COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri, București după angajați în 2016

532 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 3.248. Pragul de intrare în top este 6, iar liderul atinge 399.

FirmăAngajați
T.M.U.C.B. SA=399▼ 8,7 %
BAC SYSTEM CONSULT&CONSTRUCT SRL=360▲ 25,4 %
TRUSTUL PENTRU SERVICII CU UTILAJE DIVERSE SRLnou318▼ 30,6 %
RECON SI DOJE SRL▼ 1264▼ 2,2 %
FORETIS INJECT SRL▲ 308117—
SBR SOLETANCHE BACHY FUNDATII SRL▼ 295▲ 6,7 %
MEGA EDIL AG S.R.L.▼ 179▲ 2,6 %
TRYLON TSF SRL▼ 378▼ 4,9 %
INSERT LINE CONSTRUCTING SRL▲ 358▲ 23,4 %
FREYROM SA▼ 256▼ 16,4 %
GLOBAL BEAUTY TRADE SRLnou48▲ 2.300 %
GEOSOND SA▲ 1450,0%
GIP GRUP S.R.L.▼ 345▼ 10 %
TEHNOLOGIE ŞI PRESTĂRI CU SISTEME DE UTILAJE TERASIERE SRL▲ 842▲ 75 %
GYVY COMPANY 94 SRL▼ 138▼ 13,6 %
M&T GROUP DECISIV SRL▲ 20038▲ 3.700 %
BEGA UTILAJE CONSTRUCTII SA▼ 736▼ 28 %
FORTIS STEEL INTERNATIONAL S.R.L.▲ 136▲ 28,6 %
BAUER ROMANIA SRL▼ 335▼ 7,9 %
GRIT CONSTRUCTII LUCRARI SPECIALE S.R.L.nou33▲ 50 %
TERRAFORM SRL▼ 631▼ 26,2 %
FORADEX DRILLING S.A.▼ 1531▼ 55,7 %
WEBSKILLZ SRLnou31—
STIZO FUNDATII SPECIALE SRL▼ 6300,0%
IZOSERV CONSTRUCT SRL▼ 530▲ 15,4 %
PREDA COM TRANS IMPEX SRL▲ 126▲ 13 %
STIZO LUCRARI SPECIALE SRL=25▲ 8,7 %
RUE ALSAC SRL▲ 524▲ 20 %
DANISAT DEVELOPMENT SRL▲ 624▲ 41,2 %
MADCON SERV SRL▼ 823▼ 4,2 %
UNION GENERAL CONSTRUCT SA▼ 923▼ 4,2 %
SALES DOOR SRL▲ 6123▲ 360 %
TILIB SA▼ 2422▼ 57,7 %
UTIL GRANT SRL▼ 720▼ 13 %
EVENSTRUCT SRL▲ 4620▲ 233,3 %
PRODAC SRL▼ 1418▼ 25 %
DENA SERV SRL▼ 1017▼ 26,1 %
KELLER GEOTEHNICA SRL▲ 316▲ 14,3 %
CONFORT 93 SRL▲ 1015▲ 25 %
CLIMA INSTAL COMPANY SRL▼ 515▼ 11,8 %
DUMANIM IMPEX SRL=15▲ 7,1 %
HESTIA PROTECTION SRL▲ 1215▲ 36,4 %
INDUSTRIAL SCAFFOLDING SERVICES GROUP SRL▼ 2115▼ 37,5 %
EXTREM CONSTRUCT S.R.L.▼ 3140,0%
COSMESCU FOR SRL▼ 114▲ 7,7 %
EDY-CON SRL▲ 1214▲ 40 %
SOLID METAL CONSTRUCT SRL▲ 1514▲ 55,6 %
ROM - HIRE SRL▼ 4130,0%
NEOCONSTRUCT COMSERV SRL▼ 1713▼ 40,9 %
RO UTILAJE SERVICII SRL▼ 1013▼ 13,3 %
TERMO CROS CONSULTING CONSTRUCT SRLnou13—
AGIL CONSTRUCT SRL▼ 3120,0%
HIDROGEOFOR SRL▼ 2612▼ 47,8 %
ESCAPE GROUP SRL▼ 5120,0%
FIONA CONSTRUCT SRL▲ 312▲ 20 %
PRO PLASTERS CONSTRUCT SRLnou12—
RIGGING FACTORY S.R.L.▼ 3110,0%
GRUP ASCLEPIOS SRL▲ 3511▲ 120 %
AMARCO QUALITY COM SRL▼ 111▲ 10 %
BETMOBIL SRL▼ 1111▼ 8,3 %
RADICAL INSTAL SOLUTIONS SRLnou11—
GEOTHERM DISTRIBUTION S.A.▼ 1811▼ 15,4 %
UTIL MARIK SRL▼ 910▼ 9,1 %
METALIC CONCRET CONSTRUCT SRL▼ 6100,0%
DK PRODUCTION ADVERTISING & SERVICES SRL▼ 2110▼ 23,1 %
STATIA DE UTILAJ TRANSPORT - ARCOM SA▼ 129▼ 18,2 %
APODIS TRANS INTERNATIONAL SRL▼ 29▲ 12,5 %
DAF & G CONSTRUCT SRL▼ 690,0%
MONDO CONSTRUCT LUX SRL▲ 619▲ 200 %
COVER AMENAJĂRI SRL▼ 59▲ 12,5 %
SAFE CONSTRUCT TREND SRL▲ 599▲ 200 %
TERRAFORM AG SRLnou9—
BRENDAN CONSTRUCT SRLnou9—
NORD HIRE AG S.A.▼ 398▼ 52,9 %
DIANA A.G.B. CONSTRUCT SRL▼ 1080,0%
ROMCO SPEED SRL▲ 178▲ 60 %
MILENIU CONSTRUCT GRUP SRL▼ 1280,0%
BLUE WIND SRL▲ 38▲ 33,3 %
GRINDER BUSINESS SRL▲ 28▲ 33,3 %
CITY GLASS CONSTRUCTION SRL▲ 338▲ 100 %
AVATI CONSTRUCT SRL▲ 127▲ 40 %
GEMA CONS 2001 SRL▼ 870,0%
EUROSTAR CONSTRUCT SRL▼ 970,0%
CONSTRUCŢII GENERALE OLTENIA SRL▲ 467▲ 133,3 %
CELEST COMSERV SRL▼ 1170,0%
R.V.C. EXPERT CONSTRUCT SRL▼ 1270,0%
DAMISA CONSTRUCTII SI MATERIALE SRL▼ 67▲ 16,7 %
GRUP DE CONSTRUCTII F.S. SRL▼ 760,0%
CBC PROD CONSTRUCT SRL▼ 860,0%
TEOHARI SERV SRL▼ 256▼ 25 %
ALFA PLAN CONSTRUCT SRL▼ 1060,0%
BUSE CONSTRUCT INVEST SRL▲ 16▲ 20 %
TECHNIC INVEST GROUP CONSTRUCT SRL=6▲ 20 %
ATC ECHO GROUP SRL▼ 206▼ 14,3 %
GPC ACOPERIS METALIC S.R.L.▲ 666▲ 200 %
REAL - CASA PROJECT SRL▲ 656▲ 200 %
TECHSET SOLUTION SRL▼ 236▼ 14,3 %
ION WOLLA PROD SRL▲ 326▲ 100 %
BEBYM ACTIV SRL▼ 66▲ 20 %
MBI GRUP PANTOCRATOR S.R.L.▼ 386▼ 33,3 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci