Top 100 firme — Activități profesionale, Tulcea după angajați în 2013
411 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 590. Pragul de intrare în top este 2, iar liderul atinge 101.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INSTITUTUL NAȚIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE "DELTA DUNĂRII"-I.N.C.D.D.D. TULCEA= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1010,0% | 0,0% | 125,1 K RON | |
| 2 | 2.EURO CONS SRL= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 38▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 763,8 K RON | |
| 3 | 3.GEO-TOPO SRL▲ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 18▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 270,9 K RON | |
| 4 | 4.DINAMIC CONSTRUCT SRL▼ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 16▼ 50 % | ▼ 50 % | 5,5 K RON | |
| 5 | 5.TOPO CONSULT SRL▲ 3 | Loc. Isaccea, Oraş Isaccea, Tulcea | 14▲ 40 % | ▲ 40 % | 33,5 K RON | |
| 6 | 6.ATELIER NEXT DESIGN SRL▲ 212 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 14— | — | 21 K RON | |
| 7 | 7.INFINITE EVENTS CONSULTING SRL▲ 9 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 12▲ 100 % | ▲ 100 % | -109 K RON | |
| 8 | 8.INTER SOLUTION SRL▼ 3 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 12▼ 40 % | ▼ 40 % | 6,7 K RON | |
| 9 | 9.SAGETATOR SRL▼ 2 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 11▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 11,9 K RON | |
| 10 | 10.PRO CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 11▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 20,6 K RON | |
| 11 | 11.EVEXEM SRL▼ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 9▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 49,9 K RON | |
| 12 | 12.ARTEC SRL▼ 2 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 80,0% | 0,0% | 231,7 K RON | |
| 13 | 13.TOTAL CONSULTING SRL▼ 7 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 8▼ 46,7 % | ▼ 46,7 % | 127,6 K RON | |
| 14 | 14.LUVALEX CONSTRUCT SRL▲ 2 | Sat Poşta, Comuna Frecăţei, Tulcea | 8▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 13,3 K RON | |
| 15 | 15.ELNIMA CONTAB SRL▼ 3 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 70,0% | 0,0% | 11,6 K RON | |
| 16 | 16.TOPODELTAPAD SRL= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 18,9 K RON | |
| 17 | 17.STRUCTURA SRL▼ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 60,0% | 0,0% | -30,3 K RON | |
| 18 | 18.STRAJA SRL▼ 2 | Sat Trestenic, Comuna Nalbant, Tulcea | 60,0% | 0,0% | 10,6 K RON | |
| 19 | 19.PAH SRL▼ 3 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 60,0% | 0,0% | 5,5 K RON | |
| 20 | 20.ROFLAND CONS SRL▲ 6 | Sat Mineri, Comuna Somova, Tulcea | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 73,9 K RON | |
| 21 | 21.EXPERT FONDURI STRUCTURALE SRL▼ 5 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 60,0% | 0,0% | 51,3 K RON | |
| 22 | 22.OPSCAPE HUB S.R.L.▼ 10 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 123,8 K RON | |
| 23 | 23.MINERVA INFOCONS SRL▲ 10 | Sat Valea Nucarilor, Comuna Valea Nucarilor, Tulcea | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 6,3 K RON | |
| 24 | 24.TOPOLAND SRL▼ 12 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 86,7 K RON | |
| 25 | 25.PROIECTNAV SRL▼ 9 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 73,3 K RON | |
| 26 | 26.CIOBANU SRL= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 50,0% | 0,0% | -16,8 K RON | |
| 27 | 27.URMAS-DAC SRL▲ 6 | Sat Nufăru, Comuna Nufăru, Tulcea | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 71,4 K RON | |
| 28 | 28.BUZZ GAMA VET SRL▲ 5 | Sat Dăeni, Comuna Dăeni, Tulcea | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | -34 K RON | |
| 29 | 29.CESIU SRL▼ 13 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 39,9 K RON | |
| 30 | 30.CĂTĂLIN-VET SRL▼ 4 | Sat Valea Nucarilor, Comuna Valea Nucarilor, Tulcea | 50,0% | 0,0% | -7,5 K RON | |
| 31 | 31.ECONOMISTUL SRL▲ 23 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 21 K RON | |
| 32 | 32.PROFESIONAL PUBLIC-TOUR SRL▲ 48 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5▲ 150 % | ▲ 150 % | 2 K RON | |
| 33 | 33.ECO GREEN CONSULTING SRL= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 250 K RON | |
| 34 | 34.A.F.M. PARTENER CONSULTING SRL▼ 8 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 50,0% | 0,0% | 3,2 K RON | |
| 35 | 35.NOVART ENGINEERING SRL▲ 19 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 20,9 K RON | |
| 36 | 36.SMART BUSINESS PLANNING SRL▼ 24 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 85,4 K RON | |
| 37 | 37.GLOBAL LUPAD SRL▲ 181 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5— | — | 5,8 K RON | |
| 38 | 38.ROVI-NOW SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5— | — | — | 20,1 K RON |
| 39 | 39.PROCIMEX SRL▼ 6 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 40,0% | 0,0% | -48,6 K RON | |
| 40 | 40.AUDIT SRL▼ 7 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 40,0% | 0,0% | 53 K RON | |
| 41 | 41.ASCLEPIO & HIPOCRAT SRL▼ 8 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 40,0% | 0,0% | 24,4 K RON | |
| 42 | 42.VET GAMA SRL▼ 9 | Sat Cerna, Comuna Cerna, Tulcea | 40,0% | 0,0% | 47,5 K RON | |
| 43 | 43.HOT RING SRL▼ 10 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 40,0% | 0,0% | 375,7 K RON | |
| 44 | 44.TITANIC SRL▼ 11 | Sat Văcareni, Comuna Văcăreni, Tulcea | 40,0% | 0,0% | -86,5 K RON | |
| 45 | 45.IARA SRL▲ 9 | Sat Izvoarele, Comuna Izvoarele, Tulcea | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 8 K RON | |
| 46 | 46.IATROS CACIANDONE SRL▼ 13 | Sat Casimcea, Comuna Casimcea, Tulcea | 40,0% | 0,0% | 5,9 K RON | |
| 47 | 47.TOPO SISTEM SRL▼ 14 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 40,0% | 0,0% | 15,2 K RON | |
| 48 | 48.PRODOMO SRL▼ 15 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 40,0% | 0,0% | 42,4 K RON | |
| 49 | 49.ICTIONOS SRL▼ 16 | Sat Frecăţei, Comuna Frecăţei, Tulcea | 40,0% | 0,0% | 20,6 K RON | |
| 50 | 50.CADASTRU SRL▲ 4 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 43,9 K RON | |
| 51 | 51.SARD PREST SRL▼ 25 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 102,5 K RON | |
| 52 | 52.COSOVEI GRUP SRL▼ 26 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 7,8 K RON | |
| 53 | 53.PRISMA PROIECT SRL▼ 20 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 40,0% | 0,0% | 78,6 K RON | |
| 54 | 54.THE PLOT MECHANIC SRL▲ 164 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 4— | — | -73,8 K RON | |
| 55 | 55.MAVROS SRL▲ 25 | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -12 K RON | |
| 56 | 56.TECO-VET SRL▼ 2 | Sat Cataloi, Comuna Frecăţei, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 308 RON | |
| 57 | 57.CARIATIDE S.R.L.▼ 3 | Sat Cloşca, Comuna Horia, Tulcea | 30,0% | 0,0% | -4,8 K RON | |
| 58 | 58.TEOD'OR 18 K SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3— | — | 2,3 K RON | |
| 59 | 59.PROMARH SRL▲ 21 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -27,2 K RON | |
| 60 | 60.BAYVET SRL▼ 6 | Sat Baia, Comuna Baia, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 75,4 K RON | |
| 61 | 61.ARIVET SRL▼ 7 | Sat Jijila, Comuna Jijila, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 52,7 K RON | |
| 62 | 62.EXPERT CONTAB SRL▲ 18 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 66,3 K RON | |
| 63 | 63.FANGI-VET SRL▼ 9 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 43 RON | |
| 64 | 64.ALEX-RAI SRL▼ 10 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 48 K RON | |
| 65 | 65.MIR-ADI SERVICE SRL▼ 11 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 77,2 K RON | |
| 66 | 66.PLANDOMAR PROIECT SRL▲ 14 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -63,2 K RON | |
| 67 | 67.GROUP PROCIMEX SRL▼ 13 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 122,2 K RON | |
| 68 | 68.AXICO GRUP SRL▼ 35 | Sat Mineri, Comuna Somova, Tulcea | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 118,4 K RON | |
| 69 | 69.ATELIER 2 SRL▼ 15 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | -87,4 K RON | |
| 70 | 70.K.M. EXPERT ACCOUNTING SRL▲ 57 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 447 RON | |
| 71 | 71.EDIFICA L.A. SRL▼ 17 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 13,4 K RON | |
| 72 | 72.AURVAS PROTECTAV SRL▼ 39 | Sat Alba, Comuna Izvoarele, Tulcea | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 48,6 K RON | |
| 73 | 73.GEO SEMAR SRL▼ 40 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 211,5 K RON | |
| 74 | 74.BUYER EXPERT SRL▼ 20 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 30,0% | 0,0% | 1,2 K RON | |
| 75 | 75.WORLDWIDE FINANCIAL CONSULTING SRL▲ 5 | Sat Murighiol, Comuna Murighiol, Tulcea | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 95,4 K RON | |
| 76 | 76.PASAMIDO SRL▲ 4 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 652 RON | |
| 77 | 77.ELVA SRL▲ 3 | Sat Niculiţel, Comuna Niculiţel, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 4,7 K RON | |
| 78 | 78.RSVTI VERIFICĂRI SOCIETATE COOPERATIVĂnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | -16,2 K RON | |
| 79 | 79.SIMPROIECT SRL▲ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 24 K RON | |
| 80 | 80.ENEF-COM SRL= | Sat Slava Rusă, Comuna Slava Cercheză, Tulcea | 20,0% | 0,0% | -15,7 K RON | |
| 81 | 81.MEGA-PRO SRL▼ 27 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 13 K RON | |
| 82 | 82.GENCRIS SOF-L SRL▼ 2 | Comuna Somova, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 865 RON | |
| 83 | 83.UNOVET SRL▼ 3 | Sat Slava Cercheză, Comuna Slava Cercheză, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 8,4 K RON | |
| 84 | 84.FARMAVET SRL▼ 4 | Sat Greci, Comuna Greci, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 6,6 K RON | |
| 85 | 85.SALVAVET SRL▼ 31 | Sat Valea Nucarilor, Comuna Valea Nucarilor, Tulcea | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 31,5 K RON | |
| 86 | 86.CEBACONT EXPERT SRL▼ 6 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 11,6 K RON | |
| 87 | 87.VILCAN MANAGEMENT SRL▲ 40 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -10,1 K RON | |
| 88 | 88.RAMFLO SRL▼ 8 | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 60,4 K RON | |
| 89 | 89.NOVANUTRIN SRL▼ 9 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 181,6 K RON | |
| 90 | 90.RESTART SRL▼ 10 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 95,5 K RON | |
| 91 | 91.TIMECLOCK SRL▼ 37 | Sat Mahmudia, Comuna Mahmudia, Tulcea | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 171,1 K RON | |
| 92 | 92.ARFIMEN SRL▲ 126 | Sat Maliuc, Comuna Maliuc, Tulcea | 2— | — | -8,4 K RON | |
| 93 | 93.FOTO CENTRAL SRL▼ 13 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 2,9 K RON | |
| 94 | 94.BIAROX SRL▲ 33 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 5,7 K RON | |
| 95 | 95.CADASTERRA SRL▼ 41 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -27,8 K RON | |
| 96 | 96.DINAMIC DESIGN SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2— | — | 46,6 K RON | |
| 97 | 97.RAVSISTEM-E SRL▲ 121 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2— | — | -41,1 K RON | |
| 98 | 98.NEOPRO SRL▼ 18 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 75,3 K RON | |
| 99 | 99.AT CONSULT SRL▼ 19 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | -691,5 K RON | |
| 100 | 100.SADENA CONTEXPERT SRL▼ 20 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 20,0% | 0,0% | 32 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Tulcea
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
120 firme · 48,1 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
4 firme · 29,3 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
45 firme · 22,9 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
86 firme · 22 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
27 firme · 18,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
60 firme · 14,3 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
49 firme · 13,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
29 firme · 7,8 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
6 firme · 6 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
40 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
27 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
13 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
5 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
29 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
3 firme · 534,2 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
3 firme · 526,9 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 163,1 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
2 firme · 152,3 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
1 firme · 47,6 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 34,6 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
2 firme · 23,5 K RON