COMERCIAL.ro

ZEBRA FUTURE TECH S.R.L.

Municipiul Târgu Mureş, Mureş
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 6220 — Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

Înregistrată la 16 septembrie 2020 · 6 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
2,2 mil. RON▲ 1.028,9 %
Profit net (2025)
697,8 K RON▲ 2.055,6 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
697,8 K RON▲ 593,8 %

Cifra de afaceri și profitul — ZEBRA FUTURE TECH S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,2 mil. lei, profit net de 697.797 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 6 ani (2020–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 12.300 lei în 2020 la 2,2 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ZEBRA FUTURE TECH S.R.L.

ZEBRA FUTURE TECH S.R.L. are CUI 43056781, cod de TVA RO43056781 (TVA la încasare) și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J26/1169/2020. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 16 septembrie 2020, cu o vechime de 6 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Târgu Mureș, Mureș. Activitatea principală este CAEN 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ZEBRA FUTURE TECH S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ZEBRA FUTURE TECH S.R.L.?

CUI-ul firmei ZEBRA FUTURE TECH S.R.L. este 43056781. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO43056781. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J26/1169/2020.

Unde are sediul ZEBRA FUTURE TECH S.R.L.?

ZEBRA FUTURE TECH S.R.L. are sediul social în Municipiul Târgu Mureș, Mureș.

Ce activitate are ZEBRA FUTURE TECH S.R.L.?

Activitatea principală declarată de ZEBRA FUTURE TECH S.R.L. este CAEN 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul.

Ce cifră de afaceri are ZEBRA FUTURE TECH S.R.L.?

În 2025, ZEBRA FUTURE TECH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2,2 mil. lei. Profitul net a fost de 697.797 lei.

Câți angajați are ZEBRA FUTURE TECH S.R.L.?

În 2025, ZEBRA FUTURE TECH S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află ZEBRA FUTURE TECH S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, ZEBRA FUTURE TECH S.R.L. se află pe locul 248 din 2.173 de firme active cu CAEN 6220 care au depus bilanț, iar în județul Mureș pe locul 2 din 31. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 220.552 lei.

Cât de veche este ZEBRA FUTURE TECH S.R.L. față de alte firme din domeniu?

ZEBRA FUTURE TECH S.R.L. are o vechime de 6 ani și este mai veche decât 57,7% dintre cele 2.173 de firme active cu CAEN 6220 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 4 ani.

Câte firme cu CAEN 6220 înființate în 2020 mai sunt active?

Dintre cele 919 firme cu CAEN 6220 înființate în 2020 care au depus cel puțin un bilanț, 674 (73,3%) mai sunt active, iar ZEBRA FUTURE TECH S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 6220?

Cele mai multe firme active cu CAEN 6220 sunt în București: 895 din 2.173 (41,2%). În județul Mureș sunt 31.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci