Top 100 firme — Imobiliare, Maramureș după angajați în 2020
341 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 314. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 39.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TRANSPED RC-RAC SRL= | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 39▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 1,7 mil. RON | |
| 2 | 2.MARCONS SA= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 260,0% | 0,0% | 474,2 K RON | |
| 3 | 3.X-BLAST SRL▲ 14 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 12▲ 200 % | ▲ 200 % | 470,4 K RON | |
| 4 | 4.MARCOM SAnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10▼ 60 % | ▼ 60 % | 187,6 K RON | |
| 5 | 5.MCL PROCONCEPT SRL▼ 2 | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 9▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 981 K RON | |
| 6 | 6.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ELECTROMETAL▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 80,0% | 0,0% | 727,4 K RON | |
| 7 | 7.HERMES CONTACT SA▼ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 80,0% | 0,0% | 105,8 K RON | |
| 8 | 8.MCL CONCEPT RESIDENCE SRL▲ 9 | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 7▲ 75 % | ▲ 75 % | 853,1 K RON | |
| 9 | 9.PROD COM ANDANTE SRL▲ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 82,5 K RON | |
| 10 | 10.PIATA-ALIMENT SA▼ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 60,0% | 0,0% | 3,4 K RON | |
| 11 | 11.FERM - COM SRL▼ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 60,0% | 0,0% | 355,6 K RON | |
| 12 | 12.COMPLEX RAPID SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5▼ 64,3 % | ▼ 64,3 % | 51,4 K RON | |
| 13 | 13.CAMINUL AM SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 50,0% | 0,0% | -52 K RON | |
| 14 | 14.SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ CONSTRUCTORUL▼ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 237,3 K RON | |
| 15 | 15.ALFOREST PROD SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 50,0% | 0,0% | 52,1 K RON | |
| 16 | 16.BLANDIA SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | -216,9 K RON | |
| 17 | 17.MC PRI GROUP SRL▼ 11 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 155,9 K RON | |
| 18 | 18.DT FULL RENT SRL▼ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 61,8 K RON | |
| 19 | 19.TRANSILVANIA INVEST H.I. S.R.L.▼ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 350,3 K RON | |
| 20 | 20.ARCER SRLnou | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 4— | — | 90 K RON | |
| 21 | 21.BENEFIC SA▼ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 40,0% | 0,0% | 524,1 K RON | |
| 22 | 22.JAKA SERV SRL▼ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 40,0% | 0,0% | 32,9 K RON | |
| 23 | 23.AGENTIA BAYZA SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 40 K RON | |
| 24 | 24.KLT COMPLEX GROUP SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 63,6 K RON | |
| 25 | 25.SMART CREDIT IMOBILIARE SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 437 RON | |
| 26 | 26.LOTUS SRL▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 30,0% | 0,0% | 6,7 K RON | |
| 27 | 27.BILARDI SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 30,0% | 0,0% | 153,1 K RON | |
| 28 | 28.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ SOMEŞUL SCM▼ 3 | Loc. Seini, Oraş Seini, Maramureş | 30,0% | 0,0% | -2,3 K RON | |
| 29 | 29.MARTEXIN SA▲ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -294 K RON | |
| 30 | 30.SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP SIGHETU MARMAŢIEI▼ 5 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 30,0% | 0,0% | -78,5 K RON | |
| 31 | 31.FRESLONCOM SRL▼ 14 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | -26,9 K RON | |
| 32 | 32.HOFER JR SRL▼ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 30,0% | 0,0% | 20,9 K RON | |
| 33 | 33.INTERMEDIERIIMOBILE LMB SRL▼ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 30,0% | 0,0% | -26,6 K RON | |
| 34 | 34.ROMA IMOBILIARE SRL▼ 21 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 19,1 K RON | |
| 35 | 35.MONDAN CONF SRL▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 1,7 K RON | |
| 36 | 36.B.G.C. INTERNATIONAL SRL▲ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 69,3 K RON | |
| 37 | 37.AGROMEC SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 120,8 K RON | |
| 38 | 38.L.M. COMPANY SRL▲ 1 | Sat Sasar, Comuna Recea, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 298,1 K RON | |
| 39 | 39.ELVACOM SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 403 K RON | |
| 40 | 40.LOGO SRL▼ 23 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | -30,5 K RON | |
| 41 | 41.ARMULIN COM SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 149,6 K RON | |
| 42 | 42.E & E INVEST SRL▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 14,2 K RON | |
| 43 | 43.COM DRINKS SRL▼ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 200,1 K RON | |
| 44 | 44.NEVIRO SRL▲ 98 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2— | — | 111,6 K RON | |
| 45 | 45.COZA RENT SRL▲ 19 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 49,8 K RON | |
| 46 | 46.CALABRIA SRL▼ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | -58,2 K RON | |
| 47 | 47.COFRA TUB SRL▼ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | -29,5 K RON | |
| 48 | 48.VERVIS SPORT SRL▲ 16 | Loc. Ulmeni, Oraş Ulmeni, Maramureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 130,7 K RON | |
| 49 | 49.SASI SSF SRL▼ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 24,6 K RON | |
| 50 | 50.CRIAL RENT SRL▼ 25 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 178,8 K RON | |
| 51 | 51.NORD OK IMOBILIARE SRL▼ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 47 K RON | |
| 52 | 52.TOPIMOB BAIA MARE SRL▼ 13 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 34,4 K RON | |
| 53 | 53.AESIR MARINE REAL ESTATE S.R.L.▲ 89 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2— | — | 1,2 mil. RON | |
| 54 | 54.POZZATO S.R.L.▲ 10 | Sat Fărcaşa, Comuna Fărcaşa, Maramureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 266,5 K RON | |
| 55 | 55.ADISS ASSET MANAGEMENT S.A.nou | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 2— | — | — | 85,2 K RON |
| 56 | 56.SIMPLICITAS SRL▼ 17 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 1,7 mil. RON | |
| 57 | 57.COM SUPER S.R.L.▲ 85 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1— | — | 162,6 K RON | |
| 58 | 58.VIOLIN SRL▲ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 47 K RON | |
| 59 | 59.PIETROSUL SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 44,3 K RON | |
| 60 | 60.CASA RUSU SRL▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 1,4 K RON | |
| 61 | 61.FLORICEL SRL▲ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | -36,9 K RON | |
| 62 | 62.MONICA SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 123,2 K RON | |
| 63 | 63.SALAJANCA SRL▼ 24 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 180,2 K RON | |
| 64 | 64.AGIL SRL= | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 12,3 K RON | |
| 65 | 65.TURISM DANCOM SRL▼ 1 | Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 1,8 mil. RON | |
| 66 | 66.DOLES LD CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 47,9 K RON | |
| 67 | 67.COMPLEX CRINUL SRL▲ 75 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1— | — | 143 K RON | |
| 68 | 68.PALARFLESCH SRL▼ 29 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 307,6 K RON | |
| 69 | 69.ENIGMA-A SRL▼ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | -40,4 K RON | |
| 70 | 70.FORENSIS PROD COM SRL▼ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 31,3 K RON | |
| 71 | 71.KAMAVEDA SRL▼ 32 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 52,8 K RON | |
| 72 | 72.C & O INTER-MEDIA SRL▼ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 66 K RON | |
| 73 | 73.CULMAR PROD COM SRL▲ 69 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1— | — | -33,3 K RON | |
| 74 | 74.PIFORA SRL▼ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 70,3 K RON | |
| 75 | 75.CABANA MOGOSA SA▼ 69 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 1▼ 83,3 % | ▼ 83,3 % | 4 mil. RON | |
| 76 | 76.LIZZANI SRL▼ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 7,5 K RON | |
| 77 | 77.COMCEREAL SA▼ 13 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | -25,1 K RON | |
| 78 | 78.ACATERM SA▼ 14 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 10,0% | 0,0% | -102,6 K RON | |
| 79 | 79.HOFFMANN INTERNATIONAL COM SRL▼ 15 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 27,3 K RON | |
| 80 | 80.CON-INVEST SRL▼ 16 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 855,3 K RON | |
| 81 | 81.FODORUTI SRLnou | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 54,7 K RON | |
| 82 | 82.XAX SRL▼ 18 | Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 34,5 K RON | |
| 83 | 83.SERVICII MONSENA SRL▼ 58 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 600 K RON | |
| 84 | 84.PRAIDI SRL▼ 20 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 209,9 K RON | |
| 85 | 85.CARDIO-DENT SRL▼ 21 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 759 RON | |
| 86 | 86.C. OSFI SRL▼ 22 | Loc. Ulmeni, Oraş Ulmeni, Maramureş | 10,0% | 0,0% | -36,9 K RON | |
| 87 | 87.STAR 02 SRL▼ 23 | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 888,4 K RON | |
| 88 | 88.NEW FASHION SRL▼ 24 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 72,4 K RON | |
| 89 | 89.MISI - STAR SRL▼ 25 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 9,2 K RON | |
| 90 | 90.BELFIORE SRL▼ 26 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 42 K RON | |
| 91 | 91.GLOB-ECO SRL▼ 52 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 692 RON | |
| 92 | 92.PGN DIDA SRL▼ 28 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 11,1 K RON | |
| 93 | 93.IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL▼ 29 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 11,1 K RON | |
| 94 | 94.NORSAN INVEST S.R.L.▼ 30 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 28,4 K RON | |
| 95 | 95.REGIANA SAnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 12 K RON | |
| 96 | 96.LABIRINT INVEST S.R.L.▼ 32 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | -10,5 K RON | |
| 97 | 97.ECO PLUS SRL▼ 33 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 2 K RON | |
| 98 | 98.CASTANEA VESCA SRL▼ 34 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 62,6 K RON | |
| 99 | 99.DUNKA MARE CONSTRUTIA SRL▼ 35 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 48 K RON | |
| 100 | 100.UNU AGROIND 2005 SRL▲ 42 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1— | — | 35,8 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Maramureș
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
305 firme · 160,7 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
21 firme · 64,8 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
14 firme · 14,4 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
27 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
81 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
9 firme · 3,1 mil. RON