Top 100 firme — Învățământ, Suceava după angajați în 2020
138 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 368. Pragul de intrare în top este 0, iar liderul atinge 36.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TET-GIM SRL= | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 360,0% | 0,0% | 575,2 K RON | |
| 2 | 2.SIGUR LA VOLAN SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 24▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 101,7 K RON | |
| 3 | 3.AMATOR SERV SRL= | Municipiul Fălticeni, Suceava | 14▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 3 K RON | |
| 4 | 4.AUTO ŞTEFAN SRL= | Sat Mihoveni, Comuna Şcheia, Suceava | 9▼ 10 % | ▼ 10 % | 39,3 K RON | |
| 5 | 5.BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L.▲ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 36,4 K RON | |
| 6 | 6.AUTO PLUS EUROPA S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 9— | — | -29,6 K RON | |
| 7 | 7.XORAUTO SRL= | Municipiul Fălticeni, Suceava | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 46,9 K RON | |
| 8 | 8.BARBER SHOP STUDIO S.R.L.▼ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 8▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 9,6 K RON | |
| 9 | 9.PLUS EUROPA SRL▲ 78 | Municipiul Suceava, Suceava | 7— | — | 5,5 K RON | |
| 10 | 10.GYMY COND S.R.L.▼ 4 | Sat Mestecăniş, Comuna Iacobeni, Suceava | 7▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 279 RON | |
| 11 | 11.SORACONCEPT S.R.L.▼ 4 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 70,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 12 | 12.TITIN SERVICE SRL▲ 7 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 47,5 K RON | |
| 13 | 13.STASCOND SRL▼ 2 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 60,0% | 0,0% | -24,8 K RON | |
| 14 | 14.AUTO MACOVEI SRL▼ 7 | Municipiul Suceava, Suceava | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 96,9 K RON | |
| 15 | 15.EXPERT DRIVE SRL▼ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 60,0% | 0,0% | -117 K RON | |
| 16 | 16.GYM-AUTO S.R.L.▼ 5 | Municipiul Suceava, Suceava | 60,0% | 0,0% | 98,1 K RON | |
| 17 | 17.AUTONEL S.R.L.▼ 6 | Oraş Vicovu de Sus, Suceava | 60,0% | 0,0% | 66,2 K RON | |
| 18 | 18.DRIVE-DAR AUTO S.R.L.▲ 9 | Sat Plutoniţa, Oraş Frasin, Suceava | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | -86,8 K RON | |
| 19 | 19.PERLA FALTICENILOR MARKET SRL= | Municipiul Fălticeni, Suceava | 50,0% | 0,0% | 4,3 K RON | |
| 20 | 20.OVASAL S.R.L.▼ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 50,0% | 0,0% | 11,4 K RON | |
| 21 | 21.DELTACAR BEST S.R.L.▲ 6 | Municipiul Suceava, Suceava | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 129,5 K RON | |
| 22 | 22.MYG AUTOCOND SRL▲ 5 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 437 RON | |
| 23 | 23.ARTE SUCEAVA SRL▲ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 29,5 K RON | |
| 24 | 24.KID-AUTO-MOTO S.R.L.▲ 63 | Municipiul Suceava, Suceava | 5— | — | 8,7 K RON | |
| 25 | 25.SOFIA KINDER GARDEN S.R.L.nou | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 5— | — | -131,4 K RON | |
| 26 | 26.ANDA BELLA SERV SRL▲ 1 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 40,0% | 0,0% | -7,5 K RON | |
| 27 | 27.DALI TEX SRL= | Municipiul Fălticeni, Suceava | 40,0% | 0,0% | -13,9 K RON | |
| 28 | 28.OVASAL TRANS-ABC SRL▼ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 40,0% | 0,0% | -18,3 K RON | |
| 29 | 29.DANSAMI SRL▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 40,0% | 0,0% | -21,8 K RON | |
| 30 | 30.AUTO PRECOV SRL▼ 3 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 40,0% | 0,0% | 37,8 K RON | |
| 31 | 31.MULTI-PERMIS S.R.L.▼ 12 | Sat Iaslovăţ, Comuna Iaslovăţ, Suceava | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 17,4 K RON | |
| 32 | 32.AUTO ANAPRE S.R.L.▼ 13 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 32,6 K RON | |
| 33 | 33.DELTACAR NORD S.R.L.▼ 14 | Municipiul Suceava, Suceava | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 109,5 K RON | |
| 34 | 34.AUTOSTAR DRIVE MANAGEMENT SRL▲ 5 | Oraş Vicovu de Sus, Suceava | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 108,1 K RON | |
