIM CONSTRUCTII MONTAJ SRL▼ 26 | Loc. Câmpeni, Oraş Câmpeni, Alba | 1,6 mil. RON▼ 24,5 % | ▼ 24,5 % | 21,1 K RON | |
| 98 | 98.HEXAOIL SRL▲ 1 | Sat Căpâlna de Jos, Comuna Jidvei, Alba | 1,6 mil. RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 2,9 K RON | |
| 99 | 99.PALU CONSTRUCT SRL▲ 154 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,5 mil. RON▲ 406,4 % | ▲ 406,4 % | -436,2 K RON | |
| 100 | 100.FABRIS IMPIANTI SRL▲ 21 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,5 mil. RON▲ 43,7 % | ▲ 43,7 % | -74,9 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Alba
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
628 firme · 634,1 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
240 firme · 428,8 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
56 firme · 300,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
185 firme · 296,9 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
151 firme · 243,5 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
79 firme · 79,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
122 firme · 61,5 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
72 firme · 48,2 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
10 firme · 31,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
36 firme · 30,4 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
48 firme · 17,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
26 firme · 10,1 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
6 firme · 8,9 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 8,5 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 8 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
30 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
7 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
7 firme · 3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
14 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
7 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
10 firme · 863,2 K RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
4 firme · 856,6 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
15 firme · 195,4 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
6 firme · 123,1 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 0 RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 0 RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
2 firme · 0 RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 0 RON