COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Bistrița-Năsăud după angajați în 2012

427 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.096. Pragul de intrare în top este 3, iar liderul atinge 84.

FirmăAngajați
LORDINU SRL=84▲ 20 %
HOTEL COROANA DE AUR SRL=78▲ 34,5 %
COROANA TOURISM COMPANY SRL▲ 161▲ 32,6 %
HEBE SA▼ 150▼ 12,3 %
BISTRITA SA=44▲ 2,3 %
FLAMENCO H & R SRL▲ 129▼ 9,4 %
YOROGO CAFE SRL▲ 1628▲ 154,6 %
ONIPREST INTERNATIONAL S.R.L.▼ 227▼ 18,2 %
TONIGHT SRL▼ 126▲ 13 %
DORIS AGROCONS SRL▼ 225▲ 8,7 %
UNIREA IUGA COMPANY SRLnou23—
TERRAFAN TOUR SRL▼ 118▲ 12,5 %
TRANSORBATIKA SRL▼ 2160,0%
SEMCO SHOP COM SRL▲ 216▲ 23,1 %
ADRIANCONS SRL▼ 116▲ 14,3 %
BANU PROD.COM. SRL▲ 712▲ 9,1 %
BIOECOMET SRL=120,0%
TISCONCEPT SRL▼ 1120,0%
DECORSEPT CONSTRUCT SRL▼ 2120,0%
TURTICA MAGICA SRL▲ 3612▲ 140 %
PRESTOCIM SRL▼ 4120,0%
BUSINESS TRAVEL CONNECTION SRLnou12—
BENOVIEN SRL▲ 1311▲ 37,5 %
SIRENA SRL▲ 411▲ 10 %
IZVORUL LUNCA SERVCOM SRL▼ 1411▼ 31,3 %
COMPLEX-RESTAURANT-HOTEL-BAR SRL▲ 1010▲ 25 %
CORA SRL▼ 410▼ 9,1 %
ALFA SRL=100,0%
COMPLEX DECEBAL S.R.L.▼ 1210▼ 16,7 %
INTEGRAL SERVICE-TRIFAN SRL▼ 2100,0%
COR-ADYANA SRL▼ 1410▼ 16,7 %
OLD HOUSE SRL▲ 1110▲ 42,9 %
SIM-ADY SRL▲ 39▲ 12,5 %
LINYUAN SRL▲ 139▲ 50 %
CRESCENT CLUB SRL▲ 129▲ 50 %
UNIVERS TRANS SRL▼ 138▼ 27,3 %
VIORICA COMSERV SRL▲ 108▲ 33,3 %
OCTOGON SERV SRL▲ 188▲ 60 %
DANSING CLUB SRL▼ 68▼ 11,1 %
REZISTENTA SRL▲ 78▲ 33,3 %
PENSIUNEA DECORALE SRL▼ 580,0%
KEO'O MIX SRLnou8—
REGINA SRL▲ 47▲ 16,7 %
AURORA-SZ SRL▼ 87▼ 12,5 %
PENDULA SRLnou70,0%
NICOLE IMEX SRL▲ 1897—
POWER RING PRODIMPEX SRL▲ 1887—
TRARODANA COM SRL▼ 207▼ 30 %
GRIGORIO-MERY COM SRL▼ 267▼ 36,4 %
BRICIU M. SRL▼ 37▲ 16,7 %
GIGI PRODCOM SRL▲ 376▲ 100 %
CALIMANI SRLnou6▲ 50 %
PANLACTO-VICTOCRIS SRL▲ 146▲ 50 %
NECOLORY COM SRL▼ 116▼ 14,3 %
TIAPANICRIS SRL▼ 276▼ 40 %
LORTIBIS IMPEX SRL▼ 136▼ 14,3 %
TEONELIS AGROTURISM SRL▲ 316▲ 100 %
AMA VENDICE SRL▼ 26▲ 20 %
CARMOND CLUB SRLnou6—
HIPPARION SRL▲ 75▲ 25 %
PLATANUS COM SRL▼ 550,0%
LARI VIO PROD SRL▲ 265▲ 66,7 %
CABANA BRADULUI SERV SRL▲ 255▲ 66,7 %
PARMENIDE SRL▼ 175▼ 16,7 %
TRAIANUS SRL▲ 585▲ 150 %
PAMI DOMEMAN SRL▲ 225▲ 66,7 %
CLAUDIU & LIA SRL▼ 1150,0%
ZIMED & DENY SRL▲ 205▲ 66,7 %
CHAMPS WHITE SRLnou5—
FLOPARO SRLnou5—
PENSIUNEA SONIA & ROP SRLnou5—
GETASCOM SRL▼ 540,0%
EIFEL COM SRL▼ 640,0%
SEGMATI PRODCOM SRL▲ 144▲ 33,3 %
YAMATHA COM SRL▼ 840,0%
TRANS-AMERICANUL SRL▲ 474▲ 100 %
ELIOMELISA SRL▼ 1040,0%
ANERTI-VENTURE SRL▼ 1140,0%
EL'ARENAL SRL▼ 1240,0%
VALSEB UNIC SRL▼ 1340,0%
BODIPARK SRL▼ 1440,0%
MARIDAN COMPANY SRLnou4—
SPERMEZAN SRL▼ 274▼ 20 %
APOLLO SRL▼ 374▼ 33,3 %
RED POINT MANAGEMENT SRL▲ 34▲ 33,3 %
ARINIS COLIBITA SRL▼ 1940,0%
CAFE MIA SRL▼ 314▼ 20 %
GIRIGAN TOUR SRL=4▲ 33,3 %
MIW VRANCEANA SRL▼ 14▲ 33,3 %
TEENCRIS BOEMIA SRL▼ 2340,0%
BULEVARD LOUNGE SRL▼ 354▼ 20 %
LADY D & SEBY SRL▼ 44▲ 33,3 %
BORGO BEER SRL▼ 54▲ 33,3 %
MEGAPARK FRATELLI SRLnou4▲ 300 %
LOUNGE VILLPUB SRLnou4—
ANYS FIN COM SRLnou4—
MARMARIS TRANSILVANIA SRLnou4—
LIANA SRL▼ 3140,0%
LAZA ROBERT & CO SRLnou4—
VISINUL SRL▲ 693▲ 200 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci