Top 100 firme — Imobiliare, Timiș după angajați în 2021
1.951 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 933. Pragul de intrare în top este 4, iar liderul atinge 48.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TIMCO SA= | Municipiul Timişoara, Timiş | 48▼ 20 % | ▼ 20 % | 1,8 mil. RON | |
| 2 | 2.PIETE SA▲ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 41▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 140,8 K RON | |
| 3 | 3.AUSNIT, OLARIU ŞI ASOCIATII SRL▼ 1 | Municipiul Lugoj, Timiş | 40▼ 24,5 % | ▼ 24,5 % | -766,1 K RON | |
| 4 | 4.METALTIM SA= | Municipiul Timişoara, Timiş | 35▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 5 | 5.BEGA TEHNOMET SAnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 28▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 8,3 mil. RON | |
| 6 | 6.BEGA INVEST SA▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 24▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 3,5 mil. RON | |
| 7 | 7.CENTRAL PARK SA▲ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 190,0% | 0,0% | 875,1 K RON | |
| 8 | 8.SOCIETATE COOPERATIVA UNIREA▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 18▼ 10 % | ▼ 10 % | 155,7 K RON | |
| 9 | 9.AURORA SRL▼ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 16▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | -521,6 K RON | |
| 10 | 10.SOCIETATE COOPERATIVA TIMIŞnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 15▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 7,3 K RON | |
| 11 | 11.K & K SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 14▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 2,5 mil. RON | |
| 12 | 12.SODOLESCU IMOBILIARE SI CONSTRUCTII SRL▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 14▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 1,9 mil. RON | |
| 13 | 13.IMRU SRL▼ 2 | Municipiul Lugoj, Timiş | 14▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | -7,8 mil. RON | |
| 14 | 14.PALACE SRL▼ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 13▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 20,6 K RON | |
| 15 | 15.SILURUS SRL▲ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 13▲ 30 % | ▲ 30 % | 968,5 K RON | |
| 16 | 16.TITERLEA PROD 99 SRL▼ 2 | Loc. Făget, Oraş Făget, Timiş | 130,0% | 0,0% | 4,9 mil. RON | |
| 17 | 17.IMO-WELTOFFICE SRLnou | Sat Murani, Comuna Pişchia, Timiş | 13▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 638,1 K RON | |
| 18 | 18.DC RENT SRL▲ 13 | Municipiul Timişoara, Timiş | 13▲ 44,4 % | ▲ 44,4 % | -64,5 K RON | |
| 19 | 19.TEXTILA LUGOJ SA▼ 2 | Municipiul Lugoj, Timiş | 120,0% | 0,0% | 1,1 mil. RON | |
| 20 | 20.BANTEX SA▲ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 11▲ 10 % | ▲ 10 % | 462,1 K RON | |
| 21 | 21.ANALOG SRL▼ 8 | Municipiul Timişoara, Timiş | 11▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 807,6 K RON | |
| 22 | 22.TIM-CARDENAS SRL▼ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 110,0% | 0,0% | -2 mil. RON | |
| 23 | 23.RI-FI FILATURA VIGONIE SRL▼ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 110,0% | 0,0% | 21,6 K RON | |
| 24 | 24.UNIC PASCAL COMPANY SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 11▲ 10 % | ▲ 10 % | 1,7 mil. RON | |
| 25 | 25.AGIL GROUP SRL▲ 6 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 11▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 26 | 26.FANGMEIER SRL▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 10▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 2,1 mil. RON | |
| 27 | 27.ORACOL SRL▼ 13 | Municipiul Timişoara, Timiş | 10▼ 23,1 % | ▼ 23,1 % | 256,1 K RON | |
| 28 | 28.INDUS SRL▼ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 10▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 29 | 29.CHEIKH SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 10▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 612,6 K RON | |
| 30 | 30.OPEN IMO FNM S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 10▲ 100 % | ▲ 100 % | 929,2 K RON | |
| 31 | 31.V V INVESTMENT SRL▲ 24 | Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş | 9▲ 50 % | ▲ 50 % | 2 mil. RON | |
| 32 | 32.HITCH & MOSHER SRL▼ 8 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9▼ 10 % | ▼ 10 % | 1,2 mil. RON | |
| 33 | 33.DUNCA IMOBILIARE SRL▼ 2 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 90,0% | 0,0% | 1,5 mil. RON | |
| 34 | 34.COOL & BEER SRL▼ 10 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 9▼ 10 % | ▼ 10 % | 1 mil. RON | |
| 35 | 35.A & D GRUP INVEST SRL▼ 17 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 9▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 167,7 K RON | |
| 36 | 36.DANOVE INTERAUTO SRL▲ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | -289,2 K RON | |
| 37 | 37.MENTCONS TIM SRL▼ 13 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9▼ 10 % | ▼ 10 % | 2,4 mil. RON | |
| 38 | 38.G.S.A. CONCEPT 2017 SRL▼ 7 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 90,0% | 0,0% | 20,1 mil. RON | |
| 39 | 39.VOG SRL▼ 8 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 8▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 9,2 K RON | |
| 40 | 40.ART SRL▼ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 37,2 K RON | |
| 41 | 41.FACTO ITOBOXO SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 8▼ 20 % | ▼ 20 % | -2,2 mil. RON | |
| 42 | 42.CONSTRUCTII PER ALBINE SRL▲ 1 | Oraş Făget, Timiş | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 127,3 K RON | |
| 43 | 43.EUGENE ESTATE S.A.▼ 25 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | -518,9 K RON | |
| 44 | 44.RAAL JUNIOR COMPANY SRL▲ 709 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8— | — | 2 mil. RON | |
| 45 | 45.THE ONE & ONLY SRL▼ 36 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 8▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | 83,5 K RON | |
| 46 | 46.SOCIETATE COOPERATIVĂ BĂNĂŢEANUL▼ 3 | Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau Mare, Timiş | 70,0% | 0,0% | 85,9 K RON | |
| 47 | 47.SOCIETATE COOPERATIVĂ VIITORULnou | Loc. Jimbolia, Oraş Jimbolia, Timiş | 7▼ 61,1 % | ▼ 61,1 % | 1,2 K RON | |
| 48 | 48.IMOBILIARE ITALIANA SA▲ 7 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 3,4 mil. RON | |
| 49 | 49.GEVAGRO SRL▼ 6 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 70,0% | 0,0% | 199,2 K RON | |
| 50 | 50.EURORENT GROUP SRL▼ 19 | Municipiul Timişoara, Timiş | 7▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 51 | 51.B & N COMPANY SRL▼ 33 | Municipiul Timişoara, Timiş | 7▼ 36,4 % | ▼ 36,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 52 | 52.PREVENT IMMOBILIEN ROM SRL▼ 21 | Loc. Deta, Oraş Deta, Timiş | 7▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | -1,1 mil. RON | |
| 53 | 53.IMOBILIARE CASA CASIANY SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | -854 RON | |
| 54 | 54.BRILIS GROUP SRL▼ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 70,0% | 0,0% | -19,5 K RON | |
| 55 | 55.ELECTROMETAL SA= | Municipiul Timişoara, Timiş | 60,0% | 0,0% | -1,5 mil. RON | |
| 56 | 56.AMBALAJUL METALIC SA▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 60,0% | 0,0% | 620,9 K RON | |
| 57 | 57.PHARAOHS CERAMICS SRL▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 60,0% | 0,0% | 205,9 K RON | |
| 58 | 58.SILVIAGOIESTI SRL▼ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 60,0% | 0,0% | 5,4 K RON | |
| 59 | 59.ROMCAPITAL CENTER SRL▼ 16 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 36,4 K RON | |
| 60 | 60.ZASS PROTEUS REAL ESTATE SRL▼ 17 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 425,7 K RON | |
| 61 | 61.DROMF SRL▼ 18 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 299,5 K RON | |
| 62 | 62.C - IMOZAV SRL▼ 7 | Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 60,0% | 0,0% | 107,9 K RON | |
| 63 | 63.TERRA INVEST SRL▼ 22 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6▼ 25 % | ▼ 25 % | 227,1 K RON | |
| 64 | 64.MSG FACILITY SRL▲ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 77,3 K RON | |
| 65 | 65.TRIPLE - F RESIDENCE SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | -93,4 K RON | |
| 66 | 66.ZAHAR TIMISOARA SAnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 50,0% | 0,0% | -399,8 K RON | |
| 67 | 67.FIMOTEX SRL▲ 1 | Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau Mare, Timiş | 50,0% | 0,0% | 2,1 mil. RON | |
| 68 | 68.GETAX SA▲ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 80,1 K RON | |
| 69 | 69.CIOCIRLIA SRL▼ 26 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 5▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 238,2 K RON | |
| 70 | 70.AGROMEC HONORICI SRL▼ 2 | Municipiul Lugoj, Timiş | 50,0% | 0,0% | 155,2 K RON | |
| 71 | 71.LOMAS SERV SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 5▲ 150 % | ▲ 150 % | -805 K RON | |
| 72 | 72.INSTAL-MOD IMOBILIARE SRL▼ 29 | Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş | 5▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 205,8 K RON | |
| 73 | 73.LEISTUNG SRL▲ 80 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5▲ 150 % | ▲ 150 % | -32,3 K RON | |
| 74 | 74.M & G DESIGN IMOBILIARE SRL▼ 19 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 158,5 K RON | |
| 75 | 75.CONSTRUCTIM IMOBILIARE SRL▲ 26 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 2,4 mil. RON | |
| 76 | 76.SAGUARO TECH ADMIN SRL▼ 21 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 76,6 K RON | |
| 77 | 77.TAKE WORK S.A.▼ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 50,0% | 0,0% | -3,6 mil. RON | |
| 78 | 78.ENERGETICO HOME ADMINISTRATION SRL▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 47,3 K RON | |
| 79 | 79.MDS IMOBILIARE REAL ESTATE S.R.L.▼ 36 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 196,4 K RON | |
| 80 | 80.URBAN TOWER RESIDENCE S.R.L.▼ 12 | Municipiul Lugoj, Timiş | 50,0% | 0,0% | 144,3 K RON | |
| 81 | 81.GLOBAL INVEST SERVICES SIX S.R.L.▼ 13 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 50,0% | 0,0% | -19,7 K RON | |
| 82 | 82.IMPORT AUTOMOBILE TM S.R.L.▲ 19 | Sat Cărpiniş, Comuna Cărpiniş, Timiş | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | -31,4 K RON | |
| 83 | 83.RECON SA▼ 6 | Municipiul Timişoara, Timiş | 40,0% | 0,0% | -89,4 K RON | |
| 84 | 84.METROPOL SRL▲ 669 | Municipiul Timişoara, Timiş | 4— | — | 3,3 mil. RON | |
| 85 | 85.NUBYS SRL▼ 8 | Municipiul Timişoara, Timiş | 40,0% | 0,0% | 56,5 K RON | |
| 86 | 86.GYOPPER SRL▼ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 40,0% | 0,0% | -805,7 K RON | |
| 87 | 87.ELIPTIC ADVERTISING SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 40,0% | 0,0% | 128,9 K RON | |
| 88 | 88.SABIL COMPANY SRL▼ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 40,0% | 0,0% | 299,6 K RON | |
| 89 | 89.BLISS GROUP SRL▲ 12 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 959,4 K RON | |
| 90 | 90.NOSA GROUP SRL▼ 49 | Municipiul Timişoara, Timiş | 4▼ 50 % | ▼ 50 % | -21,4 K RON | |
| 91 | 91.ENERGETICO SRL▼ 14 | Municipiul Timişoara, Timiş | 40,0% | 0,0% | 32,9 K RON | |
| 92 | 92.RFL GROUP SRL▲ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 479,9 K RON | |
| 93 | 93.LIVEZILE FARMING SRL▼ 16 | Municipiul Timişoara, Timiş | 40,0% | 0,0% | -444,5 K RON | |
| 94 | 94.RADIMO VEST SRL▼ 17 | Sat Orţisoara, Comuna Orţisoara, Timiş | 40,0% | 0,0% | 2,7 K RON | |
| 95 | 95.INA BUILDING CONCEPT SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 96 | 96.ANASTASYA REAL ESTATE S.R.L.▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -16,3 K RON | |
| 97 | 97.CITY STUDIO'S TIM SRL▲ 172 | Municipiul Timişoara, Timiş | 4▲ 300 % | ▲ 300 % | 196,9 K RON | |
| 98 | 98.DORICA RUSU INVESTMENT S.R.L.▼ 30 | Sat Dudeştii Noi, Comuna Dudeştii Noi, Timiş | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | -609,5 K RON | |
| 99 | 99.IDEA REAL ESTATE INVESTMENT S.R.L.▲ 54 | Municipiul Timişoara, Timiş | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 31,9 K RON | |
| 100 | 100.TIMCITY S.R.L.▼ 23 | Sat Sânmihaiu Român, Comuna Sânmihaiu Roman, Timiş | 40,0% | 0,0% | 21,9 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Timiș
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
1.017 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
217 firme · 321,6 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
308 firme · 117,9 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
443 firme · 80,2 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
194 firme · 76 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
184 firme · 75,6 mil. RON