Top 100 firme — Activități profesionale, Vâlcea după capitaluri în 2017
711 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 135,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 187,9 K RON, iar liderul atinge 77,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - I.C.S.I. RAMNICU VALCEA= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 77,7 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 217,6 K RON | |
| 2 | 2.ELECTROVALCEA SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 12,5 mil. RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 312 K RON | |
| 3 | 3.BIGREEN ENGINEERING INFRASTRUCTURE S.R.L.▲ 37 | Sat Orleşti, Comuna Orleşti, Vâlcea | 2,4 mil. RON▲ 677,6 % | ▲ 677,6 % | 723,6 K RON | |
| 4 | 4.RIONVIL SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,6 mil. RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 516 K RON | |
| 5 | 5.JUST CONSULTING SRL▲ 1 | Sat Măgura, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 1,6 mil. RON▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 462,5 K RON | |
| 6 | 6.EUCONS SRL▼ 1 | Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 1,4 mil. RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 174,3 K RON | |
| 7 | 7.EAP CONSULTING SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,4 mil. RON▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 309,2 K RON | |
| 8 | 8.LACUDAS SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 568,3 K RON | |
| 9 | 9.RZ SPORT MANAGEMENT SRL▼ 5 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 1,2 mil. RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 8,1 K RON | |
| 10 | 10.ATLAS TOUR SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 143 K RON | |
| 11 | 11.PROIECT VALCEA SA▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 61,1 K RON | |
| 12 | 12.BEFAC SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 168,6 K RON | |
| 13 | 13.CONS - DRUM SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 917,7 K RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 438,2 K RON | |
| 14 | 14.ETIAN CONSULT SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 885,9 K RON▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 290,6 K RON | |
| 15 | 15.PROJECT IMPLEMENT CONSULT SRL▲ 36 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 832,8 K RON▲ 197,1 % | ▲ 197,1 % | 553 K RON | |
| 16 | 16.PROMARKETING SRL▲ 28 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 737,3 K RON▲ 154,2 % | ▲ 154,2 % | 447,3 K RON | |
| 17 | 17.MEDIA GROUP SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 699,4 K RON▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 159,1 K RON | |
| 18 | 18.PENCIL CREATIVE STRATEGY S.R.L.▼ 3 | Oraş Ocnele Mari, Vâlcea | 658,2 K RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 68,6 K RON | |
| 19 | 19.TINCONT SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 601,3 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -5,9 K RON | |
| 20 | 20.NEOPREST SUD SRL= | Sat Titeşti, Comuna Titeşti, Vâlcea | 600,4 K RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 87 K RON | |
| 21 | 21.RAMCONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 585,6 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 106,2 K RON | |
| 22 | 22.ANTARES MANAGEMENT S.R.L.▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 569,3 K RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | -26,4 K RON | |
| 23 | 23.MULTICONSULTING SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 548,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 24 | 24.PREDCONSULT SRL▲ 301 | Sat Călina, Comuna Prundeni, Vâlcea | 545,7 K RON▲ 2.020 % | ▲ 2.020 % | 533,1 K RON | |
| 25 | 25.VILADI AUTO SRL▼ 2 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 508,1 K RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 86 K RON | |
| 26 | 26.TOPO-LEONIDA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 506,9 K RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 108,4 K RON | |
| 27 | 27.TOPO CADASTRU SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 487,9 K RON▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 89,5 K RON | |
| 28 | 28.KONTAS EXPERT SRL▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 462,4 K RON▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 116,7 K RON | |
| 29 | 29.NDE VISREM SRL▲ 18 | ***localitatea negasita***, Vâlcea | 454,8 K RON▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 305,1 K RON | |
| 30 | 30.SAMI CONSULT SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 452,7 K RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 60,4 K RON | |
| 31 | 31.EVILEX SRL▲ 19 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 439,8 K RON▲ 56,6 % | ▲ 56,6 % | 199 K RON | |
| 32 | 32.GRUP CONSULTING SRL▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 436,8 K RON▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 254,6 K RON | |
| 33 | 33.EVALUX SRL▼ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 410,3 K RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 9,1 K RON | |
| 34 | 34.GEOMETRIA CONSULTING SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 407,8 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 147,7 K RON | |
| 35 | 35.INFOTOUR SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 405,5 K RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 113 K RON | |
| 36 | 36.DUANIS SRL▼ 1 | Loc. Băbeni, Oraş Băbeni, Vâlcea | 400,8 K RON▲ 18 % | ▲ 18 % | 61,1 K RON | |
| 37 | 37.NTX PROJEKT SRL▲ 17 | Sat Măldăreşti, Comuna Măldăreşti, Vâlcea | 391,1 K RON▲ 45,1 % | ▲ 45,1 % | 121,6 K RON | |
| 38 | 38.PUBLICITAR COM SRL▼ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 383 K RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 13,3 K RON | |
| 39 | 39.HWG CONSULTING SRL▲ 34 | Sat Bratia din Deal, Comuna Galicea, Vâlcea | 377,3 K RON▲ 70,2 % | ▲ 70,2 % | 155,7 K RON | |
| 40 | 40.PODRUM PROIECT SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 364,9 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 191,3 K RON | |
| 41 | 41.PROMEO MEDIA SRL▼ 20 | Sat Dăeşti, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 363,9 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 23,8 K RON | |
| 42 | 42.VLADI PROJECT ENGINEERING S.R.L.= | Sat Dobriceni, Comuna Stoeneşti, Vâlcea | 360 K RON▲ 19 % | ▲ 19 % | 137,4 K RON | |
| 43 | 43.NORY VET SRL▲ 27 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 355,3 K RON▲ 57,5 % | ▲ 57,5 % | 354,7 K RON | |
| 44 | 44.MTEM CONSULTING SRL▲ 94 | Sat Milcoiu, Comuna Milcoiu, Vâlcea | 350,5 K RON▲ 192,9 % | ▲ 192,9 % | 350,3 K RON | |
| 45 | 45.MODDRUM CONSTRUCT SRL▲ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 343,1 K RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 342,9 K RON | |
| 46 | 46.RAO CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 336,9 K RON▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 161 K RON | |
| 47 | 47.G-TRADE S.R.L.▲ 225 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 333,3 K RON▲ 672,5 % | ▲ 672,5 % | 332,3 K RON | |
| 48 | 48.PROFINEXPERT S.R.L.▲ 19 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 333,3 K RON▲ 46,1 % | ▲ 46,1 % | 105,2 K RON | |
| 49 | 49.SUDURI SPECIALE SRL▲ 30 | Sat Negreni, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 328,1 K RON▲ 57,4 % | ▲ 57,4 % | 119,7 K RON | |
| 50 | 50.TMT MECHANICAL TECHNICAL SERV S.R.L.▼ 22 | Sat Negreni, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 327,1 K RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 238,8 K RON | |
| 51 | 51.DISTINS SRL▼ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 324,6 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -977 RON | |
| 52 | 52.DARO PROIECT SRL▲ 72 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 321,8 K RON▲ 135,2 % | ▲ 135,2 % | 185 K RON | |
| 53 | 53.DIELECTRA SRL▼ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 315,4 K RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 111,4 K RON | |
| 54 | 54.COVRESCU SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 310,3 K RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 24,5 K RON | |
| 55 | 55.OSC DIGITAL S.R.L.▼ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 304,8 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | -9,7 K RON | |
| 56 | 56.AUDIPREST SRL▲ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 299 K RON▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 91,1 K RON | |
| 57 | 57.RODIN CONTAB S.R.L.▼ 5 | Sat Negruleşti, Comuna Bărbăteşti, Vâlcea | 296,4 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 17,2 K RON | |
| 58 | 58.NUCLEUL DE PROIECTARE SRL-D▲ 22 | Sat Buzdugan, Comuna Păuseşti, Vâlcea | 294,2 K RON▲ 42,5 % | ▲ 42,5 % | 87,7 K RON | |
| 59 | 59.BRIVET S.R.L.▲ 5 | Sat Orleşti, Comuna Orleşti, Vâlcea | 293 K RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 45,4 K RON | |
| 60 | 60.TOPO BUSINESS TEAM 3D S.R.L.▼ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 286,6 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 2,1 K RON | |
| 61 | 61.PROCEL SRL▼ 25 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 283,6 K RON▼ 15 % | ▼ 15 % | 100 K RON | |
| 62 | 62.SONUX CONSULTING SRL▲ 29 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 280,9 K RON▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | 258,4 K RON | |
| 63 | 63.LACUENTA SRL▲ 23 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 271,3 K RON▲ 39 % | ▲ 39 % | 76 K RON | |
| 64 | 64.TOPO M S.R.L.▲ 71 | Sat Budeşti, Comuna Budeşti, Vâlcea | 268,8 K RON▲ 120,3 % | ▲ 120,3 % | 146,8 K RON | |
| 65 | 65.TOPDESIGN SRL▼ 3 | Sat Sânbotin, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 267,1 K RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | -7,1 K RON | |
| 66 | 66.ALEX-VIA POD S.R.L.▲ 61 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 265,8 K RON▲ 101,5 % | ▲ 101,5 % | 133,9 K RON | |
| 67 | 67.TURBINE ENGINEERING S.R.L.▼ 26 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 259,1 K RON▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 48,8 K RON | |
| 68 | 68.AUDIT CONSULTING ŞTEFĂNESCU MARIA S.R.L.▲ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 254,2 K RON▲ 29,8 % | ▲ 29,8 % | 253,9 K RON | |
| 69 | 69.CAPED CONSULT SRL▲ 32 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 253,1 K RON▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | 149,6 K RON | |
| 70 | 70.PAPEROL MEDIA S.R.L.▼ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 251,4 K RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | -6,9 K RON | |
| 71 | 71.BIOSAN SRL▲ 12 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 245,8 K RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 41,6 K RON | |
| 72 | 72.MOBILE VET S.R.L.▲ 45 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 241,8 K RON▲ 71,5 % | ▲ 71,5 % | 105,9 K RON | |
| 73 | 73.COMALTRONIC SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 240,3 K RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 47,5 K RON | |
| 74 | 74.CIORANU ION SRL▼ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 239,4 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 50,6 K RON | |
| 75 | 75.ARHIPRO CONS SRL▼ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 236,7 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 35,2 K RON | |
| 76 | 76.DASPRO CONSULTING SRL▼ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 236,2 K RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 59,5 K RON | |
| 77 | 77.DARLING ACOUSTICS S.R.L.▲ 241 | Sat Barza, Comuna Budeşti, Vâlcea | 234,7 K RON▲ 754,1 % | ▲ 754,1 % | 4,2 K RON | |
| 78 | 78.VERING DF S.R.L.▲ 80 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 233,1 K RON▲ 127,5 % | ▲ 127,5 % | 130,6 K RON | |
| 79 | 79.COTA CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 232,4 K RON▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 61,6 K RON | |
| 80 | 80.ARHINET PLUS SRL▲ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 232,1 K RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 309,7 K RON | |
| 81 | 81.DIMARO SRL▲ 14 | Sat Blidari, Comuna Goleşti, Vâlcea | 230,9 K RON▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 42,7 K RON | |
| 82 | 82.CADINGRAF S.R.L.▼ 14 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 229,6 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 142,9 K RON | |
| 83 | 83.SIMAVON SRL▲ 21 | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 229,5 K RON▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | 58,4 K RON | |
| 84 | 84.PADTOPO SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▼ 18 | Sat Negreni, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 225 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | -9,6 K RON | |
| 85 | 85.CONSINSTAL ENERGY SRL▲ 45 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 221,3 K RON▲ 71,9 % | ▲ 71,9 % | 93,6 K RON | |
| 86 | 86.LAMA-MED SRL▲ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 213,5 K RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 190,8 K RON | |
| 87 | 87.ALPINTOUR CONSULTING SRL▲ 29 | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 211,4 K RON▲ 47 % | ▲ 47 % | 67,6 K RON | |
| 88 | 88.COZIA CONCEPT S.R.L.▲ 251 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 207,6 K RON▲ 879 % | ▲ 879 % | 206,3 K RON | |
| 89 | 89.THE BEST SAFETY S.R.L.▼ 8 | Sat Barza, Comuna Budeşti, Vâlcea | 201,7 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | -3,3 K RON | |
| 90 | 90.TEDCONSULT SRL▼ 21 | Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 200,9 K RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 18,7 K RON | |
| 91 | 91.PEDRO PRINT S.R.L.▼ 20 | Sat Malu Alb, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 200,5 K RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | -23,3 K RON | |
| 92 | 92.TRUŞCĂ AUTO SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▲ 33 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 198 K RON▲ 45,6 % | ▲ 45,6 % | 62 K RON | |
| 93 | 93.POD CONS SRL▼ 38 | Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 197,2 K RON▼ 25 % | ▼ 25 % | 143,8 K RON | |
| 94 | 94.ŞOREGA-VET SRL▼ 10 | Sat Copăceni, Comuna Racoviţa, Vâlcea | 195,1 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 57,8 K RON | |
| 95 | 95.ANCARMA SRL▼ 8 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 194,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 96 | 96.VEVE M.P. CONSULT SRL▲ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 193 K RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 30,2 K RON | |
| 97 | 97.IMA DOWNSTREAM S.R.L.▲ 139 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 192,9 K RON▲ 222,7 % | ▲ 222,7 % | 133,2 K RON | |
| 98 | 98.CONSULT TEHNIC SRL▼ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 189,7 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 125,3 K RON | |
| 99 | 99.ERCOMI SRL▼ 21 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 189,5 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | -21 K RON | |
| 100 | 100.P& T CONSULTING S.R.L.▲ 407 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 187,9 K RON— | — | 188,6 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Vâlcea
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
239 firme · 208,9 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
4 firme · 113,6 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
134 firme · 44,9 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
62 firme · 43,4 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
43 firme · 35 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
98 firme · 33,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
115 firme · 30,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
51 firme · 20,3 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
61 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
29 firme · 7,9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
18 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
76 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
7 firme · 2 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
6 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
13 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
6 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 960 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
4 firme · 416,7 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
3 firme · 409,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
3 firme · 363,3 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 97,6 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 35 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
2 firme · 12 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 300 RON
CAEN 6910
Activități juridice
2 firme · 0 RON