Top 100 firme — Prelucrarea și finisarea lemnului, Cluj după angajați în 2024
121 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 261. Pragul de intrare în top este 0, iar liderul atinge 27.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PODIADA FOREST SRL= | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 27▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | -331,4 K RON | |
| 2 | 2.EUROCIP IMPORT EXPORT SRL= | Comuna Poieni, Cluj | 240,0% | 0,0% | 88,3 K RON | |
| 3 | 3.MARITRANS SRL▲ 1 | Municipiul Gherla, Cluj | 120,0% | 0,0% | 91,7 K RON | |
| 4 | 4.EDI WOOD SRL▼ 1 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 12▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 23,8 K RON | |
| 5 | 5.TODEA BIS SRL= | Sat Râşca, Comuna Râsca, Cluj | 10▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 25,1 K RON | |
| 6 | 6.OLDS VLĂDEASA SRL= | Sat Rogojel, Comuna Săcuieu, Cluj | 100,0% | 0,0% | 207,3 K RON | |
| 7 | 7.AGASTAU PRODCOM SRL▲ 5 | Comuna Mărgău, Cluj | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | -60,7 K RON | |
| 8 | 8.DEUROM IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Dej, Cluj | 7▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 1,5 K RON | |
| 9 | 9.LOREDANA & CRINA SRL▼ 2 | Sat Smida, Comuna Beliş, Cluj | 7▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 534 K RON | |
| 10 | 10.NYK FOREST SRL▼ 1 | Municipiul Dej, Cluj | 70,0% | 0,0% | 109,3 K RON | |
| 11 | 11.CORAULIS SRL▲ 1 | Sat Ciucea, Comuna Ciucea, Cluj | 60,0% | 0,0% | 228 K RON | |
| 12 | 12.G&D PLUS CORPORATION SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 188,9 K RON | |
| 13 | 13.BREXIM SRL▼ 1 | Sat Sic, Comuna Sic, Cluj | 60,0% | 0,0% | -157,7 K RON | |
| 14 | 14.PADUREA RACHITELE SRL▲ 4 | Comuna Mărgău, Cluj | 50,0% | 0,0% | 229 K RON | |
| 15 | 15.PIATRA ALBĂ SERV SRL▼ 3 | Sat Răchitele, Comuna Mărgău, Cluj | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -116,5 K RON | |
| 16 | 16.TIMBERMAR PROD S.R.L.▲ 8 | Sat Valea Ierii, Comuna Valea Ierii, Cluj | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 104,7 K RON | |
| 17 | 17.SM WOOD PRODCOM SRL▼ 5 | Sat Luna de Sus, Comuna Floreşti, Cluj | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 116,5 K RON | |
| 18 | 18.OLDWOOD TRANSILVANIA SRL▼ 6 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 33 K RON | |
| 19 | 19.WOODKNOT TREE SRL▼ 1 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 9,3 K RON | |
| 20 | 20.MOBLAND PROD SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | 72,7 K RON | |
| 21 | 21.EMAFOREST PROD SRL▲ 3 | Comuna Mărgău, Cluj | 30,0% | 0,0% | -44,6 K RON | |
| 22 | 22.SULITA SRL▼ 1 | Comuna Mărgău, Cluj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 178,5 K RON | |
| 23 | 23.RUSFOR SRL▲ 1 | Sat Dealu Negru, Comuna Călăţele, Cluj | 30,0% | 0,0% | -146 K RON | |
| 24 | 24.ALDOMA TRANS SRL▲ 7 | Sat Călăţele, Comuna Călăţele, Cluj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 361,8 K RON | |
| 25 | 25.PINRO SRL▲ 6 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 34,3 K RON | |
| 26 | 26.VID FOREST SRL▼ 5 | Sat Mănăsturu Românesc, Comuna Mănăstireni, Cluj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 81,8 K RON | |
| 27 | 27.FORESTDELL SRL▼ 3 | Sat Răchitele, Comuna Mărgău, Cluj | 30,0% | 0,0% | -39,9 K RON | |
| 28 | 28.BUŞTEANU PRODUCT S.R.L.▼ 10 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 206,4 K RON | |
| 29 | 29.SMNZVO CRIS SRL▲ 2 | Sat Bucea, Comuna Negreni, Cluj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -7,5 K RON | |
| 30 | 30.MAGDA & BENI SRL▼ 9 | Sat Negreni, Comuna Negreni, Cluj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 215,8 K RON | |
| 31 | 31.SANMAR PRODCOM IMPEX SRL= | Sat Iclod, Comuna Iclod, Cluj | 20,0% | 0,0% | -112,8 K RON | |
| 32 | 32.ROSUSMAN IMPEX SRL▼ 1 | Comuna Mărgău, Cluj | 20,0% | 0,0% | 84,8 K RON | |
| 33 | 33.HTM TRANS SRL▲ 11 | Sat Râşca, Comuna Râsca, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -4,5 K RON | |
| 34 | 34.ZAMOVA SRL▼ 10 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -32,9 K RON | |
| 35 | 35.FOR BRADTEO S.R.L.▼ 4 | Sat Giurcuţa de Sus, Comuna Beliş, Cluj | 20,0% | 0,0% | -5,4 K RON | |
| 36 | 36.GOLD WOOD PROD S.R.L.▲ 45 | Sat Răchitele, Comuna Mărgău, Cluj | 2— | — | -109,7 K RON | |
| 37 | 37.ABO LEMN DESIGN S.R.L.▼ 6 | Municipiul Dej, Cluj | 20,0% | 0,0% | 131,7 K RON | |
| 38 | 38.SILVER WOOD PRESS S.R.L.▲ 43 | Sat Băbuţiu, Comuna Vultureni, Cluj | 2— | — | -62,3 K RON | |
| 39 | 39.EMYZBANGUL S.R.L.▲ 5 | Sat Smida, Comuna Beliş, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -74,3 K RON | |
| 40 | 40.CLADE DRY S.R.L.▲ 4 | Sat Smida, Comuna Beliş, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -92 K RON | |
| 41 | 41.NUOVA SVOLTA SOLA S.R.L.▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -119,7 K RON | |
| 42 | 42.VALEA FIRII PRODFOREST SRL▼ 11 | Comuna Mărgău, Cluj | 20,0% | 0,0% | -16,9 K RON | |
| 43 | 43.MONDMARC SRL▼ 19 | Sat Ciucea, Comuna Ciucea, Cluj | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -172 K RON | |
| 44 | 44.DAC.WOOD S.R.L.▼ 13 | Sat Mărisel, Comuna Mărisel, Cluj | 20,0% | 0,0% | -26 K RON | |
| 45 | 45.PETRICOM IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 29,2 K RON | |
| 46 | 46.VILAS PRODCOM IMPEX SRL▼ 2 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 10,0% | 0,0% | 2,4 K RON | |
| 47 | 47.CENTAURO IMPEX SRL▼ 3 | Comuna Dăbâca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 22,2 K RON | |
| 48 | 48.FORCRIS IMPEX SRL▼ 4 | Comuna Băişoara, Cluj | 10,0% | 0,0% | 105,6 K RON | |
| 49 | 49.TO & RANK SRL▼ 5 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 10,0% | 0,0% | 3,3 K RON | |
| 50 | 50.TIRUS SRL▼ 6 | Sat Râşca, Comuna Râsca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 17,2 K RON | |
| 51 | 51.IZVORUL BRADULUI SRL▼ 7 | Sat Călăţele, Comuna Călăţele, Cluj | 10,0% | 0,0% | 2,4 K RON | |
| 52 | 52.MONORADAS SRL▼ 8 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 10,0% | 0,0% | 119,2 K RON | |
| 53 | 53.SILVIU TRANSFOREST SRL▼ 9 | Sat Râşca, Comuna Râsca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -47,5 K RON | |
| 54 | 54.COSTY RD SRL▼ 10 | Sat Dealu Negru, Comuna Călăţele, Cluj | 10,0% | 0,0% | -24,8 K RON | |
| 55 | 55.ANTICO ROVERE SRL▼ 24 | Municipiul Dej, Cluj | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -190,6 K RON | |
| 56 | 56.CIPRAD NATURA SRL▲ 25 | Sat Lunca Vişagului, Comuna Poieni, Cluj | 1— | — | -53,5 K RON | |
| 57 | 57.RTU INVEST SRL▼ 13 | Municipiul Gherla, Cluj | 10,0% | 0,0% | -28,2 K RON | |
| 58 | 58.MOLIDUL APUSENI SRL▼ 14 | Sat Mărisel, Comuna Mărisel, Cluj | 10,0% | 0,0% | -9,8 K RON | |
| 59 | 59.ANDOR WOODWORKS SRL▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -3,9 K RON | |
| 60 | 60.ALT CRAFT ZONE SRL▼ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -9,3 K RON | |
| 61 | 61.TAD & LO LEMN SRL-D▲ 20 | Municipiul Gherla, Cluj | 1— | — | -12,5 K RON | |
| 62 | 62.LAVI&NICU FOREST S.R.L.▼ 31 | Sat Someşu Rece, Comuna Gilău, Cluj | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -105,7 K RON | |
| 63 | 63.EDWARD WORLD & WOOD S.R.L.▼ 19 | Sat Someşu Rece, Comuna Gilău, Cluj | 10,0% | 0,0% | -15,1 K RON | |
| 64 | 64.TRANSILVANIA HOLZ S.R.L.▼ 33 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 26,5 K RON | |
| 65 | 65.NICU MARTA LEMN S.R.L.▼ 21 | Sat Someşu Rece, Comuna Gilău, Cluj | 10,0% | 0,0% | -5,6 K RON | |
| 66 | 66.HAMADY WALD S.R.L.▼ 22 | Sat Dealu Negru, Comuna Călăţele, Cluj | 10,0% | 0,0% | -481 RON | |
| 67 | 67.C&A MUNPROD FOREST S.R.L.▼ 23 | Sat Valea Ierii, Comuna Valea Ierii, Cluj | 10,0% | 0,0% | -5,6 K RON | |
| 68 | 68.DODEA FOREST FERSA S.R.L.▼ 24 | Sat Plopi, Comuna Valea Ierii, Cluj | 10,0% | 0,0% | -14,6 K RON | |
| 69 | 69.PROD CARY & ANIS S.R.L.▼ 25 | Sat Valea Ierii, Comuna Valea Ierii, Cluj | 10,0% | 0,0% | -25,8 K RON | |
| 70 | 70.MOTANU COMPFOREST S.R.L.▼ 26 | Sat Someşu Rece, Comuna Gilău, Cluj | 10,0% | 0,0% | -38 K RON | |
| 71 | 71.BDA WOOD FOREST S.R.L.▼ 27 | Sat Someşu Rece, Comuna Gilău, Cluj | 10,0% | 0,0% | -16,2 K RON | |
| 72 | 72.MADERAS LARETTA S.R.L.▲ 9 | Sat Răchitele, Comuna Mărgău, Cluj | 1— | — | -45 K RON | |
| 73 | 73.WOOD INDUSTRY BUILDING S.R.L.▼ 29 | Sat Cuzdrioara, Comuna Cuzdrioara, Cluj | 10,0% | 0,0% | 12,7 K RON | |
| 74 | 74.ARBOART S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | — | -29 K RON |
| 75 | 75.PLESILVA COMTRANS IMPEX SRL▼ 31 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 10,0% | 0,0% | -120 K RON | |
| 76 | 76.BANDY & L DESIGN S.R.L.▼ 32 | Sat Sic, Comuna Sic, Cluj | 10,0% | 0,0% | -36,9 K RON | |
| 77 | 77.FABRICA DE MOBILA SALAJANA SRL▲ 4 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 0— | — | -4,4 K RON | |
| 78 | 78.ELIM PRODUCTIE SI SERVICII SRLnou | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 0— | — | 0 RON | |
| 79 | 79.MERCH COM SRL▲ 2 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 0— | — | -304 RON | |
| 80 | 80.CEPANU PRODCOM SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0— | — | 0 RON | |
| 81 | 81.HYDALGO SRL= | Sat Scrind-Frăsinet, Comuna Mărgău, Cluj | 0— | — | 0 RON | |
| 82 | 82.GP JOSENI IMPORT EXPORT SRL▼ 1 | Comuna Savadisla, Cluj | 0— | — | -350 RON | |
| 83 | 83.VIOARA IMPORT EXPORT SRL▼ 2 | Comuna Călăţele, Cluj | 0— | — | 0 RON | |
| 84 | 84.PADUREA VERDE PRODIMPEX SRL▼ 40 | Comuna Poieni, Cluj | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | -17,3 K RON | |
| 85 | 85.MAT FOREST SRL▼ 4 | Comuna Călăţele, Cluj | 0— | — | -8,2 K RON | |
| 86 | 86.ELDUM FOREST SRL▼ 5 | Sat Poiana Horea, Comuna Beliş, Cluj | 0— | — | 3,8 K RON | |
| 87 | 87.MOLDACOR SRL▼ 6 | Sat Bucea, Comuna Negreni, Cluj | 0— | — | 0 RON | |
| 88 | 88.PREST WOODMOB SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0— | — | 0 RON | |
| 89 | 89.ZONA NATURALA SRL▼ 8 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 0— | — | 496 RON | |
| 90 | 90.COMUN IMPEX 2004 SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0— | — | 0 RON | |
| 91 | 91.MARIOLIV PRODCOM SRL▼ 10 | Sat Călăţele, Comuna Călăţele, Cluj | 0— | — | 0 RON | |
| 92 | 92.OVY & ROXY SRL▼ 11 | Sat Rogojel, Comuna Săcuieu, Cluj | 0— | — | 0 RON | |
| 93 | 93.ELDARA LEMN SRL▼ 12 | Sat Buneşti, Comuna Mintiu Gherlii, Cluj | 0— | — | 29 RON | |
| 94 | 94.FAM OCTA SRL▼ 13 | Sat Călăţele, Comuna Călăţele, Cluj | 0— | — | 0 RON | |
| 95 | 95.ORTOPLAN SRL▼ 14 | Sat Dealu Negru, Comuna Călăţele, Cluj | 0— | — | 0 RON | |
| 96 | 96.CRC ENERGY ADVISORS S.R.L.▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0— | — | 36,1 K RON | |
| 97 | 97.ALIN & RAUL COMERT SRL▼ 16 | Sat Finişel, Comuna Savadisla, Cluj | 0— | — | 0 RON | |
| 98 | 98.ARDEALUL LEM SRL▼ 54 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | -327,7 K RON | |
| 99 | 99.ARIS & ARIANA SRL▼ 18 | Sat Buneşti, Comuna Mintiu Gherlii, Cluj | 0— | — | -1,7 K RON | |
| 100 | 100.MURESAN & BURCUTEAN SRL-D▼ 19 | Sat Cîţcău, Comuna Cîţcău, Cluj | 0— | — | 0 RON |