Top 100 firme — Activități profesionale, Tulcea după angajați în 2019
473 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 625. Pragul de intrare în top este 2, iar liderul atinge 102.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INSTITUTUL NAȚIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE "DELTA DUNĂRII"-I.N.C.D.D.D. TULCEA= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1020,0% | 0,0% | 150 K RON | |
| 2 | 2.DINAMIC CONSTRUCT SRL▲ 2 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 45▲ 40,6 % | ▲ 40,6 % | 2,9 mil. RON | |
| 3 | 3.INTER SOLUTION SRL▼ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 37▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 192,6 K RON | |
| 4 | 4.GENERAL SURVEY CORPORATION SRL▼ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 340,0% | 0,0% | 903,5 K RON | |
| 5 | 5.GEO-TOPO SRL▲ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 25▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 6 | 6.PRO CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 17▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 167,6 K RON | |
| 7 | 7.SILGIMAR PROD S.A.▲ 1 | Sat Garvăn, Comuna Jijila, Tulcea | 13▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 174,3 K RON | |
| 8 | 8.RAMALINSTAL PROJECT SRL▲ 65 | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | 12▲ 500 % | ▲ 500 % | 1 mil. RON | |
| 9 | 9.TITANIC SRL▲ 2 | Sat Văcareni, Comuna Văcăreni, Tulcea | 11▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 11,2 K RON | |
| 10 | 10.SMART BUSINESS PLANNING SRL▼ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 100,0% | 0,0% | 403 K RON | |
| 11 | 11.EVEXEM SRL▼ 2 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 9▼ 10 % | ▼ 10 % | 59,6 K RON | |
| 12 | 12.CESIU SRL▼ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 90,0% | 0,0% | 21,2 K RON | |
| 13 | 13.NATIV PECO SRL▼ 2 | Sat Stejaru, Comuna Stejaru, Tulcea | 90,0% | 0,0% | 57,2 K RON | |
| 14 | 14.ROFLAND CONS SRL▲ 1 | Sat Mineri, Comuna Somova, Tulcea | 70,0% | 0,0% | 11,8 K RON | |
| 15 | 15.GLOBAL LUPAD SRL▲ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 19,1 K RON | |
| 16 | 16.SAGETATOR SRL= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 60,0% | 0,0% | 68,2 K RON | |
| 17 | 17.PROCIMEX SRL▲ 12 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 86,4 K RON | |
| 18 | 18.PAH SRL▼ 2 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 60,0% | 0,0% | 37,9 K RON | |
| 19 | 19.EURO CONS SRL▼ 3 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 60,0% | 0,0% | 9,7 K RON | |
| 20 | 20.TOPO CONSULT SRL▼ 4 | Loc. Isaccea, Oraş Isaccea, Tulcea | 60,0% | 0,0% | 223,5 K RON | |
| 21 | 21.A.F.M. PARTENER CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 8,8 K RON | |
| 22 | 22.PRESTIM-IMPEX SRL▼ 6 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 36,2 K RON | |
| 23 | 23.ANIMAL VETER SRL▲ 6 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 9,6 K RON | |
| 24 | 24.SARD PREST SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5— | — | 63,7 K RON | |
| 25 | 25.TOPODELTAPAD SRL▼ 9 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 937 RON | |
| 26 | 26.OPSCAPE HUB S.R.L.▼ 2 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 50,0% | 0,0% | 263,6 K RON | |
| 27 | 27.EXPERT FONDURI STRUCTURALE SRL▼ 3 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 50,0% | 0,0% | 142,7 K RON | |
| 28 | 28.AXICO GRUP SRL▼ 12 | Sat Mineri, Comuna Somova, Tulcea | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 213 K RON | |
| 29 | 29.NOVART ENGINEERING SRL▼ 5 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 50,0% | 0,0% | 62 K RON | |
| 30 | 30.PRINCIPAL CONSULTANȚĂ CONSTRUCȚII SRL▲ 201 | Sat Sâmbăta Nouă, Comuna Topolog, Tulcea | 5— | — | 216,2 K RON | |
| 31 | 31.DATEZ ECONOMIC SRL▲ 12 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 99 K RON | |
| 32 | 32.JENKA QUALITY SRL▲ 41 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 5▲ 150 % | ▲ 150 % | 221,1 K RON | |
| 33 | 33.CAMILUC DIAGNOSTIC S.R.L.▲ 10 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 323,1 K RON | |
| 34 | 34.ARTEC SRL▼ 5 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 40,0% | 0,0% | 24,6 K RON | |
| 35 | 35.RAMFLO SRL▲ 38 | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 77,3 K RON | |
| 36 | 36.TOPOSERV SRL▼ 7 | Loc. Isaccea, Oraş Isaccea, Tulcea | 40,0% | 0,0% | -141,6 K RON | |
| 37 | 37.FINAL EXPERT SRL▼ 8 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 40,0% | 0,0% | 83,7 K RON | |
| 38 | 38.TOPOSEM CLASS SRL▼ 9 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 40,0% | 0,0% | 116,5 K RON | |
| 39 | 39.BIROU EXPERT CONTABIL STOIAN SRL▼ 10 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 40,0% | 0,0% | 98,1 K RON | |
| 40 | 40.ALL PLAN PROJECT SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 4— | — | -28,3 K RON | |
| 41 | 41.VETWORK DIAGNOSTIX S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 4— | — | — | -429,1 K RON |
| 42 | 42.SIMPROIECT SRL▲ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 37,6 K RON | |
| 43 | 43.CIOBANU SRL= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 34,5 K RON | |
| 44 | 44.TECO-VET SRL▲ 29 | Sat Cataloi, Comuna Frecăţei, Tulcea | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 453 RON | |
| 45 | 45.RSVTI VERIFICĂRI SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 21 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 153,9 K RON | |
| 46 | 46.AUDIT SRL▼ 3 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 195,8 K RON | |
| 47 | 47.CONTAB & CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 12,9 K RON | |
| 48 | 48.STRAJA SRL▼ 5 | Sat Trestenic, Comuna Nalbant, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 17,9 K RON | |
| 49 | 49.BUZZ GAMA VET SRL▼ 20 | Sat Dăeni, Comuna Dăeni, Tulcea | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 19,2 K RON | |
| 50 | 50.BAYVET SRL▼ 21 | Sat Baia, Comuna Baia, Tulcea | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 142,7 K RON | |
| 51 | 51.HOT RING SRL▲ 22 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 836,5 K RON | |
| 52 | 52.VET GAMA SRL▼ 9 | Sat Cerna, Comuna Cerna, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 65,4 K RON | |
| 53 | 53.IATROS CACIANDONE SRL▼ 10 | Sat Casimcea, Comuna Casimcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 152,5 K RON | |
| 54 | 54.TOPO SISTEM SRL▼ 11 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 94 K RON | |
| 55 | 55.CONSULTANŢĂ,EXPERTIZĂ ŞI REVIZIE CONTABILĂ SRL▼ 12 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 224,6 K RON | |
| 56 | 56.CADASTRU SRL▼ 27 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 42,7 K RON | |
| 57 | 57.DINAMIC DESIGN SRL▼ 14 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 97,8 K RON | |
| 58 | 58.ICTIONOS SRL▼ 15 | Sat Frecăţei, Comuna Frecăţei, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 102,4 K RON | |
| 59 | 59.ELNIMA CONTAB SRL▼ 30 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 96 K RON | |
| 60 | 60.ECO GREEN CONSULTING SRL▼ 17 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 200,2 K RON | |
| 61 | 61.ARCHITECTURE LINE SRL▼ 18 | Sat Mahmudia, Comuna Mahmudia, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 237,1 K RON | |
| 62 | 62.TOPO KRONOS CAR SRL▼ 19 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 120 K RON | |
| 63 | 63.AGRO LINE CONSULTING SRL▼ 34 | Sat Baia, Comuna Baia, Tulcea | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 154,6 K RON | |
| 64 | 64.ANCUTA VET SRL▼ 21 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | -27,4 K RON | |
| 65 | 65.PRO CONSULTING ONLINE SRL▼ 22 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 146,3 K RON | |
| 66 | 66.BIROTICA COMPUTER SISTEM SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 176,6 K RON | |
| 67 | 67.TOPODEI SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3— | — | 293 K RON | |
| 68 | 68.GREEN ARTIZAN SRL▼ 25 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 619,9 K RON | |
| 69 | 69.CONTARECORD SRL▼ 26 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 320 RON | |
| 70 | 70.BETA DESIGN & BUILD SRL▼ 27 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 223,2 K RON | |
| 71 | 71.CLINICA VETERINARA ATMA S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3— | — | — | 13,9 K RON |
| 72 | 72.INSIDE PIXEL PHOTO S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3— | — | — | 108,2 K RON |
| 73 | 73.BUYER EXPERT SRL▼ 30 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | -2,1 K RON | |
| 74 | 74.CARIATIDE S.R.L.▼ 1 | Sat Cloşca, Comuna Horia, Tulcea | 20,0% | 0,0% | -21 K RON | |
| 75 | 75.I & C SRL▼ 2 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 57,4 K RON | |
| 76 | 76.ROPAS EXPERT SRL▲ 155 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2— | — | 96,3 K RON | |
| 77 | 77.URMAS-DAC SRL▼ 4 | Sat Nufăru, Comuna Nufăru, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 63,5 K RON | |
| 78 | 78.MARRUBIA SRL▼ 5 | Sat Chilia Veche, Comuna Chilia Veche, Tulcea | 20,0% | 0,0% | -20,7 K RON | |
| 79 | 79.FARMAVET SRL▼ 6 | Sat Greci, Comuna Greci, Tulcea | 20,0% | 0,0% | -16,4 K RON | |
| 80 | 80.A.G.E. COM SRL▲ 35 | Sat Jijila, Comuna Jijila, Tulcea | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 78,9 K RON | |
| 81 | 81.SALVAVET SRL▼ 8 | Sat Valea Nucarilor, Comuna Valea Nucarilor, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 61 K RON | |
| 82 | 82.STUDIO FORMA SRL▼ 9 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | -111,1 K RON | |
| 83 | 83.ARIVET SRL▼ 40 | Sat Jijila, Comuna Jijila, Tulcea | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 140,5 K RON | |
| 84 | 84.FOTO CENTRAL SRL▼ 41 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 1,7 K RON | |
| 85 | 85.RAVSISTEM-E SRL▼ 12 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 2,3 K RON | |
| 86 | 86.ING. PROIECT SRL▼ 13 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 9,6 K RON | |
| 87 | 87.SADENA CONTEXPERT SRL▼ 14 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 133,5 K RON | |
| 88 | 88.PLANDOMAR PROIECT SRL▼ 15 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | -2,7 K RON | |
| 89 | 89.EXPERT RADIOLOGIE ŞI RADIOPROTECŢIE SRL▼ 16 | Sat Jurilovca, Comuna Jurilovca, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 13,8 K RON | |
| 90 | 90.BAZILEUS CONSULTING SRL▼ 17 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 43,4 K RON | |
| 91 | 91.TOPO CONSTRUCT CITY SRL▼ 18 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 20,0% | 0,0% | -4,4 K RON | |
| 92 | 92.C & C CONSULT GRUP SRL▼ 19 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 49,2 K RON | |
| 93 | 93.AURVAS PROTECTAV SRL▲ 22 | Sat Alba, Comuna Izvoarele, Tulcea | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 163,4 K RON | |
| 94 | 94.BUCUR SDS SOLUTIONS SRL▼ 21 | Sat Dunăvăţu de Sus, Comuna Murighiol, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 39,9 K RON | |
| 95 | 95.REEDLAND PROIECT SRL▲ 20 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 947 RON | |
| 96 | 96.BEST DIGITAL FOTO SRL▼ 23 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | -11,6 K RON | |
| 97 | 97.ALEXPERT MANAGING G.S. SRL▼ 24 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 158 K RON | |
| 98 | 98.LUCAD MAP SRL▼ 25 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 76 K RON | |
| 99 | 99.PASAMIDO SRL▲ 16 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 243 K RON | |
| 100 | 100.RISOGRAPH PRODUCTION SRL▼ 27 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 68,8 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Tulcea
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
120 firme · 48,1 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
4 firme · 29,3 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
45 firme · 22,9 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
86 firme · 22 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
27 firme · 18,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
60 firme · 14,3 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
49 firme · 13,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
29 firme · 7,8 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
6 firme · 6 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
40 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
27 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
13 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
5 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
29 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
3 firme · 534,2 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
3 firme · 526,9 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 163,1 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
2 firme · 152,3 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
1 firme · 47,6 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 34,6 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
2 firme · 23,5 K RON