Top 100 firme — Imobiliare, Maramureș după angajați în 2013
300 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 376. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 25.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MARCONS SA▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 25▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 464,8 K RON | |
| 2 | 2.PIATA-ALIMENT SA▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 25▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -66,7 K RON | |
| 3 | 3.PUCHLEITER - CONSTRUCT SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 220,0% | 0,0% | 231,3 K RON | |
| 4 | 4.MC PRI GROUP SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 16▲ 60 % | ▲ 60 % | 226,6 K RON | |
| 5 | 5.BAUFLAS INVEST SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 14— | — | — | 26,9 K RON |
| 6 | 6.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ELECTROMETAL▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 90,0% | 0,0% | 52,3 K RON | |
| 7 | 7.FERM - COM SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 90,0% | 0,0% | 186,3 K RON | |
| 8 | 8.MOD INVEST SRL▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 90,0% | 0,0% | -41,5 K RON | |
| 9 | 9.HERMES CONTACT SA▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 80,0% | 0,0% | 20,3 K RON | |
| 10 | 10.INDUSTRIAL COM SA▲ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 94,9 K RON | |
| 11 | 11.TRANSILVANIA INVEST H.I. S.R.L.▼ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 7▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 100,5 K RON | |
| 12 | 12.HOFER JR SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 7▼ 70,8 % | ▼ 70,8 % | 32,1 K RON | |
| 13 | 13.MASIRIS SRL▼ 2 | Sat Mocira, Comuna Recea, Maramureş | 7▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 1,8 K RON | |
| 14 | 14.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ SOMEŞUL SCM▲ 1 | Loc. Seini, Oraş Seini, Maramureş | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 24,4 K RON | |
| 15 | 15.B.G.C. INTERNATIONAL SRL▲ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 10,9 K RON | |
| 16 | 16.HENDA IMPEX SRL▲ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 19 K RON | |
| 17 | 17.JAKA SERV SRL▲ 17 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6▲ 100 % | ▲ 100 % | -27,2 K RON | |
| 18 | 18.ELVACOM SRL▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 142 K RON | |
| 19 | 19.ALFOREST PROD SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 50,0% | 0,0% | 30,2 K RON | |
| 20 | 20.BENEFIC SA▲ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 1 mil. RON | |
| 21 | 21.TIMELI SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 79,1 K RON | |
| 22 | 22.CITY - MIRAGE SRL▼ 17 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | 396,5 K RON | |
| 23 | 23.STAR IMOB SRL▼ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 70,8 K RON | |
| 24 | 24.AGROMEC SRL▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 40,0% | 0,0% | 77,4 K RON | |
| 25 | 25.TRICOMAR SA▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 40,0% | 0,0% | -177,4 K RON | |
| 26 | 26.MARTEXIN SA▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 40,0% | 0,0% | 30 K RON | |
| 27 | 27.BLANDIA SRL▼ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 40,0% | 0,0% | 152,6 K RON | |
| 28 | 28.NEVIRO SRL▲ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 188,6 K RON | |
| 29 | 29.IMOSTRATEGY S.R.L.▼ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 40,0% | 0,0% | 11,2 K RON | |
| 30 | 30.MCL PROCONCEPT SRLnou | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 4— | — | — | 14,4 K RON |
| 31 | 31.CORDIA HOMES SRL▲ 105 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4— | — | -5,7 mil. RON | |
| 32 | 32.SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP SIGHETU MARMAŢIEI▲ 2 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 30,0% | 0,0% | 28 K RON | |
| 33 | 33.SALAJANCA SRL▼ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | -496,7 K RON | |
| 34 | 34.BISTRO SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -21,7 K RON | |
| 35 | 35.TUDOR SRL▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 30,0% | 0,0% | 4,4 K RON | |
| 36 | 36.AGROSERVICE-MM SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 30,0% | 0,0% | -3,5 K RON | |
| 37 | 37.SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM COOP RONA DE SUS▼ 3 | Sat Rona de Sus, Comuna Rona de Sus, Maramureş | 30,0% | 0,0% | -45 K RON | |
| 38 | 38.PALARFLESCH SRL▲ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 2,1 K RON | |
| 39 | 39.LOGO SRL▼ 5 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 30,0% | 0,0% | 48,4 K RON | |
| 40 | 40.BIG TOWN SRL▲ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -8,2 K RON | |
| 41 | 41.COZA RENT SRL▼ 18 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 192,2 K RON | |
| 42 | 42.LABIRINT INVEST S.R.L.▲ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -24,2 K RON | |
| 43 | 43.ANDARCAS SRL▲ 93 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3— | — | -5,1 K RON | |
| 44 | 44.GPRO BERGHOFF ROMANIA S.R.L.▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 38,7 K RON | |
| 45 | 45.OBERHAUSER INVEST SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3— | — | — | 16 RON |
| 46 | 46.LOTUS SRL▲ 22 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 55,8 K RON | |
| 47 | 47.ENIGMA-A SRL▲ 21 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -15,1 K RON | |
| 48 | 48.ILIES G.D.&CO SRL▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | -157,2 K RON | |
| 49 | 49.PIFORA SRL▲ 87 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2— | — | 15,9 K RON | |
| 50 | 50.ALAHAMBRA SRL▼ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 6,3 K RON | |
| 51 | 51.VOLTA TRADE SAnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2— | — | -79,3 K RON | |
| 52 | 52.ROMARTA-N.D. SRL▼ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | -16,5 K RON | |
| 53 | 53.LIZZANI SRL▼ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 6,9 K RON | |
| 54 | 54.E & E INVEST SRL▲ 82 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2— | — | 48,1 K RON | |
| 55 | 55.INTERMEDIERIIMOBILE LMB SRL▼ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | -9,6 K RON | |
| 56 | 56.CARDIO-DENT SRL▼ 11 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 14,9 K RON | |
| 57 | 57.FIN ART SRL▲ 11 | Sat Mocira, Comuna Recea, Maramureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 129 K RON | |
| 58 | 58.EX AUDACES SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 26,5 K RON | |
| 59 | 59.IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL▼ 14 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | -19,2 K RON | |
| 60 | 60.EROL ADCO SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2— | — | 44,4 K RON | |
| 61 | 61.CALIROM SRL▼ 16 | Loc. Tăuţii-Măgherăuş, Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 20,0% | 0,0% | -109 K RON | |
| 62 | 62.ATLAS CONSULTING SRL▼ 17 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | -17,3 K RON | |
| 63 | 63.ROEMVAST IMOBILIARE SRL▼ 29 | Sat Cicârlău, Comuna Cicârlău, Maramureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 419,2 K RON | |
| 64 | 64.TRILITICA SRL▼ 19 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | -1,3 K RON | |
| 65 | 65.ROMA IMOBILIARE SRL▲ 71 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2— | — | 17,6 K RON | |
| 66 | 66.T.R. LABIRINT SRL▼ 21 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 2 K RON | |
| 67 | 67.IMOTRADING SRL▼ 22 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 65 K RON | |
| 68 | 68.M & G GROBEI SRL▼ 23 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | 3,8 K RON | |
| 69 | 69.IMOB PRIMA CASA SRL▼ 35 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -25,2 K RON | |
| 70 | 70.ELITMAR M&M IMPEX SRL▼ 25 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,0% | 0,0% | -17,2 K RON | |
| 71 | 71.EASY MAKE SOLUTION SRL▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 77 K RON | |
| 72 | 72.FUTUREAL DEVELOPMENT SRL▼ 38 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -313,3 K RON | |
| 73 | 73.DUNAREA SRL▼ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 43,6 K RON | |
| 74 | 74.PALAS SRL▼ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 118,2 K RON | |
| 75 | 75.MONICA SRL▲ 61 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1— | — | 126,5 K RON | |
| 76 | 76.LINDA SRL▼ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | -9,7 K RON | |
| 77 | 77.AGIL SRLnou | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 14,6 K RON | |
| 78 | 78.MARIES SRL▼ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 34,5 K RON | |
| 79 | 79.CASA TINERETULUI SRL▼ 11 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 30,1 K RON | |
| 80 | 80.COMPLEX BULEVARD SRL▼ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | -17,3 K RON | |
| 81 | 81.BILARDI SRL▼ 13 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 102,9 K RON | |
| 82 | 82.VIOLIN SRL▼ 14 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 61,1 K RON | |
| 83 | 83.TIPOMAR SA▼ 15 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | -657,1 K RON | |
| 84 | 84.ULISE COMERCIAL SRL▼ 16 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 65,1 K RON | |
| 85 | 85.INTER FECHETE SRL▼ 40 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 4 K RON | |
| 86 | 86.TITUS SRL▼ 18 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 2,7 K RON | |
| 87 | 87.C & O INTER-MEDIA SRL▼ 19 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | -5,7 K RON | |
| 88 | 88.MR.BIG SRL▼ 20 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 427 RON | |
| 89 | 89.COM SUPER S.R.L.▼ 21 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | -16 K RON | |
| 90 | 90.OTILIA ELEGANT SRL▼ 22 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | -26 K RON | |
| 91 | 91.CAMPANA NOVA PROD SRL▼ 23 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 10,8 K RON | |
| 92 | 92.TRANS KUKI SRL▼ 24 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | -116,3 K RON | |
| 93 | 93.HOFFMANN INTERNATIONAL COM SRL▼ 25 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 63,7 K RON | |
| 94 | 94.FRASIN MOB SRL▼ 26 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 14,3 K RON | |
| 95 | 95.NORTIS SRL▼ 27 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 18,8 K RON | |
| 96 | 96.SNOWFOX INVEST SRL▼ 28 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | -28,9 K RON | |
| 97 | 97.COM DRINKS SRL▼ 29 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 79,5 K RON | |
| 98 | 98.MEDITO-TOYS SRL▼ 30 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | -3 K RON | |
| 99 | 99.XAX SRL▼ 31 | Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 30,6 K RON | |
| 100 | 100.FILIP GRUP SRL▼ 32 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,0% | 0,0% | 28,2 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Maramureș
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
305 firme · 160,7 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
21 firme · 64,8 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
14 firme · 14,4 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
27 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
81 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
9 firme · 3,1 mil. RON