Top 100 firme — Învățământ, Iași după angajați în 2021
382 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 686. Pragul de intrare în top este 2, iar liderul atinge 35.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TWINKLE STAR SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 35▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 2 | 2.AUTONĂSTASE SRL= | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 33▲ 10 % | ▲ 10 % | 288,2 K RON | |
| 3 | 3.VIOVAS SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 28▲ 21,7 % | ▲ 21,7 % | 20,3 K RON | |
| 4 | 4.GRĂDINIŢA VESELĂ SRL▲ 5 | Sat Rediu, Comuna Rediu, Iaşi | 22▲ 57,1 % | ▲ 57,1 % | 830,6 K RON | |
| 5 | 5.AUTOZET PLUS SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 210,0% | 0,0% | 552,7 K RON | |
| 6 | 6.AUTO BEST MEDIA SRL▲ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18▲ 100 % | ▲ 100 % | -289,5 K RON | |
| 7 | 7.EMACOM SRL▼ 1 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 17▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 57,2 K RON | |
| 8 | 8.TITI BAS SRL▼ 1 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 160,0% | 0,0% | -36,6 K RON | |
| 9 | 9.TĂRÂMUL COPIILOR S.R.L.▲ 12 | Sat Rediu, Comuna Rediu, Iaşi | 16▲ 100 % | ▲ 100 % | 19,7 K RON | |
| 10 | 10.AUTO DRIVER SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 15— | — | 84,5 K RON | |
| 11 | 11.AUTO DOL COMPANY SRLnou | Municipiul Paşcani, Iaşi | 15— | — | 20,7 K RON | |
| 12 | 12.AUTO KARLY BBC SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 14▲ 40 % | ▲ 40 % | 11,4 K RON | |
| 13 | 13.AUTO TRAINING EXPERT SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12▲ 20 % | ▲ 20 % | -216,4 K RON | |
| 14 | 14.EUROASIA SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 11▲ 10 % | ▲ 10 % | 1,1 mil. RON | |
| 15 | 15.SOFT FIGHT S.R.L.▲ 88 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 11▲ 1.000 % | ▲ 1.000 % | 320,9 K RON | |
| 16 | 16.REAL DRIVER SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 11▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | -213,5 K RON | |
| 17 | 17.DRIVE SAFE M.C.P. SRL▼ 5 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 100,0% | 0,0% | -82,4 K RON | |
| 18 | 18.ANGEL KIDS SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 242 K RON | |
| 19 | 19.AUTO FANY ABC SRL▼ 16 | Sat Moreni, Comuna Prisacani, Iaşi | 10▼ 58,3 % | ▼ 58,3 % | 55,6 K RON | |
| 20 | 20.WEST LIMITED COMPANY SRL▼ 8 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 9▼ 10 % | ▼ 10 % | 51,6 K RON | |
| 21 | 21.AUTO TODY FAMILY JUNIOR SRL▼ 11 | Oraş Podu Iloaiei, Iaşi | 9▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | 19,3 K RON | |
| 22 | 22.TWINKLE STAR EXAM CENTRE S.R.L.▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | -116,2 K RON | |
| 23 | 23.CLUB RECREATIV PEP S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 9— | — | -55,2 K RON | |
| 24 | 24.AUTO-SALT MOTOR S.R.L.▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | -112 K RON | |
| 25 | 25.AUTO LYV IASI S.R.L.▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 100,4 K RON | |
| 26 | 26.GIV COMPLEX SRL▼ 1 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 70,0% | 0,0% | -2,1 K RON | |
| 27 | 27.ŢIFACHE & COM SRL▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 20 K RON | |
| 28 | 28.TDV AUTO EXPERT SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 17,2 K RON | |
| 29 | 29.AUTO AS SRL▲ 3 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 44,8 K RON | |
| 30 | 30.AUTO MARANA SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 4,3 K RON | |
| 31 | 31.AUTO TODY FAMILY DRIVER S.R.L.▼ 6 | Oraş Podu Iloaiei, Iaşi | 70,0% | 0,0% | 57,6 K RON | |
| 32 | 32.AMICUS JUNIOR S.R.L.▼ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7▼ 53,3 % | ▼ 53,3 % | -76,3 K RON | |
| 33 | 33.AMOSERV AUTO BEST SRL▼ 1 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 60,0% | 0,0% | 19,7 K RON | |
| 34 | 34.IMOTOUR COMPANY SRL▲ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 30,5 K RON | |
| 35 | 35.AUTO PRO MOTOR SRL▼ 3 | Sat Poiana cu Cetate, Comuna Grajduri, Iaşi | 60,0% | 0,0% | 18,6 K RON | |
| 36 | 36.JUNIOR DRIVER SRL▼ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6▼ 25 % | ▼ 25 % | 30,2 K RON | |
| 37 | 37.CHEIA CUNOAŞTERII SRL▲ 41 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6▲ 200 % | ▲ 200 % | 217,2 K RON | |
| 38 | 38.AUTO IORDACHE SENIOR S.R.L.▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 1,9 K RON | |
| 39 | 39.AUTO CRISS TRANS SRL▲ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | -11,6 K RON | |
| 40 | 40.ACORD SCHOOL SRL▲ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 143,5 K RON | |
| 41 | 41.TOTAL CONSULTING AUTOPIT S.R.L.▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 512,4 K RON | |
| 42 | 42.TOP DRIVING SYMBOL S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6— | — | — | 61,8 K RON |
| 43 | 43.AUTO TOP SRL▲ 1 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 50,0% | 0,0% | -10,9 K RON | |
| 44 | 44.INFO EDUCAŢIA SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 197,5 K RON | |
| 45 | 45.GRĂDINIŢA KITTY SRL▼ 28 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | -14,1 K RON | |
| 46 | 46.AUTO CRISS DRIVER SRL▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 48,5 K RON | |
| 47 | 47.AUTO BYA STAR SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 50,0% | 0,0% | 48,3 K RON | |
| 48 | 48.LEKTOR JUNIORS SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 50,0% | 0,0% | 104,2 K RON | |
| 49 | 49.CENTRUL LINGVISTIC TWINKLE STAR-C.L. TWS SRL▲ 29 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▲ 150 % | ▲ 150 % | 354,3 K RON | |
| 50 | 50.AIO NUTRITION S.R.L.▲ 10 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 88,2 K RON | |
| 51 | 51.IAŞI INTERKULT SRL▲ 9 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 2 K RON | |
| 52 | 52.UNIREA CORPORATE EDUCATION S.R.L.▼ 8 | Sat Brăteşti, Comuna Stolniceni-Prăjescu, Iaşi | 50,0% | 0,0% | -237,6 K RON | |
| 53 | 53.AUTO BEBI BIF SRL▼ 28 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 24 K RON | |
| 54 | 54.ATIPIC DE S.R.L.▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | -113,4 K RON | |
| 55 | 55.AUTOCONTROL IAȘI S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5— | — | — | 42,2 K RON |
| 56 | 56.CORECT 3D PRINTING S.R.L.▲ 4 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 11,3 K RON | |
| 57 | 57.ALGORITM EXPLORER S.R.L.▼ 36 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 5,9 K RON | |
| 58 | 58.AUTO GABY DESIGN S.R.L.▲ 102 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 5— | — | -73,3 K RON | |
| 59 | 59.PITICII CREATIVI S.R.L.▲ 44 | Sat Chicerea, Comuna Tomeşti, Iaşi | 5▲ 400 % | ▲ 400 % | -33,7 K RON | |
| 60 | 60.ENCOURAGE PEOPLE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5— | — | — | 2,7 K RON |
| 61 | 61.NAVIGATOR UNU S.R.L.▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 28,7 K RON | |
| 62 | 62.PETRAN MUSIC AND ART S.R.L.nou | Sat Dorobanţ, Comuna Aroneanu, Iaşi | 5— | — | — | 905 RON |
| 63 | 63.EUROPRECEPTA SRL▲ 40 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4▲ 300 % | ▲ 300 % | 34,3 K RON | |
| 64 | 64.DIGITALEDU S.R.L.▲ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 117,9 K RON | |
| 65 | 65.SOTIRIA PEDI S.R.L.▲ 38 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4▲ 300 % | ▲ 300 % | 40,5 K RON | |
| 66 | 66.AUTO VETA MIXT SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | 39,5 K RON | |
| 67 | 67.AUTOZET STAR S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3— | — | 4,1 K RON | |
| 68 | 68.VERITAS ART CENTER SRL▲ 35 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 129 K RON | |
| 69 | 69.AUTO BUZATU SRL▲ 91 | Sat Todireşti, Comuna Todireşti, Iaşi | 3— | — | -15,5 K RON | |
| 70 | 70.AUTO CARTAS JUNIOR S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 25,3 K RON | |
| 71 | 71.ALECSIA SLV STOICA SRLnou | Sat Zagavia, Comuna Scobinţi, Iaşi | 3— | — | — | 25,8 K RON |
