COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Exploatarea forestieră după angajați în 2022

3.695 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 4.274. Pragul de intrare în top este 22, iar liderul atinge 237.

FirmăAngajați
Episcopia Romana Unita cu Roma, Greco-Catolica, Oradeanou237▼ 10,2 %
MONTANA-IUGAN SRL▼ 1170▼ 1,7 %
AUSTRO SOMES TRADING S.R.L.=155▲ 9,2 %
COMEXIM R SRL▼ 2134▼ 15,7 %
MONTANA FOREST SRL▼ 1131▼ 2,2 %
REAL DOC FOREST SRL▼ 1114▲ 0,9 %
COLCEAR SERVCOM SRL▼ 1105▲ 2,9 %
LIMSILVA FOREST SRL=86▲ 10,3 %
MFOREST PRODUCTIE TRUST SRL▼ 281▼ 9 %
COSLO-ZINCA SRL▼ 178▲ 13 %
SUSAI SERVCOM SRL▼ 177▲ 13,2 %
DOR INVEST SRLnou73▲ 4,3 %
RAN FOREST SERVICES SRL▲ 361▲ 29,8 %
LORGIS SRL▼ 159▲ 13,5 %
HANIFA SRL▲ 957▲ 35,7 %
SILVA FOREST SRL▼ 457▼ 3,4 %
VALENTIN VLAD FOREST S.R.L.▲ 554▲ 25,6 %
ARHIEPISCOPIA ROMANO-CATOLICA ALBA IULIA▼ 752▼ 14,8 %
AIDA BEST CONSTRUCT S.R.L.▲ 3150▲ 72,4 %
RAPID FOREST SRL▼ 149▲ 8,9 %
AGROZOOINDUSTRIALA SRL▼ 7480,0%
SILVADOR COMPANY SRL▼ 447▲ 2,2 %
NĂDESCU VIOSILV SRL▲ 245▲ 9,8 %
SALCOMEX PROD SRL▼ 544▼ 2,2 %
DELCOM FOREST SRL▼ 944▼ 6,4 %
PRODUCTIE "VOINA" SRL▼ 4430,0%
ESTERER SRL▼ 243▲ 4,9 %
CSILLAG SRL▼ 1441▼ 14,6 %
BKT FOREST SRL▼ 241▲ 2,5 %
OBSTEA DE MOSNENI SAT TULNICI▼ 339▼ 2,5 %
ŞUPELNIŢA SRL=38▲ 2,7 %
JUNIOR FOREST SRL▼ 338▼ 2,6 %
RADAN SERV SRL▼ 2370,0%
VIAN-TRANS SRL▼ 1360,0%
FORMONT SRL▲ 2536▲ 38,5 %
EDUARD FOREST EXPLORER SRL▲ 6136▲ 71,4 %
FORSTBETRIEB PRICO S.R.L.▲ 236▲ 9,1 %
BORSILV SRL▲ 135▲ 6,1 %
PAN & FOREST SRL▼ 1035▼ 10,3 %
PRICOFOREST SRL▼ 734▼ 5,6 %
RĂZUŞTOM SRL▲ 1234▲ 25,9 %
MBE - BO SRL▲ 3534▲ 47,8 %
ALDONA TRANS SERV S.R.L.▼ 2434▼ 24,4 %
SILVACOM IMPEX SRL▼ 933▼ 5,7 %
FOREVER PAN SRL▲ 1533▲ 26,9 %
P.M.V. WOODS S.R.L.nou33—
SECUIU PROD COM SRL▼ 332▲ 3,2 %
RAMOCSA SRL▲ 232▲ 10,3 %
GRIMAVAS IMPEX SRL▼ 1332▼ 5,9 %
VERSAY SRL▼ 1131▼ 6,1 %
EXPLOCOM GK SRL▼ 331▲ 3,3 %
LUMBERMAN SRL▲ 4531▲ 47,6 %
RĂZUŞLEMN FOREST S.R.L.▲ 1231▲ 24 %
G.N.D. SLAVY'99 SRL▼ 130▲ 11,1 %
GANAND IMPEX SRL▼ 1930▼ 11,8 %
FAB PROD COM SRL▼ 8300,0%
NICOFAIV 2007 SRL▼ 1330▼ 3,2 %
PRODUCTIE SI PRESTARI "ROMDAM" SRL▲ 229▲ 11,5 %
GAVE COM SRL▲ 129▲ 11,5 %
MALINIC SRL▼ 10290,0%
UNIROM FOREST AGĂŞ SRL▲ 5329▲ 52,6 %
SIMFOREST SRL▲ 6128▲ 55,6 %
ANDREEA FOREST SRL▲ 4128▲ 40 %
STRINAPOLI SRLnou28▼ 20 %
NYC PĂDURENI SRL▲ 5827▲ 50 %
AIEMBALPEX SRL▲ 3826▲ 30 %
LAUREAN SRL▲ 1026▲ 13 %
GILFOR SRL▲ 926▲ 13 %
MONTECLAS SRL▼ 1626▼ 3,7 %
EXPO PATRICK GENERALY SRL▲ 426▲ 8,3 %
ILVELINI SRL▲ 625▲ 8,7 %
PAVIV-PROD SRL▼ 7250,0%
ZOLVAS SRL▲ 425▲ 8,7 %
MIGAB FOREST SRL=25▲ 4,2 %
FUL PROD COMPANY SRL▼ 10250,0%
BRADUL SRL▼ 2324▼ 11,1 %
LARICI SRL▼ 3240,0%
SANGEOSILV SRL▼ 1324▼ 4 %
CRYS-MAR EXCLUSIV 2006 SRL▼ 224▲ 4,4 %
RAFI SI GABY SRL▼ 324▲ 4,4 %
DONADA FOREST SRL▼ 3724▼ 22,6 %
DIABRAD TRADE SRL▲ 9924▲ 60 %
ELVINIC WOOD S.R.L.▲ 14724▲ 84,6 %
MARSINCA TRUCK SRL▼ 1924▼ 4 %
SIMNEC SRL▲ 1923▲ 15 %
OCT-TRANS SRL▼ 9230,0%
AGAMEX TRADE SRL▲ 1023▲ 9,5 %
IULIAN TRANSFOR SRL▲ 923▲ 9,5 %
DAMAR WOOD SERV SRL▲ 123▲ 4,6 %
WALD MIT S.R.L.▲ 3323▲ 27,8 %
TEOMAR BUILDING S.R.L.▲ 5123▲ 35,3 %
NORGAT SRL▲ 1222▲ 10 %
EXPLO-CHEIA RUCAR SRL▼ 3220,0%
EXPLOSILVA SRL▲ 2922▲ 22,2 %
GELU TRANSEXPLOR SRL▼ 5222▼ 31,3 %
BOGDANO FOREST 2004 SRL▲ 16222▲ 83,3 %
STEFLUCIL SRL▼ 3222▼ 12 %
HUNI & SZIDI SRL▼ 2122▼ 4,4 %
EXPLO NEL SRL▼ 9220,0%
LEOPET COM SRL▲ 422▲ 10 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci