Top 100 firme — Sănătate, Vrancea după angajați în 2009
138 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 225. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 22.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MATERNA SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 22▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 222,9 K RON | |
| 2 | 2.OCULUS - MED SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 80,0% | 0,0% | 140,9 K RON | |
| 3 | 3.MEDICAL GISANA IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 22,8 K RON | |
| 4 | 4.A.M.M. MED STAR SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 4,9 K RON | |
| 5 | 5.SANODENT SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 40,0% | 0,0% | -2,9 K RON | |
| 6 | 6.MATEUTA SNC▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 40,0% | 0,0% | 25,2 K RON | |
| 7 | 7.CERAMODENT STANCU SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 40,0% | 0,0% | 93,6 K RON | |
| 8 | 8.MEDICARD SRL▲ 45 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4▲ 300 % | ▲ 300 % | -20,2 K RON | |
| 9 | 9.HEXAMED SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | -41 K RON | |
| 10 | 10.CABINET MEDICAL DR. JIPIANU FANICA SRL▼ 3 | Sat Dumitreşti, Comuna Dumitreşti, Vrancea | 40,0% | 0,0% | 56,4 K RON | |
| 11 | 11.BIODENTA SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 100,3 K RON | |
| 12 | 12.CON-MED SRL▼ 5 | Sat Gura Caliţei, Comuna Gura Caliţei, Vrancea | 40,0% | 0,0% | 12,7 K RON | |
| 13 | 13.MEDECO SRL▲ 40 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 4▲ 300 % | ▲ 300 % | 78,3 K RON | |
| 14 | 14.GYNE G SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,0% | 0,0% | 12 K RON | |
| 15 | 15.STOMFARM SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,0% | 0,0% | -43,2 K RON | |
| 16 | 16.DENTDANA SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,0% | 0,0% | -16,4 K RON | |
| 17 | 17.DENTIN SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,0% | 0,0% | -747 RON | |
| 18 | 18.AMIPEVI TEHNICA DENTARA SRL▲ 7 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -19,7 K RON | |
| 19 | 19.DENTAL-CARE SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 275 RON | |
| 20 | 20.OCULUS - MEDSERV SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,0% | 0,0% | 224,8 K RON | |
| 21 | 21.VIOMED SRL▲ 32 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 60,7 K RON | |
| 22 | 22.DENTA VITAL SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 1,1 K RON | |
| 23 | 23.MEDOBGYN SRL▼ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,0% | 0,0% | 58,4 K RON | |
| 24 | 24.PSYCHOSAN SRL▲ 29 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 55,3 K RON | |
| 25 | 25.DR.RUVALENTO SRL▼ 12 | Sat Pufeşti, Comuna Pufeşti, Vrancea | 30,0% | 0,0% | 12,7 K RON | |
| 26 | 26.OPTOMETRICA VISUAL SRL▲ 27 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 11,8 K RON | |
| 27 | 27.MEDIC CRISTIAN SRLnou | Sat Bârseşti, Comuna Bârseşti, Vrancea | 3— | — | — | -8,1 K RON |
| 28 | 28.SANVOCMED SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 3— | — | — | 5,2 K RON |
| 29 | 29.MOTOC GEORGICA & MIHAELA SNC▼ 4 | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 20,0% | 0,0% | -7,1 K RON | |
| 30 | 30.ARDENT SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 10,4 K RON | |
| 31 | 31.DENTOSAN STANCU SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 112,9 K RON | |
| 32 | 32.TRIDENTA SRL▼ 19 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -6,4 K RON | |
| 33 | 33.CABINET STOMATOLOGIC DENT CA SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 2,2 K RON | |
| 34 | 34.MODENT SRL▼ 9 | Municipiul Adjud, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 529 RON | |
| 35 | 35.RFT-EXIM SRL▼ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 13 K RON | |
| 36 | 36.GLORIA DENTAL SRL▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 12,8 K RON | |
| 37 | 37.MED SAVA SRL▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | -1,3 K RON | |
| 38 | 38.MIDENT SRL▼ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | -36,6 K RON | |
| 39 | 39.CABINET MEDICAL DR. CHERCIU SRL▲ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 180 RON | |
| 40 | 40.MEDICAL PREST SRL▼ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 12,9 K RON | |
| 41 | 41.IUNONAMED SRL▼ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 675 RON | |
| 42 | 42.TISAN MED SRL▼ 17 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 16,5 K RON | |
| 43 | 43.CRISMED 98 SRL▼ 18 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 189,4 K RON | |
| 44 | 44.ALSTOM SRL▼ 19 | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 20,0% | 0,0% | -5,2 K RON | |
| 45 | 45.RODENT 2002 SRL▼ 20 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 23,5 K RON | |
| 46 | 46.SPECIAL HARMONY SRL▼ 21 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 951 RON | |
| 47 | 47.IMHOTEP SRL▼ 22 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | -24 K RON | |
| 48 | 48.CABINET MEDICAL DR.BRASOVEANU SRL▼ 23 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 12,9 K RON | |
| 49 | 49.CLAFLORDENT SRL▼ 24 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | -15,5 K RON | |
| 50 | 50.ART DENT SRL▼ 25 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | -16,7 K RON | |
| 51 | 51.PROMOTIS CONCEPT S.R.L.▼ 26 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | -20,9 K RON | |
| 52 | 52.MEDIC.PRO.VN SRL▼ 39 | Sat Burca, Comuna Vidra, Vrancea | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 54,6 K RON | |
| 53 | 53.OPTISERV SRL▼ 40 | Municipiul Adjud, Vrancea | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 1,5 K RON | |
| 54 | 54.SANDENT CLINIC SRL▲ 46 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2— | — | -39,5 K RON | |
| 55 | 55.DENT MĂDĂ 2007 SRL▼ 30 | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 20,0% | 0,0% | -4,4 K RON | |
| 56 | 56.MEDICAL OPTIC SRL▼ 3 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 325 RON | |
| 57 | 57.DIN & SI C.M.I. SRL▼ 32 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 55,1 K RON | |
| 58 | 58.ADAITSI MED SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 2— | — | — | 699 RON |
| 59 | 59.DENTIS SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 8,4 K RON | |
| 60 | 60.OCTAVIDENT SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | -15,3 K RON | |
| 61 | 61.LABORATOR TEHNICA DENTARA SRL▼ 8 | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 8,7 K RON | |
| 62 | 62.DOBRE DENT SRL▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | -3,7 K RON | |
| 63 | 63.MEDICAL STOM POP SRL▲ 37 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1— | — | -2,3 K RON | |
| 64 | 64.CARDIO CENTER SRL▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | -5,6 K RON | |
| 65 | 65.MED ESCULAP SRL▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 1,6 K RON | |
| 66 | 66.GINEPREST SRL▼ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 7,8 K RON | |
| 67 | 67.PLASTICOM SRL▼ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | -8,7 K RON | |
| 68 | 68.PEDIDONT SRL▼ 15 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 769 RON | |
| 69 | 69.AMON IMPEX SRL▼ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 2,1 K RON | |
| 70 | 70.ELIO MED SRL▼ 17 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 162,7 K RON | |
| 71 | 71.URSU & CO SNC▼ 18 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 1,1 K RON | |
| 72 | 72.GROBDENT SRL▼ 19 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 9,3 K RON | |
| 73 | 73.GINE FAM SRL▼ 20 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 1,1 K RON | |
| 74 | 74.CABINET STOMATOLOGIC CORONA SRL▼ 21 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 16,9 K RON | |
| 75 | 75.IONI TEHNIDENT SRL▼ 62 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 11,9 K RON | |
| 76 | 76.ADENTAX PREST SRL▼ 23 | Municipiul Adjud, Vrancea | 10,0% | 0,0% | -11 K RON | |
| 77 | 77.MED CONSULT SRL▼ 24 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | -13 K RON | |
| 78 | 78.AE CARASTOM SRL▼ 25 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 2 K RON | |
| 79 | 79.ASCLEPIOS SERVMED SRL▼ 66 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 13,2 K RON | |
| 80 | 80.M.E. STOMATOLOGIE SRL▼ 27 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 900 RON | |
| 81 | 81.ETOS MED SRL▼ 28 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | -12 K RON | |
| 82 | 82.DESADENT SRL▼ 29 | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 1,4 K RON | |
| 83 | 83.MLADISAN SRL▼ 30 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 13,2 K RON | |
| 84 | 84.DAVADENT SRL▼ 31 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 1,5 K RON | |
| 85 | 85.KRIDENT SRL▼ 32 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 22,2 K RON | |
| 86 | 86.COSMETIC DERMA SRL▲ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1— | — | 0 RON | |
| 87 | 87.DENTPIEM SRL▼ 34 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | -35 K RON | |
| 88 | 88.PRO OPTIC SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1— | — | — | 89,9 K RON |
| 89 | 89.FERMA BURGA SRL▼ 36 | Sat Mărăşti, Comuna Răcoasa, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 63,4 K RON | |
| 90 | 90.VIC DENT SAN SRL▼ 37 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 15,1 K RON | |
| 91 | 91.DENTIPLUS SRL▼ 38 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | -5,3 K RON | |
| 92 | 92.CABINET MEDICAL DR. ZARĂ SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1— | — | — | -143 RON |
| 93 | 93.MEDCONTSER SRL▼ 40 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 17,2 K RON | |
| 94 | 94.NORMADENT SRL▼ 41 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 8,1 K RON | |
| 95 | 95.SONYDENT SRL▼ 42 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | -49,5 K RON | |
| 96 | 96.LENSS OPTIC SRL▼ 43 | Municipiul Adjud, Vrancea | 10,0% | 0,0% | 39 K RON | |
| 97 | 97.I.A. THERAPY SRL▼ 44 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,0% | 0,0% | -4,3 K RON | |
| 98 | 98.ANA MEDICARE SRL▼ 45 | Municipiul Adjud, Vrancea | 10,0% | 0,0% | -14,8 K RON | |
| 99 | 99.MY CLINIC SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1— | — | 2,3 K RON | |
| 100 | 100.ZL HEALTH PROTECT SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | 1— | — | — | 1,1 K RON |
Codurile CAEN din sănătate — Vrancea
CAEN 8622
Activități de asistență medicală specializată
128 firme · 82 mil. RON
CAEN 8623
Activități de asistență stomatologică
128 firme · 63,2 mil. RON
CAEN 8621
Activități de asistență medicală generală
32 firme · 18 mil. RON
CAEN 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
55 firme · 9,4 mil. RON
CAEN 8899
Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a.
5 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 8891
Activități de îngrijire zilnică pentru copii
6 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
8 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 8730
Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
1 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 8610
Activități de asistență spitalicească
3 firme · 743,9 K RON
CAEN 8692
Transportul pacienților cu ambulanța
1 firme · 538,9 K RON
CAEN 8693
Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor
4 firme · 284,1 K RON
CAEN 8695
Activități de fizioterapie
6 firme · 259,6 K RON
CAEN 8696
Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
2 firme · 16,1 K RON
CAEN 8810
Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
2 firme · 2 K RON
CAEN 8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
1 firme · 0 RON