COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Alte intermedieri financiare n.c.a. după angajați în 2024

269 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.370. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 222.

FirmăAngajați
PAYPOINT SERVICES SRLnou222▼ 0,9 %
SMITH & SMITH SRL▼ 1187▼ 0,5 %
BEST CAPITAL ROMANIA S.A.▼ 175▲ 8,7 %
DEPOZITARUL CENTRAL SA▼ 1480,0%
GOLDRING SA▲ 347▲ 30,6 %
EVERGENT INVESTMENTS S.A.▼ 144▼ 4,4 %
ONEY FINANCES SRL▼ 444▼ 8,3 %
TRANSILVANIA INVESTMENTS ALLIANCE S.A.▼ 1370,0%
BT ASSET MANAGEMENT S A I SA=37▲ 5,7 %
IFB FINWEST SA=35▲ 6,1 %
LION CAPITAL S.A.=31▼ 3,1 %
PACKEN SRL▲ 130▼ 3,2 %
INFINITY CAPITAL INVESTMENTS S.A.▼ 229▼ 9,4 %
S.A.I. MUNTENIA INVEST SA▲ 1280,0%
EBURY PARTNERS BELGIUM NV BRUXELLES- SUCURSALA BUCURESTI▲ 128▲ 3,7 %
ESTINVEST SA▲ 227▲ 8 %
TRANSFER RAPID ELECTRONIC SRL▼ 327▼ 10 %
BTR EXCHANGE SRL▼ 225▼ 7,4 %
EURO-TAX.RO SERVICII FISCALE EMIGRANŢI S.R.L.=24▲ 14,3 %
EUROPAYMENT SERVICES SRLnou22▲ 10 %
SWISS CAPITAL SA▲ 1180,0%
TRANSFER RAPID LIMITED LONDRA SUCURSALA BUCURESTInou18—
TOKEN PAYMENT SERVICES S.R.L.▼ 418▼ 14,3 %
PRIME TRANSACTION SA▼ 1170,0%
CCP.RO BUCHAREST S.A.▲ 615▲ 36,4 %
MONEYCORP TECHNOLOGIES LIMITED DUBLIN - SUCURSALA BUCURESTI=15▲ 15,4 %
STARTPAY SERVICES S.R.L.▲ 412▲ 9,1 %
KEY WAY INVESTMENTS LTD NICOSIA SUCURSALA BUCURESTI▼ 312▼ 14,3 %
INTERDEALER CAPITAL INVEST SA▲ 119▲ 50 %
S.S.I.F. BLUE ROCK FINANCIAL SERVICES S.A.▼ 69▼ 40 %
STK FINANCIAL AFIA S.A.▲ 490,0%
ROLIT SOLUTIONS SRL▲ 49▲ 12,5 %
F.G.C. IMOB S.R.L.nou9—
INTERFINBROK CORPORATION SA=8▼ 20 %
MUNTENIA GLOBAL INVEST SA▲ 180,0%
SMART BUSINESS OFFICE MHA SRL▲ 28▲ 14,3 %
OTP FACTORING SRL▼ 118▼ 38,5 %
SIBEL I.F.N. SRL▲ 750,0%
WOOD & COMPANY FINANCIAL SERVICES A.S. PRAGA SUCURSALA BUCURESTI▲ 650,0%
SMART FINTECH S.R.L.▲ 550,0%
REGISTRUL MIORITA SA▲ 940,0%
TRANSILVANIA RECUPERARI CREANTE SRL▲ 144▲ 33,3 %
EXCELLENT RATING SRL▲ 204▲ 100 %
LOCARIM S.R.L.▲ 640,0%
CASH PENKKA S.R.L.▼ 54▼ 33,3 %
FONDUL DE COMPENSARE A INVESTITORILOR▼ 64▼ 33,3 %
MONDO TRANSFER SRL▲ 894—
FINACO SECURITIES SA▲ 830,0%
ORION XXI SRL▲ 13▼ 25 %
INSURANCE RECOVERY SYSTEM SRL▲ 630,0%
FINEPREISEXPERT CONSULT SRL▲ 123▲ 50 %
SMS TICKETING SRL▲ 113▲ 50 %
MAXCREDIT FINANCE S.R.L.nou3—
AGRICOVER PAYMENTS S.A.nou3—
VOLTINVEST SA▼ 152▼ 66,7 %
AGEMIDA IMPEX SRL=2▼ 33,3 %
BELOR GOLD SRL▼ 12▼ 33,3 %
EASY CREDIT SRL▼ 22▼ 33,3 %
LEASECREDIT CONSULTING SRL▲ 420,0%
BULBOACA STRATEGIC ADVISORY S.R.L.▲ 320,0%
EXER GLOBAL COMP S.R.L.nou2▲ 100 %
BN FINANCIAL GROUP S.R.L.▲ 132▲ 100 %
BUCOVINA CASIAN S.R.L.=20,0%
TIME SPACE GOLD S.R.L.▼ 142▼ 50 %
EDEN FINANCE MANAGEMENT S.R.L.nou2—
NIGADUSOF EXIM SRLnou10,0%
REGISTRUL INDEPENDENT TRANSILVANIA SRL▲ 810,0%
INTERMED SRL▲ 681—
S & S SRL▲ 610,0%
DEBROCONS SA▲ 661—
AMICOSOTTIS SA▲ 651—
SM CASH IFN SRL▲ 310,0%
CSI INVEST SRL▲ 210,0%
SELF FINANCIAL & CONSULTING SRL▲ 110,0%
EUROACT TRADUCERI SRL=10,0%
INISIMA & DAV IFN SRL▼ 110,0%
APULUM TRANSILVANIA SRL▼ 141▼ 50 %
INVEST CREDIT GOLD SRL▼ 310,0%
FAST FINANCING SRL▼ 410,0%
MIGLIORI GOLD SRL▼ 510,0%
BLACKWATER CAPITAL SRL▼ 610,0%
IVENSO SRLnou10,0%
KANATA INVEST CORPORATION S.R.L.▼ 810,0%
GLENCORP TRADE SRL▼ 910,0%
KATTEGAT INTERNATIONAL S.R.L.▼ 1010,0%
NEACŞU CONSULTING FINANCE SRL▼ 1110,0%
DEL FINANCE SRL▼ 241▼ 50 %
EASTERN EUROPEAN ESCROW SERVICES SRL▼ 1310,0%
MECE CREDIT 4U SRL▼ 1410,0%
MEDIEREA INTERNAŢIONALĂ S.R.L.▼ 1510,0%
PRIME SERVICES EXPERTS S.R.L.▼ 1610,0%
MARALI MGA CONCEPT S.R.L.▼ 1710,0%
LAAR ECONOMIC S.R.L.▼ 1810,0%
NETPAY EUROPE S.R.L.▼ 311▼ 50 %
MENTRIS EFAST S.A.nou10,0%
SELFPAY DISTRIBUTION S.R.L.▼ 2110,0%
AXACONT IMOBUILDING S.R.L.▼ 2210,0%
WATT PROPERTIES S.R.L.▼ 2310,0%
AGRARIA TRADE S.R.L.▼ 361▼ 50 %
BIL INVEST BB S.R.L.nou1—

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci