Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Iași după capitaluri în 2024
459 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 172,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 377,6 K RON, iar liderul atinge 17,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.FADIS TIME HOLDING SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 17,4 mil. RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 2 | 2.EURO MARKET JUNIOR SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 11,9 mil. RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 915,2 K RON | |
| 3 | 3.SELECT GRUP SA= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8,2 mil. RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 2,4 mil. RON | |
| 4 | 4.EUROMEDICAL PROVIDER SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,9 mil. RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 422,4 K RON | |
| 5 | 5.COMPLEX ONYX SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,3 mil. RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 416,8 K RON | |
| 6 | 6.MADO CORPORATION SRL= | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 7 mil. RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 411,5 K RON | |
| 7 | 7.EURO D.E.C. SYSTEM SRL= | Sat Războieni, Comuna Ion Neculce, Iaşi | 6,9 mil. RON▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 8 | 8.NORBERT COMUNICATION-IT SRL= | Sat Hălăuceşti, Comuna Hălăuceşti, Iaşi | 5,4 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 6,2 K RON | |
| 9 | 9.VIVO STREET FOOD SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,2 mil. RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 4,2 mil. RON | |
| 10 | 10.SANTE FOOD SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,1 mil. RON▲ 11 % | ▲ 11 % | 764,1 K RON | |
| 11 | 11.DAION SERCOM SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,3 mil. RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 1 mil. RON | |
| 12 | 12.MOLDO IMMOBILIS SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,1 mil. RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | -194,5 K RON | |
| 13 | 13.BELMI TRADE SRL▲ 23 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3 mil. RON▲ 134,6 % | ▲ 134,6 % | 1,7 mil. RON | |
| 14 | 14.HUI HONG SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,9 mil. RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 15 | 15.CORNICHE CAFFE SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,9 mil. RON▼ 44,9 % | ▼ 44,9 % | 2,8 mil. RON | |
| 16 | 16.BIZONNECT SRL▲ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,9 mil. RON▲ 25 % | ▲ 25 % | 1,3 mil. RON | |
| 17 | 17.XERXESLUX SRL▲ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,4 mil. RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 173,8 K RON | |
| 18 | 18.DUK FOOD S.R.L.▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,3 mil. RON▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 19 | 19.CORSINI RISTORANTE SRL▲ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,1 mil. RON▲ 50,8 % | ▲ 50,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 20 | 20.IRA SUSHI S.R.L.▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,1 mil. RON▼ 53,2 % | ▼ 53,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 21 | 21.MASTER FOODS INDUSTRIES SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,1 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 219,9 K RON | |
| 22 | 22.BUCIUM SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,9 mil. RON▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | -54,4 K RON | |
| 23 | 23.E & S MEDIA INVESTMENT SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,7 mil. RON▼ 29,7 % | ▼ 29,7 % | 162,5 K RON | |
| 24 | 24.CAYA DELIVERY FOOD S.R.L.▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,7 mil. RON▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | 1 mil. RON | |
| 25 | 25.HANU VIŞOIANU S.R.L.▲ 17 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 1,7 mil. RON▲ 41,1 % | ▲ 41,1 % | 808,3 K RON | |
| 26 | 26.CLASS INVEST SRL▲ 17 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,6 mil. RON▲ 37,8 % | ▲ 37,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 27 | 27.CASA TRADIŢIEI SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,5 mil. RON▼ 33,4 % | ▼ 33,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 28 | 28.AFI MEG SRL▲ 11 | Sat Valea Seacă, Comuna Valea Seacă, Iaşi | 1,5 mil. RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 223,6 K RON | |
| 29 | 29.INTERNATIONAL BUSINESS CORPORATION SRL▲ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,3 mil. RON▲ 15 % | ▲ 15 % | 389,5 K RON | |
| 30 | 30.FABRICA DE GUST SRL▲ 33 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,3 mil. RON▲ 67,5 % | ▲ 67,5 % | 533,7 K RON | |
| 31 | 31.TAKEANDEAT SRL▼ 3 | Sat Dancu, Comuna Holboca, Iaşi | 1,3 mil. RON▼ 39,3 % | ▼ 39,3 % | 273 K RON | |
| 32 | 32.LA PURA VIDA S.R.L.▲ 57 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,2 mil. RON▲ 125 % | ▲ 125 % | 1,1 mil. RON | |
| 33 | 33.PYMA NAUTIC S.R.L.▲ 54 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,2 mil. RON▲ 115,7 % | ▲ 115,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 34 | 34.GASTRO PARK S.R.L.▲ 27 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,2 mil. RON▲ 45,1 % | ▲ 45,1 % | 362,1 K RON | |
| 35 | 35.LALOCA13 S.R.L.▲ 21 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,2 mil. RON▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 294,6 K RON | |
| 36 | 36.FOOD FACTORY PARK S.R.L.▲ 75 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 1,1 mil. RON▲ 232,7 % | ▲ 232,7 % | 799,1 K RON | |
| 37 | 37.MIRAVAL S.R.L.▼ 16 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,1 mil. RON▼ 56,4 % | ▼ 56,4 % | 425,6 K RON | |
| 38 | 38.BERĂRIA VECHE SRL▲ 17 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,1 mil. RON▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 39 | 39.BEST BITE SRL▼ 17 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,1 mil. RON▼ 57,6 % | ▼ 57,6 % | 956,1 K RON | |
| 40 | 40.SIMI-DOM SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1 mil. RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 227,7 K RON | |
| 41 | 41.GASTROHALA S.R.L.▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1 mil. RON▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 1 mil. RON | |
| 42 | 42.LEES COM SRL▲ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1 mil. RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 238,1 K RON | |
| 43 | 43.GHENA COV INVEST SRL▲ 14 | Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iaşi | 985,2 K RON▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 117,1 K RON | |
| 44 | 44.VOTERA GRUP S.R.L.▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 960,1 K RON▼ 38,1 % | ▼ 38,1 % | 959,8 K RON | |
| 45 | 45.DISA-ORG SRL▲ 5 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 943,3 K RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | -63,3 K RON | |
| 46 | 46.M.V.A. ENEA SRL▲ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 932,1 K RON▲ 13 % | ▲ 13 % | 107,5 K RON | |
| 47 | 47.ROTANA CAFE SRL▲ 22 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 917,9 K RON▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | 214,7 K RON | |
| 48 | 48.AGROTURISM TRADIŢIONAL S.R.L.nou | Comuna Mirceşti, Iaşi | 909,8 K RON— | — | — | 909,6 K RON |
| 49 | 49.CRISTAL CUISINE S.R.L.▲ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 866,3 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 865,8 K RON | |
| 50 | 50.SAL FOOD DISTRIB S.R.L.▲ 48 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 843,4 K RON▲ 87,4 % | ▲ 87,4 % | 393,4 K RON | |
| 51 | 51.BIZANTIQ S.R.L.▼ 11 | Sat Rediu, Comuna Rediu, Iaşi | 834 K RON▼ 32,9 % | ▼ 32,9 % | 19,7 K RON | |
| 52 | 52.BLACK MAMBA CHAIN S.R.L.▲ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 817,2 K RON▲ 22 % | ▲ 22 % | 576,5 K RON | |
| 53 | 53.VIV FOOD SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 797,9 K RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | -219,1 K RON | |
| 54 | 54.STEAK HOUSE C.S.B. BUCIUM SRL▲ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 790,9 K RON▲ 21,7 % | ▲ 21,7 % | 141,6 K RON | |
| 55 | 55.IMPEX MINI MARKET SRL▼ 40 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 767,5 K RON▼ 79 % | ▼ 79 % | 650,8 K RON | |
| 56 | 56.MEC MIGLIOR PIZZA S.R.L.▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 759,9 K RON▼ 40,1 % | ▼ 40,1 % | 759,4 K RON | |
| 57 | 57.STEJARU TĂTĂRAŞI IAŞI SRL▲ 39 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 757,6 K RON▲ 63,6 % | ▲ 63,6 % | 294,5 K RON | |
| 58 | 58.LA PLĂCINTE SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 729,7 K RON▼ 14 % | ▼ 14 % | 729,3 K RON | |
| 59 | 59.CAROL PLACE S.R.L.▲ 17 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 719,7 K RON▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 108,8 K RON | |
| 60 | 60.PUFY & FAMILY SRL▲ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 700,2 K RON▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 147,8 K RON | |
| 61 | 61.RITA SI ANDREIA SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 694,3 K RON▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 310,3 K RON | |
| 62 | 62.VENETO RESTAURANT S.R.L.▼ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 669,9 K RON▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | 470 K RON | |
| 63 | 63.BOLTA RECE SA▲ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 659,2 K RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 331,2 K RON | |
| 64 | 64.RELANSGABI SRL▲ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 658,9 K RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 20,6 K RON | |
| 65 | 65.MEDITERANEAN FOOD CONCEPT S.R.L.▼ 17 | Sat Ciurea, Comuna Ciurea, Iaşi | 654,9 K RON▼ 37,8 % | ▼ 37,8 % | 660,8 K RON | |
| 66 | 66.PIVOT NOIR SRL▲ 17 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 629,9 K RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 80,7 K RON | |
| 67 | 67.CRUNCH SRL▼ 20 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 624,5 K RON▼ 42,4 % | ▼ 42,4 % | 285,9 K RON | |
| 68 | 68.GOLDEN KITCHEN SRL▲ 20 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 594 K RON▲ 11 % | ▲ 11 % | 58,8 K RON | |
| 69 | 69.VIENA INTERMED SRL▲ 115 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 588,5 K RON▲ 415,2 % | ▲ 415,2 % | 55 K RON | |
| 70 | 70.RESTAURANT CAUCAZ S.R.L.▲ 25 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 570,7 K RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 569,4 K RON | |
| 71 | 71.NN GOOD VIBES PROJECTS S.R.L.▲ 33 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 570,7 K RON▲ 39 % | ▲ 39 % | 160,2 K RON | |
| 72 | 72.SMOKEHOUSE S.R.L.▲ 157 | Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Iaşi | 565,4 K RON▲ 932,2 % | ▲ 932,2 % | 520,3 K RON | |
| 73 | 73.HARMONY FAMILY S.R.L.▲ 30 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 562,1 K RON▲ 35,2 % | ▲ 35,2 % | 148,6 K RON | |
| 74 | 74.MAESTRO IMPEX SRL▲ 83 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 559,7 K RON▲ 205,5 % | ▲ 205,5 % | 376,5 K RON | |
| 75 | 75.ESCO CENTRUM S.R.L.▲ 275 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 547,3 K RON— | — | 559,9 K RON | |
| 76 | 76.CARUL CU BURGERI SRL▲ 26 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 539,1 K RON▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 116,8 K RON | |
| 77 | 77.EUROMEX INDUSTRY SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 534,7 K RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 402,5 K RON | |
| 78 | 78.DAB EAT INVEST SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 496,5 K RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 496 K RON | |
| 79 | 79.TT ENT S.R.L.▲ 306 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 493,5 K RON— | — | 523,8 K RON | |
| 80 | 80.EAT & GO SRL▼ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 493,2 K RON▼ 38,5 % | ▼ 38,5 % | 28,7 K RON | |
| 81 | 81.PIZZA MIROSLAVA S.R.L.▲ 72 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 492,1 K RON▲ 145 % | ▲ 145 % | 491,9 K RON | |
| 82 | 82.RESTAURANT ŞTEFAN S.R.L.▲ 35 | Sat Gârbeşti, Comuna Ţibana, Iaşi | 471,3 K RON▲ 50,5 % | ▲ 50,5 % | 388,2 K RON | |
| 83 | 83.EURONET COM SRL▲ 22 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 460,8 K RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 88,4 K RON | |
| 84 | 84.HANUL DACILOR SRL▲ 32 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 445,6 K RON▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | 270,7 K RON | |
| 85 | 85.KIWAN KAIS S.R.L.▲ 106 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 443,8 K RON▲ 315,6 % | ▲ 315,6 % | 443,3 K RON | |
| 86 | 86.PIZZA A PEZZI S.R.L.▼ 5 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 442,9 K RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 442,7 K RON | |
| 87 | 87.TRUFAFOOD S.R.L.▲ 41 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 439,3 K RON▲ 60,8 % | ▲ 60,8 % | 439,3 K RON | |
| 88 | 88.BLUU PUB SRL▲ 32 | Sat Ciurbeşti, Comuna Miroslava, Iaşi | 438,9 K RON▲ 50,8 % | ▲ 50,8 % | 147,9 K RON | |
| 89 | 89.NEAŢA CAFE SRL▼ 43 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 432,9 K RON▼ 61,6 % | ▼ 61,6 % | 461,3 K RON | |
| 90 | 90.LIEVITO MADRE S.R.L.▲ 34 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 429,6 K RON▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | 214,7 K RON | |
| 91 | 91.PERLA NEAGRA SRL▲ 8 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 425 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | -13,7 K RON | |
| 92 | 92.RIJAL SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 421,8 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 262,3 K RON | |
| 93 | 93.RUCA TRADE SRL▼ 39 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 412,9 K RON▼ 54,2 % | ▼ 54,2 % | 412,5 K RON | |
| 94 | 94.EMUS COM SRL▼ 26 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 407,1 K RON▼ 42,1 % | ▼ 42,1 % | -296 K RON | |
| 95 | 95.SLAYER CUP S.R.L.▲ 59 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 406 K RON▲ 102,5 % | ▲ 102,5 % | 205,4 K RON | |
| 96 | 96.PABO FOOD SRL▲ 131 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 397,8 K RON▲ 615,4 % | ▲ 615,4 % | 80,6 K RON | |
| 97 | 97.EOS RESIDENCE SRL▼ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 392,9 K RON▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | 243,1 K RON | |
| 98 | 98.BEST COVER SOLUTIONS SRL▼ 7 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 390,9 K RON▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 390,4 K RON | |
| 99 | 99.NBB PREMIUM SRL▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 382,4 K RON▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | 193,6 K RON | |
| 100 | 100.DOMENIILE GLARIS S.R.L.nou | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 377,6 K RON— | — | — | 377,4 K RON |