Top 100 firme — Transport și depozitare, Iași după capitaluri în 2024
2.409 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 618,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,6 mil. RON, iar liderul atinge 168,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LINCOR TRANS S.R.L.= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 168,4 mil. RON▲ 173,2 % | ▲ 173,2 % | 112,9 mil. RON | |
| 2 | 2.AEROPORTUL IASI RA= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 28,1 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 6,8 mil. RON | |
| 3 | 3.AVIS TRANS SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 21 mil. RON▼ 15 % | ▼ 15 % | 2 mil. RON | |
| 4 | 4.AUTOTRANSPORT NEC IMPEX SRL= | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 19,1 mil. RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 3,8 mil. RON | |
| 5 | 5.TRANSGOR LOGISTIK SRL= | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 11,2 mil. RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 4,8 mil. RON | |
| 6 | 6.MIHOT SRL▲ 4 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 11,1 mil. RON▲ 45,7 % | ▲ 45,7 % | 3,8 mil. RON | |
| 7 | 7.GRAND TRANS AV SRL▲ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,8 mil. RON▲ 79,8 % | ▲ 79,8 % | 4,8 mil. RON | |
| 8 | 8.COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC IAŞI S.A.▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,3 mil. RON▲ 32,2 % | ▲ 32,2 % | 2,9 mil. RON | |
| 9 | 9.RUTILLI ADOLFO SRL▲ 27 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 9,3 mil. RON▲ 140,2 % | ▲ 140,2 % | 269,4 K RON | |
| 10 | 10.SOIV TRANS EXPRESS SRL▲ 20 | Sat Gorban, Comuna Gorban, Iaşi | 8,5 mil. RON▲ 85,8 % | ▲ 85,8 % | 3,9 mil. RON | |
| 11 | 11.IUNS SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8,2 mil. RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 249,7 K RON | |
| 12 | 12.MRLB TRANS SRL▲ 6 | Sat Vlădiceni, Comuna Tomeşti, Iaşi | 8,2 mil. RON▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 3,6 mil. RON | |
| 13 | 13.BEFYRST S.R.L.▼ 2 | Sat Holboca, Comuna Holboca, Iaşi | 7,7 mil. RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 200,9 K RON | |
| 14 | 14.PANEQUIP SRL▲ 34 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 7,6 mil. RON▲ 143,7 % | ▲ 143,7 % | 4,5 mil. RON | |
| 15 | 15.FILA COMPANY SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,2 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 107,2 K RON | |
| 16 | 16.R.X.D. COMPANY SRL= | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 7,1 mil. RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 17 | 17.FEROTRANS-T.F.I. SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,1 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 12,4 K RON | |
| 18 | 18.HANU SPEED S.R.L.▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6,7 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -67,9 K RON | |
| 19 | 19.A + G TRANSPORT INTERNATIONAL SRL▲ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6,7 mil. RON▲ 68,3 % | ▲ 68,3 % | 3,3 mil. RON | |
| 20 | 20.VERMAN TUR SRL▲ 32 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6,6 mil. RON▲ 132 % | ▲ 132 % | 3,8 mil. RON | |
| 21 | 21.CARBIVTIR COMPANY SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6,3 mil. RON▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | 2,3 mil. RON | |
| 22 | 22.SEVEN TIR SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,8 mil. RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 23 | 23.CUN INTERCONTINENTAL S.R.L.▲ 39 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,7 mil. RON▲ 132,3 % | ▲ 132,3 % | 3,3 mil. RON | |
| 24 | 24.BAMSE COM SRL▲ 4 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 5,5 mil. RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 25 | 25.OLTEANCA HARNICĂ S.R.L.▲ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,4 mil. RON▲ 75,1 % | ▲ 75,1 % | 2,3 mil. RON | |
| 26 | 26.GTS ALEX TRUCKS S.R.L.▲ 28 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,3 mil. RON▲ 86,7 % | ▲ 86,7 % | 2,4 mil. RON | |
| 27 | 27.TRANSMIXT MOLDOVA SA▼ 7 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 5,1 mil. RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | -61,8 K RON | |
| 28 | 28.BIGRITRANS SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,1 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 29 | 29.MEGA VIO TRANS SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,1 mil. RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 555 K RON | |
| 30 | 30.GTR AMG TRUCKS S.R.L.▲ 28 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,9 mil. RON▲ 79,8 % | ▲ 79,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 31 | 31.DAN & D-TRANSPLUS SRL▲ 28 | Sat Hlincea, Comuna Ciurea, Iaşi | 4,8 mil. RON▲ 82,3 % | ▲ 82,3 % | 2,2 mil. RON | |
| 32 | 32.GMT-EUROTRANS SRL▲ 6 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 4,8 mil. RON▲ 28 % | ▲ 28 % | 1,8 mil. RON | |
| 33 | 33.VIK LOGISTIC COMPANY SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,7 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -18,7 K RON | |
| 34 | 34.NOVA SOFIA-SARA TUR S.R.L.▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,7 mil. RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 19,6 K RON | |
| 35 | 35.TIMSCOR TRANS SRL▲ 125 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 4,7 mil. RON▲ 321,2 % | ▲ 321,2 % | 2,5 mil. RON | |
| 36 | 36.FARMACOM-IMPEX SRL▼ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,5 mil. RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 24,6 K RON | |
| 37 | 37.J.I.P. TRANSPORT INTERNATIONAL SRL▼ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,4 mil. RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 99,8 K RON | |
| 38 | 38.LOGICTRANS DISTRIBUŢIE S.R.L.▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,3 mil. RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 39 | 39.TRANSINTEX SRL▲ 11 | Sat Chicerea, Comuna Tomeşti, Iaşi | 4,2 mil. RON▲ 37,4 % | ▲ 37,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 40 | 40.DARALI STAR SRL▲ 4 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 4,1 mil. RON▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 670,7 K RON | |
| 41 | 41.TRANS POLOSAM SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,1 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 167,6 K RON | |
| 42 | 42.VID INTER CARRIER S.R.L.▲ 21 | Sat Gorban, Comuna Gorban, Iaşi | 3,9 mil. RON▲ 58 % | ▲ 58 % | 1,4 mil. RON | |
| 43 | 43.TERRA TRANS T.T. RO SRL▲ 8 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 3,8 mil. RON▲ 31,6 % | ▲ 31,6 % | 924,1 K RON | |
| 44 | 44.MONDUNIVER SERVICII SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,7 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | -48,7 K RON | |
| 45 | 45.BIANGOR TRANS SRL▼ 8 | Sat Scoposeni, Comuna Gorban, Iaşi | 3,6 mil. RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 96,4 K RON | |
| 46 | 46.QUICK TRANSPEDITION S.R.L.▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,6 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 193,6 K RON | |
| 47 | 47.MDE TRANS SRL▲ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,6 mil. RON▲ 49,3 % | ▲ 49,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 48 | 48.SHADOW TRANS SRL▼ 2 | Sat Slobozia, Comuna Schitu Duca, Iaşi | 3,5 mil. RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 2,7 mil. RON | |
| 49 | 49.DUR CONSTRUCT ICD SRL▲ 103 | Sat Paun, Comuna Bârnova, Iaşi | 3,4 mil. RON▲ 187,5 % | ▲ 187,5 % | 51,4 K RON | |
| 50 | 50.MET UNIPERSONAL S.R.L.▼ 9 | Sat Gorban, Comuna Gorban, Iaşi | 3,3 mil. RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | -227,6 K RON | |
| 51 | 51.ELAS TRANS SRL▲ 20 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,3 mil. RON▲ 44,1 % | ▲ 44,1 % | 1 mil. RON | |
| 52 | 52.SC SIMREM LOGISTICS S.R.L.▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,3 mil. RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 510,3 K RON | |
| 53 | 53.CLEANING XANTO SRL▼ 11 | Sat Focuri, Comuna Focuri, Iaşi | 3,2 mil. RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 328,4 K RON | |
| 54 | 54.SAMSON INTERNATIONAL GROUP SRL▲ 41 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,1 mil. RON▲ 77,1 % | ▲ 77,1 % | 344,6 K RON | |
| 55 | 55.REALMET LOGISTIC S.R.L.▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,1 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 435,2 K RON | |
| 56 | 56.TELECHI SRL▼ 11 | Sat Răducăneni, Comuna Răducăneni, Iaşi | 3 mil. RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 46,1 K RON | |
| 57 | 57.HIGH TECHNOLOGY DELIVERY (H.T.D.) SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,9 mil. RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | -262,4 K RON | |
| 58 | 58.IZVORAS SRL▲ 378 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,8 mil. RON▲ 894,6 % | ▲ 894,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 59 | 59.EUROTRANSPORT LOGISTICS S.A.▼ 35 | Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iaşi | 2,7 mil. RON▼ 46,6 % | ▼ 46,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 60 | 60.AUTO DIMAS SRL▲ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,7 mil. RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 412,2 K RON | |
| 61 | 61.LOREDA PLUS SRL▲ 22 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 2,7 mil. RON▲ 33 % | ▲ 33 % | 1,2 mil. RON | |
| 62 | 62.HTR SPEDITION SRL▲ 64 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,6 mil. RON▲ 84,8 % | ▲ 84,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 63 | 63.CRI TRANSPORTI S.R.L.▲ 68 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,6 mil. RON▲ 89,5 % | ▲ 89,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 64 | 64.PALAIAN-TRANS S.R.L.▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,6 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 22,6 K RON | |
| 65 | 65.TGS TRANSGRUPSPEDITION SRL▼ 1 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 2,5 mil. RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 23,3 K RON | |
| 66 | 66.SIVINTRAVEL SRL▲ 12 | Sat Gura Bohotin, Comuna Gorban, Iaşi | 2,4 mil. RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 255,8 K RON | |
| 67 | 67.GROSS TRANSPORT SRL▲ 1 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 2,4 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 38,9 K RON | |
| 68 | 68.AXOCAR S.R.L.▲ 124 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,3 mil. RON▲ 174 % | ▲ 174 % | 2,3 mil. RON | |
| 69 | 69.IULIAN SPEDITION SRL▲ 22 | Sat Vlădiceni, Comuna Tomeşti, Iaşi | 2,3 mil. RON▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 450,6 K RON | |
| 70 | 70.SMART DEALS TRANSPORT SRL▲ 36 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 2,3 mil. RON▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 705,4 K RON | |
| 71 | 71.US AMG PROFTRANS S.R.L.▲ 296 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,3 mil. RON▲ 510,7 % | ▲ 510,7 % | 1,9 mil. RON | |
| 72 | 72.EUROMOND LKW S.R.L.▲ 5 | Sat Gorban, Comuna Gorban, Iaşi | 2,2 mil. RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | -37,1 K RON | |
| 73 | 73.HHB EMIPOST S.R.L.▲ 83 | Sat Curături, Comuna Ciurea, Iaşi | 2,1 mil. RON▲ 82,9 % | ▲ 82,9 % | 958,2 K RON | |
| 74 | 74.TDE TANDEM MD SRL▲ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,1 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 184,4 K RON | |
| 75 | 75.ATY LUD TRANS SRL▲ 7 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 2,1 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 59,3 K RON | |
| 76 | 76.KA-MA CARGO TRANS S.R.L.▲ 34 | Sat Tansa, Comuna Tansa, Iaşi | 2 mil. RON▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 514,1 K RON | |
| 77 | 77.VOLL TRANSPORT SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2 mil. RON▼ 15 % | ▼ 15 % | -165,7 K RON | |
| 78 | 78.GTT ROUTE MOVERS S.R.L.▲ 35 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2 mil. RON▲ 32 % | ▲ 32 % | 493,6 K RON | |
| 79 | 79.MODEON LOGISTIK S.R.L.▲ 45 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2 mil. RON▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 584,6 K RON | |
| 80 | 80.MICEDU TRANS SRL▲ 28 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2 mil. RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 402,8 K RON | |
| 81 | 81.TIR MADLIN TRANS S.R.L.▲ 4 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 2 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 42,3 K RON | |
| 82 | 82.VIVALIV GO S.R.L.▲ 106 | Sat Voineşti, Comuna Voineşti, Iaşi | 1,9 mil. RON▲ 119,9 % | ▲ 119,9 % | 1 mil. RON | |
| 83 | 83.FRIGO PRIM GRUP S.R.L.▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,9 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 1,4 K RON | |
| 84 | 84.VILSCOM SRL▼ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,9 mil. RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 722 K RON | |
| 85 | 85.MICEDU S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,9 mil. RON— | — | — | 1,8 mil. RON |
| 86 | 86.RO-TOUR SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,8 mil. RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 59,1 K RON | |
| 87 | 87.MECON TRANSPORT & LOGISTIC S.R.L.▲ 97 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,8 mil. RON▲ 100,9 % | ▲ 100,9 % | 905,4 K RON | |
| 88 | 88.MEGASTEP SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,8 mil. RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 77 K RON | |
| 89 | 89.EDIL.PIERO SRL▲ 39 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 1,8 mil. RON▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 1 mil. RON | |
| 90 | 90.VIO-TRANS SERV SRL▲ 7 | Sat Leţcani, Comuna Leţcani, Iaşi | 1,8 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 7,9 K RON | |
| 91 | 91.LORRY IP DELIVERS SRL▲ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,7 mil. RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 119,4 K RON | |
| 92 | 92.AA MAXI DISTRIBUTION S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,7 mil. RON— | — | — | 1,7 mil. RON |
| 93 | 93.BULAT EUROTRANS S.R.L.▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,7 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 19,7 K RON | |
| 94 | 94.PREMIER EURO TRANZIT SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,7 mil. RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | -121,9 K RON | |
| 95 | 95.TERATOR & CO SRL▲ 44 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,7 mil. RON▲ 32,9 % | ▲ 32,9 % | 424 K RON | |
| 96 | 96.RINDUNICA SRL▲ 38 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,7 mil. RON▲ 28,2 % | ▲ 28,2 % | 708,7 K RON | |
| 97 | 97.FYA TRANS SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,7 mil. RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 58,9 K RON | |
| 98 | 98.INTERNATIONAL EXPRES LOGISTIC S.R.L.▲ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,7 mil. RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 220,8 K RON | |
| 99 | 99.AUTO & SF SRL▼ 74 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,6 mil. RON▼ 66,9 % | ▼ 66,9 % | 373,6 K RON | |
| 100 | 100.DIO-TRANS SRL▲ 477 | Sat Ipatele, Comuna Ipatele, Iaşi | 1,6 mil. RON▲ 828,9 % | ▲ 828,9 % | 1,5 mil. RON |
Codurile CAEN din transport și depozitare — Iași
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
909 firme · 2,5 mld. RON
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
28 firme · 421,5 mil. RON
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
52 firme · 358,8 mil. RON
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
225 firme · 187,1 mil. RON
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
146 firme · 107,9 mil. RON
CAEN 5223
Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
1 firme · 73,8 mil. RON
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
24 firme · 53,7 mil. RON
CAEN 4932
Transporturi cu taxiuri
593 firme · 53 mil. RON
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
7 firme · 50,1 mil. RON
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
344 firme · 29,5 mil. RON
CAEN 5210
Depozitări
15 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 4911
Transport de pasageri pe căi ferate grele/magistrale
2 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
6 firme · 10 mil. RON
CAEN 5224
Manipulări
6 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
4 firme · 3 mil. RON
CAEN 4942
Servicii de mutare
5 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 5121
Transporturi aeriene de marfă
2 firme · 2 mil. RON
CAEN 5232
Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
2 firme · 874,5 K RON
CAEN 5330
Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
1 firme · 668,8 K RON
CAEN 5222
Activități de servicii anexe transportului pe apă
1 firme · 246,9 K RON
CAEN 5010
Transporturi maritime și costiere de pasageri
1 firme · 68,2 K RON
CAEN 4934
Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi
2 firme · 24,3 K RON
CAEN 5020
Transporturi maritime și costiere de marfă
1 firme · 17,3 K RON