Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Botoșani după capitaluri în 2021
355 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 587,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 878,3 K RON, iar liderul atinge 105,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AGRARIA NORD SRL= | Municipiul Botoşani, Botoşani | 105,9 mil. RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 4,5 mil. RON | |
| 2 | 2.ARLAND SRL= | Municipiul Botoşani, Botoşani | 57,5 mil. RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 4,7 mil. RON | |
| 3 | 3.SANCOS SRL= | Sat Conceşti, Comuna Conceşti, Botoşani | 25,2 mil. RON▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 6,9 mil. RON | |
| 4 | 4.COMCEREAL SA= | Municipiul Botoşani, Botoşani | 19,2 mil. RON▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 4 mil. RON | |
| 5 | 5.I.C. AGROTEHNICA SRL= | Sat Sadoveni, Comuna Manoleasa, Botoşani | 15,6 mil. RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 2,9 mil. RON | |
| 6 | 6.AGRIPOLIS SRL= | Sat Dângeni, Comuna Dângeni, Botoşani | 13,3 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 423 K RON | |
| 7 | 7.MILECANAGRO SRL= | Municipiul Botoşani, Botoşani | 12,6 mil. RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 451,6 K RON | |
| 8 | 8.NICVITIB SRL= | Sat Miorcani, Comuna Rădăuţi-Prut, Botoşani | 12,2 mil. RON▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 2,3 mil. RON | |
| 9 | 9.NIREVA FARMING S.R.L.▲ 3 | Sat Manoleşti, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 11,3 mil. RON▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 2,6 mil. RON | |
| 10 | 10.BYANCA PLAI SRL▲ 1 | Sat Dragalina, Comuna Cristineşti, Botoşani | 11,1 mil. RON▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 11 | 11.DELMAD-CRYS AGRICOL SRL▲ 2 | Sat Conceşti, Comuna Conceşti, Botoşani | 10,8 mil. RON▲ 27,6 % | ▲ 27,6 % | 2,3 mil. RON | |
| 12 | 12.TOOP LERIS SRL▲ 3 | Sat Ripiceni, Comuna Ripiceni, Botoşani | 10,6 mil. RON▲ 33,4 % | ▲ 33,4 % | 2,9 mil. RON | |
| 13 | 13.ZOOTEHAGRICOM SRL▼ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 9,9 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 12 K RON | |
| 14 | 14.PISCICOLA SA▼ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 9,8 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 71,7 K RON | |
| 15 | 15.BLUEMADEL GREEN SRL▲ 5 | Sat Conceşti, Comuna Conceşti, Botoşani | 9,6 mil. RON▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 2,9 mil. RON | |
| 16 | 16.AGROMEC DRAGALINA SA▲ 1 | Sat Dragalina, Comuna Cristineşti, Botoşani | 8,8 mil. RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 17 | 17.AGRO IND COM SRL▲ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 8,5 mil. RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 1,7 mil. RON | |
| 18 | 18.AGRO-SOLOMONESCU SRL▼ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 8,5 mil. RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 518,4 K RON | |
| 19 | 19.AGRI PE SRL▲ 327 | Sat Frumuşica, Comuna Frumuşica, Botoşani | 8 mil. RON— | — | 12,4 mil. RON | |
| 20 | 20.VETEX FARM SRL▼ 1 | Loc. Bucecea, Oraş Bucecea, Botoşani | 8 mil. RON▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 21 | 21.ALFA BIT SRL▲ 6 | Sat Plopenii Mari, Comuna Ungureni, Botoşani | 7,9 mil. RON▲ 110,3 % | ▲ 110,3 % | 4,3 mil. RON | |
| 22 | 22.PREMIUM AGRI S.R.L.▲ 2 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 7,6 mil. RON▲ 51,7 % | ▲ 51,7 % | 2,6 mil. RON | |
| 23 | 23.PIRANIA SRL▼ 2 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 7,6 mil. RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 24 | 24.ZABRUS CONSTRUCT SRL▲ 2 | Sat Broscăuţi, Comuna Broscăuţi, Botoşani | 7,2 mil. RON▲ 49,8 % | ▲ 49,8 % | 3,4 mil. RON | |
| 25 | 25.AGRO SPICUL SRL= | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 6,8 mil. RON▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 2 mil. RON | |
| 26 | 26.CECAPA SRL▲ 8 | Sat Dămideni, Comuna Romaneşti, Botoşani | 6,5 mil. RON▲ 137,7 % | ▲ 137,7 % | 4,4 mil. RON | |
| 27 | 27.FERM AGRO MIX S.R.L.▲ 13 | Sat Havârna, Comuna Havârna, Botoşani | 6,4 mil. RON▲ 195,7 % | ▲ 195,7 % | 4,2 mil. RON | |
| 28 | 28.MULTIAGRA SRL▲ 2 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 5,8 mil. RON▲ 85,1 % | ▲ 85,1 % | 3,4 mil. RON | |
| 29 | 29.DEMETRA SRL▼ 7 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 5,6 mil. RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 490,2 K RON | |
| 30 | 30.DANDI CEREAL INVEST SRL▲ 14 | Sat Dumeni, Comuna George Enescu, Botoşani | 4,8 mil. RON▲ 130,1 % | ▲ 130,1 % | 2,7 mil. RON | |
| 31 | 31.PRUTUL NORD SRL▼ 8 | Sat Rădăuţi-Prut, Comuna Rădăuţi-Prut, Botoşani | 4,5 mil. RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 2,7 mil. RON | |
| 32 | 32.AGRAS CABAROM SRL▼ 1 | Loc. Darabani, Oraş Darabani, Botoşani | 4,4 mil. RON▲ 45,3 % | ▲ 45,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 33 | 33.CĂTĂLINA GREEN SRL▼ 4 | Sat Leorda, Comuna Leorda, Botoşani | 4,2 mil. RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 849,2 K RON | |
| 34 | 34.GLOBAL PIGS COMPANY SRL▼ 6 | Loc. Darabani, Oraş Darabani, Botoşani | 3,7 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 144,2 K RON | |
| 35 | 35.FERMA NORDIC SRL▲ 28 | Sat Bivolari, Comuna Dobârceni, Botoşani | 3,5 mil. RON▲ 179,6 % | ▲ 179,6 % | 862,6 K RON | |
| 36 | 36.AGRICOLA IMPERIAL SRL▲ 22 | Sat Iezer, Comuna Hilişeu-Horia, Botoşani | 3,5 mil. RON▲ 151,2 % | ▲ 151,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 37 | 37.AGROMER SRL▲ 38 | Sat Sadoveni, Comuna Manoleasa, Botoşani | 3,4 mil. RON▲ 284,6 % | ▲ 284,6 % | 2,5 mil. RON | |
| 38 | 38.AGROMEC BT ŞTEFĂNEŞTI SRL▲ 18 | Loc. Ştefăneşti, Oraş Ştefăneşti, Botoşani | 3,4 mil. RON▲ 141,8 % | ▲ 141,8 % | 2 mil. RON | |
| 39 | 39.DAFI AGRO SRL▲ 3 | Sat Lişna, Comuna Suharău, Botoşani | 3,4 mil. RON▲ 59,3 % | ▲ 59,3 % | 1,7 mil. RON | |
| 40 | 40.PRESTAGROZOOT SRL▲ 36 | Sat Miron Costin, Comuna Vlăsineşti, Botoşani | 3,2 mil. RON▲ 264,7 % | ▲ 264,7 % | 2,7 mil. RON | |
| 41 | 41.LIV AGRO GRUP SRL CONSTANTA FILIALA DOROHOI▼ 2 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 3,2 mil. RON▲ 35,2 % | ▲ 35,2 % | 2,4 mil. RON | |
| 42 | 42.VALAF SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂnou | Sat Frumuşica, Comuna Frumuşica, Botoşani | 3,1 mil. RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 226,3 K RON | |
| 43 | 43.RUTHTIMAS COMPANY SRL▼ 11 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3,1 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 196,1 K RON | |
| 44 | 44.BUDY-SERV SRL▼ 1 | Sat Cotuşca, Comuna Cotuşca, Botoşani | 3 mil. RON▲ 44,8 % | ▲ 44,8 % | 988 K RON | |
| 45 | 45.AGROLIV YMP SRL▼ 12 | Sat Hăneşti, Comuna Hăneşti, Botoşani | 3 mil. RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 87,4 K RON | |
| 46 | 46.DOROPAD SRL▼ 9 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 2,9 mil. RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 792,2 K RON | |
| 47 | 47.ELLY FOOD TRADIŢIONAL SRL▼ 12 | Oraş Flămânzi, Botoşani | 2,7 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 23,1 K RON | |
| 48 | 48.FIL-MAR SRL▲ 2 | Sat Ripiceni, Comuna Ripiceni, Botoşani | 2,7 mil. RON▲ 72,1 % | ▲ 72,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 49 | 49.FODGARD SRL▼ 11 | Sat Liveni, Comuna Manoleasa, Botoşani | 2,7 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 313,5 K RON | |
| 50 | 50.COLINELE BUCOVINEI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ▲ 40 | Sat Cândeşti, Comuna Cândeşti, Botoşani | 2,5 mil. RON▲ 305,2 % | ▲ 305,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 51 | 51.LANDAGRITRANS SRL▲ 3 | Sat Zăiceşti, Comuna Baluşeni, Botoşani | 2,5 mil. RON▲ 64,6 % | ▲ 64,6 % | 967,3 K RON | |
| 52 | 52.B.R. CROPPING FARM S.R.L.▲ 81 | Sat Manoleşti, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 2,5 mil. RON▲ 781,7 % | ▲ 781,7 % | 2,2 mil. RON | |
| 53 | 53.SOYBEAN AND MAYS PROD COOPERATIVĂ AGRICOLĂ▲ 69 | Sat Broscăuţi, Comuna Broscăuţi, Botoşani | 2,4 mil. RON▲ 620,9 % | ▲ 620,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 54 | 54.AGRICOLA CRISTEŞTI SRLnou | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Botoşani | 2,4 mil. RON— | — | 2 mil. RON | |
| 55 | 55.VLAD CĂTĂ-ANDY SRL▲ 18 | Sat Todireni, Comuna Todireni, Botoşani | 2,4 mil. RON▲ 164,4 % | ▲ 164,4 % | 300,2 K RON | |
| 56 | 56.CEREAL AGROMAS SRL▲ 10 | Sat Răuseni, Comuna Răuseni, Botoşani | 2,3 mil. RON▲ 93,3 % | ▲ 93,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 57 | 57.CAMPIOSERV POINT SRL▼ 12 | Sat Truşeşti, Comuna Truşeşti, Botoşani | 2,1 mil. RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 66,2 K RON | |
| 58 | 58.AGRO PORUMB SRL▼ 3 | Sat Hudeşti, Comuna Hudeşti, Botoşani | 2,1 mil. RON▲ 45,9 % | ▲ 45,9 % | 667,6 K RON | |
| 59 | 59.AGRICOLA BAŞEUL SRL▼ 8 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,1 mil. RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 585,4 K RON | |
| 60 | 60.SEMLAND AGRIOSTIN S.R.L.▲ 7 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,1 mil. RON▲ 81,1 % | ▲ 81,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 61 | 61.ROFERMA SRL▲ 13 | Sat Bivolari, Comuna Dobârceni, Botoşani | 2 mil. RON▲ 128,9 % | ▲ 128,9 % | 37 K RON | |
| 62 | 62.AGRICOLA FRUGAL SRL▼ 15 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 2 mil. RON▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 347,8 K RON | |
| 63 | 63.GREEN FARM-PRODUCT SRL▲ 19 | Sat Vârfu Câmpului, Comuna Vârfu Câmpului, Botoşani | 2 mil. RON▲ 169,6 % | ▲ 169,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 64 | 64.DARCOM SRLnou | Sat Păltiniş, Comuna Păltiniş, Botoşani | 1,9 mil. RON— | — | 862,2 K RON | |
| 65 | 65.DOUBLE M-PRUT SRL▲ 4 | Sat Manoleasa-Prut, Comuna Manoleasa, Botoşani | 1,9 mil. RON▲ 74,9 % | ▲ 74,9 % | 814,5 K RON | |
| 66 | 66.RO-PHOENIX SRL▲ 11 | Loc. Ştefăneşti, Oraş Ştefăneşti, Botoşani | 1,8 mil. RON▲ 114,3 % | ▲ 114,3 % | 978,9 K RON | |
| 67 | 67.BAZA SILOZ CEREAL GRUP COOPERATIVA AGRICOLĂ▼ 18 | Sat Plopenii Mari, Comuna Ungureni, Botoşani | 1,8 mil. RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 205,2 K RON | |
| 68 | 68.DONIFA SRL▼ 20 | Sat Hăneşti, Comuna Hăneşti, Botoşani | 1,8 mil. RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 472,3 K RON | |
| 69 | 69.FEREMAN GROUP SRL▼ 23 | Sat Zăiceşti, Comuna Baluşeni, Botoşani | 1,8 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 22,1 K RON | |
| 70 | 70.FRUBO SULITA S.R.L.nou | Sat Suliţa, Comuna Suliţa, Botoşani | 1,8 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 7,8 K RON | |
| 71 | 71.ANDA SERV SRL▼ 18 | Sat Truşeşti, Comuna Truşeşti, Botoşani | 1,7 mil. RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 142,9 K RON | |
| 72 | 72.AGRICOLA POPILCIUC SRL= | Sat Tudor Vladimirescu, Comuna Albeşti, Botoşani | 1,6 mil. RON▲ 70,7 % | ▲ 70,7 % | 727,4 K RON | |
| 73 | 73.ALFA PROD SRL▼ 11 | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 1,6 mil. RON▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 362,8 K RON | |
| 74 | 74.PETRAGRO SRL▼ 10 | Sat Roma, Comuna Roma, Botoşani | 1,5 mil. RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 281,1 K RON | |
| 75 | 75.MORS GROUP DK SRL▼ 10 | Sat Manoleşti, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 1,5 mil. RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 254,1 K RON | |
| 76 | 76.GEMA SRL▼ 16 | Sat Hăneşti, Comuna Hăneşti, Botoşani | 1,4 mil. RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 157,2 K RON | |
| 77 | 77.SILV ECO SRL▼ 20 | Loc. Stânca, Oraş Ştefăneşti, Botoşani | 1,4 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -1,5 K RON | |
| 78 | 78.AGRORAREŞ ZOOFERM SRLnou | Sat Sauceniţa, Comuna Văculeşti, Botoşani | 1,4 mil. RON— | — | 15,5 K RON | |
| 79 | 79.ROXDAL AGRO SRL▼ 8 | Sat Nichiteni, Comuna Cotuşca, Botoşani | 1,4 mil. RON▲ 42,1 % | ▲ 42,1 % | 412,9 K RON | |
| 80 | 80.PRODALCOMSERV SRL▲ 5 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,4 mil. RON▲ 99,2 % | ▲ 99,2 % | 674,4 K RON | |
| 81 | 81.FIRST MANAGE MENTOR SRL▼ 2 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,3 mil. RON▲ 67,3 % | ▲ 67,3 % | 875 K RON | |
| 82 | 82.ZABRUS SIRET S.R.L.▲ 108 | Sat Vârfu Câmpului, Comuna Vârfu Câmpului, Botoşani | 1,3 mil. RON▲ 1.357,1 % | ▲ 1.357,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 83 | 83.CRASNA-FERM SRL▲ 36 | Sat Crasnaleuca, Comuna Cotuşca, Botoşani | 1,2 mil. RON▲ 232,4 % | ▲ 232,4 % | 829,3 K RON | |
| 84 | 84.SEB-COS SRL▲ 28 | Sat Broscăuţi, Comuna Broscăuţi, Botoşani | 1,2 mil. RON▲ 180,6 % | ▲ 180,6 % | 774,3 K RON | |
| 85 | 85.ECOGEN DUMENI S.R.L.▲ 15 | Sat Dumeni, Comuna George Enescu, Botoşani | 1,1 mil. RON▲ 133 % | ▲ 133 % | 653,6 K RON | |
| 86 | 86.AGROMEC TRUSESTI SRL▼ 34 | Sat Truşeşti, Comuna Truşeşti, Botoşani | 1,1 mil. RON▼ 26 % | ▼ 26 % | -400,7 K RON | |
| 87 | 87.PREMIER PARCURS S.R.L.nou | Sat Băiceni, Comuna Curteşti, Botoşani | 1,1 mil. RON— | — | — | 0 RON |
| 88 | 88.AVICOLA MOLDOVA SRL▼ 29 | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 1,1 mil. RON▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 63,5 K RON | |
| 89 | 89.DUEMILA AGROPLUS SRL▲ 20 | Sat Şendriceni, Comuna Şendriceni, Botoşani | 1,1 mil. RON▲ 148,4 % | ▲ 148,4 % | 578,8 K RON | |
| 90 | 90.NORDIC MTM SRL▼ 22 | Oraş Flămânzi, Botoşani | 1,1 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 109 RON | |
| 91 | 91.ARIADNA SRL▼ 21 | Sat Hilişeu-Horia, Comuna Hilişeu-Horia, Botoşani | 1,1 mil. RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 63,9 K RON | |
| 92 | 92.AGRO G.D. SRL▲ 3 | Sat Curteşti, Comuna Curteşti, Botoşani | 1,1 mil. RON▲ 94,6 % | ▲ 94,6 % | 533,2 K RON | |
| 93 | 93.AGRICOLA CEREAL-FRUCT SRL▲ 20 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 1,1 mil. RON▲ 147,7 % | ▲ 147,7 % | 633,5 K RON | |
| 94 | 94.DANA & MALINA SRL▼ 7 | Sat Durneşti, Comuna Durneşti, Botoşani | 1,1 mil. RON▲ 62,3 % | ▲ 62,3 % | 406 K RON | |
| 95 | 95.BELDEA SRL▼ 9 | Sat Manoleasa, Comuna Manoleasa, Botoşani | 1 mil. RON▲ 55,9 % | ▲ 55,9 % | 366,1 K RON | |
| 96 | 96.07 C.C.C. SRL▼ 5 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1 mil. RON▲ 61,6 % | ▲ 61,6 % | 383,4 K RON | |
| 97 | 97.AGROPLANT SA▼ 14 | Sat Braeşti, Comuna Braeşti, Botoşani | 956,1 K RON▲ 37,9 % | ▲ 37,9 % | 272,8 K RON | |
| 98 | 98.SUNRISE GARDEN S.R.L.▲ 26 | Sat Vârfu Câmpului, Comuna Vârfu Câmpului, Botoşani | 923 K RON▲ 187,8 % | ▲ 187,8 % | 602,3 K RON | |
| 99 | 99.FAVIS SRL▲ 11 | Loc. Darabani, Oraş Darabani, Botoşani | 897,2 K RON▲ 103,6 % | ▲ 103,6 % | 306,6 K RON | |
| 100 | 100.ZOVEG SRL▼ 2 | Sat Truşeşti, Comuna Truşeşti, Botoşani | 878,3 K RON▲ 75,5 % | ▲ 75,5 % | 377,8 K RON |
Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Botoșani
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
198 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
33 firme · 73,2 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
9 firme · 44,6 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
9 firme · 22,3 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
17 firme · 21,7 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
34 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
12 firme · 9,4 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
2 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 0170
Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
3 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
1 firme · 836,7 K RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
12 firme · 765,9 K RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
4 firme · 750,5 K RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
2 firme · 551,4 K RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
1 firme · 382,4 K RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
4 firme · 300,6 K RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
1 firme · 215,2 K RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
3 firme · 96,8 K RON
CAEN 0148
Creșterea altor animale
1 firme · 9,1 K RON
CAEN 0116
Cultivarea plantelor pentru fibre textile
1 firme · 0 RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
1 firme · 0 RON
CAEN 0114
Cultivarea trestiei de zahăr
2 firme · 0 RON
CAEN 0112
Cultivarea orezului
1 firme · 0 RON
CAEN 0122
Cultivarea fructelor tropicale și subtropicale
1 firme · 0 RON