Top 100 firme — Activități de consultanță în afaceri și management, Sălaj după capitaluri în 2020
127 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 33,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este -2,1 K RON, iar liderul atinge 17,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LEADING SOLUTIONS SRL= | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 17,2 mil. RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 929 K RON | |
| 2 | 2.PMT 4 OPERATION & SERVICES SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,8 mil. RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 451,2 K RON | |
| 3 | 3.ITALSERVICE SRL= | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 1,7 mil. RON▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 557,4 K RON | |
| 4 | 4.BEST CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1 mil. RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 367,4 K RON | |
| 5 | 5.CONSULT POWER SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 983,2 K RON▲ 95 % | ▲ 95 % | 478,9 K RON | |
| 6 | 6.PETROL CONSULT SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 961,8 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 1,8 K RON | |
| 7 | 7.CARN EXPERT RO SRL▲ 1 | Sat Zimbor, Comuna Zimbor, Sălaj | 725,6 K RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 162,7 K RON | |
| 8 | 8.SC SILVAREGION PPP CONSULTING S.R.L.▼ 1 | Sat Hereclean, Comuna Hereclean, Sălaj | 689,2 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -1,2 K RON | |
| 9 | 9.FONTES SRL▼ 3 | Sat Moiad, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 593,9 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 593,7 K RON | |
| 10 | 10.DAVA CONSULT SRL▲ 3 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 564,4 K RON▲ 101,1 % | ▲ 101,1 % | 371,6 K RON | |
| 11 | 11.VERTICAL DEVELOPMENT SRL= | Sat Pericei, Comuna Pericei, Sălaj | 372,2 K RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 52,3 K RON | |
| 12 | 12.OSIRIS SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 333,9 K RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 78,1 K RON | |
| 13 | 13.DIANDRA PUBLIC CONSULTING S.R.L.▲ 3 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 326,4 K RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 325,6 K RON | |
| 14 | 14.AVA CONSULT SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 317,2 K RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 7,8 K RON | |
| 15 | 15.TEHNICO SRL▲ 3 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 290,8 K RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 62 K RON | |
| 16 | 16.CONTA CATA SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 270,5 K RON▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | 50,4 K RON | |
| 17 | 17.ANA VALUE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 246,2 K RON▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | 128,6 K RON | |
| 18 | 18.CERERI FINANTARE S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 242,8 K RON— | — | 242,6 K RON | |
| 19 | 19.VECOM SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 224,4 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 240 RON | |
| 20 | 20.DEAC CONSULTING DYNASTY SRL▲ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 210,3 K RON▲ 95,9 % | ▲ 95,9 % | 103 K RON | |
| 21 | 21.AIMEDIU S.R.L.▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 207,5 K RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 107,9 K RON | |
| 22 | 22.INNOVATIVE BUSINESS UNIT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 201,9 K RON▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | -30,7 K RON | |
| 23 | 23.HANNA PLANNING SRL▲ 10 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 189,4 K RON▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 57,3 K RON | |
| 24 | 24.RPA CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 186,5 K RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 186,3 K RON | |
| 25 | 25.OPAL INVEST SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 156,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 26 | 26.MARDI CONSULTANCE SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 155,9 K RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 16,2 K RON | |
| 27 | 27.CREATIVE PROJECTS SRL▲ 85 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 152,2 K RON— | — | 199,3 K RON | |
| 28 | 28.AGLIAFIN SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 147,8 K RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | -15,6 K RON | |
| 29 | 29.BEST AGRI CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 142,6 K RON▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | 142,1 K RON | |
| 30 | 30.P & P TCONS SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 134,7 K RON▼ 33 % | ▼ 33 % | -66,4 K RON | |
| 31 | 31.ECONOMIC BALANCE SRL▲ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 130,9 K RON▲ 39,3 % | ▲ 39,3 % | 36,9 K RON | |
| 32 | 32.ELLY'S CONTAB SRL▲ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 128,5 K RON▲ 42,6 % | ▲ 42,6 % | 127,9 K RON | |
| 33 | 33.ELECTRO CONSULT SRL▼ 9 | Sat Câmpia, Comuna Bocşa, Sălaj | 126,3 K RON▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 126,1 K RON | |
| 34 | 34.COLUCI CONSULT SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 125,9 K RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 125,2 K RON | |
| 35 | 35.LEADER HOLDING SRL= | Sat Valea Pomilor, Comuna Şamşud, Sălaj | 108,1 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -45 RON | |
| 36 | 36.RARES CONSULTING GROUP SRL▲ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 106,2 K RON▲ 97,5 % | ▲ 97,5 % | 52,4 K RON | |
| 37 | 37.CONSULTANTA 2014 S.R.L.▼ 8 | Sat Agrij, Comuna Agrij, Sălaj | 103,6 K RON▼ 29,7 % | ▼ 29,7 % | 96,2 K RON | |
| 38 | 38.HANNA ASSOCIATES SRL▲ 3 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 103,6 K RON▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 18,3 K RON | |
| 39 | 39.SELASIG PROCREDIT S.R.L.▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 102,9 K RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 55,1 K RON | |
| 40 | 40.VEO GROUP S.R.L.▲ 45 | Municipiul Zalău, Sălaj | 94 K RON▲ 3.288,4 % | ▲ 3.288,4 % | 91,2 K RON | |
| 41 | 41.CONION CONSULT SRL▼ 10 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 84,9 K RON▼ 39 % | ▼ 39 % | 84,6 K RON | |
| 42 | 42.CS STAR CONSULT SRL▲ 6 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 82,5 K RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 9,9 K RON | |
| 43 | 43.TEXTIL CONSULT SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 82,2 K RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 82 K RON | |
| 44 | 44.TIARA SRL▲ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 77,1 K RON▲ 71,4 % | ▲ 71,4 % | 32,1 K RON | |
| 45 | 45.VEO GMI ARHITECT S.R.L.▲ 2 | Sat Aghireş, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 75,1 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 2,1 K RON | |
| 46 | 46.RXR FACTOR GROUP S.R.L.▲ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 73,8 K RON▲ 52,8 % | ▲ 52,8 % | 73,6 K RON | |
| 47 | 47.INTERRA ENERGY S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 71 K RON— | — | — | 26 K RON |
| 48 | 48.CONSULTING C & G MANAGERIAL SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 66 K RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 18,8 K RON | |
| 49 | 49.LAGERI SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 59,1 K RON▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | 24,7 K RON | |
| 50 | 50.FLAVIU CONSULTING S.R.L.= | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | 55 K RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | -7,5 K RON | |
| 51 | 51.CALISIS CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 52,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 52 | 52.CONSULTRAIT S.R.L.▲ 21 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 45,8 K RON▲ 230,3 % | ▲ 230,3 % | 31,9 K RON | |
| 53 | 53.MAGDAL TARSIS SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 44,9 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 343 RON | |
| 54 | 54.MIRAGE HANDEL SRL▼ 5 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 43,5 K RON▼ 36,2 % | ▼ 36,2 % | -24,7 K RON | |
| 55 | 55.FAVIMAR CONSULT SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 39,5 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 3,2 K RON | |
| 56 | 56.DAIA DAEGON S.R.L.nou | Sat Năpradea, Comuna Năpradea, Sălaj | 38,9 K RON— | — | 4,4 K RON | |
| 57 | 57.GRAND EXPERT IMPACT S.R.L.▲ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 36 K RON▲ 165,1 % | ▲ 165,1 % | 22,4 K RON | |
| 58 | 58.VIVA CONSULT SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 34,8 K RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | -273 RON | |
| 59 | 59.SOFIRA TADIA SRL▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 34,6 K RON▼ 58,2 % | ▼ 58,2 % | 34,4 K RON | |
| 60 | 60.MOLCRISTINA CONSULT SRL▼ 3 | Sat Boghiş, Comuna Boghiş, Sălaj | 33,9 K RON▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | -1,7 K RON | |
| 61 | 61.BIFA CONT SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 33,1 K RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 5,1 K RON | |
| 62 | 62.IMMOBEL SRL▲ 1 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 31,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 63 | 63.MARIA COM SRL▲ 2 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 27,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 64 | 64.B2B WEST S.R.L.nou | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 25,5 K RON— | — | — | 25,3 K RON |
| 65 | 65.FOREST 24 SPORT CENTER S.R.L.▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 25 K RON▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | -12,1 K RON | |
| 66 | 66.CODRAG CONS S.R.L.▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,2 K RON▲ 41,5 % | ▲ 41,5 % | 5,9 K RON | |
| 67 | 67.WORLD TRANSILVANIA TRADING & INVEST SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 68 | 68.PROTECTCONSULT SRL▼ 1 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 17,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.S & P CONSULT SRL▲ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 16,9 K RON▲ 97,7 % | ▲ 97,7 % | 8,4 K RON | |
| 70 | 70.CRETEANU MARINELA CONSULT SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 16,9 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -8 RON | |
| 71 | 71.HEALTHY CORNER S.R.L.nou | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 14,3 K RON— | — | — | 14,1 K RON |
| 72 | 72.MICROSTAR CONSULTING SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 14,3 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 14,1 K RON | |
| 73 | 73.CLEVER CONSULTING SERVICES S.R.L.▼ 39 | Municipiul Zalău, Sălaj | 14,2 K RON▼ 88,8 % | ▼ 88,8 % | 7,3 K RON | |
| 74 | 74.ADE COLABORĂRI S.R.L.▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 11,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 75 | 75.PRODVL S.R.L.nou | Sat Băbeni, Comuna Băbeni, Sălaj | 10,7 K RON▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | 3,4 K RON | |
| 76 | 76.DIVIZIA DAUNE RUTIERE S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 10,3 K RON— | — | — | 10,1 K RON |
| 77 | 77.TEHNIC CONSULT SERV SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 10,1 K RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | -2,5 K RON | |
| 78 | 78.IDAS CONSULTING SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 8,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 79 | 79.NYKOCONTAB S.R.L.▲ 9 | Sat Aghireş, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 8,6 K RON▲ 259 % | ▲ 259 % | 6,2 K RON | |
| 80 | 80.CHP DERECO CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 6,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 81 | 81.RDTANIA SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 82 | 82.LUXOR GENERAL GROUP S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 4,9 K RON— | — | — | 4,7 K RON |
| 83 | 83.CRISS CONSULTING SRL= | Sat Surduc, Comuna Surduc, Sălaj | 4,4 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 246 RON | |
| 84 | 84.KRALL DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,2 K RON— | — | — | 2,9 K RON |
| 85 | 85.VAL CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 86 | 86.EAGLECONS S.R.L.nou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 2,5 K RON— | — | — | 2,3 K RON |
| 87 | 87.FRIUL GIADE SRL▼ 67 | Sat Gâlgău Almaşului, Comuna Bălan, Sălaj | 2,5 K RON▼ 98,9 % | ▼ 98,9 % | -1,2 K RON | |
| 88 | 88.SPRINT CONSULT SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 89 | 89.SMART RIDES INNOVATION S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,1 K RON— | — | — | 890 RON |
| 90 | 90.CONSULTANT INVEST S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 297 RON— | — | — | 97 RON |
| 91 | 91.SIMPLE SOLUTIONS SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 200 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 92 | 92.ZARA INSURANCE SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 200 RON— | — | 0 RON | |
| 93 | 93.ACHIZITII NORD S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 78 RON— | — | — | -122 RON |
| 94 | 94.PANGEEA SRL▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 95 | 95.ASSIST SRL▲ 3 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 96 | 96.EXQUISITE GENESIS S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | -200 RON— | — | — | -400 RON |
| 97 | 97.OMNIBUS HANDEL SRL▼ 3 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | -362 RON— | — | 0 RON | |
| 98 | 98.SALIP CONSULTING SRLnou | Sat Zăuan, Comuna Ip, Sălaj | -367 RON— | — | — | -13,4 K RON |
| 99 | 99.FINI'S CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | -1,6 K RON— | — | -79 RON | |
| 100 | 100.POINT RV CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | -2,1 K RON— | — | — | -2,3 K RON |