Top 100 firme — Transport și depozitare, Cluj după capitaluri în 2011
2.645 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 269,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 466 K RON, iar liderul atinge 39,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ NAPOCA S.A.= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 39,2 mil. RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 494,2 K RON | |
| 2 | 2.TRANSFEROVIAR GRUP SA= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 31,9 mil. RON▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | 13,5 mil. RON | |
| 3 | 3.LOGISTIC E VAN WIJK SRL▲ 1 | Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj | 18,3 mil. RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 4,5 mil. RON | |
| 4 | 4.SKIPTRANS SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 16,1 mil. RON▲ 107,8 % | ▲ 107,8 % | 8,3 mil. RON | |
| 5 | 5.ATEGOSPEED TRANS SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,7 mil. RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | -96,8 K RON | |
| 6 | 6.CREDIS COMEXIM SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,6 mil. RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 727,1 K RON | |
| 7 | 7.ECO GROUP SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,9 mil. RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 8 | 8.VIA TERRA TRANS SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,6 mil. RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 9 | 9.GIFTRANS SRL▲ 1 | Sat Valea Drăganului, Comuna Poieni, Cluj | 6,1 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 291,8 K RON | |
| 10 | 10.BOLK TRANSPORT SRL▼ 1 | Sat Luna de Sus, Comuna Floreşti, Cluj | 6,1 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 175,1 K RON | |
| 11 | 11.FANY PRESTARI SERVICII SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,7 mil. RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 730,3 K RON | |
| 12 | 12.VIA TERRA SPEDITION SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,3 mil. RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 504,7 K RON | |
| 13 | 13.EDA COMTRANS IMPORT EXPORT SRL▲ 4 | Sat Berindu, Comuna Sinpaul, Cluj | 4,8 mil. RON▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 2,7 mil. RON | |
| 14 | 14.PRO SERVICES SRL▲ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,4 mil. RON▲ 92,6 % | ▲ 92,6 % | 89,7 K RON | |
| 15 | 15.IONAS TRANS SA= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4 mil. RON▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | -607,8 K RON | |
| 16 | 16.AEROPORTUL INTERNAȚIONAL AVRAM IANCU CLUJ RA= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,9 mil. RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 0 RON | |
| 17 | 17.EUROPAEXPEDITIE SRL▲ 11 | Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj | 3,2 mil. RON▲ 75,1 % | ▲ 75,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 18 | 18.PULP FICTION SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,1 mil. RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 17,9 K RON | |
| 19 | 19.SCHNELL TRANS SRL▲ 10 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 3 mil. RON▲ 65,4 % | ▲ 65,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 20 | 20.GRUP BIANCA TRANS SA▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,6 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 8,7 K RON | |
| 21 | 21.NAPOCA S.R.L.▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,5 mil. RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 269,2 K RON | |
| 22 | 22.ROUTIER EUROPEAN TRANSPORT S.A.▲ 11 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 2,5 mil. RON▲ 60,8 % | ▲ 60,8 % | 896,6 K RON | |
| 23 | 23.CESPED ROMANIA SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,5 mil. RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 180,9 K RON | |
| 24 | 24.I T P SERVICE SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,5 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -2,4 K RON | |
| 25 | 25.LOGWIN SOLUTIONS ROMANIA SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,4 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -25 K RON | |
| 26 | 26.APRIA SRL▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,3 mil. RON▲ 81 % | ▲ 81 % | 1,3 mil. RON | |
| 27 | 27.LG TRANS SRL▲ 21 | Sat Bădeni, Comuna Moldoveneşti, Cluj | 2,2 mil. RON▲ 117,3 % | ▲ 117,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 28 | 28.EM SALT SRL▲ 3 | Sat Valea Grosilor, Comuna Vad, Cluj | 2 mil. RON▲ 18 % | ▲ 18 % | 302,6 K RON | |
| 29 | 29.REGIONAL SRL▲ 25 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2 mil. RON▲ 135,1 % | ▲ 135,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 30 | 30.MARIAN & FLORIAN COMEXIM SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,9 mil. RON▲ 20 % | ▲ 20 % | 522,3 K RON | |
| 31 | 31.LUCAROM IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,9 mil. RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 202 K RON | |
| 32 | 32.NAPOTRANSGRUP SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 45,3 % | ▲ 45,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 33 | 33.SOMESUL CALD PRODUCTIE SRL▲ 11 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 61,1 % | ▲ 61,1 % | 654,3 K RON | |
| 34 | 34.SIMER IMPEX SRL▲ 15 | Sat Sântioana, Comuna Ţaga, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 69,1 % | ▲ 69,1 % | 693,4 K RON | |
| 35 | 35.SEBALI TRANS SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,6 mil. RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | -415,7 K RON | |
| 36 | 36.ATLAS TOUR SRL▲ 32 | Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, Cluj | 1,5 mil. RON▲ 156,3 % | ▲ 156,3 % | 932 K RON | |
| 37 | 37.TRANSFEROVIAR CĂLĂTORI SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,5 mil. RON— | — | — | 1,4 mil. RON |
| 38 | 38.SMITH ROTRANS SRL▼ 12 | Comuna Apahida, Cluj | 1,4 mil. RON▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | -565,8 K RON | |
| 39 | 39.CORO TRANS IMPEX SRL▲ 52 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 1,4 mil. RON▲ 225,2 % | ▲ 225,2 % | 389 K RON | |
| 40 | 40.MAES INTERNATIONAL S.R.L.▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,3 mil. RON▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 270,2 K RON | |
| 41 | 41.DANTRI SRL▲ 4 | Sat Viişoara, Comuna Viişoara, Cluj | 1,3 mil. RON▲ 22 % | ▲ 22 % | 215,6 K RON | |
| 42 | 42.INCOGNITO PRODIMPEX SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,3 mil. RON▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 150,5 K RON | |
| 43 | 43.FANY PRESTARI TRANSPORT SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,3 mil. RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 122,1 K RON | |
| 44 | 44.HERAL TRAVEL SRL▲ 403 | Sat Mintiu Gherlii, Comuna Mintiu Gherlii, Cluj | 1,3 mil. RON▲ 2.689,6 % | ▲ 2.689,6 % | -59,3 K RON | |
| 45 | 45.AUTO RO INTERNATIONAL TRANS SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,2 mil. RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 57,1 K RON | |
| 46 | 46.INTESA LOGISTICS SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,2 mil. RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 85,2 K RON | |
| 47 | 47.MENZIES AVIATION (TRANSILVANIA) SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,2 mil. RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 1,2 mil. RON | |
| 48 | 48.CLAR TRANS SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1 mil. RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 256,3 K RON | |
| 49 | 49.TRANS SESE SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1 mil. RON▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 306,3 K RON | |
| 50 | 50.NUCU SERVICE S.R.L.▲ 1 | Sat Măguri-Răcătău, Comuna Măguri-Răcătău, Cluj | 1,1 mil. RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 178,6 K RON | |
| 51 | 51.FOLDIM SRL▲ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1 mil. RON▲ 67,4 % | ▲ 67,4 % | 421,2 K RON | |
| 52 | 52.DARIANA EXIM SRL▲ 17 | Municipiul Dej, Cluj | 997,6 K RON▲ 68 % | ▲ 68 % | 403,9 K RON | |
| 53 | 53.SOCIETATEA COOPERATIVA NAPOART SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 993,7 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | -61,4 K RON | |
| 54 | 54.DIESEL SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 884,5 K RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 65,3 K RON | |
| 55 | 55.SOMTRANS SA▼ 21 | Municipiul Dej, Cluj | 868,7 K RON▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | -644,4 K RON | |
| 56 | 56.ANTILE IMPEX SRL▲ 71 | Comuna Baciu, Cluj | 849,5 K RON▲ 175,4 % | ▲ 175,4 % | 46,8 K RON | |
| 57 | 57.SEVASE TRANS EXPEDITII SRL▲ 7 | Municipiul Turda, Cluj | 830 K RON▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 200,7 K RON | |
| 58 | 58.JOLY IMPORT EXPORT SRL▲ 12 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 828 K RON▲ 40 % | ▲ 40 % | 236,4 K RON | |
| 59 | 59.CARRION EXPEDITION SRL▲ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 821,4 K RON▲ 52,9 % | ▲ 52,9 % | 284,3 K RON | |
| 60 | 60.RAGINOASA TRANSIMPEX SRL▼ 8 | Sat Mărgău, Comuna Mărgău, Cluj | 815,8 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | -55,6 K RON | |
| 61 | 61.IULYTRANS SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 815,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 62 | 62.NORSERVICE SRL▲ 14 | Comuna Călărasi, Cluj | 795,3 K RON▲ 47,7 % | ▲ 47,7 % | 256,7 K RON | |
| 63 | 63.TRANS AGRO PLAST SRL▲ 11 | Municipiul Dej, Cluj | 794,5 K RON▲ 45,3 % | ▲ 45,3 % | 237,3 K RON | |
| 64 | 64.ELEGANT TURISM SRL▼ 7 | Comuna Floreşti, Cluj | 765,6 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | -49,9 K RON | |
| 65 | 65.FARDAS TRANSCOM SRLnou | Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj | 761 K RON— | — | 89,2 K RON | |
| 66 | 66.DYRP TRANS SRL▼ 16 | Comuna Viişoara, Cluj | 745,8 K RON▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | -137,2 K RON | |
| 67 | 67.EUROCRIS TRANS SRL▲ 64 | Sat Soporu de Câmpie, Comuna Frata, Cluj | 745,7 K RON▲ 149,7 % | ▲ 149,7 % | 447 K RON | |
| 68 | 68.VALTRANS IMPEX SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 687,3 K RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 68,6 K RON | |
| 69 | 69.CASA FANTANA SRL▼ 9 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 686,7 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -3,4 K RON | |
| 70 | 70.AEROCENTER SRL▼ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 678,2 K RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 81,4 K RON | |
| 71 | 71.ENDRE LOGISTIC SRL▲ 25 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 675,9 K RON▲ 69,6 % | ▲ 69,6 % | 277,3 K RON | |
| 72 | 72.3B COLOR IMPEX SRLnou | Sat Copaceni, Comuna Sănduleşti, Cluj | 668,1 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | -28,5 K RON | |
| 73 | 73.GVP & CO IMPORT EXPORT SRL▲ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 661,6 K RON▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | 106,2 K RON | |
| 74 | 74.TOURS CLAUS SRL▼ 52 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 637,2 K RON▼ 73,3 % | ▼ 73,3 % | -1,4 mil. RON | |
| 75 | 75.DONAU TRANS CARPATICA SRL▲ 10 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 602,6 K RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 115 K RON | |
| 76 | 76.TRANSTITANIC SRL▼ 5 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 600,7 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 357,1 K RON | |
| 77 | 77.TRANSARDEAL SRL▼ 4 | Sat Sălistea Veche, Comuna Chinteni, Cluj | 598,9 K RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 96,2 K RON | |
| 78 | 78.DACOSPORT IMPEX SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 593,8 K RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | -17,1 K RON | |
| 79 | 79.VATYSALL EXIM SRL= | Sat Mintiu Gherlii, Comuna Mintiu Gherlii, Cluj | 591,7 K RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 76,2 K RON | |
| 80 | 80.TRANS NECO SRL▲ 32 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 589,5 K RON▲ 73,5 % | ▲ 73,5 % | 249,9 K RON | |
| 81 | 81.DEIA TRANSPORT SRL▼ 9 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 574,8 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 6,2 K RON | |
| 82 | 82.LARYCOM TRANS SRL▲ 39 | Municipiul Dej, Cluj | 563,5 K RON▲ 78,8 % | ▲ 78,8 % | 248,3 K RON | |
| 83 | 83.OLIVTRANS SRL▲ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 559,6 K RON▲ 36,6 % | ▲ 36,6 % | 182,9 K RON | |
| 84 | 84.OPTIM CARGO SPED SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 558,8 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 50,2 K RON | |
| 85 | 85.C D M TRANS COMPANY SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 557,5 K RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 12,5 K RON | |
| 86 | 86.HUBEN SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 540,6 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 46,5 K RON | |
| 87 | 87.GHERMATEX TRANS SRL▲ 32 | Comuna Frata, Cluj | 531,1 K RON▲ 67,5 % | ▲ 67,5 % | 214 K RON | |
| 88 | 88.MOLDAVIA RESTAURANT SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 526,3 K RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 37,1 K RON | |
| 89 | 89.PASAGER IMPORT EXPORT SRL▼ 28 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 521,3 K RON▼ 24,5 % | ▼ 24,5 % | -168,8 K RON | |
| 90 | 90.GEO SPEDITION SRL▲ 191 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 519,5 K RON▲ 397,8 % | ▲ 397,8 % | 415,2 K RON | |
| 91 | 91.QVINT RTL SRL▲ 26 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 518 K RON▲ 59,4 % | ▲ 59,4 % | 193,5 K RON | |
| 92 | 92.TRANSNAPOCA SRL▲ 57 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 501,7 K RON▲ 85,6 % | ▲ 85,6 % | 231,6 K RON | |
| 93 | 93.FIMEL PROD SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 496,5 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 13,9 K RON | |
| 94 | 94.LTD PRODUCTIE PRESTARI SERVICII SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 495,9 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 9,6 K RON | |
| 95 | 95.CDA TRANS SRL▲ 20 | Municipiul Turda, Cluj | 488 K RON▲ 47,9 % | ▲ 47,9 % | 158 K RON | |
| 96 | 96.RENTAL TRANSIMPEX SRL▼ 6 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 479,9 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 38 K RON | |
| 97 | 97.ADRIFIL TRANSCOM SRL▼ 34 | Municipiul Dej, Cluj | 479 K RON▼ 25 % | ▼ 25 % | -20,6 K RON | |
| 98 | 98.ENGLMAYER ROMANIA SRL▼ 36 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 476,4 K RON▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | -198,1 K RON | |
| 99 | 99.A B S IMPEX SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 469,6 K RON▲ 29 % | ▲ 29 % | 105,6 K RON | |
| 100 | 100.PATRU GP SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 466 K RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 40,4 K RON |
Codurile CAEN din transport și depozitare — Cluj
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
1.961 firme · 4,8 mld. RON
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
22 firme · 385 mil. RON
CAEN 4911
Transport de pasageri pe căi ferate grele/magistrale
2 firme · 365,3 mil. RON
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
46 firme · 347,3 mil. RON
CAEN 4920
Transporturi de marfă pe calea ferată
11 firme · 285,1 mil. RON
CAEN 5223
Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
6 firme · 223,4 mil. RON
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
687 firme · 208,5 mil. RON
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
18 firme · 192,6 mil. RON
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
68 firme · 175,5 mil. RON
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
290 firme · 133,2 mil. RON
CAEN 4932
Transporturi cu taxiuri
1.623 firme · 96,3 mil. RON
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
111 firme · 74,1 mil. RON
CAEN 5224
Manipulări
9 firme · 55,9 mil. RON
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
568 firme · 50,6 mil. RON
CAEN 5210
Depozitări
25 firme · 21,4 mil. RON
CAEN 4942
Servicii de mutare
6 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
6 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 5110
Transporturi aeriene de pasageri
5 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4950
Transporturi prin conducte
1 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 5010
Transporturi maritime și costiere de pasageri
1 firme · 946,6 K RON
CAEN 5232
Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
3 firme · 712,9 K RON
CAEN 5222
Activități de servicii anexe transportului pe apă
1 firme · 439,2 K RON
CAEN 4910
Transporturi interurbane de călători pe calea ferată
3 firme · 370,7 K RON
CAEN 5310
Activități poștale desfășurate sub obligativitatea serviciului universal
2 firme · 285,5 K RON
CAEN 5030
Transporturi de pasageri pe căi navigabile interioare
1 firme · 201,2 K RON
CAEN 5020
Transporturi maritime și costiere de marfă
2 firme · 0 RON