COMERCIAL.ro

WINSOFT TEHNO TRADE SRL

Loc. Călan, Oraş Călan, Hunedoara
Radiată

Radiată la 18 august 2010

Activitate principală: 9511 — Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Înregistrată la 6 septembrie 2007 · 19 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2009)
90,9 K RON▲ 1,6 %
Profit net (2009)
-10,3 K RON▼ 285,3 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
-717 RON▼ 107,5 %

Cifra de afaceri și profitul — WINSOFT TEHNO TRADE SRL

În 2009 a raportat o cifră de afaceri de 90.911 lei și pierdere netă de 10.270 lei. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2008–2009).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre WINSOFT TEHNO TRADE SRL

WINSOFT TEHNO TRADE SRL are CUI 22370519 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J20/1276/2007. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 6 septembrie 2007, cu o vechime de 19 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Loc. Călan, Oraș Călan, Hunedoara. Activitatea principală este CAEN 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice.

Alte firme din domeniu

CAEN 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre WINSOFT TEHNO TRADE SRL

Care este CUI-ul firmei WINSOFT TEHNO TRADE SRL?

CUI-ul firmei WINSOFT TEHNO TRADE SRL este 22370519. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J20/1276/2007.

Unde are sediul WINSOFT TEHNO TRADE SRL?

WINSOFT TEHNO TRADE SRL are sediul social în Loc. Călan, Oraș Călan, Hunedoara.

Ce activitate are WINSOFT TEHNO TRADE SRL?

Activitatea principală declarată de WINSOFT TEHNO TRADE SRL este CAEN 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice.

Ce cifră de afaceri are WINSOFT TEHNO TRADE SRL?

În 2009, WINSOFT TEHNO TRADE SRL a raportat o cifră de afaceri de 90.911 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 10.270 lei.

Câți angajați are WINSOFT TEHNO TRADE SRL?

În 2009, WINSOFT TEHNO TRADE SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este WINSOFT TEHNO TRADE SRL față de alte firme din domeniu?

WINSOFT TEHNO TRADE SRL are o vechime de 19 ani și este mai veche decât 66,6% dintre cele 1.486 de firme active cu CAEN 9511 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 14 ani.

Câte firme cu CAEN 9511 înființate în 2007 mai sunt active?

Dintre cele 276 de firme cu CAEN 9511 înființate în 2007 care au depus cel puțin un bilanț, 152 (55,1%) mai sunt active; WINSOFT TEHNO TRADE SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9511?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9511 sunt în București: 329 din 1.486 (22,1%). În județul Hunedoara sunt 15.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci