Top 100 firme — Activități de consultanță în afaceri și management, Sălaj după capitaluri în 2017
121 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 21,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este -18,4 K RON, iar liderul atinge 11,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LEADING SOLUTIONS SRL▲ 1 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 11,4 mil. RON▲ 47,9 % | ▲ 47,9 % | 3,7 mil. RON | |
| 2 | 2.PMT 4 OPERATION & SERVICES SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,2 mil. RON▲ 101,5 % | ▲ 101,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 3 | 3.PETROL CONSULT SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 946,2 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 11,8 K RON | |
| 4 | 4.ITALSERVICE SRL▲ 22 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 642,6 K RON▲ 928,6 % | ▲ 928,6 % | 544 K RON | |
| 5 | 5.AVA CONSULT SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 564,5 K RON▲ 43,7 % | ▲ 43,7 % | 29,9 K RON | |
| 6 | 6.CARN EXPERT RO SRL= | Sat Zimbor, Comuna Zimbor, Sălaj | 453 K RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 27,4 K RON | |
| 7 | 7.FONTES SRL▲ 72 | Sat Moiad, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 370,3 K RON▲ 20.681,9 % | ▲ 20.681,9 % | 368,6 K RON | |
| 8 | 8.BEST CONSULTING SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 301,3 K RON▲ 85,6 % | ▲ 85,6 % | 294,1 K RON | |
| 9 | 9.CONTA CATA SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 283,3 K RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 33,8 K RON | |
| 10 | 10.FOREST 24 SPORT CENTER S.R.L.▲ 47 | Municipiul Zalău, Sălaj | 269,2 K RON▲ 1.410,3 % | ▲ 1.410,3 % | 251,4 K RON | |
| 11 | 11.RARES CONSULTING GROUP SRL▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 259,3 K RON▲ 88,3 % | ▲ 88,3 % | 121,6 K RON | |
| 12 | 12.SC SILVAREGION PPP CONSULTING S.R.L.▲ 34 | Sat Hereclean, Comuna Hereclean, Sălaj | 229,7 K RON▲ 724,4 % | ▲ 724,4 % | 201,8 K RON | |
| 13 | 13.TEHNICO SRL▼ 2 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 197,4 K RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 23 K RON | |
| 14 | 14.AGLIAFIN SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 192,9 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -657 RON | |
| 15 | 15.VEO GROUP S.R.L.▲ 56 | Municipiul Zalău, Sălaj | 170 K RON▲ 2.404,9 % | ▲ 2.404,9 % | 163,2 K RON | |
| 16 | 16.OPAL INVEST SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 156,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 17 | 17.AIMEDIU S.R.L.▲ 33 | Municipiul Zalău, Sălaj | 135,1 K RON▲ 435,7 % | ▲ 435,7 % | 108,4 K RON | |
| 18 | 18.BEST AGRI CONSULTING SRL▲ 26 | Municipiul Zalău, Sălaj | 129,8 K RON▲ 337,2 % | ▲ 337,2 % | 129,4 K RON | |
| 19 | 19.OSIRIS SRL▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 113,7 K RON▼ 31,6 % | ▼ 31,6 % | 30,4 K RON | |
| 20 | 20.MARDI CONSULTANCE SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 111,3 K RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 23,8 K RON | |
| 21 | 21.GABO SPIC SRL▼ 2 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 109 K RON0,0% | 0,0% | 81,3 K RON | |
| 22 | 22.LEADER HOLDING SRL▼ 4 | Sat Valea Pomilor, Comuna Şamşud, Sălaj | 108,1 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | -10,4 K RON | |
| 23 | 23.DIANDRA PUBLIC CONSULTING S.R.L.▲ 17 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 106 K RON▲ 237,1 % | ▲ 237,1 % | 104,5 K RON | |
| 24 | 24.HANNA PLANNING SRL▼ 2 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 98,5 K RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 15 K RON | |
| 25 | 25.VERTICAL DEVELOPMENT SRL▼ 2 | Sat Pericei, Comuna Pericei, Sălaj | 94,6 K RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 11,4 K RON | |
| 26 | 26.RPA CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 86,3 K RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 86,1 K RON | |
| 27 | 27.CONSULTING C & G MANAGERIAL SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 85,7 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 17 K RON | |
| 28 | 28.PEM CONSULTANŢĂ ŞI ASISTENŢĂ SRL▼ 11 | Sat Sârbi, Comuna Sâg, Sălaj | 81,8 K RON▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 65,7 K RON | |
| 29 | 29.TEXTIL CONSULT SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 68,7 K RON▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | 68,5 K RON | |
| 30 | 30.CONSULT POWER SRL▲ 30 | Municipiul Zalău, Sălaj | 64,4 K RON▲ 325,3 % | ▲ 325,3 % | 57,5 K RON | |
| 31 | 31.ELLY'S CONTAB SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 59,8 K RON▲ 30,7 % | ▲ 30,7 % | 59,6 K RON | |
| 32 | 32.SOFIRA TADIA SRL▲ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 52,4 K RON▲ 79,2 % | ▲ 79,2 % | 52,2 K RON | |
| 33 | 33.CALISIS CONSULTING SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 52,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 34 | 34.PER-SAL SRL▲ 42 | Municipiul Zalău, Sălaj | 52,2 K RON▲ 1.593,5 % | ▲ 1.593,5 % | 49,2 K RON | |
| 35 | 35.FURNIART WOOD TECHNOLOGY S.R.L.nou | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 52 K RON— | — | — | 51,8 K RON |
| 36 | 36.TRAFFICTUBE SRL▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 50,9 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 2,5 K RON | |
| 37 | 37.DAVA CONSULT SRL▼ 7 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 46,5 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 42,8 K RON | |
| 38 | 38.CS STAR CONSULT SRL▲ 13 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 45,4 K RON▲ 101,4 % | ▲ 101,4 % | 22,9 K RON | |
| 39 | 39.MOLCRISTINA CONSULT SRL▼ 7 | Sat Boghiş, Comuna Boghiş, Sălaj | 44,9 K RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 22 K RON | |
| 40 | 40.MAGDAL TARSIS SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 43,1 K RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 6,8 K RON | |
| 41 | 41.HANNA ASSOCIATES SRL▼ 6 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 42,6 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 6,7 K RON | |
| 42 | 42.VIVA CONSULT SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 35,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 43 | 43.FAVIMAR CONSULT SRL▲ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 31,6 K RON▲ 76,3 % | ▲ 76,3 % | 13,7 K RON | |
| 44 | 44.IMMOBEL SRL▼ 3 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 31,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 45 | 45.CONSULTING MV-COM SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 46 | 46.ZZ ASO SEVAL SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 27,2 K RON▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 27 K RON | |
| 47 | 47.CRETEANU MARINELA CONSULT SRL▼ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 23,4 K RON▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | -17,5 K RON | |
| 48 | 48.WORLD TRANSILVANIA TRADING & INVEST SRL▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,3 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -100 RON | |
| 49 | 49.MICROSTAR CONSULTING SRL▲ 21 | Municipiul Zalău, Sălaj | 18,9 K RON▲ 146,7 % | ▲ 146,7 % | 11,2 K RON | |
| 50 | 50.MARIA COM SRL▼ 12 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 18,6 K RON▼ 42,2 % | ▼ 42,2 % | -1,2 K RON | |
| 51 | 51.GIMCONT CONSULT SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 18,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 52 | 52.PROTECTCONSULT SRL▲ 6 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 17,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 53 | 53.ROM NEWCONS S.R.L.▲ 6 | Sat Carastelec, Comuna Carastelec, Sălaj | 16,4 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 123 RON | |
| 54 | 54.TEHNIC CONSULT SERV SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 15,2 K RON▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | -4,5 K RON | |
| 55 | 55.KAFINN ADVICE SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 13,8 K RON▼ 48,7 % | ▼ 48,7 % | 8,9 K RON | |
| 56 | 56.PERAMAR CONSULTING SRL▲ 45 | Municipiul Zalău, Sălaj | 13,3 K RON— | — | 16 K RON | |
| 57 | 57.INTERLINE TEAM INFINITY SRL▲ 25 | Municipiul Zalău, Sălaj | 13,1 K RON▲ 797,7 % | ▲ 797,7 % | 11,6 K RON | |
| 58 | 58.ADE COLABORĂRI S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 12,5 K RON— | — | — | 12,3 K RON |
| 59 | 59.ELECTRO CONSULT SRL▼ 10 | Sat Câmpia, Comuna Bocşa, Sălaj | 10,7 K RON▼ 59,6 % | ▼ 59,6 % | 10,5 K RON | |
| 60 | 60.S & P CONSULT SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 9,6 K RON▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | -5,2 K RON | |
| 61 | 61.IDAS CONSULTING SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 8,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 62 | 62.RUONS EXPERT SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 8,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 63 | 63.DEAC CONSULTING DYNASTY SRL▲ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7,7 K RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 1,3 K RON | |
| 64 | 64.RDTANIA SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 6,5 K RON▼ 40,2 % | ▼ 40,2 % | -4,4 K RON | |
| 65 | 65.CHP DERECO CONSULTING SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 6,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 66 | 66.SELASIG PROCREDIT S.R.L.▲ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 6 K RON▲ 257,1 % | ▲ 257,1 % | 4,3 K RON | |
| 67 | 67.DAIA DAEGON S.R.L.▲ 18 | Sat Năpradea, Comuna Năpradea, Sălaj | 4,3 K RON▲ 356 % | ▲ 356 % | 3,4 K RON | |
| 68 | 68.ECONOMIC BALANCE SRL▲ 36 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,9 K RON— | — | 10,6 K RON | |
| 69 | 69.CERERI FINANTARE S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,6 K RON— | — | — | 3,4 K RON |
| 70 | 70.EUROCASA SRL▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 71 | 71.VAL CONSULTING SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 72 | 72.CRISS CONSULTING SRL▲ 2 | Sat Surduc, Comuna Surduc, Sălaj | 2,4 K RON▼ 60,1 % | ▼ 60,1 % | 2,2 K RON | |
| 73 | 73.SPRINT CONSULT SRL▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 74 | 74.ALVORO INVEST S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,3 K RON— | — | — | 1,1 K RON |
| 75 | 75.ANA CONSULTING SRL▲ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 969 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 76 | 76.IQ CONSULTING SRL▲ 10 | Sat Bocşa, Comuna Bocşa, Sălaj | 814 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 77 | 77.RXR FACTOR GROUP S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 683 RON— | — | — | 483 RON |
| 78 | 78.FINANTARE PAS CU PAS S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 441 RON— | — | — | 241 RON |
| 79 | 79.SIMPLE SOLUTIONS SRL▲ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 200 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 80 | 80.FRI ROX SRL▲ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 200 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 81 | 81.ROCA INSERV GRUP SRL▲ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 64 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 82 | 82.DIPACO CONSULTANŢĂ S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 36 RON— | — | — | -164 RON |
| 83 | 83.AMPER SRL▲ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 84 | 84.WIDE-EYED SOLUTIONS SRL▲ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | -395 RON— | — | -127 RON | |
| 85 | 85.OMNIBUS HANDEL SRL▲ 11 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | -862 RON— | — | 0 RON | |
| 86 | 86.QVISION MARKETING SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -1 K RON— | — | 0 RON | |
| 87 | 87.ASSIST SRL▲ 11 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | -1,5 K RON— | — | 0 RON | |
| 88 | 88.PRIOR ACCES CONSULT SRL▲ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | -1,8 K RON— | — | 0 RON | |
| 89 | 89.P & P TCONS SRL▲ 49 | Municipiul Zalău, Sălaj | -2,5 K RON— | — | 133,4 K RON | |
| 90 | 90.NATURA NARCI SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | -3,2 K RON— | — | -335 RON | |
| 91 | 91.JURAL CONSULTING SRL▲ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | -3,4 K RON— | — | 0 RON | |
| 92 | 92.PANGEEA SRL▲ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | -3,9 K RON— | — | -1,2 K RON | |
| 93 | 93.FINI'S CONSULTING SRL▼ 24 | Municipiul Zalău, Sălaj | -4,2 K RON▼ 153,4 % | ▼ 153,4 % | -4,8 K RON | |
| 94 | 94.CONT AUDIT EXPERT SRL▲ 21 | Sat Bogdana, Comuna Buciumi, Sălaj | -7,3 K RON— | — | 8,4 K RON | |
| 95 | 95.DEHELEAN NETWORK SRL▲ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | -7,4 K RON— | — | 706 RON | |
| 96 | 96.COLUCI CONSULT SRL▲ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | -11,1 K RON— | — | -1,7 K RON | |
| 97 | 97.TENMEN SERVICE SRL▲ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | -11,7 K RON— | — | -1,8 K RON | |
| 98 | 98.CRIDEGAL SRL▲ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | -16,1 K RON— | — | -601 RON | |
| 99 | 99.CONION CONSULT SRL▲ 26 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | -17,9 K RON— | — | 28,2 K RON | |
| 100 | 100.TELECONSULT SRL▲ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | -18,4 K RON— | — | -3,8 K RON |