Top 100 firme — Învățământ, Cluj după angajați în 2010
154 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 303. Pragul de intrare în top este 0, iar liderul atinge 26.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TONI AUTO SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 26▲ 30 % | ▲ 30 % | -64 K RON | |
| 2 | 2.ALFA INSTRUIRE A CONDUCATORILOR AUTO AMATORI SA= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 19▼ 5 % | ▼ 5 % | -160,5 K RON | |
| 3 | 3.AUTO RALLY SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 17▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | -173,8 K RON | |
| 4 | 4.R & A PRESTCONS SRL▲ 34 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 11▲ 450 % | ▲ 450 % | -79 K RON | |
| 5 | 5.TRIF TRANS SRL▲ 1 | Municipiul Turda, Cluj | 10▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | -160 K RON | |
| 6 | 6.AGOSIM LAD SRLnou | Municipiul Dej, Cluj | 8▲ 100 % | ▲ 100 % | -152,7 K RON | |
| 7 | 7.AUTO ILEA SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 70,0% | 0,0% | -102,4 K RON | |
| 8 | 8.BIA BLANCA SRL▲ 4 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | -3,2 K RON | |
| 9 | 9.PILOTAJ INVEST SRL▲ 29 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7▲ 250 % | ▲ 250 % | 1,5 K RON | |
| 10 | 10.MICROINFORMATICA SRLnou | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | -5,6 K RON | |
| 11 | 11.FORMULA D AUTOSERV SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6▼ 25 % | ▼ 25 % | -81,7 K RON | |
| 12 | 12.CRIM TRANS SRL▼ 6 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 6▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -3 K RON | |
| 13 | 13.C & P INTRANS SRL▲ 6 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | -67,6 K RON | |
| 14 | 14.GHIRAN AUTO MOTO SRL▼ 2 | Municipiul Dej, Cluj | 60,0% | 0,0% | 765 RON | |
| 15 | 15.RSC CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 60,0% | 0,0% | 20,6 K RON | |
| 16 | 16.DANY & MIRCEA SRL▲ 82 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6— | — | 284 RON | |
| 17 | 17.CRIM TRANS AUTO SRLnou | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 6— | — | — | -25,3 K RON |
| 18 | 18.DANIS CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 64,4 K RON | |
| 19 | 19.AUTO TUDOR SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 2,8 K RON | |
| 20 | 20.AUTO START SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | -116 K RON | |
| 21 | 21.EXPERT TRAINING SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 19 K RON | |
| 22 | 22.MISIANA AUTO SRLnou | Municipiul Turda, Cluj | 4— | — | — | -6,1 K RON |
| 23 | 23.AUTO PARMENA SRL▲ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | -35,6 K RON | |
| 24 | 24.MIHNEA IMPORT EXPORT SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | -15,4 K RON | |
| 25 | 25.OLYMONA IMPEX SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | -20,8 K RON | |
| 26 | 26.COMMODO PRESTSERV SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | 20,2 K RON | |
| 27 | 27.SITAS SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | -1,2 K RON | |
| 28 | 28.ALGOMED SRL= | Municipiul Dej, Cluj | 30,0% | 0,0% | 6 K RON | |
| 29 | 29.ECOSERV SRL▼ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3▼ 50 % | ▼ 50 % | 211 K RON | |
| 30 | 30.GEO CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | 78,2 K RON | |
| 31 | 31.PROFESSIONAL CARE SRL▲ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | -3 K RON | |
| 32 | 32.KIDZONE SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | 15,1 K RON | |
| 33 | 33.CENTRO DE ESTUDIOS INFER SL MURCIA SUCURSALA CLUJ▲ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 269 RON | |
| 34 | 34.DACUTODO SRL▲ 64 | Municipiul Dej, Cluj | 3— | — | -9,4 K RON | |
| 35 | 35.OPEN PRESTCONS SRLnou | Sat Căianu, Comuna Căianu, Cluj | 3— | — | — | 2,5 K RON |
| 36 | 36.SPRINT TRANSPORT SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | 5,3 K RON | |
| 37 | 37.INTERSTUDIA SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | -21,3 K RON | |
| 38 | 38.MISIANA SRL▼ 10 | Municipiul Turda, Cluj | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 7,1 K RON | |
| 39 | 39.TUSCO CENTRU DE CONSULTANTA SI FORMARE PROFESIONALA SRL▲ 59 | Municipiul Dej, Cluj | 2— | — | 2,8 K RON | |
| 40 | 40.TOP SEMINAR SRL▲ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -154,4 K RON | |
| 41 | 41.SEJUR SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 219 RON | |
| 42 | 42.ARINI SRL▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 35,2 K RON | |
| 43 | 43.MEDIAMED SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2— | — | -7,8 K RON | |
| 44 | 44.AMD AUTO SRL▼ 21 | Municipiul Gherla, Cluj | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | -4,9 K RON | |
| 45 | 45.ALL IN ONE LEARNING S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2— | — | 464,9 K RON | |
| 46 | 46.MEGASOFT GRUP SRL▼ 8 | Municipiul Turda, Cluj | 20,0% | 0,0% | 4,3 K RON | |
| 47 | 47.GLOBCONSULTING SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 3,4 K RON | |
| 48 | 48.CONNECTING CIRCLES S.R.L.▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | -1,9 K RON | |
| 49 | 49.SPRINT TOURS SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -6,6 K RON | |
| 50 | 50.XALT SRL▲ 48 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2— | — | -18,8 K RON | |
| 51 | 51.BUENO VITAL SRL▼ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | -82,7 K RON | |
| 52 | 52.GLIA CENTER SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 3,1 K RON | |
| 53 | 53.AUTO RIVAL SRL▼ 30 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | -21,7 K RON | |
| 54 | 54.TEMAT IMPEX SRL▼ 2 | Sat Mărisel, Comuna Mărisel, Cluj | 10,0% | 0,0% | 70 RON | |
| 55 | 55.KIDNET SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -12,1 K RON | |
| 56 | 56.PROSAN MED SRL▼ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 25,8 K RON | |
| 57 | 57.STYLL T.O. MATRIX SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -5,3 K RON | |
| 58 | 58.SOMADIS S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -8,2 K RON | |
| 59 | 59.NIKO AUTOSTAR SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | -1 K RON | |
| 60 | 60.INSTRUIRE AUTO SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 50 K RON | |
| 61 | 61.PILOTAJ ALFA SRL▼ 42 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1▼ 80 % | ▼ 80 % | 14,9 K RON | |
| 62 | 62.ROMULUS SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 8,4 K RON | |
| 63 | 63.INFO PROJECT SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -15,8 K RON | |
| 64 | 64.AUTO TUDOR TS SRL▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -1 mil. RON | |
| 65 | 65.INSTRUIRE AUTO ALFA SRL▼ 56 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1▼ 85,7 % | ▼ 85,7 % | 17 K RON | |
| 66 | 66.TRANSOBJECTIVE CONSULTING SRL▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -33,4 K RON | |
| 67 | 67.DVC IMPEX SRL▼ 15 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 10,0% | 0,0% | 11,4 K RON | |
| 68 | 68.INFO MIAD SRL▲ 30 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 1— | — | 36,8 K RON | |
| 69 | 69.VOCATIONAL CONSULTING SRL▼ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -50,2 K RON | |
| 70 | 70.MIRA PLUS SRL▼ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -12,2 K RON | |
| 71 | 71.PICARD AUTO PREST SRL▼ 33 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -12,2 K RON | |
| 72 | 72.CASTOR TRAINING SRL▼ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 23,1 K RON | |
| 73 | 73.AGORA HUMAN RESOURCES SRL▼ 35 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 17,8 K RON | |
| 74 | 74.ARHONTE SRL▼ 22 | Municipiul Turda, Cluj | 10,0% | 0,0% | -1,6 K RON | |
| 75 | 75.MOTO GHIRAN SRL▼ 37 | Municipiul Gherla, Cluj | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -20,7 K RON | |
| 76 | 76.IEES EUROPEAN PROFESSIONAL TRAINING CENTER SRL▲ 22 | Municipiul Turda, Cluj | 1— | — | 115 RON | |
| 77 | 77.IT CENTER OF EXCELLENCE SRL▼ 25 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 172,7 K RON | |
| 78 | 78.AUTO ATY SRL▼ 26 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -2,6 K RON | |
| 79 | 79.MAN CONSULTING SRL▲ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | 60,7 K RON | |
| 80 | 80.KIDS OFFICE SRL▼ 28 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 3,2 K RON | |
| 81 | 81.IN2ITIVE CONSULTING SRL▼ 76 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1▼ 92,9 % | ▼ 92,9 % | 152,5 K RON | |
| 82 | 82.KREST TRAINING SRL▼ 30 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -2,5 K RON | |
| 83 | 83.MEIN HAUS SRL▼ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -1,8 K RON | |
| 84 | 84.EXPERT TRAINING SPORT SRL▼ 32 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -3,1 K RON | |
| 85 | 85.BORA TRAINING & CONSULTING SRL▼ 33 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -12,1 K RON | |
| 86 | 86.CLARIPREST SRL▼ 34 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -5,8 K RON | |
| 87 | 87.STABILITY IN MOTION SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -16,9 K RON | |
| 88 | 88.IMPERIUM DIVITIARUM SRL▼ 36 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 19,6 K RON | |
| 89 | 89.TINY BOOBOO SRL▲ 9 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 1— | — | 1 K RON | |
| 90 | 90.ALFA ABCDE SRL▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | 5,3 K RON | |
| 91 | 91.AESSENTIS LIFELINK SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | — | -20,4 K RON |
| 92 | 92.BAROQUE BY ASTRYDT SCHREINER SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | — | -7,5 K RON |
| 93 | 93.TIA TRAINING SRLnou | Municipiul Turda, Cluj | 1— | — | — | -3,3 K RON |
| 94 | 94.BUSINESS LEGACY CONSULTING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | — | 2,1 K RON |
| 95 | 95.KIDS AGENCY SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | — | -12,5 K RON |
| 96 | 96.INTERSTUDIA L&T SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | — | 17,3 K RON |
| 97 | 97.IRRSEEAKADEMIE AUSTRIA SRL▼ 45 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -3 K RON | |
| 98 | 98.ESENTIAL CONSULT SRL▼ 46 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -37,8 K RON | |
| 99 | 99.AXON SRL▼ 47 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -5,2 K RON | |
| 100 | 100.HOREA TURDA SRL▼ 2 | Municipiul Turda, Cluj | 0— | — | -1,4 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Cluj
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
715 firme · 166,1 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
52 firme · 21,3 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
116 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
31 firme · 13,1 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
93 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
12 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 8531
Învățământ secundar general
2 firme · 580,6 K RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
3 firme · 432,4 K RON
CAEN 8541
Învățământ superior non- universitar
1 firme · 2,7 K RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
1 firme · 0 RON