Top 100 firme — Imobiliare, Iași după angajați în 2014
583 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.132. Pragul de intrare în top este 3, iar liderul atinge 270.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TERMO-SERVICE SA= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2700,0% | 0,0% | 148,1 K RON | |
| 2 | 2.ECOPIAŢA SA= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 100▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 40,7 K RON | |
| 3 | 3.FI.D.ELIA CASA SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 520,0% | 0,0% | 4,3 K RON | |
| 4 | 4.URBICA ADM SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 83,3 K RON | |
| 5 | 5.TERRAMOLD INVEST SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 27▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 428,1 K RON | |
| 6 | 6.PIETA IMOBILIARE SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 24▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 7 | 7.HABITAT PROIECT SA▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 220,0% | 0,0% | 448 K RON | |
| 8 | 8.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 TEHCONF-IAŞI▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20▼ 23,1 % | ▼ 23,1 % | -68,4 K RON | |
| 9 | 9.DOSOFTEI S.A.▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 16▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 255,8 K RON | |
| 10 | 10.ROZITA SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 16▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | 3,6 K RON | |
| 11 | 11.TEHNOPOLIS SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 16▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 77,5 K RON | |
| 12 | 12.IMPERIA REZIDENŢIAL SRL▲ 279 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 15— | — | -23,3 K RON | |
| 13 | 13.EGROS TRADE SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 14▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | 2,8 mil. RON | |
| 14 | 14.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 "ELMET-SERVICE"nou | Municipiul Paşcani, Iaşi | 13▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 17,6 K RON | |
| 15 | 15.TESTER GRUP SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 130,0% | 0,0% | 1,4 mil. RON | |
| 16 | 16.RIVIUM GALERIA MALL SRL▲ 275 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13— | — | -9,1 mil. RON | |
| 17 | 17.RENT HOME SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 907 RON | |
| 18 | 18.MOLDOPLAST SA▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12▲ 20 % | ▲ 20 % | 3,8 mil. RON | |
| 19 | 19.BEST ACORD IMOB SRL▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12▲ 20 % | ▲ 20 % | -15,5 K RON | |
| 20 | 20.HALA CENTRALĂ SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -2,6 mil. RON | |
| 21 | 21.GRAND HOTEL TRAIAN S.R.L.▲ 270 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 11— | — | -411,8 K RON | |
| 22 | 22.ICRTI SA▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 4,2 mil. RON | |
| 23 | 23.MERCURY - AL SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 158,4 K RON | |
| 24 | 24.BURTILA & CO ELECTRON M BIT SRL= | Municipiul Paşcani, Iaşi | 100,0% | 0,0% | -21 K RON | |
| 25 | 25.GRANIT PLUS SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 100,0% | 0,0% | -592 RON | |
| 26 | 26.LOCUINŢĂ CONFORTABILĂ SRL▲ 3 | Sat Horpaz, Comuna Miroslava, Iaşi | 10▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 8,1 K RON | |
| 27 | 27.FIDELIA CASA ALEXANDRU SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10— | — | — | -1,9 K RON |
| 28 | 28.FIDELIA CASA COMPANY SRL▲ 36 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 9▲ 125 % | ▲ 125 % | 57,8 K RON | |
| 29 | 29.DOMIGHIAN'S PARK SRL▲ 8 | Sat Popricani, Comuna Popricani, Iaşi | 9▲ 50 % | ▲ 50 % | 132,4 K RON | |
| 30 | 30.EBEN HAMAD SRLnou | Sat Balciu, Comuna Miroslava, Iaşi | 9— | — | — | -41,9 K RON |
| 31 | 31.HEAVEN INNA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 9— | — | — | -16 K RON |
| 32 | 32.CHIRILA NECULAI SI FIII SRL▲ 259 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8— | — | 72 K RON | |
| 33 | 33.SANGVIN LOGISTIC SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8— | — | — | 26,8 K RON |
| 34 | 34.IMOB EXPERT SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 60 K RON | |
| 35 | 35.SOLOMON INVEST SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 513,2 K RON | |
| 36 | 36.FRIGOSTAR SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 181 K RON | |
| 37 | 37.ROUA IMPEX SRL▲ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7▲ 40 % | ▲ 40 % | -633,9 K RON | |
| 38 | 38.ACORD RESIDENCE SRL▲ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7▲ 40 % | ▲ 40 % | 123,6 K RON | |
| 39 | 39.RMS CONSULTING SRL▲ 252 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7— | — | 560 K RON | |
| 40 | 40.DOMENICO SRL▲ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 316 K RON | |
| 41 | 41.COMPLEX DUNAREA SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60,0% | 0,0% | 237,8 K RON | |
| 42 | 42.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ (SCM) DE GRADUL 1 RECAM IAŞI▼ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6▼ 40 % | ▼ 40 % | 22,5 K RON | |
| 43 | 43.REMESA SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60,0% | 0,0% | 17,3 K RON | |
| 44 | 44.MOLDO-INTERTOUR SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60,0% | 0,0% | 17,5 K RON | |
| 45 | 45.NEOLAND CUBIS SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60,0% | 0,0% | 466,6 K RON | |
| 46 | 46.TERRA REAL ESTATE SRL▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60,0% | 0,0% | 72,3 K RON | |
| 47 | 47.SYMPHONY SPA SRL▲ 57 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6▲ 200 % | ▲ 200 % | 1,1 K RON | |
| 48 | 48.PALACE REAL ESTATE SRL▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60,0% | 0,0% | 198,8 K RON | |
| 49 | 49.SOCIETATEA DE SERVICII INFORMATICE SUCEAVA S.A.▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 50,0% | 0,0% | -156 K RON | |
| 50 | 50.ROEXIM SRL▼ 33 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▼ 61,5 % | ▼ 61,5 % | 114 K RON | |
| 51 | 51.TENT CO SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 50,0% | 0,0% | 938,4 K RON | |
| 52 | 52.PARMA-TAX SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 50,0% | 0,0% | 1,4 K RON | |
| 53 | 53.PROFESMED SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 50,0% | 0,0% | -280,5 K RON | |
| 54 | 54.MAPAMOND AGENCY SRL▼ 25 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | -75,3 K RON | |
| 55 | 55.SYLVER ROM SRL▼ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 46,2 K RON | |
| 56 | 56.IMOB DESIGN SRL▲ 20 | Sat Răducăneni, Comuna Răducăneni, Iaşi | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 17,5 K RON | |
| 57 | 57.CONSTRUCT BUSINESS SRL▲ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 26,1 K RON | |
| 58 | 58.GRANIT M.S. SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 84 K RON | |
| 59 | 59.SERVEX COMP SRL▼ 22 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 35 K RON | |
| 60 | 60.TNT IMOBILIARE SRL▼ 23 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 59,9 K RON | |
| 61 | 61.ARCALIS SERV FAM S.R.L.▼ 24 | Sat Horpaz, Comuna Miroslava, Iaşi | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 3,4 K RON | |
| 62 | 62.N.C.I.V. PROPERTY MEDIA SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 50,0% | 0,0% | -75,3 K RON | |
| 63 | 63.CENIA STIL SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▼ 58,3 % | ▼ 58,3 % | -234,7 K RON | |
| 64 | 64.FOTBAL S.R.L.= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 40,0% | 0,0% | 16,4 K RON | |
| 65 | 65.TRIMEC SA▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 40,0% | 0,0% | 83,7 K RON | |
| 66 | 66.N.H. BUSINESS COMPANY SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 40,0% | 0,0% | 373,1 K RON | |
| 67 | 67.PRODHART SA▼ 47 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 15,1 K RON | |
| 68 | 68.TOPAZ GRUP SA▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 40,0% | 0,0% | 1,4 K RON | |
| 69 | 69.GRUP INSTALATII SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 40,0% | 0,0% | 5,3 K RON | |
| 70 | 70.LUISIER SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 52,6 K RON | |
| 71 | 71.GRADE LINE SRL▼ 37 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4▼ 50 % | ▼ 50 % | 496,9 K RON | |
| 72 | 72.MARCOS GRUP SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 40,0% | 0,0% | 88,6 K RON | |
| 73 | 73.SIRAJ BUCIUM SRL▼ 52 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4▼ 63,6 % | ▼ 63,6 % | 355,5 K RON | |
| 74 | 74.EXB INVEST 2008 SRL▲ 30 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 492 RON | |
| 75 | 75.TRANZACT OFFICE SRL▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 40,0% | 0,0% | -21,9 K RON | |
| 76 | 76.ALLIANCE INTERMED COMPANY SRL▼ 39 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 101,3 K RON | |
| 77 | 77.ADMINIS LOCUINŢE SRL▼ 48 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | 68,5 K RON | |
| 78 | 78.CCR-ROBY SRL▲ 213 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 4— | — | 163,2 K RON | |
| 79 | 79.SIOTEC INTERACTIV S.R.L.▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 277 RON | |
| 80 | 80.CASA ELEGANTĂ OK SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4— | — | — | 19,6 K RON |
| 81 | 81.UNIC 91 SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▼ 50 % | ▼ 50 % | 9,3 K RON | |
| 82 | 82.RODIANA SRL▲ 209 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3— | — | 13,3 K RON | |
| 83 | 83.RLC TRIDENT SRL▲ 78 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 219,3 K RON | |
| 84 | 84.IASIMCOOP SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | 15,9 K RON | |
| 85 | 85.TEXTCOM SA▲ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 508,6 K RON | |
| 86 | 86.GLOBAL INTERMED SRL▼ 49 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▼ 50 % | ▼ 50 % | -35,6 K RON | |
| 87 | 87.CONCEPT SRL▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | 383,9 K RON | |
| 88 | 88.FORUM SRL▼ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | 22,8 K RON | |
| 89 | 89.G.R.A.L COMPANY SRL▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | -6,8 K RON | |
| 90 | 90.ROUNAD A.D. IMPEX SRL▼ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | 728 RON | |
| 91 | 91.MASTERWORK SRL▼ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | 154 K RON | |
| 92 | 92.IMOBILIAR-TRUST SRL▼ 16 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | 4,7 K RON | |
| 93 | 93.REZIDENT SRL▼ 17 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | -7,8 K RON | |
| 94 | 94.GRANIT INVEST SRL▼ 42 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 32 K RON | |
| 95 | 95.PRO DINAMIC INVEST SRL▲ 66 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | -9,9 K RON | |
| 96 | 96.UIL DEVELOPMENT SRL▼ 20 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | -122 K RON | |
| 97 | 97.FULG ROYAL SRL▼ 21 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | 41,2 K RON | |
| 98 | 98.GROUP AAPC-DEZVOLTARE ŞI IMPLEMENTARE CONCEPTE SRL▼ 46 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 27,2 K RON | |
| 99 | 99.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL I "IRICIUC FAMILY"▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -8,5 K RON | |
| 100 | 100.CLAUDIA AND ANDREI COMPANY SRL▼ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | 403 RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Iași
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
641 firme · 819,9 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
92 firme · 192,3 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
109 firme · 78 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
319 firme · 67,1 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
78 firme · 37,6 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
70 firme · 20,8 mil. RON