COMERCIAL.ro

VIOSTAR ANVELOPE SRL

Municipiul Buzău, Buzău
Radiată

Radiată la 27 iunie 2023

Activitate principală: 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor

Înregistrată la 23 februarie 2017 · 9 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2022)
0 RON
Profit net (2022)
-700 RON0,0%
Angajați
0
Capitaluri proprii
174,8 K RON▼ 0,4 %

Cifra de afaceri și profitul — VIOSTAR ANVELOPE SRL

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 700 lei. A depus bilanțuri pentru 6 ani (2017–2022).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre VIOSTAR ANVELOPE SRL

VIOSTAR ANVELOPE SRL are CUI 37093904 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J10/178/2017. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 23 februarie 2017, cu o vechime de 9 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Buzău, Buzău. Activitatea principală este CAEN 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor.

Alte firme din domeniu

CAEN 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre VIOSTAR ANVELOPE SRL

Care este CUI-ul firmei VIOSTAR ANVELOPE SRL?

CUI-ul firmei VIOSTAR ANVELOPE SRL este 37093904. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J10/178/2017.

Unde are sediul VIOSTAR ANVELOPE SRL?

VIOSTAR ANVELOPE SRL are sediul social în Municipiul Buzău, Buzău.

Ce activitate are VIOSTAR ANVELOPE SRL?

Activitatea principală declarată de VIOSTAR ANVELOPE SRL este CAEN 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor.

Ce cifră de afaceri are VIOSTAR ANVELOPE SRL?

În 2022, VIOSTAR ANVELOPE SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 700 lei.

Câți angajați are VIOSTAR ANVELOPE SRL?

În 2022, VIOSTAR ANVELOPE SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este VIOSTAR ANVELOPE SRL față de alte firme din domeniu?

VIOSTAR ANVELOPE SRL are o vechime de 9 ani și este mai veche decât 53,4% dintre cele 12.121 de firme active cu CAEN 4520 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4520 înființate în 2017 mai sunt active?

Dintre cele 2.159 de firme cu CAEN 4520 înființate în 2017 care au depus cel puțin un bilanț, 1.639 (75,9%) mai sunt active; VIOSTAR ANVELOPE SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4520?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4520 sunt în București: 1.244 din 12.121 (10,3%). În județul Buzău sunt 121.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci