COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Imobiliare, Iași după capitaluri în 2022

1.068 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 2,1 mld. RON. Pragul de intrare în top este 2,3 mil. RON, iar liderul atinge 750,9 mil. RON.

FirmăCapitaluri
IULIUS HOLDING SRL=750,9 mil. RON▼ 5,3 %
M.CHIM SRL=164,9 mil. RON▲ 1,6 %
IULIUS GROUP SRL▲ 1124,7 mil. RON▲ 60,1 %
RIVIUM GALERIA MALL SRL▼ 1107,9 mil. RON▲ 17,9 %
MOLDOPLAST SA=71,3 mil. RON▲ 2,1 %
CONCEPT SRL▲ 164,9 mil. RON▲ 22,2 %
UNITED BUSINESS CENTER 5 SRL▼ 158,5 mil. RON▲ 8,1 %
PALAS 1 SRL▲ 92747,4 mil. RON—
INVESTIA FINANCE SOCIETATE PE ACŢIUNI=40,3 mil. RON▲ 0 %
IMPERIA DEVELOPMENT SRL=20,2 mil. RON▲ 0 %
ECC SRL▲ 119,4 mil. RON▲ 7,5 %
TECHNO FUSION SRL▲ 419,2 mil. RON▲ 20,8 %
EGROS INVEST SRL▲ 3019,1 mil. RON▲ 164,3 %
F.C. GRUP LOGISTIC SRL▼ 318,8 mil. RON▲ 0,6 %
EXPERT DESIGN SRL▲ 318,4 mil. RON▲ 29,8 %
IMOBILIARE SAV SRL▼ 217,3 mil. RON▲ 0,4 %
EGROS TRADE SRL▼ 216,8 mil. RON▲ 0,2 %
AGMUS SA▲ 2615,7 mil. RON▲ 118,8 %
OPTIMA ASSET MANAGEMENT S.A.▼ 215,3 mil. RON▲ 0,8 %
NICIMAN SA▼ 714,2 mil. RON▼ 20 %
IASI CONF SA▲ 513,4 mil. RON▲ 32,7 %
COCA-COLA HBC IASI S.R.L.▼ 312,9 mil. RON▲ 0,1 %
SIRAJ A.D.IMPEX SA▼ 112,4 mil. RON▲ 4,2 %
TEXTCOM SA▼ 112,4 mil. RON▲ 12,7 %
SANDRA IMOBILIARE SRL▼ 511,4 mil. RON▼ 7 %
TENT CO SRL▼ 511 mil. RON▼ 8,3 %
DOMENICO SRL▼ 310,9 mil. RON▲ 1,2 %
PIETA ACT SRL▼ 310,5 mil. RON0,0%
EVO RELIEF DESIGN SRL▲ 410,1 mil. RON▲ 13,2 %
LEVEL V INVESTMENT S.R.L.▼ 310,1 mil. RON▲ 6,4 %
SIRAJ BUCIUM SRL▼ 19,9 mil. RON▲ 10,4 %
UNITED PALAS 6 S.R.L.▲ 59,6 mil. RON▲ 19,9 %
CCR-ROBY SRL▲ 79,4 mil. RON▲ 26,8 %
STYL IMOBIL COMPANY SRL▼ 59,1 mil. RON▼ 2,7 %
N.H. BUSINESS COMPANY SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▼ 39 mil. RON▲ 1,2 %
HABITAT PROIECT SA▼ 28,7 mil. RON▼ 1,1 %
CONSTRUCT INVEST ECOTEAM S.R.L.▼ 68,6 mil. RON▼ 3,8 %
PROFILE BUSINESS CONSULTING SRL▲ 108,3 mil. RON▲ 27 %
3 OF MUSIC SRL▲ 28,3 mil. RON▲ 12,7 %
IMOBILIARE MOLDOVA SRL▼ 128 mil. RON▼ 14,6 %
SAPSAN CONS SRL▼ 37,8 mil. RON▲ 0,2 %
SOLOMON INVEST SRL▲ 137,5 mil. RON▲ 34,1 %
TMC MANAGEMENT SRL▼ 77,5 mil. RON▼ 11,5 %
JUVENTUS SA▲ 17,1 mil. RON▼ 0,6 %
TESTER GRUP SRL▼ 66,9 mil. RON▼ 9,5 %
SIRAJ PROD SRL▲ 86,8 mil. RON▲ 20 %
DOSOFTEI S.A.▲ 36,7 mil. RON▲ 4,6 %
MIROSLAVA DEVELOPMENT 4 SRL▲ 486,7 mil. RON▲ 161,9 %
TIANACAM LAND SRL▲ 26,6 mil. RON▲ 3,7 %
ICRTI SA▼ 16,6 mil. RON▲ 0,4 %
PRIME PROPRIETATI SRL▲ 716,3 mil. RON▲ 238,4 %
TRIMEC SA▼ 56,2 mil. RON▼ 7,3 %
SOCIETATEA DE SERVICII INFORMATICE SUCEAVA S.A.▼ 116,1 mil. RON▼ 16,5 %
ADM INVESTMENT S.R.L.▼ 26 mil. RON▼ 3,2 %
HOLSTIL SRL▲ 105,8 mil. RON▲ 31,1 %
TERMO-SERVICE SA▲ 65,7 mil. RON▲ 20,4 %
FUSION TOWERS S.R.L.▼ 225,2 mil. RON▼ 39,4 %
TALEX IMOBIL SRL▲ 215,1 mil. RON▲ 54,5 %
PALAS 5 SRL▲ 224,9 mil. RON▲ 54,6 %
SERVICE AUTOMOBILE IASI SA▲ 44,8 mil. RON▲ 2,4 %
BETAROM PROPERTY & FACILITY MANAGEMENT S.R.L.▼ 44,7 mil. RON▼ 6,5 %
EURO CASTING SRL▲ 184,7 mil. RON▲ 42,4 %
DOMIGHIAN'S PARK SRL▲ 34,6 mil. RON▲ 10,1 %
ROMPAPER SRL▼ 14,2 mil. RON▼ 10,8 %
TRANSWORLD NEW S.R.L.▼ 54,2 mil. RON▼ 13,7 %
LAND DEVELOPMENT SRL▲ 104 mil. RON▲ 13 %
AYHAUS INVEST S.R.L.▲ 34 mil. RON▼ 1,8 %
GRADE LINE SRL▼ 224 mil. RON▼ 42,1 %
BWCC S.R.L.nou3,7 mil. RON▲ 0,3 %
PALAS 4 SRL▲ 993,6 mil. RON▲ 260,1 %
TEHNO STAR SA▲ 43,6 mil. RON▲ 0,4 %
ANDRINELU SRL▲ 23,6 mil. RON▼ 5,9 %
INTER PACO SRL▲ 43,6 mil. RON▲ 2,3 %
IRIS INVESTMENT SRL▼ 213,5 mil. RON▼ 39,7 %
RADU SRL▲ 73,5 mil. RON▲ 11,7 %
CCR REBE RESIDENCE S.R.L.▲ 23,4 mil. RON▲ 0,3 %
ALECOST ACV S.R.L.▲ 553,4 mil. RON▲ 110,6 %
BURSA MOLDOVEI SA▲ 73,4 mil. RON▲ 15,7 %
PARMA-TAX SRL▲ 353,2 mil. RON▲ 58,5 %
ALEG NEW DESIGN S.R.L.▲ 333 mil. RON▲ 48,4 %
EXPERT NETWORK ASSETS S.R.L.▲ 53 mil. RON▲ 5,1 %
SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ (SCM) BRAND SHOUT GROUP▲ 63 mil. RON▲ 6,6 %
ZETA NBDR S.R.L.▼ 113 mil. RON▼ 25,9 %
AL-NUR IMOBILIARE S.R.L.nou2,9 mil. RON—
PHARCOS SRL▼ 12,8 mil. RON▼ 4,5 %
TERA- CEREAL CONSUM S.R.L.nou2,8 mil. RON—
RODAN MAR-IMPEX SRL▲ 72,8 mil. RON▲ 7,5 %
CORPORATION PC SRL▲ 72,8 mil. RON▲ 8,3 %
NEOLAND CUBIS SRL▼ 282,8 mil. RON▼ 42,1 %
PRESIDENCE GARDEN S.R.L.▲ 2912,7 mil. RON▲ 1.166,2 %
ROMANEC MEDICAL SRLnou2,6 mil. RON▲ 38,1 %
TERRA PROPERTY SRL▲ 12,6 mil. RON▲ 1,6 %
TALBEAU SRL▲ 262,6 mil. RON▲ 33,9 %
ROMFIN TOTAL SERVICII SRL▲ 272,5 mil. RON▲ 34,6 %
AVENEW DEVELOPMENTS S.R.L.▲ 72,5 mil. RON▲ 9,4 %
ROMADA BUILDING S.R.L.▼ 72,4 mil. RON▼ 11,6 %
KISS SRL▲ 92,4 mil. RON▲ 8,1 %
AUREL VLAICU REZIDENTIAL S.R.L.▲ 12,3 mil. RON▼ 2,5 %
IMPEX REVAL SRL▲ 162,3 mil. RON▲ 14,7 %
MERCURY - AL SRL▲ 12,3 mil. RON▼ 1,5 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci