Top 100 firme — Imobiliare, Vâlcea după capitaluri în 2018
185 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 81 mil. RON. Pragul de intrare în top este 58 K RON, iar liderul atinge 9,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SOCOM SA▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 9,1 mil. RON▲ 425,5 % | ▲ 425,5 % | 8,2 mil. RON | |
| 2 | 2.WIPRO ENTERPRISES S.R.L.= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 8,4 mil. RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | -141,6 K RON | |
| 3 | 3.SPAŢIUL COMERCIAL PSN SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 7,2 mil. RON▲ 136,7 % | ▲ 136,7 % | 4,1 mil. RON | |
| 4 | 4.SAN RENTIER S.R.L.▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,3 mil. RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 516,4 K RON | |
| 5 | 5.NURVIL VEST S.R.L.▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 3,1 mil. RON▲ 80,1 % | ▲ 80,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 6 | 6.AGROTRANSPORT SA▲ 1 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 2,7 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 56,4 K RON | |
| 7 | 7.ARTA POPULARĂ - SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,3 mil. RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 21,5 K RON | |
| 8 | 8.CENTRUL DE AFACERI FLANDRA-VALCEA SA▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,9 mil. RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | -41,5 K RON | |
| 9 | 9.ROMARTA ADMINISTRATIV SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,7 mil. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | -27,9 K RON | |
| 10 | 10.COZIMAR SRL▲ 4 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 1,5 mil. RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 310,8 K RON | |
| 11 | 11.TRINIF SRL▲ 2 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 1,3 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 623 RON | |
| 12 | 12.BEATLES S.R.L.▲ 3 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 1,2 mil. RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 246,2 K RON | |
| 13 | 13.AGROIND SA▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,2 mil. RON▲ 34,1 % | ▲ 34,1 % | 575,2 K RON | |
| 14 | 14.HUNNIK SRL▲ 5 | Sat Sânbotin, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 24 % | ▲ 24 % | 210,4 K RON | |
| 15 | 15.SELF ACTIV MEDICA SRL▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 564,6 K RON | |
| 16 | 16.CENTRU COMERCIAL DRĂGĂŞANI SRL▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1 mil. RON▲ 36,7 % | ▲ 36,7 % | 281,1 K RON | |
| 17 | 17.MASTER SELF SRL▲ 5 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 1 mil. RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 197,2 K RON | |
| 18 | 18.AUTOSERVIL SA= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 944,5 K RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 60,3 K RON | |
| 19 | 19.CENTRU COMERCIAL MIOVENI SRL▲ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 926,9 K RON▲ 31 % | ▲ 31 % | 219,5 K RON | |
| 20 | 20.AGROPAN SRL▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 896,9 K RON▲ 25 % | ▲ 25 % | 408,6 K RON | |
| 21 | 21.TERMO PLAST SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 873,2 K RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 35,1 K RON | |
| 22 | 22.TEPROM IMOBIL SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 826,6 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 96,2 K RON | |
| 23 | 23.TIC-TAC SRL▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 822,1 K RON▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | -96,8 K RON | |
| 24 | 24.GARDENIA SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 805,1 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 30,1 K RON | |
| 25 | 25.HOLINZ SRL▲ 120 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 734,9 K RON— | — | 744,9 K RON | |
| 26 | 26.LIV SPORT S.R.L.▲ 25 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Vâlcea | 733,3 K RON▲ 106,3 % | ▲ 106,3 % | 377,9 K RON | |
| 27 | 27.ALTERNATIVE SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 720,2 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -2 K RON | |
| 28 | 28.NARCO SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 685,8 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 52,3 K RON | |
| 29 | 29.DIA BUSINESS MANAGEMENT SRL▲ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 684,5 K RON▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | 214,2 K RON | |
| 30 | 30.SORCETI SPEDITION SRL▼ 3 | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 684 K RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | -58,8 K RON | |
| 31 | 31.COLION SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 637,7 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 48,4 K RON | |
| 32 | 32.IZOTEL SRL▲ 3 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 599,5 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 35 K RON | |
| 33 | 33.AGENT INMOBILIARE RST S.R.L.▲ 10 | Sat Ştefăneşti, Comuna Ştefăneşti, Vâlcea | 582,4 K RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 117,6 K RON | |
| 34 | 34.DALEXCHEM SRL▲ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 569,9 K RON▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 117,9 K RON | |
| 35 | 35.SUPCA SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 554,7 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 19,4 K RON | |
| 36 | 36.PLASTIM SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 554 K RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 20,6 K RON | |
| 37 | 37.FIRSTAR SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 552,6 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 4,7 K RON | |
| 38 | 38.VINY SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 548,8 K RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 62,4 K RON | |
| 39 | 39.OPREA SIMIAN SRL▼ 18 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 529,7 K RON▼ 39,1 % | ▼ 39,1 % | 528 K RON | |
| 40 | 40.PANSELUTA SRL▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 528,1 K RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 144,6 K RON | |
| 41 | 41.SAVIOR SRL▼ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 527,7 K RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 151,8 K RON | |
| 42 | 42.BELLADONNA SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 526,6 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 42,2 K RON | |
| 43 | 43.MANVER SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 516,4 K RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 53,1 K RON | |
| 44 | 44.ILLDOART S.R.L.▲ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 498,7 K RON▲ 54 % | ▲ 54 % | 174,9 K RON | |
| 45 | 45.CASILEO IORDĂNESCU S.R.L.nou | Sat Mazili, Comuna Suteşti, Vâlcea | 482,7 K RON— | — | — | 482,5 K RON |
| 46 | 46.ADA SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 469,3 K RON▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 80,7 K RON | |
| 47 | 47.SAMVEL SRL▼ 7 | Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 468,6 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | -22,4 K RON | |
| 48 | 48.PRIMEXVIL SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 455,9 K RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 37,6 K RON | |
| 49 | 49.GELBETO TRADE SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 435,8 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 27,6 K RON | |
| 50 | 50.SOFIOS S.R.L.▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 429,6 K RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | -4,4 K RON | |
| 51 | 51.TECNO CASA SRL▲ 122 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 412,8 K RON— | — | 479,3 K RON | |
| 52 | 52.DRIDEN ENERGY SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 394 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 38,5 K RON | |
| 53 | 53.MIINI DE AUR SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 362,7 K RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 141,1 K RON | |
| 54 | 54.URSULETUL SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 347,2 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 30,5 K RON | |
| 55 | 55.CIBINU COM SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 331,2 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | -14,9 K RON | |
| 56 | 56.KOREL GLOBAL S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 314,5 K RON— | — | — | -9,4 K RON |
| 57 | 57.ROMAZCOM SRLnou | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 287,7 K RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 67,4 K RON | |
| 58 | 58.CADIMEX SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 273,2 K RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 13,4 K RON | |
| 59 | 59.MEDICAL G.I. SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 267,5 K RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | -15,8 K RON | |
| 60 | 60.CETATEA ASI S.R.L.▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 266,7 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 6,9 K RON | |
| 61 | 61.AGRO-VIT SA▼ 1 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 243,1 K RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 7,9 K RON | |
| 62 | 62.VENERA SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 227,1 K RON▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 125,8 K RON | |
| 63 | 63.SIMPLON SRL= | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 216,5 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 67,9 K RON | |
| 64 | 64.AZALEEA SRL▼ 2 | Sat Barza, Comuna Budeşti, Vâlcea | 207,6 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 897 RON | |
| 65 | 65.MARYON PLAY S.R.L.▲ 17 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Vâlcea | 196,9 K RON▲ 116,1 % | ▲ 116,1 % | 105,8 K RON | |
| 66 | 66.OCTAMAG PAN SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 186,7 K RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 2,6 K RON | |
| 67 | 67.GENIMER SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 163,4 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 20,9 K RON | |
| 68 | 68.PASOR SRL▲ 68 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 162,1 K RON▲ 11.197,4 % | ▲ 11.197,4 % | 160,7 K RON | |
| 69 | 69.ALVILA PLUS SRL▼ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 158,8 K RON▼ 53,9 % | ▼ 53,9 % | -11,5 K RON | |
| 70 | 70.LOGIPROD CONS S.R.L.▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 156,2 K RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 156 K RON | |
| 71 | 71.BODERA CASA S.R.L.▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 148,1 K RON▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | -41 K RON | |
| 72 | 72.PROVILEX SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 144,7 K RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 97,2 K RON | |
| 73 | 73.MATONE BLU S.R.L.▲ 35 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 142,2 K RON▲ 263 % | ▲ 263 % | 103 K RON | |
| 74 | 74.FARMACIA GOSPODARILOR SRL▼ 13 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 140,9 K RON▼ 39,7 % | ▼ 39,7 % | 132,6 K RON | |
| 75 | 75.SADIMO SA▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 128,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 76 | 76.ROBELINVEST SRL▲ 90 | Sat Romanii de Jos, Oraş Horezu, Vâlcea | 125,1 K RON— | — | 176,3 K RON | |
| 77 | 77.VIORELA SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 121,5 K RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 5,3 K RON | |
| 78 | 78.MARYON GAMES S.R.L.▼ 4 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Vâlcea | 120,1 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -489 RON | |
| 79 | 79.BALANTA SRL▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 119,9 K RON▲ 65,9 % | ▲ 65,9 % | 47,6 K RON | |
| 80 | 80.CARO CAFE S.R.L.▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 114,5 K RON▲ 24,4 % | ▲ 24,4 % | 22,5 K RON | |
| 81 | 81.GT IMOBILIARE S.R.L.▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 113,9 K RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 113,7 K RON | |
| 82 | 82.BLAIREAU S.R.L.▲ 14 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 110,3 K RON▲ 92,5 % | ▲ 92,5 % | 110,1 K RON | |
| 83 | 83.LUXRENT SPACE S.R.L.▲ 26 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 98,2 K RON▲ 152,5 % | ▲ 152,5 % | 59,3 K RON | |
| 84 | 84.EDIDAN COM SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 95,1 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 7,5 K RON | |
| 85 | 85.PAPER IMPEX SRL▼ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 94,2 K RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 34 K RON | |
| 86 | 86.PANIROXI SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 93,1 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 4,8 K RON | |
| 87 | 87.R.P. INTEGRAL SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 92 K RON▲ 28,2 % | ▲ 28,2 % | 28,8 K RON | |
| 88 | 88.ZENOVIANA SRL▼ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 83,2 K RON▼ 45,6 % | ▼ 45,6 % | 30,2 K RON | |
| 89 | 89.ENACOM SRL▼ 4 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 80,6 K RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 2,6 K RON | |
| 90 | 90.MARVIL COM SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 80,1 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 7,8 K RON | |
| 91 | 91.GRUP MEDIAN SRL▲ 22 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 76,8 K RON▲ 126,6 % | ▲ 126,6 % | 42,9 K RON | |
| 92 | 92.BOGDAN-ALBINA SNC▲ 2 | Loc. Băbeni, Oraş Băbeni, Vâlcea | 73,5 K RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 8,2 K RON | |
| 93 | 93.LEVANT SRL▲ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 68,7 K RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 15,1 K RON | |
| 94 | 94.MARISERV SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 68,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 95 | 95.CASA STEFAN SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 67,1 K RON▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | 20,5 K RON | |
| 96 | 96.MARYON SPORT S.R.L.▲ 1 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Vâlcea | 61,9 K RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 4,8 K RON | |
| 97 | 97.GENETIC OIL S.R.L.▲ 4 | Sat Procopoaia, Comuna Orleşti, Vâlcea | 61,9 K RON▲ 32 % | ▲ 32 % | 15 K RON | |
| 98 | 98.NORDFARM SRL▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 61,6 K RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | -6,7 K RON | |
| 99 | 99.VILA NOASTRA SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 60 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 1,9 K RON | |
| 100 | 100.OLEVID SRL▼ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 58 K RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | -11,7 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Vâlcea
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
191 firme · 56,9 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
14 firme · 11,7 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
6 firme · 5,9 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
52 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
8 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
7 firme · 552,3 K RON