COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Sibiu după angajați în 2012

941 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 2.802. Pragul de intrare în top este 9, iar liderul atinge 268.

FirmăAngajați
PRECA-RO SRL=268▼ 11,6 %
HASCHAGEN SRL▲ 366211▲ 21.000 %
BINDERBUBI TURISM S.A.=199▲ 19,2 %
GENERAL HOTEL GROUP S.R.L.▲ 1132▲ 3,9 %
PALACE DUMBRAVA SRL▼ 1127▼ 3,1 %
RESTPOLD SRL▲ 485▲ 39,3 %
BLISS SRL▲ 183▲ 23,9 %
NOMA SRL▲ 356▼ 1,8 %
HOTEL SILVA S.R.L.▲ 351▲ 2 %
LIMA COM SRL▲ 347▼ 4,1 %
CASAGRANDE SRL▲ 343▲ 2,4 %
RESIB SA▲ 3410,0%
PREMIUM TOURS SRL▲ 341▲ 24,2 %
SANA MUNTEAN SRL▼ 840▼ 57,5 %
BUONAVISTA SRL▲ 733▲ 37,5 %
JUVENTUS SRL▲ 432▲ 14,3 %
SUPER CATTERING SRL▲ 10829▲ 383,3 %
RECASERV SRL=28▼ 3,5 %
REGINA HERMANNSTADT SRL▲ 10628▲ 366,7 %
PELMOD SRL▲ 726▲ 13 %
DOBSI SRL▼ 325▼ 13,8 %
DANDY IMPEX SRL▲ 525▲ 8,7 %
EMY IMPEX SRL▼ 225▼ 3,9 %
OPREAN SRL▼ 225▲ 4,2 %
LA TURN INTERNATIONAL SRL▲ 525▲ 13,6 %
POPAS LUPESCU SRL▼ 4240,0%
EUROCLUB SRL▼ 5240,0%
PROMEDICA IMPEX SRL▼ 1124▼ 20 %
BÂLEA TURISM S.R.L.▼ 723▼ 4,2 %
MCGOWANS SRLnou230,0%
SIBIUL VECHI SRL=22▲ 4,8 %
METRO OIL SRL▲ 222▲ 15,8 %
PENSIUNEA DUMBRAVA SIBIULUI SRL▲ 1190,0%
MADADIA SRL▲ 319▲ 5,6 %
R&M ACTIV SRL▲ 619▲ 11,8 %
4 L.I.M. GROUP SRL▲ 1818▲ 28,6 %
TOTAL SELECT INC SRL▲ 5918▲ 125 %
KON TIKI SRL▲ 617▲ 6,3 %
NOVA TRADE INTERNATIONAL SRL▲ 817▲ 13,3 %
MAYA SRL▲ 717▲ 13,3 %
B.B.PRODUCTIONS SRL▼ 417▼ 5,6 %
FUN GROUP SA▲ 1217▲ 21,4 %
JOLIN SRL▼ 616▼ 11,1 %
CRIANA PREST SRL▲ 32416▲ 1.500 %
BUON GUSTO SPECIALE SRL▲ 216▲ 6,7 %
MAX BY PIAZZETTA SRL▼ 516▼ 5,9 %
FIO.COM SRL▲ 44516—
FRASIB SRL▼ 415▼ 6,3 %
MARASIB SRL▼ 2150,0%
CORSA TRANS SRL▲ 2615▲ 36,4 %
RESPECT CLUB SRL▲ 1115▲ 15,4 %
JAP MOOD S.R.L.▲ 1015▲ 15,4 %
JUNIOR CLUB SRL▼ 6150,0%
LIBRA TURISM SRL=15▲ 7,1 %
DINNERSIB SRL▲ 18515▲ 400 %
MR RESTAURANT SRL▲ 615▲ 15,4 %
NATURA INTERNATIONAL SRL▼ 3140,0%
ALESI COM SRL▼ 4140,0%
CONTRAST ROM SRL▲ 314▲ 7,7 %
F & M PRIMA SRL▼ 6140,0%
ARREDITALIA SRL▲ 114▲ 7,7 %
SEMINARIA SRLnou14▼ 6,7 %
SUPORTER SRL▼ 1614▼ 6,7 %
WARE INVEST 2 SRLnou14▲ 27,3 %
SUPPORTER BAR SRL▲ 1914▲ 40 %
NUOVA BOLTA RECE SRLnou14—
DOBSIART BAZNA S.R.L.▼ 3513▼ 35 %
COMPLEX MAGRICOR SRL=13▲ 8,3 %
ORLAT COM SRL▼ 113▲ 8,3 %
TUROHOL SRL▲ 613▲ 18,2 %
LAV D PAUL SRL▼ 313▲ 8,3 %
NEXT STEP ENTERTAINMENT SRL▲ 42013—
PIZZA POINT SRLnou13—
LENIS CAFE SRL▲ 11913▲ 225 %
AHS VEŞTEM SRL▼ 2113▼ 7,1 %
EUCALIPT SRL▲ 812▲ 20 %
COMFORT HOTEL SRL▼ 112▲ 9,1 %
GRAND OIL SRL▼ 10120,0%
PERLA PĂLTINIŞULUI SRL▼ 312▲ 9,1 %
ESO OIL SRL▼ 12120,0%
ZILEX COM CAFE SRLnou12—
LA NELU KLEIN SRL▲ 4311▲ 83,3 %
ZILEX COM SRL▼ 4911▼ 42,1 %
ADI & NICOL SRL=11▲ 10 %
BRÎNCOVEANU SRL▲ 611▲ 22,2 %
M.C.F.TOUR SRL▲ 40611—
INSOMNIA SELLAR SRL▲ 40511—
GBM PRODUCTION SRLnou11—
FIBO SRL▼ 5100,0%
MUVI PREST SRL▼ 8110▼ 84,9 %
BM GRUP SRL▲ 40110—
FRIULI SRL▼ 110▲ 11,1 %
JILIN SRL▼ 9100,0%
NIKSANDRA SRL▲ 210▲ 25 %
LEONIDAS CAFE SRLnou10—
ILLUSION BUSINESS SRLnou10—
SIM SRL▼ 139▼ 10 %
CABANA GHIOCELUL SRL▼ 29▲ 12,5 %
MIDA COM SRL▲ 599▲ 80 %
EMIGRANTUL EXCLUSIV SRL▼ 49▲ 12,5 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci