Top 100 firme — Construcții, Vâlcea după capitaluri în 2024
1.415 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 634,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,5 mil. RON, iar liderul atinge 41,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.FLORIN CIOACĂ "VILA NOASTRĂ” S.R.L.= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 41,6 mil. RON▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 7,4 mil. RON | |
| 2 | 2.CAZICOM SRL▲ 1 | Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 35 mil. RON▲ 18 % | ▲ 18 % | 7,4 mil. RON | |
| 3 | 3.ROMEO IMPEX COM SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 33,6 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 505,9 K RON | |
| 4 | 4.COMINCO OLTENIA SA▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 27,9 mil. RON▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 10 mil. RON | |
| 5 | 5.RAPID COMPLEX SRL▼ 1 | Sat Negraia, Comuna Pesceana, Vâlcea | 26,9 mil. RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 8,8 mil. RON | |
| 6 | 6.PRELCHIM SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 25,6 mil. RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 11 mil. RON | |
| 7 | 7.MELENTARII SRL▲ 3 | Sat Glodu, Comuna Dănicei, Vâlcea | 22,7 mil. RON▲ 40,1 % | ▲ 40,1 % | 6,5 mil. RON | |
| 8 | 8.CIVIL SPEED SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 20,1 mil. RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 9 | 9.PROELECTRICA SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 18 mil. RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 3,7 mil. RON | |
| 10 | 10.CONTINENTAL PROPERTIES S.R.L.▲ 10 | Oraş Ocnele Mari, Vâlcea | 17,5 mil. RON▲ 173,6 % | ▲ 173,6 % | 11,1 mil. RON | |
| 11 | 11.ALTIGE IMPEX SRL▲ 17 | Sat Valea Cheii, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 15 mil. RON▲ 168,1 % | ▲ 168,1 % | 9,2 mil. RON | |
| 12 | 12.VALORIS SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 14,7 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 1,6 mil. RON | |
| 13 | 13.TRUSTUL 3 CONSTRUCTII SA= | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 13,1 mil. RON▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 14 | 14.PENTASERV CONSTRUCT SRL▲ 2 | Sat Părăuşani, Comuna Livezi, Vâlcea | 11,8 mil. RON▲ 34,5 % | ▲ 34,5 % | 5 mil. RON | |
| 15 | 15.DUMITRU ELENA IMOBILIARE S.R.L.▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 10 mil. RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | -289,6 K RON | |
| 16 | 16.BRICUS COM SRL▲ 7 | Sat Scoruşu, Comuna Lăpuşata, Vâlcea | 9,4 mil. RON▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | 4,2 mil. RON | |
| 17 | 17.MARIDOR TRANSPORT SRL= | Sat Tomşani, Comuna Tomşani, Vâlcea | 9,3 mil. RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 661,4 K RON | |
| 18 | 18.RALUNIC SRL▲ 22 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 8,7 mil. RON▲ 106,1 % | ▲ 106,1 % | 5,6 mil. RON | |
| 19 | 19.D.R.B CONSTRUCT S.R.L.▲ 8 | Sat Izvoru Rece, Comuna Vaideeni, Vâlcea | 8,6 mil. RON▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | 3,9 mil. RON | |
| 20 | 20.STEMA GRUP SRL▲ 9 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 7,7 mil. RON▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 5,9 mil. RON | |
| 21 | 21.RADOI-CONSTRUCT SRL▼ 2 | Sat Roeşti, Comuna Pesceana, Vâlcea | 7,1 mil. RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 347,7 K RON | |
| 22 | 22.PETROCON SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,9 mil. RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 2,3 mil. RON | |
| 23 | 23.TOUR IMEX TEL NET SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,5 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 149,9 K RON | |
| 24 | 24.SIDONIA SRL▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,3 mil. RON▼ 25,8 % | ▼ 25,8 % | -297,7 K RON | |
| 25 | 25.STED CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,2 mil. RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 1 mil. RON | |
| 26 | 26.REGIA AUTONOMA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI VALCEA RA▲ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,2 mil. RON▲ 55,4 % | ▲ 55,4 % | 69,8 K RON | |
| 27 | 27.ELCOPREST CONSTRUCT SRL▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,1 mil. RON▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 6,1 mil. RON | |
| 28 | 28.ANTARES HOMES S.R.L.▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -720 RON | |
| 29 | 29.ELECTROGRUPAPARATAJ SA▼ 4 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 5,8 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 938,8 K RON | |
| 30 | 30.IANCRIS SRL▲ 14 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,7 mil. RON▲ 52,5 % | ▲ 52,5 % | 2 mil. RON | |
| 31 | 31.DBS DRAMICAM BUILDING SOLUTIONS S.R.L.▲ 70 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,7 mil. RON▲ 307,7 % | ▲ 307,7 % | 5,3 mil. RON | |
| 32 | 32.EMAR GRUP SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,6 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 51,7 K RON | |
| 33 | 33.AGROEXPERT SRL▲ 1 | Sat Măgura, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 5,1 mil. RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 16,2 K RON | |
| 34 | 34.ROBERTSON DEVELOPMENT SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,1 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -14,4 K RON | |
| 35 | 35.ELSERV SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5 mil. RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 770,2 K RON | |
| 36 | 36.DEI IMOBILIARE S.R.L.▲ 27 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5 mil. RON▲ 91,8 % | ▲ 91,8 % | 4,4 mil. RON | |
| 37 | 37.BURGAZ SRL▲ 39 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 4,9 mil. RON▲ 135,8 % | ▲ 135,8 % | 4,7 mil. RON | |
| 38 | 38.DEMOLTHERM SRL▲ 3 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 4,8 mil. RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 751,2 K RON | |
| 39 | 39.COVAMAR SRL▼ 6 | Sat Tănăseşti, Oraş Horezu, Vâlcea | 4,8 mil. RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 860,6 K RON | |
| 40 | 40.RIV ESTATE S.R.L.▼ 5 | Oraş Ocnele Mari, Vâlcea | 4,7 mil. RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | -44,4 K RON | |
| 41 | 41.CONCEPT INVEST SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 4,2 mil. RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 1 mil. RON | |
| 42 | 42.ROBIFLEX-COMPANY SRL▲ 32 | ***localitatea negasita***, Vâlcea | 4,2 mil. RON▲ 97,8 % | ▲ 97,8 % | 2,1 mil. RON | |
| 43 | 43.ŞTEFIRIS CONSTRUCT S.R.L.▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 3,7 mil. RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | -665,1 K RON | |
| 44 | 44.CONTRUST PVI S.R.L.▲ 430 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 3,7 mil. RON▲ 2.656,3 % | ▲ 2.656,3 % | 3,5 mil. RON | |
| 45 | 45.FOREXIM SA▲ 14 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 3,5 mil. RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 30,9 K RON | |
| 46 | 46.LINEST GRUP SRL= | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 3,5 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 98,8 K RON | |
| 47 | 47.IULCOM SRL= | ***localitatea negasita***, Vâlcea | 3,4 mil. RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 143,7 K RON | |
| 48 | 48.OZON ONE S.R.L.▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 3,3 mil. RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 196,2 K RON | |
| 49 | 49.ALI-MAD SRL▼ 1 | Sat Bogdăneşti, Comuna Oteşani, Vâlcea | 3,1 mil. RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 2,2 mil. RON | |
| 50 | 50.COCO SERVAUTO S.R.L.▲ 15 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 3,1 mil. RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 582,8 K RON | |
| 51 | 51.SONVIS CONSTRUCT SRL▲ 5 | Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 3 mil. RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 454,5 K RON | |
| 52 | 52.ERIONCYM S.R.L.= | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 3 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 151,7 K RON | |
| 53 | 53.EXOPRANŞA S.R.L.▼ 2 | Sat Ulmeţel, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 3 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -2 K RON | |
| 54 | 54.CHIMPROMET SRL▼ 5 | Loc. Cheia, Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 3 mil. RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 140,9 K RON | |
| 55 | 55.ESO SERV SRL▲ 30 | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 3 mil. RON▲ 71,6 % | ▲ 71,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 56 | 56.MASAVEU BUCURESTI S.R.L.▼ 2 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 3 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 128,4 K RON | |
| 57 | 57.GENWAY VIDEOINTERFOANE S.R.L.▼ 21 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 3 mil. RON▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | 3 mil. RON | |
| 58 | 58.FILOCATANA COSTRUZIONI SRL▼ 5 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 2,9 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 840 RON | |
| 59 | 59.NUŞE TRANS S.R.L.▲ 49 | Sat Rugetu, Comuna Slătioara, Vâlcea | 2,7 mil. RON▲ 108,2 % | ▲ 108,2 % | 1,8 mil. RON | |
| 60 | 60.HIWATERS SOLUTIONS S.R.L.▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,6 mil. RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 809,8 K RON | |
| 61 | 61.CONTRUST SRL▼ 46 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,6 mil. RON▼ 70,7 % | ▼ 70,7 % | -277 K RON | |
| 62 | 62.BUNESCU FLORIN S.R.L.▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,6 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 110,3 K RON | |
| 63 | 63.INSTPRO SRL▲ 1 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 2,6 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -113,9 K RON | |
| 64 | 64.ARTIFICIAL ABC NOW S.R.L.▲ 214 | Oraş Ocnele Mari, Vâlcea | 2,5 mil. RON▲ 545,7 % | ▲ 545,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 65 | 65.CONCRET SRL▲ 1 | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 2,5 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 38,6 K RON | |
| 66 | 66.MNB IMOBILIARE S.R.L.▲ 37 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 2,5 mil. RON▲ 83,4 % | ▲ 83,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 67 | 67.FLORIX COMPANY CONSTRUCT SRL▲ 1 | Sat Şerbăneasa, Comuna Nicolae Bălcescu, Vâlcea | 2,5 mil. RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 102,7 K RON | |
| 68 | 68.PRESTALEX SERV S.R.L.▼ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,5 mil. RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 2,5 mil. RON | |
| 69 | 69.BALASTOTRANS SRL▲ 17 | Sat Glodu, Comuna Dănicei, Vâlcea | 2,4 mil. RON▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 738 K RON | |
| 70 | 70.RSG SERVICE S.R.L.= | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 2,4 mil. RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 57,7 K RON | |
| 71 | 71.HEVA CONSTRUCT S.R.L.▼ 9 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 2,4 mil. RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 68,3 K RON | |
| 72 | 72.BECHEANU CONSTRUCT SRL▲ 6 | Sat Şirineasa, Comuna Şirineasa, Vâlcea | 2,4 mil. RON▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 470,2 K RON | |
| 73 | 73.TERAPONT SRL▲ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,4 mil. RON▲ 26 % | ▲ 26 % | 497,1 K RON | |
| 74 | 74.HIWATERS SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,3 mil. RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | -109,1 K RON | |
| 75 | 75.PEGANI CONSTRUCT S.R.L.= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,2 mil. RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 118,6 K RON | |
| 76 | 76.MULTI MET SRL▲ 26 | Sat Ostroveni, Comuna Galicea, Vâlcea | 2 mil. RON▲ 44,1 % | ▲ 44,1 % | 911 K RON | |
| 77 | 77.BERECHET SRL▲ 7 | Sat Lunca, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 2 mil. RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 208,8 K RON | |
| 78 | 78.PROFRIG IMPEX SRL▲ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,8 mil. RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 593,7 K RON | |
| 79 | 79.VALROB TRANSPORT SRL▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,8 mil. RON▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 80 | 80.PAN-PAN CONSTRUCT S.R.L.▲ 34 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,8 mil. RON▲ 50,5 % | ▲ 50,5 % | 613,2 K RON | |
| 81 | 81.GENERAL FOREST SRL▲ 15 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,8 mil. RON▲ 24,4 % | ▲ 24,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 82 | 82.4C SOLUTIONS RESIDENCE S.R.L.▲ 22 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,8 mil. RON▲ 32,9 % | ▲ 32,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 83 | 83.ABIGAZ S.R.L.▲ 61 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,8 mil. RON▲ 89 % | ▲ 89 % | 1,8 mil. RON | |
| 84 | 84.REBECONS GENERAL S.R.L.▼ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,7 mil. RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 702,2 K RON | |
| 85 | 85.MIRVAL SRL▲ 74 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,7 mil. RON▲ 100,4 % | ▲ 100,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 86 | 86.CANTINE COMERŢ ALUNU SA▲ 7 | Sat Alunu, Comuna Alunu, Vâlcea | 1,7 mil. RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 193,9 K RON | |
| 87 | 87.PRELCET SA▲ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,7 mil. RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 240,7 K RON | |
| 88 | 88.IDEAL INVEST RESIDENCE S.R.L.▼ 27 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,7 mil. RON▼ 36,5 % | ▼ 36,5 % | -2,2 K RON | |
| 89 | 89.ALPCONSTRUCT SRL▼ 34 | Sat Malu Alb, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 1,7 mil. RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 34,6 K RON | |
| 90 | 90.ALINADI ELECTRIC S.R.L.▼ 10 | Oraş Bălceşti, Vâlcea | 1,6 mil. RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 91 | 91.ACITIM CONSTRUCT SRL▲ 39 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,6 mil. RON▲ 49,6 % | ▲ 49,6 % | 527,4 K RON | |
| 92 | 92.PROMAT COM DIVERS SRL▲ 30 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,6 mil. RON▲ 40 % | ▲ 40 % | 3 K RON | |
| 93 | 93.BAV CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.▲ 56 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,6 mil. RON▲ 73,7 % | ▲ 73,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 94 | 94.PROFESIONAL AIR S.R.L.▲ 198 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,6 mil. RON▲ 336 % | ▲ 336 % | 1,6 mil. RON | |
| 95 | 95.BERDEAL INFO S.R.L.▲ 42 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,5 mil. RON▲ 54,5 % | ▲ 54,5 % | 544,6 K RON | |
| 96 | 96.RV BEST CONCEPT S.R.L.▼ 15 | Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 1,5 mil. RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | -323,7 K RON | |
| 97 | 97.N & C CONSTRUCT 2024 S.R.L.nou | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 1,5 mil. RON— | — | — | 1,5 mil. RON |
| 98 | 98.GREEMAN SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,5 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 411 K RON | |
| 99 | 99.CONTRUST GMB S.R.L.▲ 248 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,5 mil. RON▲ 484 % | ▲ 484 % | 1,2 mil. RON | |
| 100 | 100.EDIFICIO ENGINEERING SRL▲ 34 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 1,5 mil. RON▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 742,4 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Vâlcea
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
554 firme · 636,4 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
122 firme · 407,8 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
158 firme · 358,4 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
38 firme · 242,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
120 firme · 112,4 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
19 firme · 48,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
39 firme · 36,5 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
40 firme · 32,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
7 firme · 27,4 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
60 firme · 15,3 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
26 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
11 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
15 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
18 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
2 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
11 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
1 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
2 firme · 638,4 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
8 firme · 427,8 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
5 firme · 395,3 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 106,9 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 23,9 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON