COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Fabricarea betonului după angajați în 2016

237 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 3.897. Pragul de intrare în top este 8, iar liderul atinge 468.

FirmăAngajați
FLOREA GRUP SRL=468▲ 15,3 %
AS TRANS SRL=208▲ 1,5 %
GENERAL BETON ROMÂNIA SRL▲ 11660,0%
COMPREST UTIL SRL▼ 1162▼ 10,5 %
READYMIX ROMANIA SRL=157▼ 0,6 %
CORSARU ROSU IMPEX 93 SRL▲ 3110▲ 22,2 %
DORIPESCO PROD SRL▲ 1107▲ 7 %
NEST - C.M. COM SRL▼ 2101▼ 13,7 %
SERCONS SA▲ 186▲ 7,5 %
ZMC TRADING SRL▲ 486▲ 34,4 %
HIDRO-ARGES SRL=770,0%
FERROBETON ROMÂNIA SRL▲ 165▼ 7,1 %
TRUCK SPED SRL▲ 551▲ 2 %
BELGODI SRL▲ 3749▲ 145 %
S.U.T. CARPATI SA▲ 6490,0%
CHILIA SRL▲ 1349▲ 11,4 %
RODLAGERO SRL▲ 4490,0%
BETOANE ŞI PREFABRICATE SRL▲ 3490,0%
ALMA CREATIVE CONSTRUCT SRL▼ 148▼ 4 %
SUT-ICIM SA▲ 548▲ 4,4 %
HEBACONS SOVATA S.R.L.▼ 645▼ 22,4 %
EUROCONSTRUCT SRL▲ 544▼ 2,2 %
LAVINAMIX CONSTRUCT SRL▲ 242▼ 8,7 %
SILEX SRLnou42▲ 5 %
SPIROCA SA▲ 241▼ 8,9 %
TOP CONSTRUCT SRL▲ 640▲ 5,3 %
TEHNO CONSTRUCT SRL▲ 439▼ 2,5 %
CIFA TOTAL CONSTRUCT SRL▲ 238▼ 11,6 %
TRANSCIM BETON SUD SRL▲ 3638▲ 137,5 %
ALS BETON SRL▼ 1337▼ 27,5 %
BETON I.D.M. SRL▲ 237▲ 12,1 %
PROFI BETON SRL▲ 435▲ 16,7 %
CONBAC & CO SRL▲ 134▲ 6,3 %
BETON CONSTRUCT SRL▲ 534▲ 25,9 %
VALICOMPRODEXIM SRL▲ 13933—
CONCRIS CONSTRUCT SRL▲ 733▲ 37,5 %
GRIFON BETON SRL▲ 131▲ 6,9 %
AGREGATE RUSU COMPANY SRL▲ 1331▲ 55 %
BAIXA SRL▼ 1531▼ 35,4 %
FABET SA▼ 528▼ 9,7 %
REICHON SRL▲ 528▲ 21,7 %
ARCIF PROD SRL▼ 628▼ 6,7 %
WOPFINGER TRANSPORTBETON SRL▼ 127▲ 8 %
CONSTRUCTII BETOANE SRL▲ 725▲ 25 %
BETOCON SRL▲ 2525▲ 78,6 %
BETONOM BERT SRL▲ 4425▲ 177,8 %
REPEC SRL▼ 725▼ 3,9 %
DIOTECH SRL▲ 1124▲ 33,3 %
COMCM SA▼ 3723▼ 67,6 %
BAU TECHNOLOGY SRL▲ 922▲ 22,2 %
ANDBAS SRL▼ 2220,0%
CONDOMINIU SRL▲ 2622▲ 83,3 %
PANNON-BETON SRL▼ 221▲ 5 %
BETONISSIMA SRL▲ 1021▲ 23,5 %
NOVA SOLAR IMPEX SRL▲ 421▲ 16,7 %
TOP BETON SRLnou200,0%
FLIPS SRL▼ 6200,0%
ELRO BETON SRL=190,0%
PREFABRICATE CERAMICE SRL▲ 919▲ 26,7 %
BETONEXPRES SRL▼ 1180,0%
STAR BETON TOP SRL▲ 918▲ 28,6 %
EXTRA BETON S.R.L.▲ 818▲ 28,6 %
AVA SRL▼ 2018▼ 25 %
LUCONS SRL▼ 2117▼ 29,2 %
TRY GRUP BETOANE SRL▲ 5317▲ 183,3 %
EDIL BETON SRL▲ 416▲ 14,3 %
GT COMPANY CONSTRUCT 2010 SRL▲ 816▲ 23,1 %
TIMSORT SRL▲ 1416▲ 45,5 %
EUROBETON 2008 COMPACT SRL▲ 7616▲ 700 %
COMPLEX RAPID SRL▼ 1116▼ 11,1 %
MARTINELI COM PROD SRL▲ 416▲ 23,1 %
DAMARIS COM SRL▲ 1816▲ 77,8 %
NEST CONPREST SRL▲ 10115—
N.A.P. CONSTRUCCIONES SA▼ 915▼ 6,3 %
SALBETON SRL▼ 515▲ 7,1 %
BETOSTAMIC SRL▼ 115▲ 15,4 %
EXPERT EVIA SRLnou150,0%
ALPENBAU BETON SRL▲ 815▲ 50 %
CLAUBI TRANSPORT SRL▼ 11150,0%
BIM SRL▼ 214▲ 16,7 %
CURTA COM SRL▲ 113▲ 18,2 %
ROTCONSTRUCT SRL▲ 2112▲ 50 %
CLASS BETON SRL▼ 5120,0%
SOLAR CONSTRUCT SRL▲ 2812▲ 71,4 %
PROSPER LUX CONSTRUCT SRL▲ 111▲ 10 %
REVASORT LOGISTIC SRL▲ 411▲ 22,2 %
PREFATIM CONSTRUCT SRL▲ 2511▲ 57,1 %
BETAS SRL▼ 1011▼ 8,3 %
TOBET PROD SRL▲ 110▲ 11,1 %
BETON BANAT SRL=10▲ 11,1 %
CONCRET BETON SRL▲ 2710▲ 66,7 %
COMPANIA CONCRETE SA▲ 1110▲ 25 %
CONCAS PRODUCT SRL▲ 6110▲ 900 %
INTER PAB SRL▼ 1210▼ 9,1 %
TECNOTRE SRL▼ 590,0%
GDT BISTRITA SRL▲ 79▲ 12,5 %
ALL CONCRETE A.G. SRL▲ 219▲ 50 %
ANDCOSM SRL▼ 890,0%
CALCE SRLnou8▲ 60 %
BUILDING VELMIX SRL▼ 108▼ 11,1 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci