COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Iași după capitaluri în 2014

870 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 104,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 113,1 K RON, iar liderul atinge 18,8 mil. RON.

FirmăCapitaluri
COMPLEX HOTELIER UNIREA SA=18,8 mil. RON▲ 0,3 %
GNOSEO COMPANY SRL=8 mil. RON▲ 0,7 %
EURO MARKET JUNIOR SRL=5,9 mil. RON▲ 7,3 %
MAF FORCE SRL▲ 45,7 mil. RON▲ 54,3 %
COMPLEX ONYX SRL=3,9 mil. RON▲ 0,3 %
US-ROM HOUSE LTD SRL=3,8 mil. RON▲ 2,4 %
SELECT GRUP SA▼ 33,6 mil. RON▼ 6,6 %
INPROIECT SRL▲ 13 mil. RON▲ 4,6 %
INDIANA SRL▲ 12,7 mil. RON▼ 1,8 %
AGREMENT CIRIC SRL▲ 22,5 mil. RON▲ 3,9 %
PROEXIN SRL▲ 22,5 mil. RON▲ 23,8 %
TURISM SIRETUL PASCANI SA▼ 12,5 mil. RON▲ 0 %
MASTER FOODS INDUSTRIES SRLnou1,9 mil. RON▼ 2,2 %
BUCIUM SRL▲ 11,8 mil. RON▲ 7,8 %
LINUS TUR SRL▼ 11,8 mil. RON▲ 2 %
CONTINENTAL SRL▲ 11,4 mil. RON▲ 1,6 %
MOLDOTOUR SRL▲ 11,4 mil. RON▲ 3 %
MADO CORPORATION SRL▲ 21,3 mil. RON▲ 3,3 %
HOTEL ORIZONT SRL▲ 8651,1 mil. RON—
LORD-GUST SA▼ 11,1 mil. RON▼ 18,5 %
COMPANIA PC UNIC SA=1,1 mil. RON▼ 3 %
UNICA SRL▲ 2993,4 K RON▲ 2,5 %
INTERNATIONAL BUSINESS CORPORATION SRL▼ 1951,2 K RON▼ 5,6 %
ABI GRUP SRL▲ 5888,1 K RON▲ 14,6 %
GRANDE GROUPE SRL▲ 2854,4 K RON▲ 8,8 %
INTERFOOD PROCESSING SRL▼ 1786,6 K RON▼ 4,1 %
RAMI SRL▼ 1780,5 K RON▼ 1,9 %
CORSINI RISTORANTE SRL▲ 8738 K RON▲ 40 %
OPTIMAL TRAVEL SRLnou652,6 K RON—
CORSO TERASA SA=634,6 K RON▲ 0,1 %
AUTO CD SERV SRL▲ 1630,2 K RON▲ 0,5 %
SARTEX SERV SRLnou615,2 K RON—
AFI MEG SRL▼ 5594,3 K RON▼ 24,3 %
MASTER ENTERTAINMENT SRL=583,8 K RON▲ 5,6 %
ROSE-MARY SRL▲ 3538,8 K RON▲ 6,9 %
BOLTA RECE SA▲ 44529,1 K RON▲ 195,3 %
ROBIN SRL▼ 2517,7 K RON▼ 4,3 %
HCC POLAR SRL▲ 3516,1 K RON▲ 7,9 %
TIBIRAM COMPANY SRL▲ 25503,4 K RON▲ 69,4 %
STEAK HOUSE C.S.B. BUCIUM SRL▼ 3501 K RON▼ 4,9 %
ALBO-SITI SRL▼ 1484,3 K RON▲ 1,2 %
TOTAL SERV SRL▼ 3468,5 K RON▼ 3,9 %
LEES COM SRL=465,2 K RON▲ 0,5 %
MOTEL BUCIUM SRL▲ 4454,9 K RON▲ 6,5 %
MIDA COMPLEX SRL▲ 5451,4 K RON▲ 15 %
HOTEL T23 SRL=429,8 K RON▼ 2,2 %
SIMI-DOM SRL▲ 5418,9 K RON▲ 10,2 %
WARIANT SRL▼ 17398,1 K RON▼ 36,8 %
COMPLEX TURISTIC POPASUL MĂRIEI S.R.L.▲ 2393,5 K RON▲ 0,9 %
ROMTURISM MOLDOVA SRL▲ 8390,2 K RON▲ 10,6 %
MATIA STAR SRL▼ 6387,7 K RON▼ 15,1 %
HANUL DACILOR SRL▲ 7381 K RON▲ 9,7 %
IVVI PROJECTS SRLnou372,3 K RON▼ 9,6 %
MITON CONSULT SRL▲ 8372,1 K RON▲ 23,3 %
CAPRICIU AND SRL▼ 1365,3 K RON▲ 0,1 %
ACCENT TRADING SRL▲ 1364,1 K RON▲ 2,7 %
M.V.A. ENEA SRL▼ 1361 K RON▲ 0,7 %
CLASS INVEST SRL▼ 14340,6 K RON▼ 26 %
GEORGE IMPEX SRL▼ 6339,5 K RON▼ 10,1 %
VECTRA TRADING SA▲ 1334,7 K RON▲ 6,8 %
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 MIRAJ▼ 6326,7 K RON▼ 9,4 %
PINK INVEST SRL▲ 664324,5 K RON—
KANIA SPEKA SNC▲ 3309,3 K RON▲ 8,7 %
NIKITAS SRL▲ 9307 K RON▲ 41,7 %
MAGNA SRL=295 K RON0,0%
FIN LUX SRL▼ 6289 K RON▼ 14,1 %
STEJARU TĂTĂRAŞI IAŞI SRL▲ 30280,7 K RON▲ 163,9 %
CRISTI'S STORE SRL▲ 1260,3 K RON▲ 8,1 %
VIVO STREET FOOD SRLnou250,3 K RON—
EURO PARADIS SRL▲ 13249,2 K RON▲ 54,5 %
SILVANA TURISM SRL▲ 6243,2 K RON▲ 27,1 %
SYMBOL TRADE SRL▲ 2237,4 K RON▲ 12,1 %
TURIST 3 MIND SRL▼ 3219 K RON▼ 8,5 %
RESTAURANT BAR CENTRAL SA▲ 63212 K RON▲ 407,7 %
IMPEX MINI MARKET SRL▲ 1211 K RON▲ 9,4 %
RACOM SRL▼ 8203,1 K RON▼ 16,6 %
EURONET COM SRL▼ 5193,1 K RON▼ 11,3 %
ROMANDRADA SRL▲ 4181,3 K RON▲ 12 %
CBC SRL▼ 8173 K RON▼ 20,5 %
ROBYCRYS COMPANY SRL▲ 73172,9 K RON▲ 544,7 %
MEGY SRL▼ 6170,5 K RON▼ 12,7 %
RIJAL SRL▲ 77158,2 K RON▲ 574,6 %
ECO SNACKS SRL▲ 143157,3 K RON▲ 3.894,6 %
OVIDIU SI STEFAN SRL▼ 3154,8 K RON▼ 7,7 %
KOORNNEEF INVESTMENT SRL▼ 22154,4 K RON▼ 48,5 %
ANUSCA SRL▲ 9154,3 K RON▲ 27,7 %
MONTE CASSINO GAMES SRL▲ 12151 K RON▲ 47,5 %
ENADAM SRL▼ 3144 K RON▲ 1,7 %
LA CONAC TRADIŢIE SRLnou142,3 K RON—
DANIEL-CIP SRL▼ 3141,7 K RON▲ 2,7 %
PENSIUNEA PĂUN SRL▼ 1141,6 K RON▲ 8,2 %
FAMILIAL RESTAURANT SA▼ 4137 K RON0,0%
PRO-MIGAS SRL▼ 9135,5 K RON▼ 6,3 %
ONYX DEN'S SRL▲ 10134,2 K RON▲ 56,1 %
MASTER PAN SRL▼ 48133,6 K RON▼ 69,4 %
SOFT SOCIAL SRL▲ 6132,3 K RON▲ 52,6 %
MICUL VERDE SRL▲ 14127,2 K RON▲ 67,9 %
MAGIC PIZZA SRL▲ 5117,3 K RON▲ 35,9 %
UNIK PLAY MST SRLnou113,3 K RON—
FIORA-STAR SRL▼ 11113,1 K RON▼ 16,5 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci