COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Bistrița-Năsăud după angajați în 2025

618 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.358. Pragul de intrare în top este 5, iar liderul atinge 68.

FirmăAngajați
LORDINU SRL=68▼ 21,8 %
ETRO BUILDING SRL=62▼ 6,1 %
TERRAFAN TOUR SRL=500,0%
GRAND HOTEL COROANA S.R.L.=47▲ 9,3 %
DIANA MDI INTERNATIONAL SRL=32▼ 3 %
GOURMET CRAFT S.R.L.nou30—
AURORA-SZ SRL=290,0%
SEVEN EVENTS S.R.L.▼ 228▼ 9,7 %
FLAMENCO H & R SRL▼ 228▼ 3,5 %
HEBE SA=25▲ 8,7 %
TRANSORBATIKA SRL▼ 125▲ 8,7 %
JACQUELINE MARRIAGE SRL▼ 324▼ 4 %
COR-ADYANA SRL=22▲ 10 %
PENSIUNEA HUBERTUS COM SRL▲ 10821▲ 600 %
INTEGRAL SERVICE-TRIFAN SRL▼ 2200,0%
CATERING ARDEAL S.R.L.▲ 220▲ 11,1 %
PANLACTO-VICTOCRIS SRL▲ 119▲ 5,6 %
CASA BISTRITEANA SRL▲ 419▲ 11,8 %
MEGAPARK FRATELLI SRL▼ 318▼ 5,3 %
RUSTIKA S.R.L.▼ 2180,0%
INTER PRAKTIKAL SRL▲ 10118▲ 500 %
CODRISOR TURISM S.R.L.▼ 4180,0%
TRADITIONAL NICOM SRL▲ 2217▲ 70 %
NICO PET CORAL SRL▼ 817▼ 10,5 %
ROSER HOUSE SRL▼ 1217▼ 15 %
NUTRITION CARE TRADITION S.R.L.▲ 617▲ 30,8 %
GUSILV INSTAL SRL▲ 3716▲ 128,6 %
BASC TURTRANS SRL▼ 4160,0%
NECOLORY COM SRL▼ 515▼ 6,3 %
SEMCO SHOP COM SRL▼ 3150,0%
ALLEGRIA EUROPE S.R.L.▼ 4150,0%
ADRIANCONS SRL▼ 215▲ 7,1 %
ASGARD PRIM S.R.L.▲ 414▲ 16,7 %
LILI'S FOOD S.R.L.▼ 214▲ 7,7 %
IAMAMORI SRL▼ 1114▼ 12,5 %
TURTICA MAGICA SRL▲ 114▲ 16,7 %
REGINA SRL▼ 5130,0%
CARAIMAN EXPRESS S.R.L.▲ 2113▲ 62,5 %
VRAJA MARII COM SRL▼ 1713▼ 23,5 %
TIAPANICRIS SRL▼ 313▲ 8,3 %
MARCU & JOHN SRL▼ 2912▼ 42,9 %
LIVRADOM BISTRITA SRLnou12—
DANSING CLUB SRL▼ 1112▼ 7,7 %
BURGER SHACK SRL▼ 4110,0%
DAILY COFFEE S.R.L.▲ 711▲ 22,2 %
BESTFOOD BISTRIŢA S.R.L.▼ 6110,0%
A.B. CONSULTING SRL▼ 710▼ 9,1 %
ZIO FRANCESCO SRL▼ 3100,0%
MEGAPARK QUALITY S.R.L.▲ 310▲ 11,1 %
MEDIA CONCEPT SRL▼ 1010▼ 9,1 %
BESTFOOD OIL BISTRIŢA S.R.L.▼ 1110▼ 9,1 %
COMPLEX DECEBAL S.R.L.▼ 7100,0%
CORA SRL▼ 8100,0%
PAVSIG COMPANY SRL▼ 290,0%
COMGIRIUS SRL▼ 109▼ 10 %
BENOVIEN SRL▼ 490,0%
REZISTENTA SRL▼ 129▼ 10 %
BISTRAW FAMILY HUB S.R.L.nou9—
COMPLEX TURISTIC GRĂDINA EDENULUI SRL▲ 879▲ 350 %
IZVORUL DE LA LUNCA SRL▼ 890,0%
HIPPARION SRL▼ 280,0%
CRESCENT CLUB SRL▼ 178▼ 20 %
PERLA CORMAITEI SRL▼ 118▼ 11,1 %
DALIAN'S PUB SRL=8▲ 14,3 %
SOFIA & TIMEA SRL▼ 680,0%
TIPICA CUCINA TOSCANA SRL▼ 28▲ 14,3 %
ADAMS TARCHOUNE S.R.L.▼ 158▼ 11,1 %
ELMAR FAMILY BUSINESS S.R.L.▲ 178▲ 60 %
EMERIT FOOD S.R.L.▲ 57▲ 16,7 %
IDEAL CONFORT SERVICE SRL▲ 157▲ 40 %
SIRENA SRL▼ 770,0%
TIS TEAM SRL▼ 137▼ 12,5 %
MIDICOM CINCIN S.R.L.▼ 970,0%
CABANA BRADULUI SERV SRL=7▲ 16,7 %
THERMO IZOSYSTEM SRL▼ 160,0%
BIOECOMET SRL▼ 126▼ 14,3 %
ROLLIN SMOKE S.R.L.nou6—
HUMMELL IMPEX SRL▲ 76▲ 20 %
BN VULTURUL COLIBITA S.R.L.▼ 156▼ 14,3 %
VILLA LATINA SRLnou6▲ 20 %
ALPIN PASS SRL▲ 46▲ 20 %
RAUL ROZMARIN S.R.L.nou6—
MELESANA SRL▼ 960,0%
LINYUAN SRL▼ 1060,0%
LORIN GUEST HOUSE S.R.L.▼ 1160,0%
ONE SIP CAFFEE S.R.L.▲ 165▲ 25 %
MARCOS UNIC PRODUCT S.R.L.▼ 250,0%
LORTIBIS IMPEX SRL▲ 145▲ 25 %
GRILL-BREND COM SRL▼ 450,0%
PRO INVEST COSTAN SRL▲ 125▲ 25 %
HOMEI WELLNESS SRL▼ 175▼ 16,7 %
OHNO FOOD S.R.L.▲ 305▲ 66,7 %
PERMANTO SRL▼ 850,0%
ELMANORR FOOD S.R.L.▼ 205▼ 16,7 %
MAT HOSPITALITY GROUP S.R.L.nou5—
CAFEGIU VGI SRL▼ 1150,0%
RESORTEX FINE S.R.L.nou5—
MILCRISSALE NAG S.R.L.▲ 485▲ 150 %
MEDUSA LOUNGE CAFFE S.R.L.▲ 2975—
FANTASY CRIS SRL▼ 365▼ 28,6 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci