COMERCIAL.ro

VIOSAN IMAGE SRL

Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Radiată

Radiată la 12 iulie 2021

Activitate principală: 5819 — Alte activități de editare

Înregistrată la 12 februarie 2001 · 25 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2020)
269 RON▼ 78,8 %
Profit net (2020)
261 RON▼ 108,8 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
-30,4 K RON▼ 0,9 %

Cifra de afaceri și profitul — VIOSAN IMAGE SRL

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 269 lei și profit net de 261 lei. A depus bilanțuri pentru 13 ani (2008–2020). Cifra de afaceri a scăzut de la 10.607 lei în 2008 la 269 lei în 2020.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre VIOSAN IMAGE SRL

VIOSAN IMAGE SRL are CUI 13697067 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/1424/2001. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 12 februarie 2001, cu o vechime de 25 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în București Sectorul 2. Activitatea principală este CAEN 5819 – Alte activități de editare.

Alte firme din domeniu

CAEN 5819 – Alte activități de editare · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre VIOSAN IMAGE SRL

Care este CUI-ul firmei VIOSAN IMAGE SRL?

CUI-ul firmei VIOSAN IMAGE SRL este 13697067. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/1424/2001.

Unde are sediul VIOSAN IMAGE SRL?

VIOSAN IMAGE SRL are sediul social în București Sectorul 2.

Ce activitate are VIOSAN IMAGE SRL?

Activitatea principală declarată de VIOSAN IMAGE SRL este CAEN 5819 – Alte activități de editare.

Ce cifră de afaceri are VIOSAN IMAGE SRL?

În 2020, VIOSAN IMAGE SRL a raportat o cifră de afaceri de 269 lei. Profitul net a fost de 261 lei.

Câți angajați are VIOSAN IMAGE SRL?

În 2020, VIOSAN IMAGE SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este VIOSAN IMAGE SRL față de alte firme din domeniu?

VIOSAN IMAGE SRL are o vechime de 25 de ani și este mai veche decât 91,2% dintre cele 477 de firme active cu CAEN 5819 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 5819 înființate în 2001 mai sunt active?

Dintre cele 16 firme cu CAEN 5819 înființate în 2001 care au depus cel puțin un bilanț, 9 (56,3%) mai sunt active; VIOSAN IMAGE SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 5819?

Cele mai multe firme active cu CAEN 5819 sunt în București: 135 din 477 (28,3%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci