COMERCIAL.ro

ZME GRUP PUBLICITATE SRL

Municipiul Piteşti, Argeş
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Înregistrată la 25 iunie 2008 · 18 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
1,6 mil. RON▲ 153,2 %
Profit net (2025)
1,3 mil. RON▲ 161,4 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
1,3 mil. RON▲ 154,6 %

Cifra de afaceri și profitul — ZME GRUP PUBLICITATE SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,6 mil. lei, profit net de 1,3 mil. lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 20.010 lei în 2008 la 1,6 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ZME GRUP PUBLICITATE SRL

ZME GRUP PUBLICITATE SRL are CUI 24104742, cod de TVA RO24104742 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J3/1349/2008. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 25 iunie 2008, cu o vechime de 18 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Pitești, Argeș. Activitatea principală este CAEN 6311 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 6311 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ZME GRUP PUBLICITATE SRL

Care este CUI-ul firmei ZME GRUP PUBLICITATE SRL?

CUI-ul firmei ZME GRUP PUBLICITATE SRL este 24104742. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO24104742. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J3/1349/2008.

Unde are sediul ZME GRUP PUBLICITATE SRL?

ZME GRUP PUBLICITATE SRL are sediul social în Municipiul Pitești, Argeș.

Ce activitate are ZME GRUP PUBLICITATE SRL?

Activitatea principală declarată de ZME GRUP PUBLICITATE SRL este CAEN 6311 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe.

Ce cifră de afaceri are ZME GRUP PUBLICITATE SRL?

În 2025, ZME GRUP PUBLICITATE SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,6 mil. lei. Profitul net a fost de 1,3 mil. lei.

Câți angajați are ZME GRUP PUBLICITATE SRL?

În 2025, ZME GRUP PUBLICITATE SRL a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află ZME GRUP PUBLICITATE SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, ZME GRUP PUBLICITATE SRL se află pe locul 131 din 3.307 firme active cu CAEN 6311 care au depus bilanț, iar în județul Argeș pe locul 2 din 76. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 103.525 lei.

Cât de veche este ZME GRUP PUBLICITATE SRL față de alte firme din domeniu?

ZME GRUP PUBLICITATE SRL are o vechime de 18 ani și este mai veche decât 84,1% dintre cele 3.307 firme active cu CAEN 6311 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 6311 înființate în 2008 mai sunt active?

Dintre cele 457 de firme cu CAEN 6311 înființate în 2008 care au depus cel puțin un bilanț, 203 (44,4%) mai sunt active, iar ZME GRUP PUBLICITATE SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 6311?

Cele mai multe firme active cu CAEN 6311 sunt în București: 981 din 3.307 (29,7%). În județul Argeș sunt 76.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci