COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Activități de protecție și gardă după angajați în 2023

1.719 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 58.183. Pragul de intrare în top este 198, iar liderul atinge 3.305.

FirmăAngajați
SSG SELECT SOLUTIONS SRL=3.305▲ 12,2 %
CIVITAS P.S.G. S.A.=2.445▼ 10,6 %
SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL▲ 22.237▼ 0,6 %
ROMANIAN SECURITY SYSTEMS SRL▼ 12.168▼ 20,7 %
NEI DIVIZIA DE SECURITATE SRL▲ 41.833▲ 24,6 %
TMG GUARD SRL▲ 21.756▲ 17 %
BRINK'S CASH SOLUTIONS (RO) S.R.L.▼ 11.733▼ 5,6 %
SGPI SECURITY FORCE SRL▲ 31.630▲ 14,6 %
CIT ONE S.A.▲ 11.537▲ 7,3 %
TIGER SECURITY SERVICES S.A.▼ 31.444▼ 6,2 %
ELNET SECURITY SRL▲ 11.417▲ 6,1 %
RPG SECURITY CENTER SRL▲ 21.104▲ 11,6 %
BGS DIVIZIA DE SECURITATE SRL=1.100▲ 1,8 %
TETRA SISTEMS GUARD SRL▲ 10894▲ 35,3 %
CIVIS - PAZA SRL▲ 2888▲ 7,3 %
AKYLE SECURITY SRL▲ 6864▲ 25,8 %
AEK SECURITY DIVISION SRL▲ 1792▼ 1,4 %
ARGO SECURITY SRL▲ 3785▲ 13,4 %
HIGHLANDER GUARD SRL▲ 4778▲ 14,9 %
ZIP ESCORT SRL▼ 5760▼ 17,2 %
LIBRA GUARD SRL▼ 1719▼ 3,6 %
INTEGRA GUARD SRL▼ 6714▼ 20,5 %
FORCE 1 DIVIZIA DE SECURITATE SRL▲ 2679▲ 3,2 %
SENZOR GUARD SECURITY SRL▼ 5677▼ 10,1 %
VIGILENT SECURITY SRL▲ 1667▲ 2,9 %
JUSTICE SECURITY SERVICES SRL▲ 1.189663—
SECURED SR S.R.L.▲ 1.188599—
TRANSGUARD SECURITY SRL▲ 26561▲ 56,3 %
EUROPROTECT SECURITY SRL▼ 2555▼ 12,5 %
ARD RL. SECURITY SRL▼ 1541▼ 8,8 %
LEX PROTECT BUZĂU SRL▲ 5534▲ 10,3 %
IPPON MED SRL▲ 25519▲ 57,8 %
RO-ARMYSECURITY SA▲ 1511▲ 1,4 %
AMBASADOR GROUP SECURITY SRL▲ 6490▲ 9,6 %
SICURO INVEST SRL▼ 3482▼ 7 %
P.S.G. ONE SRL▲ 17471▲ 29,4 %
POLS SECURITY SRL▲ 1467▲ 0,7 %
X GUARD SECURITY SYSTEM S.R.L.▲ 9459▲ 23,4 %
PP PROTECT SECURITY SRL▼ 2447▼ 4,7 %
BMF SECURITY SERVICES SRL▲ 1442▲ 3,5 %
GUARD ONE SRL▼ 2439▼ 4,6 %
SHERIFF GUARD PROTECTION SRL▲ 17438▲ 42,2 %
REAL PROTECTION GUARD SRL▼ 1422▼ 0,7 %
D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL▲ 113417▲ 223,3 %
C.P.S. SECURITY SERVICE SRL▼ 24130,0%
GIP EST SRL▼ 13409▼ 19 %
ORION SECURITY SRL▼ 2398▲ 1,3 %
INTERGUARD GROUP SRL▼ 4395▼ 1 %
PROTECT NPG INTERVENȚII SRL▲ 18379▲ 32,1 %
CICLOPS SECURITY SRL▼ 15363▼ 27,1 %
ŞOIMUL SECURITI PROTECT SRL▲ 10360▲ 20 %
ETHOR SECURITY SRL▼ 6356▼ 6,3 %
NORD-EST SECURITY FORCE SRL▼ 6349▼ 6,2 %
ARES GUARD SRL▲ 31348▲ 45,6 %
DIALFA SECURITY SRL▼ 3343▼ 6 %
ROMGUARD PROTECT SRL▲ 10342▲ 18,3 %
ALFARO SECURITY SRL▲ 6330▲ 12,2 %
TEAM GUARD SRL▼ 7322▼ 12 %
BGS SECURITY CONTROL SRL▲ 15322▲ 19,3 %
MIG GUARD SECURITY S.R.L.▲ 1.155317—
SILNEF SECURITY SRL▼ 3316▼ 1,6 %
WGS GRAND SECURITY S.R.L.▼ 7311▼ 10,4 %
NEXUS GUARD SECURITY S.R.L.▲ 1.152310—
T.B.G. SECURITY IMPEX SRL▲ 9309▲ 12,8 %
TRAUN GUARD HMS SRL=305▲ 5,2 %
OLIMP SECURITY SRL▼ 17299▼ 19 %
FORT SECURITY SRL▼ 6295▼ 1,7 %
VIDAR GUARD S.R.L.▲ 636291▲ 2.138,5 %
DIVIZIA PAZĂ PROTECŢIE CONSULTING & SECURITY SRL▲ 8284▲ 8 %
MMA GROUP SECURITY SRL▼ 20276▼ 25 %
HYPERION GUARD S.R.L.▲ 41276▲ 54,2 %
DASKO SECURITY SRL▼ 2275▼ 0,7 %
TEHNO SECURITY SISTEM SRL▲ 44270▲ 57 %
PAZĂ OBIECTIVE ŞI INTERVENŢIE SRL▲ 7264▲ 6 %
CENTRUL RIVERGATE SRL▲ 5257▲ 2 %
METROPOLITAN SECURITY SRL▲ 79253▲ 94,6 %
ELBAMA PROTECTION SRL▼ 17253▼ 17,1 %
CYBER SECURITY SRL▲ 1251▼ 2,3 %
AZIA SECURITY SYSTEMS SRL▼ 2250▼ 4,9 %
WMC GUARD SECURITY SRL▼ 11245▼ 13,4 %
SAS TEAM S.R.L.▲ 1.134241—
KOMBAT GUARD GRUP SECURITY SRL▲ 285239▲ 397,9 %
BRONIC SECURITY SRL▼ 1238▼ 2,5 %
BGS MONITORIZARE ŞI INTERVENŢIE SRL▲ 5237▲ 1,3 %
BRIGGS GUARD SECURITY SRL▲ 9236▲ 9,8 %
PAZA SI PROTECTIE BIHOR SRL▼ 15235▼ 14,6 %
PREDATOR SECURITY SRL▲ 38234▲ 49 %
JUD PAZĂ ŞI ORDINE AG SRL▲ 10228▲ 9,1 %
NERA MURESAN SECURITY SRL▲ 2227▼ 0,9 %
DIRECTOR SPECIAL TROOPS-D.S.T. SRL▼ 16227▼ 15,9 %
NEW MAO PROTECT SRL▼ 28226▼ 23,1 %
DELGUARD SRL▼ 21218▼ 20,7 %
SOIMII GRAND SECURITY SRL▲ 2218▲ 1,9 %
TEAM FORCE SECURITY S.R.L.▲ 4217▲ 3,8 %
CITY LOCK SECURITY SRL▲ 44213▲ 43,9 %
MTS SECURITATE SRL▲ 9212▲ 9,3 %
ANUBIS SECURITY SRL▼ 67210▼ 64,2 %
AXIS SECURITY SRL▼ 14209▼ 12,9 %
ULTRA SECURITY SRL▼ 13201▼ 15,6 %
WBC BEST GUARD SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 274198▲ 321,3 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci