COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Iași după capitaluri în 2009

267 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 35,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este -1,1 K RON, iar liderul atinge 6,4 mil. RON.

FirmăCapitaluri
SELECT GRUP SA▲ 156,4 mil. RON▲ 1.206,2 %
COMPACT GRUP SA=4,4 mil. RON▲ 39,8 %
COMPLEX ONYX SRLnou2,6 mil. RON▲ 14,3 %
LORD-GUST SA▼ 12,3 mil. RON▼ 18,9 %
US-ROM HOUSE LTD SRL=2,2 mil. RON▲ 17,8 %
ROBIN SRL▼ 21,6 mil. RON▼ 38,1 %
INTERNATIONAL BUSINESS CORPORATION SRL▲ 11,2 mil. RON▲ 4,2 %
COMPANIA PC UNIC SA▲ 3974,6 K RON▲ 23 %
INCONTRO SRL▼ 3879,4 K RON▼ 26,5 %
RODION SRL▲ 189823,1 K RON—
M.V.A. ENEA SRL▼ 1732,1 K RON▼ 10,6 %
KOORNNEEF INVESTMENT SRL=714,1 K RON▼ 5 %
NEW WAVE CA SRLnou702,3 K RON▲ 33,8 %
SARTEX SERV SRL▲ 1660 K RON▲ 3,9 %
AGREMENT CIRIC SRL▼ 14632,2 K RON▼ 82 %
MAGIC PIZZA SRL▼ 9613,5 K RON▼ 46,2 %
CLASS INVEST SRL▼ 3591 K RON▼ 15,6 %
CORSO TERASA SA▼ 9556,9 K RON▼ 32,9 %
MITON CONSULT SRL▼ 2473,2 K RON▲ 0,5 %
LEES COM SRL▼ 2444,5 K RON▲ 6,9 %
STEAK HOUSE C.S.B. BUCIUM SRL▼ 2421 K RON▲ 1,2 %
WARIANT SRL=419 K RON▲ 29,4 %
ROSE-MARY SRL▼ 3364 K RON▼ 9 %
PIZZERIA ZANOLLI SRLnou344,9 K RON▲ 1,4 %
DISA-ORG SRL▼ 2323,2 K RON▲ 1,5 %
AKTUNI SRL▼ 5290,1 K RON▼ 12,2 %
LIDA INTERNATIONAL SRL▲ 70247,8 K RON▲ 12.752,1 %
PINOCCHIO SRL▼ 2246,2 K RON▲ 0,9 %
AGIFOR SRL▲ 21228,7 K RON▲ 241,3 %
AVANTE SRL▼ 6182 K RON▼ 41 %
VECTRA TRADING SA▼ 4154,7 K RON▼ 28,4 %
LEE'S SRL▼ 19154 K RON▼ 79,5 %
DUBLU V SRL▲ 1150,6 K RON▲ 1,7 %
EURO PARADIS SRL▼ 1148,3 K RON▼ 10,9 %
SUMMER TIME SRL▲ 4137,7 K RON▲ 19,8 %
CASA LUX BUCIUM SRL▼ 11135,6 K RON▼ 48,5 %
BOLTA RECE SAnou134 K RON▲ 1.168,3 %
MAF FORCE SRL▲ 5128,8 K RON▲ 27 %
EURONET COM SRL▲ 1121,2 K RON▲ 8,1 %
ROMANDRADA SRL▼ 11116 K RON▼ 41,3 %
FAMILIAL RESTAURANT SA=107,7 K RON▲ 2,1 %
DOMIRO TRUST S.R.L.▲ 2100,7 K RON▲ 0,5 %
IMPEX MINI MARKET SRL▲ 299,2 K RON▲ 3,9 %
DRAGON TEAM SRLnou96,3 K RON—
INDIANA SRL▲ 295,9 K RON▲ 20,8 %
LUC ZECE SRL▲ 588,7 K RON▲ 33,5 %
ANITA SRLnou75,1 K RON▲ 1,2 %
GEOCAR LUX SRLnou65,5 K RON▼ 49,3 %
RESTAURANT EXPO SRL▲ 1560,5 K RON▲ 60,5 %
AMURG SRLnou54,2 K RON▲ 53,5 %
CRUNCH SRL▲ 1249,4 K RON▲ 29 %
HANUL DACILOR SRL▲ 1041,2 K RON▲ 6,4 %
AGO - PARUS SRL▲ 339 K RON▼ 18,7 %
RONETO COMP SRL▲ 2135,6 K RON▲ 60,4 %
PISICA DE MARE IMPEX SRLnou35,4 K RON—
VALY & FLORIN SRL▼ 229,7 K RON▼ 43,8 %
VELTEX SRL▲ 1228,1 K RON▲ 5,6 %
BELMI TRADE SRLnou24,8 K RON—
EDENA COMP SRL▲ 1524,2 K RON▲ 6,3 %
MADI SIM INVEST SRL▲ 1724 K RON▲ 26,2 %
SANTE RESTAURANT SRL▲ 1019,8 K RON▼ 25,4 %
G.S. GEMENII SRL▲ 619,3 K RON▼ 31,5 %
GOOD EAT SRLnou18 K RON—
B & B SRL▲ 1715,1 K RON▲ 1,5 %
ONYX DEN'S SRLnou15 K RON—
CAMEO SRLnou13,7 K RON▼ 9,8 %
VELART CONSTRUCT COMP SRLnou13,5 K RON▼ 80,9 %
MIHAGEO SRL▲ 1412,8 K RON0,0%
ETAMARIN SRL▲ 1812,7 K RON▲ 92,8 %
YAMMY PIZZA SRLnou11,7 K RON—
RUDIGO SRLnou9,9 K RON—
PIEMONTE INN SRLnou9,3 K RON—
CIREŞ Y CARLOS SRL▲ 549,1 K RON—
LEXA SRL▲ 68 K RON▼ 50,4 %
ROMAVA SERVICE SRL▲ 138 K RON▲ 21,2 %
FAIR PLAY COMP SRL▼ 277,9 K RON▼ 89 %
D & D DISTRIBUTION SRL▼ 317 K RON▼ 92,1 %
EURO D.E.C. SYSTEM SRL▼ 305,9 K RON▼ 92,1 %
MAESTRO IMPEX SRL▲ 645,6 K RON—
BONSAI SUN SRLnou5,3 K RON—
IOANA COMPANY SRL▲ 765,2 K RON—
CATALUNIA SRLnou4,8 K RON—
ALEX COLI AND FRIENDS SRLnou4,5 K RON—
BUCŞĂ SRL▲ 393,2 K RON—
B-RICH INC SRLnou3 K RON—
SIA TIME INVEST SRLnou2,8 K RON—
ARMANDIA INVEST SRLnou2,8 K RON—
INFINIT'Y SIDERAL SRL▲ 421,9 K RON—
CLIFF SERV SRLnou1,7 K RON—
ROŞU, GALBEN ŞI ALBASTRU SRLnou1,5 K RON—
DODO PES SRL▲ 341,2 K RON—
DIGITA BUSINESS SRLnou425 RON—
HAPPY DONUT'S SRLnou200 RON—
COMPROD AND FOOD ALEX SRLnou200 RON—
BLUE STAR COMPANY SRL▲ 138 RON0,0%
ECO BIANCA SRL▲ 3-243 RON▼ 113,9 %
VAMCO SRL▼ 6-784 RON▼ 123 %
MOTOR ALIMENT SRLnou-1 K RON—
CELTA SERVICE SRLnou-1,1 K RON—
CO.ALTFRED SRLnou-1,1 K RON—

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci