COMERCIAL.ro

ZOR SRL

Municipiul Ploieşti, Prahova
Radiată

Radiată la 10 ianuarie 2014

Activitate principală: 5819 — Alte activități de editare

Înregistrată la 11 noiembrie 2002 · 23 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2012)
0 RON
Profit net (2012)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
211 RON▲ 1.818,2 %

Cifra de afaceri și profitul — ZOR SRL

În 2012 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2011–2012).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ZOR SRL

ZOR SRL are CUI 15004418 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J29/1252/2002. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 11 noiembrie 2002, cu o vechime de 23 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Ploiești, Prahova. Activitatea principală este CAEN 5819 – Alte activități de editare.

Alte firme din domeniu

CAEN 5819 – Alte activități de editare · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ZOR SRL

Care este CUI-ul firmei ZOR SRL?

CUI-ul firmei ZOR SRL este 15004418. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J29/1252/2002.

Unde are sediul ZOR SRL?

ZOR SRL are sediul social în Municipiul Ploiești, Prahova.

Ce activitate are ZOR SRL?

Activitatea principală declarată de ZOR SRL este CAEN 5819 – Alte activități de editare.

Ce cifră de afaceri are ZOR SRL?

În 2012, ZOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are ZOR SRL?

În 2012, ZOR SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este ZOR SRL față de alte firme din domeniu?

ZOR SRL are o vechime de 23 de ani și este mai veche decât 90,8% dintre cele 477 de firme active cu CAEN 5819 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 5819 înființate în 2002 mai sunt active?

Dintre cele 31 de firme cu CAEN 5819 înființate în 2002 care au depus cel puțin un bilanț, 13 (41,9%) mai sunt active; ZOR SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 5819?

Cele mai multe firme active cu CAEN 5819 sunt în București: 135 din 477 (28,3%). În județul Prahova sunt 16.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci