COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Hunedoara după capitaluri în 2019

1.131 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 329,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 793,7 K RON, iar liderul atinge 36,5 mil. RON.

FirmăCapitaluri
DRUPO SRL=36,5 mil. RON▲ 9,9 %
VALNEL CONSTRUCT SRL=20,9 mil. RON▲ 28,1 %
BORGHESI SRL▲ 419 mil. RON▲ 123,9 %
PROSERV SA▼ 116,3 mil. RON▲ 1,1 %
TIN LAVIR SERV SRL▲ 114,9 mil. RON▲ 31,4 %
VIVA CONSTRUCT SRL▼ 213,2 mil. RON▲ 5,2 %
STRADE CONSCOM S.R.L.▲ 411,6 mil. RON▲ 110,3 %
ACOMIN S.A.▼ 311,1 mil. RON▼ 4,6 %
ZONA D SRL▲ 48,3 mil. RON▲ 64,1 %
ROM ADRIA PREST CONSTRUCT SRL▼ 27,8 mil. RON▲ 9,3 %
KONSTANTINOS SRL▲ 17,2 mil. RON▲ 35,7 %
LINIAL ELECTRIC SRL▲ 36,5 mil. RON▲ 42,1 %
TELECERNA SRLnou6,5 mil. RON▲ 5,1 %
TERMOTEAM LUX SRL▲ 56,1 mil. RON▲ 71,7 %
PROFIL ELECTRO PRESTCOM SRL▲ 15,8 mil. RON▲ 27,7 %
SFR TAKEUCHI DIGGERS S.R.L.▲ 15,1 mil. RON▲ 13,4 %
STEFFANY SERV INVEST SRLnou4,7 mil. RON▲ 32,5 %
EUROELECTRIC SRL▲ 84,4 mil. RON▲ 58,9 %
CARLYA SRL▲ 3004,2 mil. RON▲ 3.721,6 %
PAVAJ GRUP SRL▲ 423,6 mil. RON▲ 253,7 %
ELCOMPET SRL▲ 23,5 mil. RON▲ 16,2 %
NYNO DESIGN SRL▲ 123,5 mil. RON▲ 99,1 %
MARMO GRANIT SIM SRL▼ 33,4 mil. RON▲ 1,1 %
FORICON SA▼ 63,4 mil. RON▼ 8,8 %
I.C.S.H. SA▼ 153,2 mil. RON▼ 45,3 %
PANERACONS I&I SRL▼ 23 mil. RON▼ 1,9 %
ELECTROUTIL ALISER SRL=2,9 mil. RON▲ 16,4 %
IMSAT DACIA SA▼ 32,7 mil. RON▼ 10,7 %
FERART SRL▲ 22,6 mil. RON▲ 29,7 %
EUROSTREI SRL▲ 682,5 mil. RON▲ 303,9 %
DAVADAVID SRL▼ 102,3 mil. RON▼ 31,2 %
GAMA CONSTRUCT UTILAJ S.R.L.▼ 102,3 mil. RON▼ 31,4 %
PAVAMOND SRLnou1,9 mil. RON▲ 60 %
ALCO CORPORATION SRL▼ 21,9 mil. RON▲ 1,8 %
DIACOM PRESTCOM SRL▼ 21,9 mil. RON▲ 1 %
AQUA CON SRL▲ 21,9 mil. RON▲ 20,1 %
SFR MINI EXCAVATOARE SRL▲ 21,9 mil. RON▲ 19,8 %
CRD CONFORT TRUST S.R.L.▲ 61,8 mil. RON▲ 31,8 %
NENA TRUST S.R.L.▲ 1321,7 mil. RON▲ 422 %
CENTROTERM SRLnou1,7 mil. RON▲ 32,1 %
CONSTRUCŢII 5 VEST SRL▼ 131,6 mil. RON▼ 34,7 %
COMSID TEHNOSTEEL SRL▲ 31,6 mil. RON▲ 13,1 %
GLIAL TEAM EXIM SRL▼ 131,6 mil. RON▼ 25 %
TC IND SA▼ 31,6 mil. RON▲ 1 %
ATLANTIC SHOP SRLnou1,5 mil. RON▲ 34,8 %
CRISTAL PROIECT 1010 SRLnou1,5 mil. RON—
TOFA DI ISIDORI SRL▲ 41,5 mil. RON▲ 19,7 %
GABRIELA PROD COM IMPEX SRL▼ 51,5 mil. RON▲ 2,3 %
ELECTRO STANCALIE SRL▼ 31,3 mil. RON▼ 1,9 %
INSTALATII GEVIS SRL=1,3 mil. RON▲ 3,2 %
GARANT G CONSTRUCT SRL▲ 731,3 mil. RON▲ 162,7 %
PIENAR INSTAL CONSTRUCT SRL▲ 891,3 mil. RON▲ 202,7 %
DECOIN HOMEWARE S.R.L.▲ 101,2 mil. RON▲ 27,9 %
ENERGOCONSTRUCŢIA PAROŞENI S.A.▲ 11,2 mil. RON▲ 9,6 %
PARVA ELECTRIC SRL▼ 131,2 mil. RON▼ 17,4 %
EUROTERM COMPANY SRL▼ 31,2 mil. RON▲ 2,5 %
MASA ADRIGELA SRL▲ 101,2 mil. RON▲ 29,6 %
MIO CONTRUST S.R.L.▼ 91,2 mil. RON▼ 8 %
RECLAN SRL▲ 91,2 mil. RON▲ 30,7 %
ANAID DORIN S.R.L.▲ 331,2 mil. RON▲ 75 %
MAŞINI & UTILAJE MICLEA SRL▲ 751,1 mil. RON▲ 152,6 %
PANDA CONSTRUCT SRL▼ 151,1 mil. RON▼ 16,4 %
A&D HRSAL MANAGEMENT SRLnou1,1 mil. RON▲ 76,3 %
NARODOT CONSTRUCT SRL▼ 101,1 mil. RON▼ 3,1 %
PREST DAICASERV SRL▲ 681,1 mil. RON▲ 142,1 %
NUKE'S TEAM CONSTRUCT S.R.L.▲ 281,1 mil. RON▲ 67,2 %
DEVIA TRANS SRL▲ 501,1 mil. RON▲ 107,4 %
CLAUDAN INSTAL S.R.L.nou1,1 mil. RON▲ 19,7 %
ROLAD TRUST S.R.L.▲ 3071,1 mil. RON▲ 1.344,3 %
MILTERMIC SRL=1,1 mil. RON▲ 17,9 %
AMD INFRA TRUST CONSTRUCT S.R.L.▲ 611,1 mil. RON▲ 131,7 %
UTICONGROUP SRL▼ 71 mil. RON▲ 10,1 %
ANTREPRIZA TRANSILVANĂ S.R.L.▲ 991 mil. RON▲ 228,8 %
IMPERIAL VIZION SRL▼ 21 mil. RON▲ 18,9 %
CATA FOREST SRL▼ 231 mil. RON▼ 17,6 %
BAF FLATRANS S.R.L.nou988,9 K RON▲ 134,7 %
AGECO PLUS SRL▲ 36983,5 K RON▲ 83,9 %
TEHNOASFALT SRL▼ 14983,3 K RON▲ 2,5 %
NETSZIN S.R.L.▼ 8981,2 K RON▲ 10,8 %
PROVEDING SERVICES COMPANY SRLnou972,8 K RON—
DRUM INVEST CONSTRUCT SRL▼ 25969,7 K RON▼ 13,1 %
PROMETAL LOGISTIC S.R.L.▲ 893953,1 K RON—
GECONS CORPORATION SRL▼ 1945 K RON▲ 21,8 %
MATRIX URBAN PROCONS SRL▲ 53937,7 K RON▲ 115,7 %
UTIL SERV TRUST SRL▲ 94937,5 K RON▲ 230,4 %
EURO GLASS 2003 SRL▲ 23936,2 K RON▲ 61,8 %
GENERAL INSTANT SRL▼ 14936,1 K RON▲ 11,1 %
MIRA MON PRESTCOM SRL▼ 14920,6 K RON▲ 10 %
ALMEC S.A.▼ 29892,7 K RON▼ 14,7 %
METALPROD WEST S.R.L.▲ 339884,7 K RON▲ 1.781,1 %
HEXAGON CONTRACTOR GENERAL S.R.L.▲ 598836,5 K RON—
FERM CONSTRUCT SRL▼ 7832,8 K RON▲ 11,4 %
TIN LAVIR CLIMATIZARE SRL▲ 7832,6 K RON▲ 34,4 %
AMERITECH SA▼ 19830,8 K RON▲ 0,6 %
EUROCONS EXPERT SRL▼ 19822,4 K RON0,0%
SEPE INSTALCOM SRL▼ 60815,8 K RON▼ 51,8 %
EUROGRUP ILSM SRL▼ 14812 K RON▲ 6,1 %
MAXIM 10 SRLnou801,3 K RON▲ 10,4 %
PROMETAL SRL▲ 138801,3 K RON▲ 317,4 %
MIO PRESTCONST SRL▼ 31793,7 K RON▼ 11,4 %

Codurile CAEN din construcții — Hunedoara

CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
237 firme · 634,9 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
427 firme · 293,3 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
48 firme · 254,9 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
106 firme · 207,8 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
127 firme · 198,4 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
54 firme · 78,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
3 firme · 47,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
16 firme · 34,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
54 firme · 34,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
29 firme · 17,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
41 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
10 firme · 11,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
6 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
10 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
27 firme · 3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
4 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
13 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 972 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
4 firme · 889 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 735,5 K RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 715 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
3 firme · 487,5 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
4 firme · 173,5 K RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci