Top 100 firme — Alte activități de servicii n.c.a. după angajați în 2018
1.238 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 976. Pragul de intrare în top este 3, iar liderul atinge 58.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.Asociatia Nationala a Scafandrilor Profesionisti si Salvamarilor din Romania= | — | 58▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | — | |
| 2 | 2.R2R WORK SRL▲ 5 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 48▲ 54,8 % | ▲ 54,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 3 | 3.EXPRESS CAFFE SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 42▼ 25 % | ▼ 25 % | 1,3 mil. RON | |
| 4 | 4.LOGOS CORPORATE SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 41▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 693,5 K RON | |
| 5 | 5.DACRIS IMPEX SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 38▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 104,1 K RON | |
| 6 | 6.VETIMEX SRL▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 37▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 308,5 K RON | |
| 7 | 7.MITLIV CRANES EQUIPMENT SRL▼ 3 | Municipiul Craiova, Dolj | 340,0% | 0,0% | 380 K RON | |
| 8 | 8.CR UNI CENTER S.R.L.▲ 201 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 32▲ 3.100 % | ▲ 3.100 % | 14,6 K RON | |
| 9 | 9.ASOCIATIA UMANITARA ROMANITA▲ 508 | — | 25— | — | — | |
| 10 | 10.K-EVENT SOLUTIONS SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 22▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 525,5 K RON | |
| 11 | 11.GYEMANT SRL▼ 3 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 20▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 117,8 K RON | |
| 12 | 12.Asociatia pentru Conservarea Diversitatii Biologice▼ 1 | — | 19▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | — | |
| 13 | 13.FINE DESIGN SRL▲ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 18▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 131,3 K RON | |
| 14 | 14.EVENT STUFF CENTRAL EUROPE SRLnou | Sat Căldăraru, Comuna Cernica, Ilfov | 170,0% | 0,0% | 426,3 K RON | |
| 15 | 15.BEKAM GRUP SRL▼ 2 | Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 160,0% | 0,0% | 60,5 K RON | |
| 16 | 16.TECHNOBIT AUTOMATIZARI SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 16▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 309,6 K RON | |
| 17 | 17.PRODUCTIE SI COMERT CODITEX SRL▲ 3 | Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna | 14▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 516,8 K RON | |
| 18 | 18.M.W.R. BUCOVINA SRL▲ 2 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 130,0% | 0,0% | 152,1 K RON | |
| 19 | 19.SMART VEND SRL▲ 12 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 12▲ 50 % | ▲ 50 % | 597,6 K RON | |
| 20 | 20.INSERF SRL▲ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 11▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 175,8 K RON | |
| 21 | 21.FLIP PARTY SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 11▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 270,7 K RON | |
| 22 | 22.TEGADO INVESTMENT SRL▲ 1 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 100,0% | 0,0% | 1,2 mil. RON | |
| 23 | 23.Asociatia ActiveWatch▼ 6 | — | 9▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | — | |
| 24 | 24.COMERŢ INDUSTRIAL SRL▲ 13 | Municipiul Slatina, Olt | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 513,3 K RON | |
| 25 | 25.CSB CONSULTING SRL▲ 6 | Sat Isalniţa, Comuna Isalniţa, Dolj | 9▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 120,7 K RON | |
| 26 | 26.ART AUTOMOTIVE SRL▲ 11 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 21,6 K RON | |
| 27 | 27.D.T.G. PARTY SRL▲ 4 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 9▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 61,4 K RON | |
| 28 | 28.VERAMIR AUTO SRL▼ 12 | Municipiul Huşi, Vaslui | 9▼ 40 % | ▼ 40 % | -116,8 K RON | |
| 29 | 29.GUSTAV SRL▲ 2 | Loc. Timişu de Jos, Oraş Predeal, Braşov | 80,0% | 0,0% | 49,7 K RON | |
| 30 | 30.ANDFIL SERVICE SRL▲ 487 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 8— | — | 71,8 K RON | |
| 31 | 31.Asociatia Centrul Ecologic Green Area▲ 39 | — | 8▲ 100 % | ▲ 100 % | — | |
| 32 | 32.4 INTERNAȚIONAL ALL SEASONS SRL▼ 23 | Municipiul Oradea, Bihor | 8▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | -112,1 K RON | |
| 33 | 33.GRĂDINIȚA BUTTERFLY SRLnou | Municipiul Craiova, Dolj | 8— | — | 46,4 K RON | |
| 34 | 34.AB RADIAL PRODIMPEX SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 70,0% | 0,0% | 59,5 K RON | |
| 35 | 35.TRANSILVANIA TATTOO SRL▲ 11 | Sat Caşolt, Comuna Roşia, Sibiu | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 2,8 K RON | |
| 36 | 36.K9 SPORT & TRAINING COMPANY SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 70,0% | 0,0% | 181,1 K RON | |
| 37 | 37.TATTOOS COSTI S.R.L.= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 70,0% | 0,0% | 120 K RON | |
| 38 | 38.BORDER COLLIE RESCUE SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 70,0% | 0,0% | 405,3 K RON | |
| 39 | 39.TOP AUTO FAST SRL▲ 478 | Municipiul Craiova, Dolj | 7— | — | 12,9 K RON | |
| 40 | 40.GLOBAL BROADCASTING PRODUCER SRL▲ 169 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7▲ 600 % | ▲ 600 % | 4,6 mil. RON | |
| 41 | 41.AYAN & DANY S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 7— | — | — | -143,6 K RON |
| 42 | 42.FARES SRL▲ 28 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 14,4 K RON | |
| 43 | 43.PRO CERAMIC ART DECO SRL▼ 12 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6▼ 25 % | ▼ 25 % | -32,1 K RON | |
| 44 | 44.SERVICE COMPRESOARE SRL▲ 2 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 60,0% | 0,0% | 1,5 mil. RON | |
| 45 | 45.MIN CONS SRLnou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 6— | — | -48,1 K RON | |
| 46 | 46.PROTECT ECO PREST SRL▲ 24 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 42,8 K RON | |
| 47 | 47.AMIR SIGN SRL▼ 21 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 62,3 K RON | |
| 48 | 48.DOLCE XEMA S.R.L.▼ 35 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 6▼ 62,5 % | ▼ 62,5 % | 223,6 K RON | |
| 49 | 49.KAYRA GROOMING SRL▼ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -65,5 K RON | |
| 50 | 50.VIOLLENT TATTOO S.R.L.▲ 20 | Sat Gherceşti, Comuna Gherceşti, Dolj | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 45,1 K RON | |
| 51 | 51.TOP SAFE S.R.L.▼ 5 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 60,0% | 0,0% | 79,5 K RON | |
| 52 | 52.ALPINPREST S.R.L.▲ 465 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 6— | — | 8,4 K RON | |
| 53 | 53.POPALIFLOR SRL▲ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 78,5 K RON | |
| 54 | 54.INTERVIC SRL▲ 2 | Sat Uricani, Comuna Miroslava, Iaşi | 50,0% | 0,0% | 253 RON | |
| 55 | 55.SAFIRUL PRODCOMIMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 50,0% | 0,0% | 206 K RON | |
| 56 | 56.NIS VAS COM SRL= | Municipiul Roman, Neamţ | 50,0% | 0,0% | -48,7 K RON | |
| 57 | 57.FUNDATIA ROMANO-GERMANA▲ 75 | — | 5▲ 150 % | ▲ 150 % | — | |
| 58 | 58.PHOTOMAT SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 50,0% | 0,0% | -54,6 K RON | |
| 59 | 59.DUNLOP & D.T.P. SRL▼ 3 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 50,0% | 0,0% | -65,8 K RON | |
| 60 | 60.HARDMETAL SRL▼ 4 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 50,0% | 0,0% | 18,4 K RON | |
| 61 | 61.ANBICAT COM SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5▲ 150 % | ▲ 150 % | -48,4 K RON | |
| 62 | 62.UNA SRL▼ 16 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 312 RON | |
| 63 | 63.GVA MARCOM SRL▼ 7 | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 50,0% | 0,0% | 94,7 K RON | |
| 64 | 64.MLD GUNS SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -50,7 K RON | |
| 65 | 65.ECO BEST ACTIVE SRL▲ 5 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 60 K RON | |
| 66 | 66.BAS TRUST TEAM SRL▼ 40 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | -22,6 K RON | |
| 67 | 67.MELEK LAND S.R.L.▲ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 46,9 K RON | |
| 68 | 68.TOTAL STEEL CONNECTION SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 62,2 K RON | |
| 69 | 69.FLAVY MAR CONFORT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 5— | — | — | 144,8 K RON |
| 70 | 70.ERD SRL= | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 40,0% | 0,0% | -41,2 K RON | |
| 71 | 71.CONSART SRL▼ 25 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 222,5 K RON | |
| 72 | 72.SERV METROLOG SRL▲ 24 | Sat Nisipurile, Comuna Ulmi, Dâmboviţa | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 13,7 K RON | |
| 73 | 73.CORIONUS COM SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 40,0% | 0,0% | 15,3 K RON | |
| 74 | 74.M.G.N. UNIVERSAL SERVICE SRL▲ 58 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | -23,5 K RON | |
| 75 | 75.NINASANDOS SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 40,0% | 0,0% | 7,2 K RON | |
| 76 | 76.EXTREM TOP SERVICE SRL▲ 20 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 157,3 K RON | |
| 77 | 77.OUAI Crangunou | — | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | — | |
| 78 | 78.GIFARLO COM SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 40,0% | 0,0% | 107,5 K RON | |
| 79 | 79.NEW IDEA CONCEPT SRL▲ 17 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 120,9 K RON | |
| 80 | 80.CINERGY SRL▲ 16 | Municipiul Brăila, Brăila | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 119,1 K RON | |
| 81 | 81.ENERA SRL▼ 25 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 650 RON | |
| 82 | 82.WESTAR GOTICA MAXTEX SRL▼ 26 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | -82,8 K RON | |
| 83 | 83.PUBLIC RESEARCH SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 40,0% | 0,0% | 696,3 K RON | |
| 84 | 84.SOCIETATEA METROPOLITANA DE TRANSPORT TIMISOARA▼ 14 | — | 40,0% | 0,0% | — | |
| 85 | 85.VIBO INSTAL SRL▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,0% | 0,0% | 276,5 K RON | |
| 86 | 86.ANDARTA PEONY S.R.L.▲ 10 | Sat Feldioara, Comuna Feldioara, Braşov | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 291,5 K RON | |
| 87 | 87.CREATIVE INK SRL▲ 430 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4— | — | 38,1 K RON | |
| 88 | 88.ASOCIATIA BANATUL DE NORD▼ 18 | — | 40,0% | 0,0% | — | |
| 89 | 89.MA.MI. TASHA S.R.L.▼ 19 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 40,0% | 0,0% | -45,6 K RON | |
| 90 | 90.MISPET BRADUL SRL-D▲ 42 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 9,9 K RON | |
| 91 | 91.FLAVY MAR BGM SRL▼ 45 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 158,7 K RON | |
| 92 | 92.MOIDISTRICT SRL▲ 117 | Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj | 4▲ 300 % | ▲ 300 % | 62,9 K RON | |
| 93 | 93.PROMOTION CAMPAIGN IMAGES IN ADVERTISING SRL▲ 424 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 4— | — | 516,6 K RON | |
| 94 | 94.VORESTER ON POINT SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 4— | — | — | -22,8 K RON |
| 95 | 95.MORE THAN ART S.R.L.▲ 37 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | -39,8 K RON | |
| 96 | 96.GRB&RO EUROPEAN TRADE S.R.L.▲ 421 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 4— | — | 189,6 K RON | |
| 97 | 97.NATALY-COM SRL▼ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 30,0% | 0,0% | -37,3 K RON | |
| 98 | 98.SUNFLOWER PROD IMPEX SRL▼ 28 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 69,5 K RON | |
| 99 | 99.INTERCAR IMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | 1,7 K RON | |
| 100 | 100.LENAMAR COMPROD SRL▲ 32 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 11,2 K RON |