Top 100 firme — Construcții, Ilfov după angajați în 2021
4.988 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 8.003. Pragul de intrare în top este 34, iar liderul atinge 659.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.IBB-HIB ROMANIA S.R.L.▲ 43 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 659▲ 1.120,4 % | ▲ 1.120,4 % | 32,4 mil. RON | |
| 2 | 2.DESA ENGINEERING CONSTRUCTION S.R.L.▲ 1 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 384▲ 12 % | ▲ 12 % | 5,2 mil. RON | |
| 3 | 3.TERRA GAZ CONSTRUCT SRL▲ 1 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 320▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 5,5 mil. RON | |
| 4 | 4.DREFIG LST S.R.L.▼ 2 | Oraş Voluntari, Ilfov | 271▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 5,1 mil. RON | |
| 5 | 5.ALFASETT CONSTRUCT S.R.L.▼ 4 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 267▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | -7,8 mil. RON | |
| 6 | 6.ASCONTI VFT S.R.L.▲ 137 | Oraş Voluntari, Ilfov | 224▲ 729,6 % | ▲ 729,6 % | 293,9 K RON | |
| 7 | 7.INOVECO S.R.L.▼ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 211▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 6,5 mil. RON | |
| 8 | 8.VESTA INVESTMENT SRL▼ 1 | Oraş Otopeni, Ilfov | 197▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 3,4 mil. RON | |
| 9 | 9.AVITECH CO. SRL= | Oraş Voluntari, Ilfov | 181▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 1,7 mil. RON | |
| 10 | 10.BERTONI CONSTRUCT S.R.L.= | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 154▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 1 mil. RON | |
| 11 | 11.CEMS EPC S.A.▲ 2 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 135▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 981,6 K RON | |
| 12 | 12.BBR SERVICII S.R.L.▼ 1 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 123▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | -612,7 K RON | |
| 13 | 13.D.G. CONSTRUCT - INSTAL GRUP SRL▲ 5 | Sat Cernica, Comuna Cernica, Ilfov | 120▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 112,7 K RON | |
| 14 | 14.BAU STARK SRL▼ 2 | Loc. Chitila, Oraş Chitila, Ilfov | 111▼ 14 % | ▼ 14 % | -3,7 mil. RON | |
| 15 | 15.HIGH-TECH CLIMA S.A.▼ 1 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 110▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | -4,4 mil. RON | |
| 16 | 16.KIRLIC GROUP S.R.L.▲ 6 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 109▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 4,3 mil. RON | |
| 17 | 17.DSE CONSULTING SRL▲ 1 | Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 1080,0% | 0,0% | 2,8 mil. RON | |
| 18 | 18.HIGH CONSTRUCTION SRL▲ 6 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 107▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 750,5 K RON | |
| 19 | 19.ART CONSTRUCT ACM SRL▼ 5 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 106▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 2,9 mil. RON | |
| 20 | 20.DSF PROJECT RETELE S.R.L.▲ 5 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 98▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 3,9 mil. RON | |
| 21 | 21.GLASS ROM IMPEX S.R.L.▲ 19 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 95▲ 61 % | ▲ 61 % | 94,1 K RON | |
| 22 | 22.AVANGARDE CITY SRL▲ 14 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 95▲ 50,8 % | ▲ 50,8 % | 22,5 mil. RON | |
| 23 | 23.INNOVATIVE EXPERT SMART CONSTRUCTION S.R.L.▲ 6 | Oraş Otopeni, Ilfov | 92▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -498,7 K RON | |
| 24 | 24.COMPREST DINAMIC SERV S.R.L.▼ 1 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 86▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | -2,9 mil. RON | |
| 25 | 25.ECO TERM S.R.L.▲ 1 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 84▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 26 | 26.CTP INVEST BUCHAREST SRL▲ 13 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 80▲ 31,2 % | ▲ 31,2 % | 38,3 mil. RON | |
| 27 | 27.HAND MADE CONSTRUCT S.R.L.▼ 11 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 79▼ 30,7 % | ▼ 30,7 % | -3,9 mil. RON | |
| 28 | 28.DESA STEEL CONSTRUCTION S.R.L.▲ 3 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 77▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 29 | 29.UTILPUB PREST ECO SERV PPL S.R.L.▼ 1 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 76▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 30 | 30.GOSPODARIRE, MONITORIZARE ŞI TRANSPORT BRĂNEŞTI SRL▲ 3 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 74▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 572,9 K RON | |
| 31 | 31.STRAL BIG SRL▲ 13 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 70▲ 29,6 % | ▲ 29,6 % | 4,4 mil. RON | |
| 32 | 32.TECNOSCAVI SRL▼ 1 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 67▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 109,2 K RON | |
| 33 | 33.CRC INVESTMENT PROJECT SRL▲ 4 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 66▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 18,4 mil. RON | |
| 34 | 34.CAMUSAT ROM-TELECOMUNICATII SRL▼ 18 | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 65▼ 43 % | ▼ 43 % | 4,8 mil. RON | |
| 35 | 35.HERCON DESIGN SRL▲ 19 | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 62▲ 24 % | ▲ 24 % | 2,1 mil. RON | |
| 36 | 36.HISPANO CONSTRUCT S.R.L.▼ 3 | Oraş Otopeni, Ilfov | 58▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 650,1 K RON | |
| 37 | 37.PRECISE PROPERTY DEVELOPERS S.R.L.▲ 743 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 58▲ 1.060 % | ▲ 1.060 % | 143,5 K RON | |
| 38 | 38.ACMVOL DESIGN S.A.▲ 4 | Oraş Voluntari, Ilfov | 57▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | -4,1 mil. RON | |
| 39 | 39.FRIGOTEHNICS SERV-COM S.R.L.▲ 10 | Oraş Măgurele, Ilfov | 56▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 40 | 40.ENERGOINSTAL PREMIUM INSTALAŢII SRL▲ 120 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 56▲ 133,3 % | ▲ 133,3 % | 947,2 K RON | |
| 41 | 41.THEDA MAR S.A.▼ 21 | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 55▼ 48,1 % | ▼ 48,1 % | 1 mil. RON | |
| 42 | 42.ANTREPRIZA DE CONSTRUCŢII CĂI FERATE S.A.▲ 2 | Comuna Chiajna, Ilfov | 55▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 43 | 43.ECHIPAMENTE PENTRU CONSTRUCTII SRL▲ 6 | Sat Dragomireşti-Vale, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 55▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 9,3 mil. RON | |
| 44 | 44.SIMEDO CONSTRUCT S.A.▲ 12 | Sat Buda, Comuna Cornetu, Ilfov | 55▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 11,7 mil. RON | |
| 45 | 45.SILKAT ELECTRIC GRUP SRL▲ 4 | Loc. Chitila, Oraş Chitila, Ilfov | 54▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 880,1 K RON | |
| 46 | 46.ELECTROVOL SA▲ 3 | Oraş Voluntari, Ilfov | 54▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | -783,3 K RON | |
| 47 | 47.ANASTAMAR CONSTRUCT S.R.L.▲ 2 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 510,0% | 0,0% | 1,8 mil. RON | |
| 48 | 48.AXA ENGINEERING CONSTRUCTION S.R.L.▲ 26 | Loc. Pantelimon, Oraş Pantelimon, Ilfov | 50▲ 25 % | ▲ 25 % | 4,2 mil. RON | |
| 49 | 49.IMPLENIA BAUGESELLSCHAFT M.B.H. WIEN - SUCURSALA VOLUNTARI▼ 22 | Oraş Voluntari, Ilfov | 50▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | -2,2 mil. RON | |
| 50 | 50.TERMO-ENERGETICA INSTAL SRL▼ 3 | Loc. Chitila, Oraş Chitila, Ilfov | 50▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 795,5 K RON | |
| 51 | 51.SCHLICHT.ING S.R.L.▲ 47 | Oraş Voluntari, Ilfov | 50▲ 38,9 % | ▲ 38,9 % | 846,6 K RON | |
| 52 | 52.EXE GREEN ENGINEERING S.R.L.▲ 119 | Oraş Voluntari, Ilfov | 50▲ 117,4 % | ▲ 117,4 % | 2,3 mil. RON | |
| 53 | 53.ALECOMARCONS S.R.L.▲ 1.771 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 49▲ 4.800 % | ▲ 4.800 % | 996,6 K RON | |
| 54 | 54.ILGAZ CONSTRUCTION S.R.L.▲ 208 | Sat Creţeşti, Comuna Vidra, Ilfov | 49▲ 206,3 % | ▲ 206,3 % | -1,4 mil. RON | |
| 55 | 55.GAD SPECIAL CONSTRUCT SRL▲ 33 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 48▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 56 | 56.VICE COM 95 SRL▼ 23 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 48▼ 25 % | ▼ 25 % | 2,3 mil. RON | |
| 57 | 57.EXE GREEN HOLDING SRL▲ 134 | Sat Siliştea Snagovului, Comuna Gruiu, Ilfov | 47▲ 123,8 % | ▲ 123,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 58 | 58.AURORA CONSTRUCT MONTAJ SA▲ 3 | Oraş Voluntari, Ilfov | 460,0% | 0,0% | 57,3 K RON | |
| 59 | 59.AIVA DUCT DIRECT SRL▲ 9 | Sat Căldăraru, Comuna Cernica, Ilfov | 46▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 60 | 60.AXA TRANS CONSTRUCT SRL▲ 5 | Sat Cornetu, Comuna Cornetu, Ilfov | 450,0% | 0,0% | 777,7 K RON | |
| 61 | 61.COSTALEX CONSTRUCT SRL▼ 4 | Oraş Otopeni, Ilfov | 44▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | -909,4 K RON | |
| 62 | 62.EGNATIA ROM S.R.L.▲ 46 | Oraş Voluntari, Ilfov | 44▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 561,9 K RON | |
| 63 | 63.ACCURO SRL▲ 8 | Oraş Voluntari, Ilfov | 44▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 64 | 64.DIVERS CREATIV AMENAJĂRI SRL▲ 24 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 43▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | -2,5 mil. RON | |
| 65 | 65.MORARU PREST CONSTRUCT S.R.L.▲ 9 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 43▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 66 | 66.R.N.B. INSTAL-CONSTRUCT SRL▲ 32 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 42▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 2,3 mil. RON | |
| 67 | 67.COINSFRI SRL▲ 21 | Oraş Măgurele, Ilfov | 42▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 68 | 68.AVENTIS PLAN S.R.L.▲ 67 | Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 42▲ 50 % | ▲ 50 % | -4,6 mil. RON | |
| 69 | 69.PASCON CONSTRUCŢII CIVILE ŞI INDUSTRIALE SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 41▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 208 K RON | |
| 70 | 70.STAIF CONSTRUCT S.R.L.▼ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 41▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 515,4 K RON | |
| 71 | 71.SANTIER IN LUCRU SRL▲ 1.058 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 41▲ 1.266,7 % | ▲ 1.266,7 % | 707,3 K RON | |
| 72 | 72.VIATECH REGENCY S.R.L.▲ 26 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 41▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | -339,1 K RON | |
| 73 | 73.DANUBE TOTAL GRUP SRL▼ 52 | Oraş Otopeni, Ilfov | 40▼ 59,2 % | ▼ 59,2 % | 6,6 mil. RON | |
| 74 | 74.ROM-GHEVES SRL▼ 3 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 40▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 438,6 K RON | |
| 75 | 75.AS EDILITARE&INFRASTRUCTURA S.R.L.▼ 10 | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 40▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 610,4 K RON | |
| 76 | 76.ANDAC URBAN CONSTRUCT SRL▼ 2 | Oraş Voluntari, Ilfov | 39▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 3 mil. RON | |
| 77 | 77.PRO CONFORT WINDOWS SRL▼ 3 | Comuna Afumaţi, Ilfov | 39▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | -1,1 mil. RON | |
| 78 | 78.WORK CONSTRUCT SOLUTION SRL▲ 147 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 39▲ 116,7 % | ▲ 116,7 % | 460,9 K RON | |
| 79 | 79.MALUREANU CONSTRUCTII SRL▲ 92 | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 39▲ 69,6 % | ▲ 69,6 % | -19,8 K RON | |
| 80 | 80.K.T.S. CONSTRUCT SRL▼ 23 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 38▼ 20,8 % | ▼ 20,8 % | -591,8 K RON | |
| 81 | 81.NEW HOUSE DESIGN PROJECT SRL▲ 7 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 38▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 776,2 K RON | |
| 82 | 82.MURAL SERV SRL▲ 6 | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 38▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 179,5 K RON | |
| 83 | 83.ALEX ART APM SRL= | Comuna Jilava, Ilfov | 380,0% | 0,0% | -836 K RON | |
| 84 | 84.ELECTROTEC INSTAL S.R.L.▲ 4 | Comuna Jilava, Ilfov | 38▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 660,9 K RON | |
| 85 | 85.MASTER GAZ S.R.L.▲ 62 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 37▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | 6,3 mil. RON | |
| 86 | 86.ELTEK INTEGRATE ROMANIA S.R.L.▲ 377 | Oraş Voluntari, Ilfov | 37▲ 311,1 % | ▲ 311,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 87 | 87.MARIO CREW SRL▼ 4 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 37▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 415,9 K RON | |
| 88 | 88.HYDRO DISTRIBUTION SRL▼ 27 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 37▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 421,9 K RON | |
| 89 | 89.THEDA MAR DESIGN S.R.L.▲ 1.309 | Comuna Chiajna, Ilfov | 37▲ 1.750 % | ▲ 1.750 % | 3,7 mil. RON | |
| 90 | 90.DIRECT SOLUTION INSTALL S.R.L.nou | Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 37— | — | — | 368,1 K RON |
| 91 | 91.MARAL SRL▼ 17 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 36▼ 10 % | ▼ 10 % | 367,8 K RON | |
| 92 | 92.A.M.E. RO SRL▲ 16 | Oraş Otopeni, Ilfov | 36▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 1,8 mil. RON | |
| 93 | 93.ABAC PROIECT ENERGIE SRL▲ 20 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 36▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 1,9 mil. RON | |
| 94 | 94.METALPLAST CONSTRUCT SRL▲ 77 | Comuna Jilava, Ilfov | 35▲ 52,2 % | ▲ 52,2 % | 753,8 K RON | |
| 95 | 95.FUTURE TOOLS CONSTRUCTION SRL▼ 36 | Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 35▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 96 | 96.DEKI TELCONS SRL▼ 8 | Oraş Măgurele, Ilfov | 35▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 260,9 K RON | |
| 97 | 97.ADT HOME CONSTRUCT SRL▲ 7 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 350,0% | 0,0% | 2 mil. RON | |
| 98 | 98.TOP BUILD G&P SRL▼ 18 | Sat Dârvari, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 35▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 72,8 K RON | |
| 99 | 99.GENERAL UTIL CONS S.R.L.▲ 14 | Sat Moara Domnească, Comuna Găneasa, Ilfov | 35▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 135,7 K RON | |
| 100 | 100.PKF CONSTRUCT SRL▼ 2 | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 34▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | -57,7 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Ilfov
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
749 firme · 3,5 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.671 firme · 3 mld. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
541 firme · 2,8 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
568 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
713 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
128 firme · 952,4 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
214 firme · 536,7 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
37 firme · 416,5 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
70 firme · 268,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
126 firme · 264,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
260 firme · 205,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
76 firme · 82,6 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 82,1 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
28 firme · 70,1 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
19 firme · 66,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
40 firme · 65,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
76 firme · 54,1 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
18 firme · 31,6 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
26 firme · 28,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
58 firme · 25,2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
8 firme · 23,6 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
21 firme · 23,2 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 22,5 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
27 firme · 22,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
49 firme · 20,9 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 14,5 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
5 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
4 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
3 firme · 816,1 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
3 firme · 507,6 K RON