| 72 | 72.EDSERV TEAM SOLUTION S.R.L.▼ 12 | Sat Vişan, Comuna Bârnova, Iaşi | 30,0% | 0,0% | -81,6 K RON | |
| 73 | 73.JOY CLUB EDUCAŢIONAL S.R.L.▼ 41 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▼ 50 % | ▼ 50 % | 16,4 K RON | |
| 74 | 74.ROCOSTA INVEST S.R.L.nou | Sat Rediu, Comuna Rediu, Iaşi | 3— | — | -35,1 K RON | |
| 75 | 75.IKIM AGENCY S.R.L.▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 259,2 K RON | |
| 76 | 76.SEEDIT S.R.L.▼ 16 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | 37,8 K RON | |
| 77 | 77.SPORT UNIFY CORPORATION S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3— | — | — | 16,8 K RON |
| 78 | 78.KINDERVILLE AFTERSCHOOL S.R.L.= | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 40,3 K RON | |
| 79 | 79.VERONICA MORARU NAILS S.R.L.▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | 78 K RON | |
| 80 | 80.GYM VIBE S.R.L.▲ 80 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3— | — | 6,3 K RON | |
| 81 | 81.AUTO TARA BAD S.R.L.nou | Sat Horpaz, Comuna Miroslava, Iaşi | 3— | — | — | 4,5 K RON |
| 82 | 82.AUTO-NIM FAMILY S.R.L.nou | Oraş Podu Iloaiei, Iaşi | 3— | — | — | 2,2 K RON |
| 83 | 83.LABOR FORCE PLACEMENT SRL▲ 20 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 245,8 K RON | |
| 84 | 84.TRAINING-CONS 2005 SRL▲ 76 | Sat Dancu, Comuna Holboca, Iaşi | 2— | — | 120,9 K RON | |
| 85 | 85.DEVELOPMENT TRAINING CONSULTING SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,0% | 0,0% | 26,8 K RON | |
| 86 | 86.MIDDLEARTH ENTERPRISES S.R.L.▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,0% | 0,0% | 209,9 K RON | |
| 87 | 87.RTM-ROMANIAN TESTING MANAGEMENT SRL▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,0% | 0,0% | -10,6 K RON | |
| 88 | 88.FOREIGN LANGUAGES CENTER SRL▲ 72 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2— | — | 49,4 K RON | |
| 89 | 89.SOFT & GRACE SRL▼ 11 | Sat Paun, Comuna Bârnova, Iaşi | 20,0% | 0,0% | 15,1 K RON | |
| 90 | 90.TRANSLATE & SOFTS EXPERTS SRL▼ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,0% | 0,0% | 66,6 K RON | |
| 91 | 91.ECKO ARTS SCHOOL SRL▼ 13 | Sat Grajduri, Comuna Grajduri, Iaşi | 20,0% | 0,0% | 97 K RON | |
| 92 | 92.TOP LEVEL AUTO SRL▲ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 20,9 K RON | |
| 93 | 93.BASCHET CLUB STOMART S.R.L.▼ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,0% | 0,0% | 53,9 K RON | |
| 94 | 94.ŞOFERUL VIP SRL▼ 69 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2▼ 71,4 % | ▼ 71,4 % | 87,3 K RON | |
| 95 | 95.ENDOLEARNING SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2— | — | -87,3 K RON | |
| 96 | 96.TER22 AREA S.R.L.▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 4,6 K RON | |
| 97 | 97.EDUKEY S.R.L.▲ 63 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2— | — | -64 K RON | |
| 98 | 98.CLUBUL DE VALORI S.R.L.▼ 47 | Sat Dancu, Comuna Holboca, Iaşi | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | -9,5 K RON | |
| 99 | 99.IN TRAINING.INFO S.R.L.▼ 21 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,0% | 0,0% | -11,2 K RON | |
| 100 | 100.TD TENNIS CENTER IASI S.R.L.▼ 40 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 22,9 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Iași
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
373 firme · 73,8 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
78 firme · 28,9 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
86 firme · 20 mil. RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
10 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
25 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
9 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
15 firme · 2 mil. RON
CAEN 8520
Învățământ primar
2 firme · 620,5 K RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
3 firme · 565,2 K RON
CAEN 8541
Învățământ superior non- universitar
1 firme · 393,6 K RON
CAEN 8561
Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori)
1 firme · 344,3 K RON