Top 100 firme — Construcții, Alba după profit net în 2025
1.770 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 231 mil. RON. Pragul de intrare în top este 522,8 K RON, iar liderul atinge 28,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ART INSTAL SRL= | Municipiul Alba Iulia, Alba | 28,9 mil. RON▲ 61,4 % | ▲ 61,4 % | 28,9 mil. RON | |
| 2 | 2.TOBIMAR CONSTRUCT SRL= | Sat Drâmbar, Comuna Ciugud, Alba | 11,9 mil. RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 11,9 mil. RON | |
| 3 | 3.URBAN CONSTRUCT TRANSILVANIA SRL▲ 19 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 10,1 mil. RON▲ 363 % | ▲ 363 % | 10,1 mil. RON | |
| 4 | 4.GEVIS PROTEAM S.R.L.▲ 3 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 9,7 mil. RON▲ 55,7 % | ▲ 55,7 % | 9,7 mil. RON | |
| 5 | 5.MIVO EXPERT CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Săsciori, Comuna Săsciori, Alba | 9,5 mil. RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 9,5 mil. RON | |
| 6 | 6.PRENIS SRL▼ 3 | Municipiul Blaj, Alba | 8,9 mil. RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 8,9 mil. RON | |
| 7 | 7.ALBACO EXIM SRL▼ 2 | Loc. Oarda, Municipiul Alba Iulia, Alba | 6,7 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 6,7 mil. RON | |
| 8 | 8.TOBIMAR GROUP SRL▲ 7 | Sat Vinţu de Jos, Comuna Vinţu de Jos, Alba | 6,5 mil. RON▲ 109,7 % | ▲ 109,7 % | 6,5 mil. RON | |
| 9 | 9.ALMAX GROUP SRL▼ 3 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 6,3 mil. RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 6,3 mil. RON | |
| 10 | 10.ALBANIC SERVICE SRL▼ 2 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 5,5 mil. RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 5,5 mil. RON | |
| 11 | 11.EUROFINE SRL▲ 72 | Loc. Cugir, Oraş Cugir, Alba | 5,5 mil. RON▲ 704,6 % | ▲ 704,6 % | 5,5 mil. RON | |
| 12 | 12.COMA CONSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Sebeş, Alba | 5,1 mil. RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 5,1 mil. RON | |
| 13 | 13.CRISTINA ADRIAN SRL▲ 45 | Sat Găneşti, Comuna Bistra, Alba | 4,9 mil. RON▲ 377,7 % | ▲ 377,7 % | 4,9 mil. RON | |
| 14 | 14.POTAISSA STRUCTURI S.R.L.▲ 39 | Loc. Ocna Mureş, Oraş Ocna Mureş, Alba | 4,8 mil. RON▲ 349 % | ▲ 349 % | 4,8 mil. RON | |
| 15 | 15.APUSENI GOLD SRL▲ 30 | Sat Gârda de Sus, Comuna Gârda de Sus, Alba | 4,5 mil. RON▲ 260,8 % | ▲ 260,8 % | 4,5 mil. RON | |
| 16 | 16.EUROPEXPRES SRL▼ 5 | Sat Drâmbar, Comuna Ciugud, Alba | 3,8 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 3,8 mil. RON | |
| 17 | 17.ONTIME INSTAL SRL▲ 6 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3,3 mil. RON▲ 55,7 % | ▲ 55,7 % | 3,3 mil. RON | |
| 18 | 18.ALT CONSTAD SRL▲ 22 | Municipiul Aiud, Alba | 3,3 mil. RON▲ 145,3 % | ▲ 145,3 % | 3,3 mil. RON | |
| 19 | 19.DRUMURI SI PODURI LOCALE ALBA SA▼ 5 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3,2 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 3,2 mil. RON | |
| 20 | 20.MARCONST SRL▼ 4 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3,1 mil. RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 3,1 mil. RON | |
| 21 | 21.LINCOLN PLUS SRL▲ 30 | Municipiul Sebeş, Alba | 3 mil. RON▲ 172,3 % | ▲ 172,3 % | 3 mil. RON | |
| 22 | 22.ELIO INDUSTRIAL SRL▼ 2 | Loc. Lancrăm, Municipiul Sebeş, Alba | 2,7 mil. RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 2,7 mil. RON | |
| 23 | 23.PROGRESIV DESIGN & BUILD SRL▼ 10 | Sat Hudriceşti, Comuna Bistra, Alba | 2,2 mil. RON▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | 2,2 mil. RON | |
| 24 | 24.DOMICA SRL▲ 342 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,2 mil. RON▲ 2.530,5 % | ▲ 2.530,5 % | 2,2 mil. RON | |
| 25 | 25.ANDALUZIA SRL▲ 12 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,2 mil. RON▲ 56,6 % | ▲ 56,6 % | 2,2 mil. RON | |
| 26 | 26.POMPONIO S.R.L.▼ 14 | Sat Vinţu de Jos, Comuna Vinţu de Jos, Alba | 2 mil. RON▼ 43,3 % | ▼ 43,3 % | 2 mil. RON | |
| 27 | 27.CORINT SRL▲ 523 | Sat Sântimbru, Comuna Sântimbru, Alba | 2 mil. RON▲ 6.652 % | ▲ 6.652 % | 2 mil. RON | |
| 28 | 28.CASA ORHIDEEA SRL▲ 618 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2 mil. RON▲ 12.070,9 % | ▲ 12.070,9 % | 2 mil. RON | |
| 29 | 29.LENROC CONSTRUCT S.R.L.▲ 121 | Sat Ungurei, Comuna Roşia de Secaş, Alba | 1,9 mil. RON▲ 408,2 % | ▲ 408,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 30 | 30.BEST INSTAL THERMO SRL▲ 190 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,9 mil. RON▲ 740,8 % | ▲ 740,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 31 | 31.FLORIDA CONSTRUCT SRL▲ 4 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,8 mil. RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 32 | 32.LAMACOS CONSTRUCT SRL▲ 37 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,8 mil. RON▲ 118,5 % | ▲ 118,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 33 | 33.ENERGY PANELS S.R.L.▲ 172 | Sat Căpâlna de Jos, Comuna Jidvei, Alba | 1,5 mil. RON▲ 535,6 % | ▲ 535,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 34 | 34.ALBA CONS SA▲ 27 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,5 mil. RON▲ 50,8 % | ▲ 50,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 35 | 35.INSTALATORUL SA▼ 25 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,4 mil. RON▼ 76,3 % | ▼ 76,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 36 | 36.DIAFAN SRL▲ 19 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,4 mil. RON▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 37 | 37.ENER ROM INSTAL SRL▼ 20 | Sat Drâmbar, Comuna Ciugud, Alba | 1,4 mil. RON▼ 51,3 % | ▼ 51,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 38 | 38.AUTOTALLER SRLnou | Sat Fărău, Comuna Fărău, Alba | 1,4 mil. RON▲ 184,5 % | ▲ 184,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 39 | 39.SUN POWER SYSTEMS S.R.L.▲ 49 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,2 mil. RON▲ 92,4 % | ▲ 92,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 40 | 40.CLASIC EXPLOATARE SRL▲ 31 | Sat Crăciunelu de Jos, Comuna Crăciunelu de Jos, Alba | 1,2 mil. RON▲ 54,3 % | ▲ 54,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 41 | 41.ENERGY GUARD S.R.L.nou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,2 mil. RON— | — | — | 1,2 mil. RON |
| 42 | 42.RALY SERV CONSTRUCT SRL▲ 103 | Municipiul Sebeş, Alba | 1,2 mil. RON▲ 221,7 % | ▲ 221,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 43 | 43.ADRAL SRL▲ 51 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,2 mil. RON▲ 97,5 % | ▲ 97,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 44 | 44.MAXIMO PROPERTIES S.R.L.▲ 83 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,2 mil. RON▲ 187,7 % | ▲ 187,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 45 | 45.GUARDRAIL SECURITY S.R.L.nou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,2 mil. RON— | — | — | 1,2 mil. RON |
| 46 | 46.TERRA GRES SRL▼ 18 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,2 mil. RON▼ 34,7 % | ▼ 34,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 47 | 47.B & A PREFABRICATE SRL▲ 38 | Sat Runc, Comuna Ocoliş, Alba | 1,2 mil. RON▲ 71,5 % | ▲ 71,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 48 | 48.DPN INSTAL S.R.L.▼ 22 | Sat Şeuşa, Comuna Ciugud, Alba | 1,2 mil. RON▼ 40,1 % | ▼ 40,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 49 | 49.GUARDRAIL SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,1 mil. RON— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 50 | 50.TRANSILVANIA PREST SOLUTIONS SRL▼ 31 | Sat Ciuldeşti, Comuna Bistra, Alba | 1,1 mil. RON▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 51 | 51.BELGROZ CONSTRUCT SRL▼ 30 | Sat Bucerdea Grânoasă, Comuna Bucerdea Grânoasă, Alba | 1,1 mil. RON▼ 51,7 % | ▼ 51,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 52 | 52.ELA LUXURY COM S.R.L.nou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,1 mil. RON— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 53 | 53.PROMOTOR CONSTRUCTOR 2006 SRL▲ 218 | Sat Lupşa, Comuna Lupşa, Alba | 1 mil. RON▲ 623,5 % | ▲ 623,5 % | 1 mil. RON | |
| 54 | 54.STRADEROM EXPRES SRL▼ 4 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1 mil. RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 1 mil. RON | |
| 55 | 55.ENERGO IMPEX SRL▲ 9 | Municipiul Aiud, Alba | 1 mil. RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 1 mil. RON | |
| 56 | 56.WOODENART COMPLEX S.R.L.nou | Municipiul Aiud, Alba | 980,5 K RON▲ 91,2 % | ▲ 91,2 % | 980,5 K RON | |
| 57 | 57.ROBIN FOREST SRL▲ 20 | Loc. Baia de Arieş, Oraş Baia de Arieş, Alba | 900,8 K RON▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 900,8 K RON | |
| 58 | 58.ADRIATICA SRL▲ 126 | Municipiul Blaj, Alba | 893,9 K RON▲ 226,8 % | ▲ 226,8 % | 893,9 K RON | |
| 59 | 59.OBRA DRAGAN S.R.L.▲ 109 | Sat Mihalţ, Comuna Mihalţ, Alba | 891,9 K RON▲ 193,4 % | ▲ 193,4 % | 891,9 K RON | |
| 60 | 60.CRAMBA INSTALL CONSTRUCT SRL▲ 100 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 881,9 K RON▲ 175,5 % | ▲ 175,5 % | 881,9 K RON | |
| 61 | 61.IMO ECO AKS SRL▲ 1 | Sat Stremţ, Comuna Stremţ, Alba | 861,1 K RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 861,1 K RON | |
| 62 | 62.INA STRADE TGA SRL▲ 36 | Sat Cergău Mare, Comuna Cergău, Alba | 842,4 K RON▲ 45,9 % | ▲ 45,9 % | 842,4 K RON | |
| 63 | 63.CONSTRUCTUS SRL▲ 109 | Loc. Petreşti, Municipiul Sebeş, Alba | 841,8 K RON▲ 184 % | ▲ 184 % | 841,8 K RON | |
| 64 | 64.STEIN KONSTRUCT SRL▼ 5 | Loc. Petreşti, Municipiul Sebeş, Alba | 818,1 K RON▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 818,1 K RON | |
| 65 | 65.ROF CONSTRUCT SRL▼ 40 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 816,7 K RON▼ 58,9 % | ▼ 58,9 % | 816,7 K RON | |
| 66 | 66.MON BLANC SRL▲ 261 | Municipiul Aiud, Alba | 804,5 K RON▲ 671,4 % | ▲ 671,4 % | 804,5 K RON | |
| 67 | 67.ELECTROTIMEIA SRL▼ 21 | Municipiul Sebeş, Alba | 796,8 K RON▼ 35,2 % | ▼ 35,2 % | 796,8 K RON | |
| 68 | 68.NECTARIA PROIECT SRLnou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 780 K RON▲ 60,5 % | ▲ 60,5 % | 780 K RON | |
| 69 | 69.BOOM EXPERT CONSTRUCT S.R.L.▲ 10 | Municipiul Aiud, Alba | 778,5 K RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 778,5 K RON | |
| 70 | 70.RICCY E SEBY CONSTRUCT S.R.L.▲ 166 | Sat Ighiu, Comuna Ighiu, Alba | 776,6 K RON▲ 317,5 % | ▲ 317,5 % | 776,6 K RON | |
| 71 | 71.ELECTROALBA ELECTRIS S.R.L.▲ 248 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 760,4 K RON▲ 605 % | ▲ 605 % | 760,4 K RON | |
| 72 | 72.URS CONSTRUCT ALBA SRL▼ 54 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 759,7 K RON▼ 71,7 % | ▼ 71,7 % | 759,7 K RON | |
| 73 | 73.INDECO PROJECT MANAGEMENT SRL▲ 28 | Loc. Cugir, Oraş Cugir, Alba | 750,1 K RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 750,1 K RON | |
| 74 | 74.NERGHEȘ LOGISTIC S.R.L.▲ 130 | Sat Craiva, Comuna Cricău, Alba | 736,8 K RON▲ 204,9 % | ▲ 204,9 % | 736,8 K RON | |
| 75 | 75.AB TERMOCOMPLET S.R.L.▲ 65 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 694,4 K RON▲ 78,1 % | ▲ 78,1 % | 694,4 K RON | |
| 76 | 76.DUMA SMART CONSTRUCT SRL▼ 3 | Loc. Oarda, Municipiul Alba Iulia, Alba | 691,7 K RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 691,7 K RON | |
| 77 | 77.EXPERT TOP SERVICE SRL▲ 396 | Loc. Ocna Mureş, Oraş Ocna Mureş, Alba | 683,8 K RON▲ 1.303,4 % | ▲ 1.303,4 % | 683,8 K RON | |
| 78 | 78.BUCUR BAU CONS S.R.L.▲ 192 | Sat Şugag, Comuna Şugag, Alba | 679,5 K RON▲ 369,6 % | ▲ 369,6 % | 679,5 K RON | |
| 79 | 79.BTC SERVICII S.R.L.▲ 77 | Sat Războieni-Cetate, Oraş Ocna Mureş, Alba | 672,1 K RON▲ 102,7 % | ▲ 102,7 % | 672,1 K RON | |
| 80 | 80.MARIO FILIP METAL SRL▲ 314 | Loc. Bărăbanţ, Municipiul Alba Iulia, Alba | 666 K RON▲ 820,1 % | ▲ 820,1 % | 666 K RON | |
| 81 | 81.SC SIMIANA PROFESIONAL SRL▲ 115 | Sat Daia Română, Comuna Daia Română, Alba | 664,4 K RON▲ 161,3 % | ▲ 161,3 % | 664,4 K RON | |
| 82 | 82.LAVINIA91 S.R.L.nou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 658 K RON— | — | — | 658 K RON |
| 83 | 83.BRUDER ROBAȘ BAU S.R.L.▲ 190 | Sat Cergău Mare, Comuna Cergău, Alba | 652,1 K RON▲ 356,8 % | ▲ 356,8 % | 652,1 K RON | |
| 84 | 84.BOGDAN ACTIV CONSTRUCT SRL▲ 1.723 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 650,3 K RON— | — | 650,3 K RON | |
| 85 | 85.CREATIVE ESTATE RESIDENCE S.R.L.▲ 124 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 644,7 K RON▲ 172,6 % | ▲ 172,6 % | 644,7 K RON | |
| 86 | 86.PROGESCOM TRUST S.R.L.▲ 323 | Sat Valea Lupşii, Comuna Lupşa, Alba | 631,1 K RON▲ 808,5 % | ▲ 808,5 % | 631,1 K RON | |
| 87 | 87.ENERGOHOLDING S.R.L.▼ 57 | Sat Şugag, Comuna Şugag, Alba | 614,8 K RON▼ 63,8 % | ▼ 63,8 % | 614,8 K RON | |
| 88 | 88.TUC ENERGY SRL▲ 120 | Loc. Abrud, Oraş Abrud, Alba | 611,6 K RON▲ 157,8 % | ▲ 157,8 % | 611,6 K RON | |
| 89 | 89.CRM ELECTRICAL TESTING SRL▲ 75 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 607,7 K RON▲ 94,5 % | ▲ 94,5 % | 607,7 K RON | |
| 90 | 90.SUSTAINABLE COMMERCIAL FLOORING S.R.L.▼ 66 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 601,8 K RON▼ 71,5 % | ▼ 71,5 % | 601,8 K RON | |
| 91 | 91.AMELIS INSTAL SRL▼ 25 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 598,8 K RON▼ 29 % | ▼ 29 % | 598,8 K RON | |
| 92 | 92.ECOCONSTRUCŢII SISTEM COMPLET S.R.L.▲ 50 | Sat Mihalţ, Comuna Mihalţ, Alba | 580,3 K RON▲ 50,6 % | ▲ 50,6 % | 580,3 K RON | |
| 93 | 93.ADDA CONSTRUCT SRL▼ 9 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 578,4 K RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 578,4 K RON | |
| 94 | 94.DENIS & MINU CONSTRUCT S.R.L.▲ 91 | Sat Faţa Pietrii, Comuna Stremţ, Alba | 570,9 K RON▲ 109,2 % | ▲ 109,2 % | 570,9 K RON | |
| 95 | 95.VENTILCLIMA INSTAL SRL▲ 30 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 558,4 K RON▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 558,4 K RON | |
| 96 | 96.GENERAL GAME SRL▲ 91 | Sat Sântimbru, Comuna Sântimbru, Alba | 548,2 K RON▲ 104,4 % | ▲ 104,4 % | 548,2 K RON | |
| 97 | 97.ONYK IRON S.R.L.▲ 406 | Sat Berghin, Comuna Berghin, Alba | 534,3 K RON▲ 1.233,3 % | ▲ 1.233,3 % | 534,3 K RON | |
| 98 | 98.HOBBIT INTEGRAL RO SRL▲ 16 | Municipiul Sebeş, Alba | 531,5 K RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 531,5 K RON | |
| 99 | 99.ANA RIMA STONE S.R.L.▲ 235 | Municipiul Blaj, Alba | 531,5 K RON▲ 424,5 % | ▲ 424,5 % | 531,5 K RON | |
| 100 | 100.PERFECT DACO CONSTRUCT S.R.L.▲ 245 | Sat Măhăceni, Comuna Unirea, Alba | 522,8 K RON▲ 443,5 % | ▲ 443,5 % | 522,8 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Alba
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
628 firme · 634,1 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
240 firme · 428,8 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
56 firme · 300,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
185 firme · 296,9 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
151 firme · 243,5 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
79 firme · 79,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
122 firme · 61,5 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
72 firme · 48,2 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
10 firme · 31,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
36 firme · 30,4 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
48 firme · 17,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
26 firme · 10,1 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
6 firme · 8,9 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 8,5 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 8 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
30 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
7 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
7 firme · 3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
14 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
7 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
10 firme · 863,2 K RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
4 firme · 856,6 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
15 firme · 195,4 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
6 firme · 123,1 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 0 RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 0 RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
2 firme · 0 RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 0 RON