Top 100 firme — Imobiliare, Vâlcea după capitaluri în 2021
223 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 95 mil. RON. Pragul de intrare în top este 108,2 K RON, iar liderul atinge 12,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BARRECO S.R.L.▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 12,1 mil. RON▲ 55,7 % | ▲ 55,7 % | 589,5 K RON | |
| 2 | 2.WIPRO ENTERPRISES S.R.L.= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 7,5 mil. RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | -333,9 K RON | |
| 3 | 3.NURVIL VEST S.R.L.▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,7 mil. RON▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 960,2 K RON | |
| 4 | 4.SPAŢIUL COMERCIAL PSN SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,6 mil. RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 4,8 K RON | |
| 5 | 5.TERAZUR CON SRL= | Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 5,4 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 38,2 K RON | |
| 6 | 6.SAN RENTIER S.R.L.▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 3,8 mil. RON▼ 81,3 % | ▼ 81,3 % | 616,7 K RON | |
| 7 | 7.ARTA POPULARĂ - SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 3,1 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 96,7 K RON | |
| 8 | 8.BIN RENT INVEST S.R.L.= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 3,1 mil. RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 21 K RON | |
| 9 | 9.AGROTRANSPORT SA▲ 1 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 3 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 131,1 K RON | |
| 10 | 10.VALDROM MLM S.R.L.▲ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,4 mil. RON▲ 39,6 % | ▲ 39,6 % | 688,2 K RON | |
| 11 | 11.SELF ACTIV MEDICA SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,3 mil. RON▲ 32,2 % | ▲ 32,2 % | 566,4 K RON | |
| 12 | 12.COZIMAR SRL▼ 1 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 2,3 mil. RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 391,4 K RON | |
| 13 | 13.CENTRUL DE AFACERI FLANDRA-VALCEA SA= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,8 mil. RON▼ 5 % | ▼ 5 % | -92,7 K RON | |
| 14 | 14.DIA BUSINESS MANAGEMENT SRL▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,6 mil. RON▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 367,1 K RON | |
| 15 | 15.CENTRU COMERCIAL DRĂGĂŞANI SRL▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 157,2 K RON | |
| 16 | 16.HUNNIK SRL▲ 2 | Sat Sânbotin, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 2,1 K RON | |
| 17 | 17.TECNO CASA SRL▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,2 mil. RON▲ 50,3 % | ▲ 50,3 % | 557,9 K RON | |
| 18 | 18.SPAŢIU COMERCIAL VITAN SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▼ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,2 mil. RON▼ 73,1 % | ▼ 73,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 19 | 19.AUTOSERVIL SA▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 5,4 K RON | |
| 20 | 20.MASTER SELF SRL▲ 3 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 1 mil. RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 245,4 K RON | |
| 21 | 21.G.R.C. INVESTMENT S.R.L.▲ 105 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 978,9 K RON▲ 2.735,4 % | ▲ 2.735,4 % | 944,4 K RON | |
| 22 | 22.TERMO PLAST SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 865,2 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -9,1 K RON | |
| 23 | 23.SORCETI SPEDITION SRL▲ 6 | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 838 K RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 91,5 K RON | |
| 24 | 24.TEPROM IMOBIL SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 789,4 K RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 59 K RON | |
| 25 | 25.SAMVEL SRL▲ 13 | Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 748,3 K RON▲ 30 % | ▲ 30 % | 172,6 K RON | |
| 26 | 26.TRINIF SRL▲ 17 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 739,2 K RON▲ 41,8 % | ▲ 41,8 % | 217,9 K RON | |
| 27 | 27.ALTERNATIVE SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 724,9 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | -6,2 K RON | |
| 28 | 28.ADA SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 705,4 K RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 15,5 K RON | |
| 29 | 29.PANSELUTA SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 692,8 K RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 215,3 K RON | |
| 30 | 30.FIRSTAR SRL▲ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 676 K RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 128,1 K RON | |
| 31 | 31.MANVER SRL▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 665,2 K RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 106,8 K RON | |
| 32 | 32.NARCO SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 642,1 K RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 8,6 K RON | |
| 33 | 33.BELLADONNA SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 622,1 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 23,2 K RON | |
| 34 | 34.SOFIOS S.R.L.▲ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 597,5 K RON▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 150,8 K RON | |
| 35 | 35.SUPCA SRL▲ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 576,9 K RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 41,6 K RON | |
| 36 | 36.CENTRU COMERCIAL MIOVENI SRL▲ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 572 K RON▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | 194,4 K RON | |
| 37 | 37.PLASTIM SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 571,8 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 2,7 K RON | |
| 38 | 38.MXM CAPITAL S.R.L.▲ 121 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 546,8 K RON— | — | 547,1 K RON | |
| 39 | 39.VINY SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 543 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 63,4 K RON | |
| 40 | 40.TIC-TAC SRL▼ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 526 K RON▼ 32,9 % | ▼ 32,9 % | 94,2 K RON | |
| 41 | 41.GELBETO TRADE SRL▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 500 K RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 199 K RON | |
| 42 | 42.SAVIOR SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 489,4 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 113,6 K RON | |
| 43 | 43.DALEXCHEM SRL▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 488,5 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 428 K RON | |
| 44 | 44.ELITMOB SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 487,2 K RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 159,5 K RON | |
| 45 | 45.PRIMEXVIL SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 485,4 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 811 RON | |
| 46 | 46.CREATIVE GALAXY S.R.L.▲ 94 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 476,5 K RON▲ 2.219,6 % | ▲ 2.219,6 % | 455,9 K RON | |
| 47 | 47.AGROPAN SRL▼ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 436,3 K RON▼ 27 % | ▼ 27 % | 212,5 K RON | |
| 48 | 48.IZOTEL SRL▼ 14 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 416,6 K RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 8,9 K RON | |
| 49 | 49.OPREA SIMIAN SRL▼ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 393,4 K RON▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 391,1 K RON | |
| 50 | 50.DRIDEN ENERGY SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 391,5 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 45,4 K RON | |
| 51 | 51.GENETIC OIL S.R.L.▲ 3 | Sat Procopoaia, Comuna Orleşti, Vâlcea | 384,1 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 17,2 K RON | |
| 52 | 52.COLION SRL▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 383,5 K RON▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 44,8 K RON | |
| 53 | 53.MIINI DE AUR SRL▲ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 377,5 K RON▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 155,9 K RON | |
| 54 | 54.LICNEXIM SRLnou | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 373 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 66,1 K RON | |
| 55 | 55.AGROIND SA= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 350,3 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 22,6 K RON | |
| 56 | 56.URSULETUL SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 347,6 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 9,6 K RON | |
| 57 | 57.SIMPLON SRL▲ 10 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 321,3 K RON▲ 31,8 % | ▲ 31,8 % | 101,8 K RON | |
| 58 | 58.ROMARTA ADMINISTRATIV SRL▼ 41 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 314 K RON▼ 81,8 % | ▼ 81,8 % | -84,6 K RON | |
| 59 | 59.AGENT INMOBILIARE RST S.R.L.= | Sat Ştefăneşti, Comuna Ştefăneşti, Vâlcea | 313,5 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 8,2 K RON | |
| 60 | 60.CETATEA ASI S.R.L.▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 306,1 K RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 19,1 K RON | |
| 61 | 61.CADIMEX SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 295,3 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 29,5 K RON | |
| 62 | 62.BALANTA SRL▲ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 282,2 K RON▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 54,2 K RON | |
| 63 | 63.LUXRENT SPACE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 262 K RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 65,7 K RON | |
| 64 | 64.URANUS SRL▲ 1 | Oraş Băile Govora, Vâlcea | 257,6 K RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 96,4 K RON | |
| 65 | 65.GOLDEN RENTAL SERVICES S.R.L.▲ 30 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 250,7 K RON▲ 152,3 % | ▲ 152,3 % | 211,3 K RON | |
| 66 | 66.MATONE BLU S.R.L.▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 237,2 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 4,9 K RON | |
| 67 | 67.MEDICAL G.I. SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 235,7 K RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | -10,3 K RON | |
| 68 | 68.VENERA SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 223,2 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 4,1 K RON | |
| 69 | 69.ROMAZCOM SRL▼ 12 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 210,9 K RON▼ 36,6 % | ▼ 36,6 % | 28 K RON | |
| 70 | 70.OCTAMAG PAN SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 189,6 K RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 10,3 K RON | |
| 71 | 71.REALPRO SRL▲ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 184,5 K RON▲ 39,1 % | ▲ 39,1 % | 51,7 K RON | |
| 72 | 72.COLLIER BIJOU S.R.L.▲ 4 | Oraş Berbeşti, Vâlcea | 171,5 K RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 5,9 K RON | |
| 73 | 73.CASILEO IORDĂNESCU S.R.L.▼ 13 | Sat Mazili, Comuna Suteşti, Vâlcea | 171,2 K RON▼ 43,1 % | ▼ 43,1 % | 160,4 K RON | |
| 74 | 74.AUTO SUPER SRL▲ 65 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 168,5 K RON▲ 704,9 % | ▲ 704,9 % | 147,6 K RON | |
| 75 | 75.GENIMER SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 162 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 19,7 K RON | |
| 76 | 76.PAPER IMPEX SRL▲ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 160,9 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 39,6 K RON | |
| 77 | 77.PROVILEX SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 158,4 K RON▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 115,6 K RON | |
| 78 | 78.MARIOT SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 157,9 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 138,5 K RON | |
| 79 | 79.R.P. INTEGRAL SRL▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 153 K RON▲ 25 % | ▲ 25 % | 150,6 K RON | |
| 80 | 80.MIREVAL SRL▲ 44 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 151,6 K RON▲ 288,2 % | ▲ 288,2 % | 112,6 K RON | |
| 81 | 81.MARYON SPORT S.R.L.nou | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Vâlcea | 150,2 K RON— | — | -12,6 K RON | |
| 82 | 82.SALIANA TOUR SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 149,1 K RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 17 K RON | |
| 83 | 83.LARA ADVISERS S.R.L.▲ 44 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 146,7 K RON▲ 343,1 % | ▲ 343,1 % | 113,6 K RON | |
| 84 | 84.PANIROXI SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 146,2 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 28,1 K RON | |
| 85 | 85.TSA TUDOR IMOB S.R.L.▲ 36 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 136,5 K RON▲ 224,2 % | ▲ 224,2 % | 136,3 K RON | |
| 86 | 86.SATURN AUTO SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 130,9 K RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 16,2 K RON | |
| 87 | 87.ALVILA PLUS SRL▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 130,5 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | -9,3 K RON | |
| 88 | 88.PROFANTEZIA SRL▼ 3 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 129,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 89 | 89.SADIMO SA▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 128,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 90 | 90.DELUX IMOBILIARE SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 127,5 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -918 RON | |
| 91 | 91.GRUP MEDIAN SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 123,7 K RON▲ 20 % | ▲ 20 % | 50,6 K RON | |
| 92 | 92.LUCDAV IMOB INVEST S.R.L.▲ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 121 K RON▲ 61,1 % | ▲ 61,1 % | 45,9 K RON | |
| 93 | 93.BLAIREAU S.R.L.▲ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 118,3 K RON▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 70,4 K RON | |
| 94 | 94.CATALANA DE INVESTITII SRL▲ 95 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 118,2 K RON— | — | 172,6 K RON | |
| 95 | 95.GADEL - PROFARM SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 115,9 K RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 5 K RON | |
| 96 | 96.LEVANT SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 113,4 K RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 19 K RON | |
| 97 | 97.AZALEEA SRL▼ 5 | Sat Barza, Comuna Budeşti, Vâlcea | 110,1 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 1,4 K RON | |
| 98 | 98.COMTEX SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 110 K RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 59,9 K RON | |
| 99 | 99.ZENOVIANA SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 109,3 K RON▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 45,8 K RON | |
| 100 | 100.LOGIPROD CONS S.R.L.▼ 23 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 108,2 K RON▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 108 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Vâlcea
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
191 firme · 56,9 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
14 firme · 11,7 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
6 firme · 5,9 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
52 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
8 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
7 firme · 552,3 K RON