| 35 | 35.INTEGRATED CONSULTING AND EDUCATION SERVICES S.R.L.▼ 8 | Sat Fundu Moldovei, Comuna Fundu Moldovei, Suceava | 40,0% | 0,0% | 112,5 K RON | |
| 36 | 36.GH DRIVERS CLUB S.R.L.▲ 3 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 51,2 K RON | |
| 37 | 37.WABI SABI CENTER S.R.L.▲ 17 | Municipiul Suceava, Suceava | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 243,2 K RON | |
| 38 | 38.AUTO MITZA SIRET S.R.L.▲ 1 | Loc. Siret, Oraş Siret, Suceava | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 216 RON | |
| 39 | 39.HOLDEX IMPEX SRL= | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 30,0% | 0,0% | 2,3 K RON | |
| 40 | 40.SEBIPET - AUTO SRL▲ 47 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 3— | — | 2,7 K RON | |
| 41 | 41.DELTACAR SRL▼ 14 | Municipiul Suceava, Suceava | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 107,4 K RON | |
| 42 | 42.BEST AUTO LEO SRL▼ 23 | Municipiul Suceava, Suceava | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 133 K RON | |
| 43 | 43.AUTO NICOLAESCU S.R.L.▼ 4 | Sat Costişa, Comuna Frătăuţii Noi, Suceava | 30,0% | 0,0% | 111,1 K RON | |
| 44 | 44.SSP DRIVE S.R.L.▼ 5 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 30,0% | 0,0% | 5,8 K RON | |
| 45 | 45.AUTO SICRIS S.R.L.nou | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 3— | — | 550 RON | |
| 46 | 46.AUTOMANDICI S.R.L.▼ 7 | Oraş Vicovu de Sus, Suceava | 30,0% | 0,0% | 7,2 K RON | |
| 47 | 47.AUTO MOTO BOGDAN S.R.L.▼ 36 | Municipiul Suceava, Suceava | 3▼ 50 % | ▼ 50 % | 5,9 K RON | |
| 48 | 48.PACT- PARENT & CHILD TRAINING SRL▼ 9 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 30,0% | 0,0% | 6,3 K RON | |
| 49 | 49.AUTO TEOLUC S.R.L.nou | Sat Iaslovăţ, Comuna Iaslovăţ, Suceava | 3— | — | -95,6 K RON | |
| 50 | 50.CENTRUL LINGVISTIC WUNDERKIND S.R.L.▲ 37 | Municipiul Suceava, Suceava | 3— | — | 16 K RON | |
| 51 | 51.SOLENIS COM SRL▼ 12 | Loc. Siret, Oraş Siret, Suceava | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 34,8 K RON | |
| 52 | 52.DANS-ALIMENT SRL▼ 41 | Municipiul Suceava, Suceava | 2▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | -70,5 K RON | |
| 53 | 53.DUOBERTI SRL▼ 14 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 19,2 K RON | |
| 54 | 54.KRISS-DIA AUTO SRL= | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 20,0% | 0,0% | -54,5 K RON | |
| 55 | 55.AUTOGRIGOREAN SRL▼ 1 | Sat Horodnic de Sus, Comuna Horodnic de Sus, Suceava | 20,0% | 0,0% | 5,3 K RON | |
| 56 | 56.AUTO ROTAR S.R.L.▼ 2 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 20,0% | 0,0% | -41 K RON | |
| 57 | 57.FRASTRA AUTO S.R.L.▼ 18 | Sat Frătăuţii Noi, Comuna Frătăuţii Noi, Suceava | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 7,1 K RON | |
| 58 | 58.DAVID ADRIANA HAIR & BEAUTY S.R.L.▼ 19 | Municipiul Suceava, Suceava | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 37,1 K RON | |
| 59 | 59.PRO EXPERT RUTIER S.R.L.▼ 20 | Municipiul Suceava, Suceava | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 30,3 K RON | |
| 60 | 60.KAT LEARNING S.R.L.▼ 33 | Municipiul Suceava, Suceava | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | -1,1 K RON | |
| 61 | 61.AUTO CZR S.R.L.▼ 22 | Sat Volovăţ, Comuna Volovăţ, Suceava | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 32,5 K RON | |
| 62 | 62.BEST EDU S.R.L.▲ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 47,4 K RON | |
| 63 | 63.AUTO GVV VICENŢIU S.R.L.▼ 9 | Sat Ilişeşti, Comuna Ilişeşti, Suceava | 20,0% | 0,0% | 6 K RON | |
| 64 | 64.CANDIL DRIVE SCHOOL S.R.L.= | Municipiul Suceava, Suceava | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -113,7 K RON | |
| 65 | 65.POLYGLOT PROGRAMMING S.R.L.▼ 11 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 20,0% | 0,0% | -12,5 K RON | |
| 66 | 66.MEDIA SCHOOL S.R.L.▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 55,1 K RON | |
| 67 | 67.AUTO TRAINING S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 2— | — | — | -2,3 K RON |
| 68 | 68.ENTHYMESIS S.R.L.▲ 19 | Municipiul Suceava, Suceava | 2— | — | 27 K RON | |
| 69 | 69.ROYAL CARS DRIVERS S.R.L.nou | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 2— | — | — | -42,7 K RON |
| 70 | 70.ROM-COSMETIC DESIGN GABRIELA SRL▼ 31 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | -12,1 K RON | |
| 71 | 71.MARNICDAL SRL▼ 7 | Loc. Siret, Oraş Siret, Suceava | 10,0% | 0,0% | -36,6 K RON | |
| 72 | 72.AUTO GRIGOROVICI SRL▼ 18 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -4,1 K RON | |
| 73 | 73.AUTOSPARK SRL▼ 9 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 10,0% | 0,0% | 10,9 K RON | |
| 74 | 74.AGRARIA BUCOVINA CONSULTING SRL▼ 10 | Municipiul Suceava, Suceava | 10,0% | 0,0% | -7 K RON | |
| 75 | 75.MEDVIT ENERGY SRL▼ 11 | Municipiul Suceava, Suceava | 10,0% | 0,0% | 11 K RON | |
| 76 | 76.CENTRUL DE FORMARE PROFESIONALĂ DOCTOR LUNGU S.R.L.▼ 12 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 10,0% | 0,0% | 53,4 K RON | |
| 77 | 77.AUTOERA PROFESIONAL S.R.L.▼ 23 | Municipiul Suceava, Suceava | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 76,9 K RON | |
| 78 | 78.AB MEDPREST S.R.L.▼ 14 | Municipiul Suceava, Suceava | 10,0% | 0,0% | 22,5 K RON | |
| 79 | 79.CINEXT S.R.L.▲ 8 | Municipiul Suceava, Suceava | 1— | — | 56,8 K RON | |
| 80 | 80.YONCHIM DRIVE S.R.L.▼ 26 | Sat Voitinel, Comuna Voitinel, Suceava | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 1,1 K RON | |
| 81 | 81.MEDITIB IG-TEST S.R.L.▼ 17 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 10,0% | 0,0% | 78,5 K RON | |
| 82 | 82.ANDREEA DIDA SERVICES S.R.L.▲ 5 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 1— | — | 9 K RON | |
| 83 | 83.BRITISH CLUB S.R.L.▼ 19 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 10,0% | 0,0% | -6,8 K RON | |
| 84 | 84.INAMORELA TEST S.R.L.▼ 20 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 10,0% | 0,0% | 152,7 K RON | |
| 85 | 85.EVOLUSAN STRATEGIC SRL▼ 21 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 10,0% | 0,0% | 50,9 K RON | |
| 86 | 86.SPEAK ENGLISH S.R.L.▼ 32 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 49,3 K RON | |
| 87 | 87.STICKMAN TRAINING S.R.L.▼ 23 | Sat Ortoaia, Comuna Dorna-Arini, Suceava | 10,0% | 0,0% | 582,4 K RON | |
| 88 | 88.DAMARITEO HOUSE S.R.L.▼ 24 | Municipiul Suceava, Suceava | 10,0% | 0,0% | -4,5 K RON | |
| 89 | 89.INTEROB TRADING S.R.L.▼ 25 | Municipiul Suceava, Suceava | 10,0% | 0,0% | -22,1 K RON | |
| 90 | 90.SPORT ALPIN SOLUTIONS S.R.L.▼ 26 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 10,0% | 0,0% | 5,9 K RON | |
| 91 | 91.GASTRO BUCOVINA S.R.L.▼ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 1— | — | -2,8 K RON | |
| 92 | 92.DRUMUL CURCUBEULUI S.R.L.▼ 28 | Municipiul Suceava, Suceava | 10,0% | 0,0% | -126,7 K RON | |
| 93 | 93.G&G&G QUALITY S.R.L.▼ 29 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 10,0% | 0,0% | 58,1 K RON | |
| 94 | 94.WISE KIDS COOL S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 1— | — | — | 6,5 K RON |
| 95 | 95.ARISAR DRIVE S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 1— | — | — | -20,1 K RON |
| 96 | 96.AUTOBABALEAN S.R.L.nou | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1— | — | — | -23,9 K RON |
| 97 | 97.RUT COM SERV SRL▼ 86 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | 23,2 K RON | |
| 98 | 98.IULAND AUTO SRL▼ 11 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 0— | — | 0 RON | |
| 99 | 99.CENTRUL DE SANATATE SI PREGATIRE PROFESIONALA "KI" SRL▼ 12 | Municipiul Suceava, Suceava | 0— | — | 0 RON | |
| 100 | 100.GEORPET CONSULTING SRL▼ 13 | Municipiul Suceava, Suceava | 0— | — | -294 RON |
Codurile CAEN din învățământ — Suceava
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
75 firme · 24,1 mil. RON
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
106 firme · 19,9 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
25 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
3 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
1 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
8 firme · 1 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
5 firme · 582,5 K RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
1 firme · 8,5 K RON