COMERCIAL.ro

Top 100 firme din Giurgiu după angajați în 2019

6.459 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 8.719. Pragul de intrare în top este 30, iar liderul atinge 620.

FirmăAngajați
GEBRUDER WEISS SRL=620▲ 5,8 %
APA SERVICE SA▲ 1325▼ 0,9 %
KLG EUROPE LOGISTICS SRL▼ 1307▼ 25,7 %
SHIPYARD ATG GIURGIU SRL=300▼ 3,9 %
VOLVO ROMANIA SRL=260▲ 8,8 %
CONSAL TRADE SRL=229▼ 2,1 %
SW UMWELTTECHNIK ROMANIA SRL▲ 2214▲ 34,6 %
DARMY FORCE SECURITY SRL▲ 6191▲ 31,7 %
PANEBO GAZ SRL▼ 2174▼ 2,3 %
REOS PRODUCTION SRL▼ 2163▼ 2,4 %
TURIST SERVICE SRL▼ 2160▲ 0,6 %
SEMMELROCK S.R.L.▲ 7160▲ 25 %
BRIGGS GUARD SECURITY SRL▲ 3157▲ 18,9 %
ZIROM SA▼ 5148▼ 6,9 %
VAN MOER GROUP ROMANIA S.R.L.nou146—
INVEST GENERAL CONSTRUCT SRL▲ 7143▲ 15,3 %
KLG TRUCKING SRL▲ 7139▲ 20,9 %
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE SA▼ 5136▼ 10,5 %
PAN DAVID S I M SRL▼ 7135▼ 13,5 %
M TOBACCO PRODUCTION AND TRADING SRL▲ 5130▲ 16,1 %
EUROMOBILA PROD SRL▼ 7127▼ 12,4 %
PAZĂ PUBLICĂ GIURGIU SA▼ 4123▼ 4,7 %
YZA MAR BLOKHIM SRLnou120—
PAN DAVID JCL SRL▼ 3118▼ 6,4 %
GIURGIU SERVICII LOCALE S.A.▲ 3.240110—
AZOCHIM SRL=105▼ 3,7 %
MILCA SRL▼ 7100▼ 21,3 %
CONSIG SA▲ 891▲ 28,2 %
C&A FRACHT TRANSPORT LOGISTIK SRL=91▼ 3,2 %
DUNAPAN STAR S.R.L.▲ 689▲ 25,4 %
STYLE CONSTRUCT SRL▼ 182▼ 4,7 %
GLOBAL ENERGY PRODUCTION SA▼ 580▼ 17,5 %
UZINA TERMOELECTRICA PRODUCTION GIURGIU S.A.nou79—
VLD LOGISTIC SRL▲ 1777▲ 51 %
PHOENIX IMOBILIAR CONSTRUCT SRL▲ 676▲ 16,9 %
VOESTALPINE STEEL SERVICE CENTER ROMANIA SRL▼ 475▼ 1,3 %
MERGEANI SRL▲ 174▲ 7,3 %
CHEMICAL LTD SRL▼ 374▲ 2,8 %
ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GIURGIU SA▼ 574▼ 1,3 %
EXPRESCONSTRUCT TYS SRL▼ 874▼ 2,6 %
FARINSAN SA▼ 1970▼ 44 %
ANS V SRL▼ 1470▼ 26,3 %
ECOGREEN CONSTRUCT SRL▲ 3468▲ 83,8 %
AVANTI SRL▼ 1366▼ 15,4 %
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO GIURGIU SA▼ 266▲ 3,1 %
UTIL S.P.C. SRL▼ 165▲ 8,3 %
GRABCATCH 2018 S.R.L.▲ 73164▲ 1.500 %
BOLINTIS GRUP SRL▼ 4620,0%
RIZZO DISTRIBUTION SRL▼ 360▲ 1,7 %
BOLINTIȘ AGRO SRL▼ 1058▼ 12,1 %
AGROZOOTEHNICA SA ADUNATII COPACENI▼ 455▼ 3,5 %
LUCMAR SRL▲ 153▲ 6 %
GIL SRLnou52—
RAV CONSTRUCT ESTATE SRL▲ 751▲ 13,3 %
I.S.C. RO TECHNOLOGY SRL▲ 451▲ 10,9 %
BV OIL GROUP SRL▲ 2651▲ 50 %
RICOSTAR SRL▼ 349▲ 2,1 %
NEW CHAMPIONS LINE SRL▲ 1249▲ 22,5 %
EMI TRANS COM SRL▲ 8648▲ 128,6 %
EUROPA STAR SERVICE SRL▼ 6480,0%
CERONY SRL▼ 1248▼ 7,7 %
ALUMINIOS CORTIZO ROMANIA SRL▲ 248▲ 14,3 %
CRIVIS SRL▼ 447▲ 2,2 %
NISSINTEX FASHION SRL▼ 1747▼ 17,5 %
PCM ROM SRL▲ 2347▲ 46,9 %
ROM MTS CONSTRUCT SRL▼ 247▲ 11,9 %
RULOURI DE GAZON SRL▼ 1344▼ 8,3 %
AGROZOOTEHNICA SA MIHAILESTI▼ 743▼ 4,4 %
METALURGICA CAVATORTA SRL▲ 2543▲ 38,7 %
YUKSEL IMPEX SRL▲ 1842▲ 31,3 %
TC CONSTRUCT SRL▼ 141▲ 2,5 %
COMPAGNIE D’AFFRETEMENT ET DE TRANSPORT LC ROMANIA S.R.L.▲ 541▲ 10,8 %
SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ SÂRGUINŢA GIURGIU▼ 939▼ 7,1 %
BTS CONSTRUCT INT SRL▼ 639▼ 4,9 %
AMAPAN SRL▼ 1390,0%
DOLCE PAN GOLD SRL▼ 638▼ 5 %
SERBEL IMPORT EXPORT SRL▲ 337▲ 5,7 %
R ' ART SA▼ 337▼ 2,6 %
PALAS SRL▲ 137▲ 5,7 %
CRISIR INSTAL SRL▼ 1637▼ 11,9 %
COSLAND PREST SERV SRL▲ 3937▲ 48 %
DIVERS CONSTRUCT SRL▲ 6836▲ 80 %
ROTEX ACTIV SRL▼ 3236▼ 29,4 %
PEIKKO ROMANIA S.R.L.▲ 91635▲ 1.066,7 %
GOKBORA INTERNATIONAL TRANSPORT SRL▼ 2234▼ 20,9 %
LUCI SI IULI SRL▲ 833▲ 6,5 %
ECO STAR SRL▲ 2833▲ 26,9 %
SER COMPANY SRL▼ 3133▼ 29,8 %
FRANCO SRL▼ 1320,0%
PAMARTEX TEXTIL SRL▼ 2032▼ 20 %
ALE CONFORT HOME SRL▲ 1932▲ 18,5 %
NIRAN TOTAL CONSTRUCT SRL▲ 3632▲ 33,3 %
EUROCAR SUD S.A.▲ 1310,0%
MATMAR IMPEX SRL▲ 2130▲ 15,4 %
AMON SRL▼ 730▼ 6,3 %
EPAU NOVA ROM SRL▲ 5300,0%
ATU SRLnou30—
DUMCONSTRUCT SRLnou30—
M SI I GAS SRL▲ 1130▲ 11,1 %
ROMTECH STANDARD CONSTRUCT SRL▲ 1300,0%

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci