Top 100 firme — Construcții, Timiș după capitaluri în 2021
4.662 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,3 mld. RON. Pragul de intrare în top este 4,9 mil. RON, iar liderul atinge 71,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA= | Municipiul Timişoara, Timiş | 71,7 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 3,4 mil. RON | |
| 2 | 2.TIMCON SA= | Municipiul Timişoara, Timiş | 69,4 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | -3 mil. RON | |
| 3 | 3.MAXAGRO CENTER SRL▲ 3 | Loc. Gătaia, Oraş Gătaia, Timiş | 36,6 mil. RON▲ 26 % | ▲ 26 % | 7,9 mil. RON | |
| 4 | 4.SUPER CONSTRUCT SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 36,3 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 104,7 K RON | |
| 5 | 5.FUNSHOP PARK TIMISOARA S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 35,8 mil. RON— | — | — | -810,9 K RON |
| 6 | 6.EDIL SOLE 2010 SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 34,7 mil. RON— | — | 0 RON | |
| 7 | 7.TECHNOCER SRL▼ 4 | Sat Nădrag, Comuna Nădrag, Timiş | 34,7 mil. RON▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | -8,5 mil. RON | |
| 8 | 8.HARTMANN RO SRL▼ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 33,4 mil. RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 776,3 K RON | |
| 9 | 9.FLEXIK AUTOMATION SRL▼ 2 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 29,3 mil. RON▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 8 mil. RON | |
| 10 | 10.EUSKADI SRL▲ 16 | Municipiul Timişoara, Timiş | 27,4 mil. RON▲ 123,6 % | ▲ 123,6 % | 15,2 mil. RON | |
| 11 | 11.SEDAKO GROUP SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 24,4 mil. RON▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 5,2 mil. RON | |
| 12 | 12.PADUREA NORDULUI SRL▼ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 24 mil. RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | -186,3 K RON | |
| 13 | 13.GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL▼ 1 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 22,7 mil. RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 4,3 mil. RON | |
| 14 | 14.COMPACT-PRODUCT SRL▼ 5 | Municipiul Lugoj, Timiş | 22,4 mil. RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 781,3 K RON | |
| 15 | 15.EXTRA-PROMPT SRL▼ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 21,6 mil. RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 16 | 16.RETAIL SERVICES SRL▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 21,1 mil. RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 17 | 17.AGASI SRL▼ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 20,6 mil. RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 9,4 mil. RON | |
| 18 | 18.ROMTIM INSTAL SRL▲ 1 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 20,2 mil. RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 5,4 mil. RON | |
| 19 | 19.CONSTRUCTIM SA▲ 8 | Municipiul Timişoara, Timiş | 19,5 mil. RON▲ 70,9 % | ▲ 70,9 % | 8,1 mil. RON | |
| 20 | 20.GROUP D.C.M. SRL▼ 4 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 18,3 mil. RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 2 mil. RON | |
| 21 | 21.METCONS 7 SA▼ 6 | Municipiul Timişoara, Timiş | 17,1 mil. RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | -644 K RON | |
| 22 | 22.BOCHIANA SRLnou | Sat Şag, Comuna Şag, Timiş | 17,1 mil. RON— | — | -644 K RON | |
| 23 | 23.REAL ESTATE HOTEL COMPANY SRL▼ 6 | Municipiul Timişoara, Timiş | 15,7 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -13,4 K RON | |
| 24 | 24.AXELA CONSTRUCTII SRL▼ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 14,7 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 304,2 K RON | |
| 25 | 25.DEVELOPERS SRL▼ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 14,3 mil. RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | -335,5 K RON | |
| 26 | 26.OPR ASFALT SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 14,3 mil. RON▲ 32 % | ▲ 32 % | 6,6 mil. RON | |
| 27 | 27.A&B TRADE CO SRL▼ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 13,6 mil. RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 28 | 28.IMOBPRACTIC SRL▲ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | 13,4 mil. RON▲ 65,2 % | ▲ 65,2 % | 5,3 mil. RON | |
| 29 | 29.SONORA VAL S.R.L.▼ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 13 mil. RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 30 | 30.KLASS RESIDENCE INVEST SRL▲ 627 | Municipiul Timişoara, Timiş | 12,9 mil. RON▲ 2.022,1 % | ▲ 2.022,1 % | 13,6 mil. RON | |
| 31 | 31.CONSTRUCT RO.OR SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 12,8 mil. RON▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 6,3 mil. RON | |
| 32 | 32.CONS ELECTRIFICAREA INSTAL SRL▼ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 12,7 mil. RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 2,1 mil. RON | |
| 33 | 33.CVS CONSTRUST SRL▲ 4 | Sat Jebel, Comuna Jebel, Timiş | 12,7 mil. RON▲ 43,2 % | ▲ 43,2 % | 3,8 mil. RON | |
| 34 | 34.INLAND PROPERTY SRL▲ 37 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 12,6 mil. RON▲ 123,2 % | ▲ 123,2 % | 6,9 mil. RON | |
| 35 | 35.BUILD. MAN SOLUTIONS S.R.L.▼ 6 | Municipiul Timişoara, Timiş | 12,3 mil. RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 36 | 36.NEDEX GRUP SRL▼ 14 | Municipiul Timişoara, Timiş | 12,3 mil. RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 659,1 K RON | |
| 37 | 37.PAGI SVILUPPO IMMOBILIARE SRL▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 12,1 mil. RON▲ 34,3 % | ▲ 34,3 % | 3,2 mil. RON | |
| 38 | 38.GOYA RESIDENCE SRL▲ 109 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 11,9 mil. RON▲ 302 % | ▲ 302 % | 9,2 mil. RON | |
| 39 | 39.TUBULAR TEHNO SISTEM SRL▲ 6 | Municipiul Timişoara, Timiş | 11,2 mil. RON▲ 41,6 % | ▲ 41,6 % | 3,4 mil. RON | |
| 40 | 40.PRO SAMAC CONSTRUCT SRL▼ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 10,6 mil. RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 2,7 mil. RON | |
| 41 | 41.C.F.C. INSTAL SRL▲ 3 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 10,6 mil. RON▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 4,2 mil. RON | |
| 42 | 42.NCT REAL ESTATE SRL▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 10,6 mil. RON▲ 26,5 % | ▲ 26,5 % | 2,2 mil. RON | |
| 43 | 43.DSD NOELL SRL▼ 13 | Municipiul Timişoara, Timiş | 10,5 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -105,8 K RON | |
| 44 | 44.FORESTIERA BUZAU S.R.L.▼ 13 | Sat Olosag, Comuna Ştiuca, Timiş | 10,4 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 120,5 K RON | |
| 45 | 45.PROEXIB INSTAL SRL▲ 4 | Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş | 9,9 mil. RON▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | 3 mil. RON | |
| 46 | 46.MD TRADE CONSTRUCT 2001 SRL▲ 15 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 9,7 mil. RON▲ 59,8 % | ▲ 59,8 % | 3,6 mil. RON | |
| 47 | 47.BANU CONSTRUCT SRL▼ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9,2 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 540,4 K RON | |
| 48 | 48.METRONOM B SRL▼ 12 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,9 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 49 | 49.IUL TM CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,8 mil. RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 50 | 50.PALD ENGINEERING SRL▲ 19 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,8 mil. RON▲ 56,2 % | ▲ 56,2 % | 3,6 mil. RON | |
| 51 | 51.SKY CITY RESIDENCE S.R.L.▲ 1 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 8,7 mil. RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 1,9 mil. RON | |
| 52 | 52.JABRI RESIDENCE S.R.L.▲ 73 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,6 mil. RON▲ 161 % | ▲ 161 % | 5,3 mil. RON | |
| 53 | 53.DEMARK CONSTRUCT SRL▼ 14 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,6 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 156,1 K RON | |
| 54 | 54.PROIECTMETAL SRL▼ 22 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 8,5 mil. RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 599,9 K RON | |
| 55 | 55.ELTREX SRL▼ 13 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,4 mil. RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 315,9 K RON | |
| 56 | 56.FEDOR REZIDENCE S.R.L.▲ 119 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 8,4 mil. RON▲ 231,8 % | ▲ 231,8 % | 5,9 mil. RON | |
| 57 | 57.SANTBAU CON SRL▼ 16 | Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 8,4 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 234,7 K RON | |
| 58 | 58.ZEKE GROUP&CO SRL▲ 17 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 8,2 mil. RON▲ 47 % | ▲ 47 % | 2,6 mil. RON | |
| 59 | 59.CASSA BEN SRL▲ 35 | Municipiul Lugoj, Timiş | 7,9 mil. RON▲ 70,7 % | ▲ 70,7 % | 3,3 mil. RON | |
| 60 | 60.MELBO INSTAL SRL▼ 14 | Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş | 7,8 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 430,7 K RON | |
| 61 | 61.FIADE SRL▲ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 7,6 mil. RON▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | 2 mil. RON | |
| 62 | 62.FLOSUD-MONTAJ SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 7,4 mil. RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 1,6 mil. RON | |
| 63 | 63.MULTISOFT S.R.L.= | Municipiul Timişoara, Timiş | 7,1 mil. RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 64 | 64.FRIGODOM SRL▲ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,5 mil. RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 65 | 65.PWA GIROC CONSTRUCT SRL▲ 17 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 6,5 mil. RON▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 66 | 66.EDUARDO-F INTERNATIONAL SRL▼ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,4 mil. RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -33,2 K RON | |
| 67 | 67.PROMPT REAL ESTATE SOLUTIONS TWO SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,4 mil. RON▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | -1,3 mil. RON | |
| 68 | 68.TUCASA RESIDENCE SRL▲ 102 | Municipiul Lugoj, Timiş | 6,4 mil. RON▲ 139,5 % | ▲ 139,5 % | 1 mil. RON | |
| 69 | 69.BAU MV CONCEPT 2017 SRL▲ 11 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 6,4 mil. RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 2,6 mil. RON | |
| 70 | 70.INSTGAT SRL▲ 31 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,3 mil. RON▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | 1,9 mil. RON | |
| 71 | 71.BUILDING TECHNOLOGY SRL▼ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,2 mil. RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | -164,2 K RON | |
| 72 | 72.ANASTASIA RESIDENCE S.R.L.▲ 60 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 6,2 mil. RON▲ 97,2 % | ▲ 97,2 % | 3,1 mil. RON | |
| 73 | 73.EDILROMA CRIS SRL▲ 24 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 6,2 mil. RON▲ 38,2 % | ▲ 38,2 % | 2,2 mil. RON | |
| 74 | 74.ALEX-DIA CONSTRUCT SRL▲ 12 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,1 mil. RON▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 2,7 mil. RON | |
| 75 | 75.GRIMMING HOLDING SRL▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6 mil. RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 382,1 K RON | |
| 76 | 76.INSTALNIVA-COMP SRL▲ 19 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,9 mil. RON▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 77 | 77.AGRO-CEN SRL▼ 11 | Sat Periam, Comuna Periam, Timiş | 5,9 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 96,7 K RON | |
| 78 | 78.CLUB SRL▼ 4 | Municipiul Lugoj, Timiş | 5,9 mil. RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 628 K RON | |
| 79 | 79.ELECTRO ESTETIC SRL▲ 271 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,8 mil. RON▲ 334,3 % | ▲ 334,3 % | 5,8 mil. RON | |
| 80 | 80.INVEST SA▼ 13 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,7 mil. RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | -45,6 K RON | |
| 81 | 81.GENERAL FUTURE PROJECT S.R.L.▼ 16 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,7 mil. RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 32,7 K RON | |
| 82 | 82.UPPERSIDE ESTATE SRL▼ 12 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,7 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 83 | 83.H - INSTAL SRL▲ 1.363 | Sat Parţa, Comuna Parţa, Timiş | 5,6 mil. RON▲ 3.762 % | ▲ 3.762 % | 1,3 mil. RON | |
| 84 | 84.MOTICICA GRUP S.R.L.▼ 27 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,6 mil. RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | -775,3 K RON | |
| 85 | 85.SANT GROUP SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,5 mil. RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 745,5 K RON | |
| 86 | 86.PROFAL INDUSTRY SRL▼ 22 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,5 mil. RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 87 | 87.M.M. WEST SRL▲ 5 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 5,4 mil. RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 88 | 88.NEW AGE ENERGY SRL▼ 40 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,4 mil. RON▼ 28,3 % | ▼ 28,3 % | 274,4 K RON | |
| 89 | 89.COMPORSA SRL= | Sat Giarmata-Vii, Comuna Ghiroda, Timiş | 5,4 mil. RON▲ 14 % | ▲ 14 % | 846,5 K RON | |
| 90 | 90.VCN EVOLVE S.R.L.nou | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 5,4 mil. RON▲ 238,1 % | ▲ 238,1 % | 3,9 mil. RON | |
| 91 | 91.REAL INVEST RESIDENCE S.R.L.▲ 55 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 5,3 mil. RON▲ 80 % | ▲ 80 % | 2,4 mil. RON | |
| 92 | 92.PRO CHIULAN SRL▲ 239 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 5,3 mil. RON▲ 280 % | ▲ 280 % | 4 mil. RON | |
| 93 | 93.CONF-MET SA▼ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,2 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 118,5 K RON | |
| 94 | 94.BANAT ART OF LIVING SRL▲ 4.169 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,1 mil. RON— | — | 6,4 mil. RON | |
| 95 | 95.VIVALIA 6 SPV S.A.▲ 4.030 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5 mil. RON— | — | 5,4 mil. RON | |
| 96 | 96.TUBOTERM CONSTRUCT SRL▼ 43 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5 mil. RON▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 32,4 K RON | |
| 97 | 97.FOR SPEED CONSTRUCT SRL▲ 56 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 5 mil. RON▲ 75,9 % | ▲ 75,9 % | 5 mil. RON | |
| 98 | 98.MI TAM AIR CONDITIONERS SRL▼ 20 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 5 mil. RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 1,1 mil. RON | |
| 99 | 99.MUSITIM SA▼ 52 | Municipiul Timişoara, Timiş | 4,9 mil. RON▼ 35,6 % | ▼ 35,6 % | 25,5 K RON | |
| 100 | 100.IMMO CASA P.G. SRL▲ 498 | Municipiul Timişoara, Timiş | 4,9 mil. RON▲ 598,2 % | ▲ 598,2 % | 234 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Timiș
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
654 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.470 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
113 firme · 998,5 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
528 firme · 958,7 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
487 firme · 840,3 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
47 firme · 353 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
409 firme · 280 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
185 firme · 179,3 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
176 firme · 130 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
134 firme · 121,7 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
94 firme · 95,4 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
151 firme · 77,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
24 firme · 33,3 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
7 firme · 29,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
7 firme · 28,1 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
25 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
20 firme · 18,1 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
22 firme · 17,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
29 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
44 firme · 15,6 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
42 firme · 12,7 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
21 firme · 12 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
28 firme · 10,9 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
2 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
9 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
4 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 360 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 248,1 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 166,2 K RON