Top 100 firme — Construcții, Ilfov după angajați în 2023
6.045 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 8.026. Pragul de intrare în top este 35, iar liderul atinge 417.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DESA ENGINEERING CONSTRUCTION S.R.L.= | Oraş Pantelimon, Ilfov | 417▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 7,2 mil. RON | |
| 2 | 2.ROBAU GLOBAL ENGINEERING S.R.L.▲ 30 | Oraş Voluntari, Ilfov | 399▲ 380,7 % | ▲ 380,7 % | 7,1 mil. RON | |
| 3 | 3.TERRA GAZ CONSTRUCT SRL▼ 1 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 359▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 39 mil. RON | |
| 4 | 4.ASCONTI VFT S.R.L.▲ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 245▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 5 | 5.INOVECO S.R.L.▲ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 220▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 20,5 mil. RON | |
| 6 | 6.HIGH-TECH CLIMA S.A.▲ 6 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 198▲ 51,2 % | ▲ 51,2 % | 6,8 mil. RON | |
| 7 | 7.ALFASETT CONSTRUCT S.R.L.▼ 4 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 192▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | -32,6 mil. RON | |
| 8 | 8.AVITECH CO. SRL= | Oraş Voluntari, Ilfov | 180▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 3,7 mil. RON | |
| 9 | 9.CAMUSAT ROM-TELECOMUNICATII SRL▲ 31 | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 146▲ 111,6 % | ▲ 111,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 10 | 10.IBB-HIB ROMANIA S.R.L.▼ 6 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 138▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | 4,2 mil. RON | |
| 11 | 11.UMIVA ENGINEERING S.R.L.▲ 4 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 135▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 19,3 mil. RON | |
| 12 | 12.BAU STARK SRL▲ 9 | Loc. Chitila, Oraş Chitila, Ilfov | 131▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 868 K RON | |
| 13 | 13.AVANGARDE CITY SRL▲ 6 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 131▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 13,4 mil. RON | |
| 14 | 14.DREFIG LST S.R.L.▼ 4 | Oraş Voluntari, Ilfov | 126▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 15 | 15.BBR SERVICII S.R.L.▲ 1 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 125▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 8,6 mil. RON | |
| 16 | 16.CEMS EPC S.A.▲ 2 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 119▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 124,8 K RON | |
| 17 | 17.INNOVATIVE EXPERT SMART CONSTRUCTION S.R.L.▼ 4 | Oraş Otopeni, Ilfov | 117▼ 10 % | ▼ 10 % | 1,9 mil. RON | |
| 18 | 18.EXE GREEN HOLDING SRL▲ 7 | Sat Siliştea Snagovului, Comuna Gruiu, Ilfov | 104▲ 4 % | ▲ 4 % | 3,9 mil. RON | |
| 19 | 19.CRC INVESTMENT PROJECT SRL▲ 5 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 104▼ 1 % | ▼ 1 % | 42,9 mil. RON | |
| 20 | 20.DESA STEEL CONSTRUCTION S.R.L.▲ 72 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 102▲ 183,3 % | ▲ 183,3 % | 554,8 K RON | |
| 21 | 21.DSF PROJECT RETELE S.R.L.▲ 10 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 100▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 22 | 22.ECO TERM S.R.L.▲ 8 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 98▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 4,6 mil. RON | |
| 23 | 23.DSE CONSULTING SRL▼ 6 | Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 97▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 24 | 24.HIGH CONSTRUCTION SRL▼ 2 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 95▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 241,8 K RON | |
| 25 | 25.TECNOSCAVI SRL▲ 11 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 93▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 10,2 mil. RON | |
| 26 | 26.ART CONSTRUCT ACM SRL▲ 1 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 93▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | -148,4 K RON | |
| 27 | 27.WEST BETON CONSTRUCT S.R.L.▲ 3.901 | Loc. Pantelimon, Oraş Pantelimon, Ilfov | 90— | — | 2,2 mil. RON | |
| 28 | 28.UTILPUB PREST ECO SERV PPL S.R.L.▲ 4 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 90▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 716,1 K RON | |
| 29 | 29.D.G. CONSTRUCT - INSTAL GRUP SRL▼ 4 | Sat Cernica, Comuna Cernica, Ilfov | 89▼ 11 % | ▼ 11 % | 214 K RON | |
| 30 | 30.CTP INVEST BUCHAREST SRL▼ 2 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 87▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 18,2 mil. RON | |
| 31 | 31.MARIO CREW SRL▲ 7 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 80▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 4,4 mil. RON | |
| 32 | 32.LIFE STYLE DESIGN (LSD) GENERAL CONTRACTOR S.R.L.▲ 45 | Oraş Voluntari, Ilfov | 76▲ 90 % | ▲ 90 % | 128 K RON | |
| 33 | 33.ENERGOINSTAL PREMIUM INSTALAŢII SRL▲ 9 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 73▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 34 | 34.GOSPODARIRE, MONITORIZARE ŞI TRANSPORT BRĂNEŞTI SRL▲ 2 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 72▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | -1,1 mil. RON | |
| 35 | 35.STRUKTURHAUS LOGISTIK S.R.L.▲ 2.187 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 72▲ 7.100 % | ▲ 7.100 % | 3,8 mil. RON | |
| 36 | 36.SIENA RESIDENCE SRL▲ 56 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 69▲ 91,7 % | ▲ 91,7 % | 7,3 mil. RON | |
| 37 | 37.EXE GREEN ENGINEERING S.R.L.▲ 7 | Oraş Voluntari, Ilfov | 67▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 3,9 mil. RON | |
| 38 | 38.KIRLIC GROUP S.R.L.▼ 4 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 65▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 8,6 mil. RON | |
| 39 | 39.HERCON DESIGN SRL▲ 4 | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 62▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 3,7 mil. RON | |
| 40 | 40.ADMI CONSTRUCT SRL= | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 61▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 16,2 mil. RON | |
| 41 | 41.FRIGOTEHNICS SERV-COM S.R.L.▲ 5 | Oraş Măgurele, Ilfov | 61▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 3,9 mil. RON | |
| 42 | 42.STRAL BIG SRL▲ 8 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 60▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 2,2 mil. RON | |
| 43 | 43.SMR GENERAL ANTREPRIZA SI CONSTRUCTII S.R.L.▲ 172 | Oraş Voluntari, Ilfov | 60▲ 215,8 % | ▲ 215,8 % | 120,2 K RON | |
| 44 | 44.THEDA MAR DESIGN S.R.L.▲ 6 | Comuna Chiajna, Ilfov | 59▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 666,2 K RON | |
| 45 | 45.BERTONI CONSTRUCT S.R.L.▼ 26 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 58▼ 48,7 % | ▼ 48,7 % | 16,5 mil. RON | |
| 46 | 46.TGV MECANIZATA S.R.L.▲ 67 | Oraş Măgurele, Ilfov | 58▲ 87,1 % | ▲ 87,1 % | 2,2 mil. RON | |
| 47 | 47.SILKAT ELECTRIC GRUP SRL▲ 1 | Loc. Chitila, Oraş Chitila, Ilfov | 57▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 4 mil. RON | |
| 48 | 48.AURORA CONSTRUCT MONTAJ SA▲ 11 | Oraş Voluntari, Ilfov | 57▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 40,8 K RON | |
| 49 | 49.IBB INFRA CONSTRUCT S.R.L.▲ 206 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 57▲ 235,3 % | ▲ 235,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 50 | 50.SCHLICHT.ING S.R.L.▼ 11 | Oraş Voluntari, Ilfov | 56▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 51 | 51.TNF UNITY RESIDENCE S.R.L.▲ 244 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 55▲ 266,7 % | ▲ 266,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 52 | 52.ACMVOL DESIGN S.A.▲ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 530,0% | 0,0% | 1,5 mil. RON | |
| 53 | 53.ECHIPAMENTE PENTRU CONSTRUCTII SRL▲ 3 | Sat Dragomireşti-Vale, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 50▼ 2 % | ▼ 2 % | 7,7 mil. RON | |
| 54 | 54.ELECTROVOL SA▼ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 50▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 17,7 K RON | |
| 55 | 55.PRECISE PROPERTY DEVELOPERS S.R.L.▼ 32 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 50▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | -4,1 mil. RON | |
| 56 | 56.HISPANO CONSTRUCT S.R.L.▼ 3 | Oraş Otopeni, Ilfov | 49▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 3,1 mil. RON | |
| 57 | 57.GREEN & YELLOW DEVELOPMENT S.R.L.▲ 405 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 49▲ 390 % | ▲ 390 % | 3,8 mil. RON | |
| 58 | 58.GLASS ROM IMPEX S.R.L.▼ 30 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 48▼ 48,9 % | ▼ 48,9 % | -7,4 K RON | |
| 59 | 59.AVANTI TRANS EXPRESS SRL▲ 46 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 48▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | 463 K RON | |
| 60 | 60.THEDA MAR S.A.▼ 10 | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 47▼ 13 % | ▼ 13 % | 9 mil. RON | |
| 61 | 61.AXA TRANS CONSTRUCT SRL▲ 4 | Sat Cornetu, Comuna Cornetu, Ilfov | 47▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 2,1 mil. RON | |
| 62 | 62.TERMO-ENERGETICA INSTAL SRL▼ 2 | Loc. Chitila, Oraş Chitila, Ilfov | 47▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 1 mil. RON | |
| 63 | 63.ANDAC URBAN CONSTRUCT SRL▼ 15 | Oraş Voluntari, Ilfov | 47▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 2,4 mil. RON | |
| 64 | 64.EGNATIA ROM S.R.L.▼ 3 | Oraş Voluntari, Ilfov | 47▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 4,3 mil. RON | |
| 65 | 65.SMART GLOBAL TEHNIC S.R.L.▲ 31 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 46▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | -512,5 K RON | |
| 66 | 66.JNY GRUP INSTAL S.R.L.▲ 2 | Sat Căciulaţi, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov | 46▲ 7 % | ▲ 7 % | -843,1 K RON | |
| 67 | 67.NEW HOUSE DESIGN PROJECT SRL▲ 17 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 45▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | -700,1 K RON | |
| 68 | 68.ANASTAMAR CONSTRUCT S.R.L.▼ 12 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 45▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 417,9 K RON | |
| 69 | 69.MASTER GAZ S.R.L.▲ 18 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 44▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 322,1 K RON | |
| 70 | 70.MATGRUP AGREGATE S.R.L.▲ 28 | Sat Olteni, Comuna Clinceni, Ilfov | 44▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 71 | 71.VICE COM 95 SRL▲ 2 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 43▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 3,5 mil. RON | |
| 72 | 72.PASCON CONSTRUCŢII CIVILE ŞI INDUSTRIALE SRL▼ 2 | Oraş Voluntari, Ilfov | 43▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 73 | 73.ACCURO SRL▲ 4 | Oraş Voluntari, Ilfov | 43▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 74 | 74.DIRECT SOLUTION INSTALL S.R.L.▼ 4 | Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 43▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 75 | 75.PRIME BOX S.R.L.▲ 33 | Sat Cernica, Comuna Cernica, Ilfov | 43▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 932,3 K RON | |
| 76 | 76.DATACOM CONSTRUCT SRL▲ 32 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 43▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 141,1 K RON | |
| 77 | 77.SIMEDO CONSTRUCT S.A.▼ 19 | Sat Buda, Comuna Cornetu, Ilfov | 42▼ 16 % | ▼ 16 % | 7,9 mil. RON | |
| 78 | 78.PRESTO STEEL CONSTRUCT S.R.L.▲ 20 | Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov | 42▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 36,6 K RON | |
| 79 | 79.ANTREPRIZA DE CONSTRUCŢII CĂI FERATE S.A.▼ 18 | Comuna Chiajna, Ilfov | 41▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 80 | 80.COINSFRI SRL▲ 6 | Oraş Măgurele, Ilfov | 41▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 3,9 mil. RON | |
| 81 | 81.AIVA DUCT DIRECT SRL▼ 16 | Sat Căldăraru, Comuna Cernica, Ilfov | 41▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 4,2 mil. RON | |
| 82 | 82.MARAL SRL▲ 5 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 40▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 83 | 83.SHANDONG DEJIAN GROUP CO S.R.L.▲ 68 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 40▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 47,3 K RON | |
| 84 | 84.RO-VERDE LANDSCAPING SRL▼ 73 | Oraş Măgurele, Ilfov | 39▼ 72,1 % | ▼ 72,1 % | 7,2 mil. RON | |
| 85 | 85.YONY INTERNAȚIONAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 13 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 39▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 997,6 K RON | |
| 86 | 86.BUSINESS CONSTRUCTION JABSERV S.R.L.▲ 73 | Oraş Otopeni, Ilfov | 38▲ 65,2 % | ▲ 65,2 % | 86,2 K RON | |
| 87 | 87.DIVERS CREATIV AMENAJĂRI SRL▼ 14 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 38▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 3,1 mil. RON | |
| 88 | 88.ILGAZ CONSTRUCTION S.R.L.▼ 1 | Sat Creţeşti, Comuna Vidra, Ilfov | 38▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 10,8 mil. RON | |
| 89 | 89.COSTALEX CONSTRUCT SRL▼ 24 | Oraş Otopeni, Ilfov | 37▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | -775,6 K RON | |
| 90 | 90.R.N.B. INSTAL-CONSTRUCT SRL▼ 17 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 37▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 794,5 K RON | |
| 91 | 91.ROM-GHEVES SRL▲ 5 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 37▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 442,4 K RON | |
| 92 | 92.PRO DENY CONSTRUCT SRL▲ 3.836 | Sat Periş, Comuna Periş, Ilfov | 37— | — | 477,8 K RON | |
| 93 | 93.CORTINA EXPERT S.R.L.nou | Sat Dârvari, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 36▼ 10 % | ▼ 10 % | 845,2 K RON | |
| 94 | 94.DEFLAMMO FIRE PROTECTION SRL▼ 26 | Oraş Voluntari, Ilfov | 36▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 396,6 K RON | |
| 95 | 95.DESA GEOTECHNICAL CONSTRUCTION S.R.L.▲ 21 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 36▲ 20 % | ▲ 20 % | 5,9 mil. RON | |
| 96 | 96.VOLLMAX INSTALAȚII S.R.L.▲ 20 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 36▲ 20 % | ▲ 20 % | 57,9 K RON | |
| 97 | 97.A.M.E. RO SRL▼ 5 | Oraş Otopeni, Ilfov | 35▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 5,1 mil. RON | |
| 98 | 98.ITALSYSTEM CONSTRUCT S.R.L.▲ 18 | Comuna Chiajna, Ilfov | 35▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 349,2 K RON | |
| 99 | 99.DALIX ELECTRIC SERV SRL▲ 17 | Comuna Jilava, Ilfov | 35▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 100 | 100.SANTIER IN LUCRU SRL▼ 53 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 35▼ 38,6 % | ▼ 38,6 % | 776 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Ilfov
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
749 firme · 3,5 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.671 firme · 3 mld. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
541 firme · 2,8 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
568 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
713 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
128 firme · 952,4 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
214 firme · 536,7 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
37 firme · 416,5 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
70 firme · 268,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
126 firme · 264,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
260 firme · 205,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
76 firme · 82,6 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 82,1 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
28 firme · 70,1 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
19 firme · 66,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
40 firme · 65,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
76 firme · 54,1 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
18 firme · 31,6 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
26 firme · 28,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
58 firme · 25,2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
8 firme · 23,6 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
21 firme · 23,2 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 22,5 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
27 firme · 22,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
49 firme · 20,9 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 14,5 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
5 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
4 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
3 firme · 816,1 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
3 firme · 507,6 K RON