Top 100 firme — Construcții, Vâlcea după capitaluri în 2018
981 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 291,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 608,3 K RON, iar liderul atinge 40,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ROMEO IMPEX COM SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 40,6 mil. RON▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 8,5 mil. RON | |
| 2 | 2.CAZICOM SRL= | Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 16,2 mil. RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 1,6 mil. RON | |
| 3 | 3.AUTORO SRL= | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 13,6 mil. RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 732,8 K RON | |
| 4 | 4.FERMA FRÂNCEŞTI SRL▲ 962 | Sat Băbeni-Olteţu, Comuna Diculeşti, Vâlcea | 12,3 mil. RON— | — | 14 mil. RON | |
| 5 | 5.VALORIS SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 9,2 mil. RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 6 | 6.CAROLIN SRLnou | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 9,1 mil. RON▲ 195,4 % | ▲ 195,4 % | 6 mil. RON | |
| 7 | 7.COMINCO OLTENIA SA= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 9 mil. RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 8 | 8.PRELCHIM SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 7,1 mil. RON▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | -1,7 mil. RON | |
| 9 | 9.PROELECTRICA SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,9 mil. RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 2,5 mil. RON | |
| 10 | 10.TRUSTUL 3 CONSTRUCTII SA= | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 6,6 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 162,6 K RON | |
| 11 | 11.VICEXPERT SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,4 mil. RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 509,1 K RON | |
| 12 | 12.ANTARES HOMES S.R.L.▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,3 mil. RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 435,1 K RON | |
| 13 | 13.RAPID COMPLEX SRL▼ 1 | Sat Negraia, Comuna Pesceana, Vâlcea | 6,3 mil. RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 14 | 14.ROBERTSON DEVELOPMENT SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,3 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -1,3 K RON | |
| 15 | 15.CIVIL SPEED SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 4,8 mil. RON▲ 47,6 % | ▲ 47,6 % | 2,7 mil. RON | |
| 16 | 16.ELCOPREST CONSTRUCT SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 4,4 mil. RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 17 | 17.DUMITRESCU IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 4,2 mil. RON▼ 47,4 % | ▼ 47,4 % | 2,1 mil. RON | |
| 18 | 18.CONTRUST SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 4,1 mil. RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 170,6 K RON | |
| 19 | 19.EMAR GRUP SRL▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 4 mil. RON▲ 99,1 % | ▲ 99,1 % | 2,3 mil. RON | |
| 20 | 20.REGIA AUTONOMA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI VALCEA RA= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 3,8 mil. RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 841,7 K RON | |
| 21 | 21.STEMA GRUP SRL▼ 2 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 3,4 mil. RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 940,7 K RON | |
| 22 | 22.FLORIN CIOACĂ "VILA NOASTRĂ” S.R.L.▼ 21 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 3,2 mil. RON▼ 88 % | ▼ 88 % | 3,4 mil. RON | |
| 23 | 23.CHIMPROMET SRL▼ 2 | Loc. Cheia, Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 3 mil. RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 106,8 K RON | |
| 24 | 24.FILOCATANA COSTRUZIONI SRL▲ 6 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 2,9 mil. RON▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | 852,5 K RON | |
| 25 | 25.DUMITRU ELENA IMOBILIARE S.R.L.▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,8 mil. RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 466,7 K RON | |
| 26 | 26.RALUNIC SRL▲ 18 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,7 mil. RON▲ 98,3 % | ▲ 98,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 27 | 27.HIWATERS SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,7 mil. RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | -153,8 K RON | |
| 28 | 28.BOGDAN CONSTRUCT SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,6 mil. RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 296,5 K RON | |
| 29 | 29.VOREL SRL▲ 7 | Sat Orleşti, Comuna Orleşti, Vâlcea | 2,6 mil. RON▲ 59,3 % | ▲ 59,3 % | 965,2 K RON | |
| 30 | 30.MELENTARII SRL▲ 1 | Sat Glodu, Comuna Dănicei, Vâlcea | 2,6 mil. RON▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | 687,2 K RON | |
| 31 | 31.MASAVEU BUCURESTI S.R.L.▼ 6 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 2,5 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 48,2 K RON | |
| 32 | 32.VASINEACSU SRL▲ 244 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,5 mil. RON▲ 1.857 % | ▲ 1.857 % | 2,3 mil. RON | |
| 33 | 33.IULCOM SRL▲ 2 | ***localitatea negasita***, Vâlcea | 2,4 mil. RON▲ 45,1 % | ▲ 45,1 % | 741,1 K RON | |
| 34 | 34.RADOI-CONSTRUCT SRL▲ 67 | Sat Roeşti, Comuna Pesceana, Vâlcea | 2,3 mil. RON▲ 422,3 % | ▲ 422,3 % | 1,9 mil. RON | |
| 35 | 35.CONCEPT INVEST SRL▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,2 mil. RON▲ 43,1 % | ▲ 43,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 36 | 36.INSTPRO SRL▲ 3 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 2,1 mil. RON▲ 37 % | ▲ 37 % | 564 K RON | |
| 37 | 37.TERAPONT SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 31 K RON | |
| 38 | 38.IANCRIS SRL▼ 14 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2 mil. RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | -329,3 K RON | |
| 39 | 39.CONCRET SRL▲ 2 | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 1,9 mil. RON▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 550 K RON | |
| 40 | 40.A.S. SRL▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,8 mil. RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | -22 K RON | |
| 41 | 41.ROBIFLEX-COMPANY SRL▲ 20 | ***localitatea negasita***, Vâlcea | 1,8 mil. RON▲ 121,3 % | ▲ 121,3 % | 1 mil. RON | |
| 42 | 42.PIONICONSTRUCT SRL▼ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,8 mil. RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 29,1 K RON | |
| 43 | 43.BURGAZ SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,7 mil. RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 982,7 K RON | |
| 44 | 44.COVAMAR SRL▲ 8 | Sat Tănăseşti, Oraş Horezu, Vâlcea | 1,7 mil. RON▲ 55 % | ▲ 55 % | 609,1 K RON | |
| 45 | 45.SIDONIA SRL▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,7 mil. RON▲ 73,3 % | ▲ 73,3 % | 708,8 K RON | |
| 46 | 46.BRICUS COM SRL▲ 22 | Sat Scoruşu, Comuna Lăpuşata, Vâlcea | 1,7 mil. RON▲ 125,4 % | ▲ 125,4 % | 926,9 K RON | |
| 47 | 47.LGM CONCEPT S.R.L.▲ 93 | Sat Dăeşti, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 1,5 mil. RON▲ 364,5 % | ▲ 364,5 % | 374,8 K RON | |
| 48 | 48.NTX CONCEPT S.R.L.▼ 11 | Sat Măldăreşti, Comuna Măldăreşti, Vâlcea | 1,4 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 968,8 K RON | |
| 49 | 49.DANCONSTRUCT SRL▲ 80 | Sat Muereasca de Sus, Comuna Muereasca, Vâlcea | 1,4 mil. RON▲ 289,9 % | ▲ 289,9 % | 1 mil. RON | |
| 50 | 50.DERIK 98 IMPEX SRL▼ 7 | Sat Iacovile, Comuna Mădulari, Vâlcea | 1,4 mil. RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | -69,1 K RON | |
| 51 | 51.REDI COM SRL▼ 2 | Sat Bărbăteşti, Comuna Bărbăteşti, Vâlcea | 1,4 mil. RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 210,3 K RON | |
| 52 | 52.ELCOPREST SRL▼ 14 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,3 mil. RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | -222,1 K RON | |
| 53 | 53.VALROB TRANSPORT SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,3 mil. RON▼ 30 % | ▼ 30 % | 301,8 K RON | |
| 54 | 54.BECHEANU CONSTRUCT SRL▼ 6 | Sat Şirineasa, Comuna Şirineasa, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 155,6 K RON | |
| 55 | 55.SORIN IDEAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 18 | Sat Stănculeşti, Comuna Fârtăţeşti, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 93,7 % | ▲ 93,7 % | 632,8 K RON | |
| 56 | 56.STIGI HOUSE SRL▲ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 95,1 % | ▲ 95,1 % | 644,6 K RON | |
| 57 | 57.METINSTAL SRL▲ 123 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 422,8 % | ▲ 422,8 % | 1 mil. RON | |
| 58 | 58.HILLSIDE DEVELOPMENT SRL▼ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,2 mil. RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | -5,3 K RON | |
| 59 | 59.COMPROD SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 26,4 K RON | |
| 60 | 60.SCRIVA CONSTRUCT SRL▲ 15 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 70,3 % | ▲ 70,3 % | 463,6 K RON | |
| 61 | 61.MARLEXIM ELECTRO SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 38,9 % | ▲ 38,9 % | 332,4 K RON | |
| 62 | 62.PENTASERV CONSTRUCT SRL▲ 4 | Sat Părăuşani, Comuna Livezi, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 298,4 K RON | |
| 63 | 63.ALPCONSTRUCT SRL▲ 9 | Sat Malu Alb, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 1 mil. RON▲ 53,1 % | ▲ 53,1 % | 485,2 K RON | |
| 64 | 64.MAGDA IULIANA CONSTRUCT S.R.L.▲ 28 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 1 mil. RON▲ 90,9 % | ▲ 90,9 % | 483,7 K RON | |
| 65 | 65.FOREXIM SA▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1 mil. RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 95,6 K RON | |
| 66 | 66.GEPROF CONSTRUCT SRL▲ 69 | Sat Predeşti, Comuna Nicolae Bălcescu, Vâlcea | 954,2 K RON▲ 181 % | ▲ 181 % | 814,6 K RON | |
| 67 | 67.SANPRO SRL▲ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 930,9 K RON▲ 59,4 % | ▲ 59,4 % | 273,1 K RON | |
| 68 | 68.CITU SRL▼ 15 | Sat Romanii de Jos, Oraş Horezu, Vâlcea | 914,6 K RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 106,9 K RON | |
| 69 | 69.SAM EXPERIENCE S.R.L.nou | Sat Prundeni, Comuna Prundeni, Vâlcea | 904,7 K RON— | — | 467,8 K RON | |
| 70 | 70.PANDA INSTAL S.R.L.▲ 134 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 883,6 K RON▲ 342,7 % | ▲ 342,7 % | 883,4 K RON | |
| 71 | 71.ONELI SERV SRL▲ 8 | Sat Vlăduceni, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 879,4 K RON▲ 40,4 % | ▲ 40,4 % | 305,5 K RON | |
| 72 | 72.DAXMIN SRL▼ 12 | Sat Amărăşti, Comuna Amărăşti, Vâlcea | 877,6 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 46,2 K RON | |
| 73 | 73.ZETCAS SRL▼ 14 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 855,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 74 | 74.IMPECABIL SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 855,2 K RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 291,2 K RON | |
| 75 | 75.ADERACOM SRL▲ 15 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 854,4 K RON▲ 52,9 % | ▲ 52,9 % | 295,7 K RON | |
| 76 | 76.ALBELECTRIC S.R.L.▼ 18 | Sat Armăşeşti, Comuna Cernisoara, Vâlcea | 852,7 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | -15,8 K RON | |
| 77 | 77.MULTI MET SRL▲ 39 | Sat Ostroveni, Comuna Galicea, Vâlcea | 847,6 K RON▲ 112,7 % | ▲ 112,7 % | 449,1 K RON | |
| 78 | 78.PETROCON SRL▲ 65 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 829,4 K RON▲ 161,5 % | ▲ 161,5 % | 533 K RON | |
| 79 | 79.BDG INVEST S.R.L.▲ 18 | Sat Tina, Comuna Livezi, Vâlcea | 828,7 K RON▲ 73 % | ▲ 73 % | 349,8 K RON | |
| 80 | 80.CIDRA CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 826,3 K RON▲ 39,2 % | ▲ 39,2 % | 232,8 K RON | |
| 81 | 81.IL-VIO SRL▲ 23 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 821 K RON▲ 87,7 % | ▲ 87,7 % | 383,6 K RON | |
| 82 | 82.SONECO SRL▼ 19 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 820,3 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 156,7 K RON | |
| 83 | 83.BOBBIKA CONSTRUCT S.R.L.▲ 17 | Sat Valea Mare, Comuna Valea Mare, Vâlcea | 790 K RON▲ 75,9 % | ▲ 75,9 % | 340,8 K RON | |
| 84 | 84.FILAPROD SRL▼ 2 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 775,2 K RON▲ 32 % | ▲ 32 % | 187,8 K RON | |
| 85 | 85.ELM-ARCA SA▼ 31 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 767,6 K RON▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 32,2 K RON | |
| 86 | 86.CRISMAD TEAM S.R.L.nou | Sat Blidari, Comuna Goleşti, Vâlcea | 758 K RON▲ 418,7 % | ▲ 418,7 % | 561,7 K RON | |
| 87 | 87.EURO MFK S.R.L.▲ 19 | Sat Banteşti, Comuna Mădulari, Vâlcea | 734,2 K RON▲ 70,2 % | ▲ 70,2 % | 302,7 K RON | |
| 88 | 88.CRISBO FINISAJ S.R.L.▲ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 734 K RON▲ 73,8 % | ▲ 73,8 % | 314,4 K RON | |
| 89 | 89.MIANA SRL▼ 18 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 720,3 K RON▲ 4 % | ▲ 4 % | 27,7 K RON | |
| 90 | 90.DEMOLTHERM SRL▲ 48 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 707,5 K RON▲ 116,4 % | ▲ 116,4 % | 380,6 K RON | |
| 91 | 91.FRIGOTECH SRL▼ 3 | Sat Broşteni, Comuna Lăpuşata, Vâlcea | 691,4 K RON▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 408,4 K RON | |
| 92 | 92.EDIFICIO ENGINEERING SRL▲ 92 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 690 K RON▲ 191,4 % | ▲ 191,4 % | 496 K RON | |
| 93 | 93.DUBLUMAR SRL▲ 6 | Oraş Băile Govora, Vâlcea | 685 K RON▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 323,5 K RON | |
| 94 | 94.DANIELA CONSTRUCT SRL▼ 30 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 669,1 K RON▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 433,8 K RON | |
| 95 | 95.AGREGON CONSTRUCT S.R.L.▲ 3 | Sat Şirineasa, Comuna Şirineasa, Vâlcea | 647,7 K RON▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 647,5 K RON | |
| 96 | 96.CIMELECTRO SRL▼ 19 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 625,1 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 126,8 K RON | |
| 97 | 97.ERIONCYM S.R.L.▲ 10 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 624,7 K RON▲ 46,1 % | ▲ 46,1 % | 197,2 K RON | |
| 98 | 98.ISCRU MIGPLAST S.R.L.nou | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 616,5 K RON— | — | — | 616,3 K RON |
| 99 | 99.RENTUTIL SRL▼ 19 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 608,9 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 11,9 K RON | |
| 100 | 100.NUŞE TRANS S.R.L.nou | Sat Rugetu, Comuna Slătioara, Vâlcea | 608,3 K RON▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 169 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Vâlcea
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
554 firme · 636,4 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
122 firme · 407,8 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
158 firme · 358,4 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
38 firme · 242,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
120 firme · 112,4 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
19 firme · 48,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
39 firme · 36,5 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
40 firme · 32,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
7 firme · 27,4 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
60 firme · 15,3 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
26 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
11 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
15 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
18 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
2 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
11 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
1 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
2 firme · 638,4 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
8 firme · 427,8 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
5 firme · 395,3 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 106,9 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 23,9 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON