Top 100 firme — Activități profesionale, Argeș după angajați în 2011
1.356 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.632. Pragul de intrare în top este 6, iar liderul atinge 99.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CD SOFA EURO 07 SRL▲ 15 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 99▲ 350 % | ▲ 350 % | 382,9 K RON | |
| 2 | 2.IMAGE QUALITY CONTROL DIVISION SRL▲ 29 | Sat Sboghiţeşti, Comuna Nucşoara, Argeş | 94▲ 683,3 % | ▲ 683,3 % | 185,3 K RON | |
| 3 | 3.INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU BIOTEHNOLOGII ÎN HORTICULTURĂ ŞTEFĂNEŞTI-ARGEŞ▼ 1 | Oraş Ştefăneşti, Argeş | 78▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 5,4 mil. RON | |
| 4 | 4.IMAGE QUALITY AND TEHNOLOGY SRLnou | Sat Sboghiţeşti, Comuna Nucşoara, Argeş | 61— | — | 0 RON | |
| 5 | 5.GEOTER PROIECT SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 47▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 6 | 6.CONSULT TOPO PROIECT SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 45▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 256,5 K RON | |
| 7 | 7.PROFESSIONAL RAFISERV PROJECT MANAGEMENT SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 42▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 534 K RON | |
| 8 | 8.PROIECT ARGES S.A.▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 40▼ 54 % | ▼ 54 % | 13,3 K RON | |
| 9 | 9.BACSI INVESTMENT GROUP SRL▲ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 40▲ 122,2 % | ▲ 122,2 % | 16,2 K RON | |
| 10 | 10.SIGMA SERVICES INTERNAŢIONAL SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 38▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 428,5 K RON | |
| 11 | 11.ALFRID SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 33▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 405,8 K RON | |
| 12 | 12.EFTIMEX GRUP SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 290,0% | 0,0% | 2,9 K RON | |
| 13 | 13.FULGA GLOBAL AVT SRL▼ 3 | Oraş Ştefăneşti, Argeş | 290,0% | 0,0% | 7,3 K RON | |
| 14 | 14.EUROTEHNIC INDUSTRIES SRL▲ 49 | Municipiul Piteşti, Argeş | 28▲ 300 % | ▲ 300 % | 290,3 K RON | |
| 15 | 15.OVITIN EUROCONSTRUCT SRL▲ 16 | Municipiul Piteşti, Argeş | 28▲ 133,3 % | ▲ 133,3 % | 420,4 K RON | |
| 16 | 16.GLOBAL STAR 2001 SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 250,0% | 0,0% | 93,4 K RON | |
| 17 | 17.OVITIN ENTERPRISE SA▼ 9 | Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş | 25▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -3 mil. RON | |
| 18 | 18.GEOMAR YLY OIL SRL▼ 3 | Sat Moşoaia, Comuna Moşoaia, Argeş | 230,0% | 0,0% | 15,4 K RON | |
| 19 | 19.INTER PREST CONSULTING SRL▲ 21 | Municipiul Piteşti, Argeş | 22▲ 120 % | ▲ 120 % | -148,1 K RON | |
| 20 | 20.MID INSTALL 2003 SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 20▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 363,4 K RON | |
| 21 | 21.ANC CONSULT INVEST SRL▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 20▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 5,6 K RON | |
| 22 | 22.CER CLEANING EQUIPMENT SRL▼ 1 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 20▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 236,9 K RON | |
| 23 | 23.OVITIN CND AG SRLnou | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 20— | — | — | 177,2 K RON |
| 24 | 24.WELD MILDIN CND SRL▲ 7 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 19▲ 58,3 % | ▲ 58,3 % | 206,3 K RON | |
| 25 | 25.ESENSE REAL OIL SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 190,0% | 0,0% | 19,7 K RON | |
| 26 | 26.SPIDER HOLDING SRL▼ 4 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 17▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 102,7 K RON | |
| 27 | 27.ROMARG PROIECT CENTER SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 17▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 7,9 K RON | |
| 28 | 28.MANOLO AUTO ZOB SRLnou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 16▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | -258,7 K RON | |
| 29 | 29.ROMPROIECT-GRUP SRL▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 160,0% | 0,0% | 15,8 K RON | |
| 30 | 30.AUTO NO PROBLEME 2004 SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 16— | — | -65,2 K RON | |
| 31 | 31.MEDA RESEARCH SRL▼ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 16▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 11 K RON | |
| 32 | 32.GLOBAL ANALYSIS DESIGN & CONSULTING SRL▲ 15 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 16▲ 77,8 % | ▲ 77,8 % | 34,9 K RON | |
| 33 | 33.PREST QUALITY AUTO LCV SRL▲ 81 | Municipiul Piteşti, Argeş | 15▲ 275 % | ▲ 275 % | 93,2 K RON | |
| 34 | 34.IDEA-GROUP SRL▲ 6 | Sat Budeasa Mica, Comuna Budeasa, Argeş | 14▲ 40 % | ▲ 40 % | 255,6 K RON | |
| 35 | 35.PROIECT INFRA 2005 SRL▼ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 14▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 379,4 K RON | |
| 36 | 36.A.T.M.A.N. LOCATION SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 13▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | -235,6 K RON | |
| 37 | 37.PRUDENŢIAL STANDARD SRL▲ 692 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 13— | — | 2,5 K RON | |
| 38 | 38.CENTRUL DE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ RUTIERĂ SRL▼ 11 | Municipiul Piteşti, Argeş | 130,0% | 0,0% | 40,8 K RON | |
| 39 | 39.COMPAGNIE DES CREATEURS SRLnou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 12▼ 25 % | ▼ 25 % | -43,5 K RON | |
| 40 | 40.PARTNER-CRS QUALITY CONTROL SRL▼ 15 | Municipiul Piteşti, Argeş | 12▼ 20 % | ▼ 20 % | 53,4 K RON | |
| 41 | 41.ARGIF PROIECT SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 11▲ 10 % | ▲ 10 % | 122,2 K RON | |
| 42 | 42.PROINVEST DESIGN COMP SRLnou | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 110,0% | 0,0% | 561,9 K RON | |
| 43 | 43.VIVA CONSULT SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 11▲ 10 % | ▲ 10 % | 109,9 K RON | |
| 44 | 44.INFO EMAROM CONSULTING SRL▲ 27 | Oraş Mioveni, Argeş | 11▲ 83,3 % | ▲ 83,3 % | -59,3 K RON | |
| 45 | 45.IMOBIX TOPO PROJECT SRL▼ 18 | Municipiul Piteşti, Argeş | 11▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 2,2 K RON | |
| 46 | 46.APĂ CANAL PREST SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 11— | — | — | 24,4 K RON |
| 47 | 47.RO INSTAL MUNTENIA SRL▼ 16 | Municipiul Piteşti, Argeş | 10▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 7,6 K RON | |
| 48 | 48.ATLAS SURVEY SRL▼ 12 | Municipiul Piteşti, Argeş | 10▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 171,1 K RON | |
| 49 | 49.PROMSTAL GRUP SRL▼ 9 | Oraş Mioveni, Argeş | 100,0% | 0,0% | -573,4 K RON | |
| 50 | 50.CMG CONSTRUCT INSTAL GRUP SRL▲ 3 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 10▲ 25 % | ▲ 25 % | 2,6 K RON | |
| 51 | 51.LORTEP ADVA OIL SRL▼ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 10▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | -42,2 K RON | |
| 52 | 52.BETARM SRL▼ 16 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | -55,6 K RON | |
| 53 | 53.ATVA SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 9▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 91,1 K RON | |
| 54 | 54.METRO COPAR PRECIZIA SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 85,9 K RON | |
| 55 | 55.FILDAS CATENA S.R.L.▲ 59 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9▲ 125 % | ▲ 125 % | 32,1 K RON | |
| 56 | 56.ACKO INVESTMENTS SRL▼ 3 | Oraş Ştefăneşti, Argeş | 9▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 203,5 K RON | |
| 57 | 57.GEOSTAR CADASTER GRAFIC SRL▲ 6 | Sat Albeştii Ungureni, Comuna Albeştii de Argeş, Argeş | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | -77,4 K RON | |
| 58 | 58.SERIOUS BUSINESS 2003 SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 9▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 48,2 K RON | |
| 59 | 59.ATIS CONTROL & CO SRL▼ 12 | Municipiul Piteşti, Argeş | 90,0% | 0,0% | 21 K RON | |
| 60 | 60.ALOA COSY ING SRL▲ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 10,5 K RON | |
| 61 | 61.ALEX-MIRA SRL▲ 2 | Oraş Mioveni, Argeş | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 5,7 K RON | |
| 62 | 62.EVAL EXPERT SRL▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 80,0% | 0,0% | 111,6 K RON | |
| 63 | 63.LORIDAN SOFTING SRL▲ 27 | Municipiul Piteşti, Argeş | 8▲ 60 % | ▲ 60 % | -45,3 K RON | |
| 64 | 64.DANATIS 2000 SRLnou | Comuna Bascov, Argeş | 8▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 85,7 K RON | |
| 65 | 65.ARSENAL MARKETING & PROMOTION SRL▼ 29 | Municipiul Piteşti, Argeş | 8▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | 48,4 K RON | |
| 66 | 66.DNN TEAM CONSULTING SRL▼ 13 | Comuna Dîrmăneşti, Argeş | 80,0% | 0,0% | 22,6 K RON | |
| 67 | 67.PROSILVA GEOTOP SRL▼ 14 | Municipiul Piteşti, Argeş | 80,0% | 0,0% | -94,6 K RON | |
| 68 | 68.COFRAROM S.S.M. CONSULTING SRL▲ 46 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 8▲ 100 % | ▲ 100 % | 9,7 K RON | |
| 69 | 69.APOMAR CONSULTING 2005 SRL▼ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 407,1 K RON | |
| 70 | 70.SANERO COMPOSITES SRL▼ 23 | Municipiul Piteşti, Argeş | 8▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 10,5 K RON | |
| 71 | 71.JMG INSTAL GAZ CONFORT SRL▼ 18 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 80,0% | 0,0% | 4,4 K RON | |
| 72 | 72.ULMACONT FINANCE SRLnou | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 8— | — | — | 24 K RON |
| 73 | 73.GALAXI MEDIAPROD SRL▼ 20 | Municipiul Piteşti, Argeş | 80,0% | 0,0% | -118,9 K RON | |
| 74 | 74.NOVA BUILDING SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 216,5 K RON | |
| 75 | 75.GENERAL SYSTEM AUDIT SRL▲ 15 | Municipiul Piteşti, Argeş | 7▲ 40 % | ▲ 40 % | 315,9 K RON | |
| 76 | 76.INTEREXPERT MANAGEMENT 2005 SRL▼ 5 | Sat Bughea de Jos, Comuna Bughea de Jos, Argeş | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 211 RON | |
| 77 | 77.TOP IMAGE SRL▼ 14 | Municipiul Piteşti, Argeş | 70,0% | 0,0% | 4,2 K RON | |
| 78 | 78.BIO BIC CLASS SRL▼ 15 | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 70,0% | 0,0% | -16,6 K RON | |
| 79 | 79.ESCULAP & CO SRL▼ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 60,0% | 0,0% | 13,8 K RON | |
| 80 | 80.INF PROCAS PROD SRL▼ 9 | Comuna Bradu, Argeş | 60,0% | 0,0% | 68,1 K RON | |
| 81 | 81.TEAM WORK SOLUTION SRL▼ 10 | Municipiul Piteşti, Argeş | 60,0% | 0,0% | 17 K RON | |
| 82 | 82.LIBERTY CONCORD SRL▲ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | -15,3 K RON | |
| 83 | 83.M.G.V. CONSULTING 2002 S.R.L.▼ 30 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6▼ 25 % | ▼ 25 % | -221,6 K RON | |
| 84 | 84.DICPROD MUNTENIA SRL▼ 44 | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 6▼ 40 % | ▼ 40 % | -52,3 K RON | |
| 85 | 85.J & E BROKERS LTD SRL▲ 315 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6▲ 500 % | ▲ 500 % | -205,6 K RON | |
| 86 | 86.SQUARE BIROU ARHITECTURA URBANISM SRL▲ 28 | Sat Rogojina, Comuna Budeasa, Argeş | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 41,1 K RON | |
| 87 | 87.CONTAB TOP EXPERT 7678 SRL▲ 3 | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 3,7 K RON | |
| 88 | 88.ULEIA ENT.S S.R.L.▼ 17 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 60,0% | 0,0% | 3,6 K RON | |
| 89 | 89.GDM AS LEGAL ADVISE SRL▼ 18 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 60,0% | 0,0% | 12,1 K RON | |
| 90 | 90.MATEMAR ZOOTEC CLAS SRL▲ 24 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 280,8 K RON | |
| 91 | 91.AMAT SELECTION S.R.L.▲ 166 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6▲ 200 % | ▲ 200 % | 2,2 mil. RON | |
| 92 | 92.CONTROL ETA SMC S.R.L.▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | -211,4 K RON | |
| 93 | 93.GDM MANAGEMENT AND CONSULTANCY SRL▲ 21 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 19,3 K RON | |
| 94 | 94.MĂRCULESCU & ASOCIAŢII SRL▼ 23 | Municipiul Piteşti, Argeş | 60,0% | 0,0% | -3,9 K RON | |
| 95 | 95.ISOPAL CONSULTING SRL▼ 24 | Municipiul Piteşti, Argeş | 60,0% | 0,0% | 2,1 K RON | |
| 96 | 96.SISTEME INTEGRATE ELECTROPNEUMATICE SRL▼ 6 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | -142,8 K RON | |
| 97 | 97.SSM PROCONSULT 2007 SRL▲ 17 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 64,1 K RON | |
| 98 | 98.BRAINUP COLLECTIVE SRL▲ 66 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6▲ 100 % | ▲ 100 % | 14,8 K RON | |
| 99 | 99.SOLAR ENERGY INTERACTIV SRL▲ 158 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6▲ 200 % | ▲ 200 % | 148,6 K RON | |
| 100 | 100.A. HAK TELECOM TEC SRL▼ 37 | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -13 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Argeș
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
360 firme · 188,1 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
8 firme · 147,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
90 firme · 136,2 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
275 firme · 89,4 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
273 firme · 77,8 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
251 firme · 76,7 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
168 firme · 64,2 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
69 firme · 53,1 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
6 firme · 45,8 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
135 firme · 44,6 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
106 firme · 29,4 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
45 firme · 18,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
186 firme · 13,4 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
53 firme · 11,8 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
21 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
11 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
11 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
25 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
9 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
11 firme · 771 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
4 firme · 615,8 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
2 firme · 450 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
11 firme · 274,1 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
2 firme · 230,7 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
1 firme · 1,4 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON